​‘İnsana Saygı Ödülü’ 7. Kez Lila Group’un

06 Mayıs 2019
0 Haber Yorum

Türkiye’nin önde gelen temizlik kâğıdı üreticisi Lila Group, Kariyer.net tarafından düzenlenen, Türkiye’nin en prestijli ve köklü insan kaynakları ödüllerinden biri olan ‘İnsana Saygı Ödülleri'nin 7’nci kez sahibi oldu.

İnsan Kaynakları Zirvesi kapsamında Kariyer.net'in insan kaynakları alanındaki başarılı çalışmaları öne çıkarmak amacıyla düzenlediği ‘İnsana Saygı Ödülleri’ bu yıl 2 Mayıs tarihinde Volkswagen Arena‘da gerçekleştirilen törenle sahiplerini buldu. Bugüne kadar ‘İnsana Saygı Ödülü’nün altı kez sahibi olan Lila Group bir kez daha bu özel ödüle layık görüldü.
"Dijital Dünya, Teknolojik Dönüşüm ve İnsan Kaynakları" temasıyla gerçekleşen İK Zirvesi'ndeki İnsana Saygı Ödülleri’nde, kariyer.net kullanıcısı olan 20 binden fazla işveren arasından iş başvurularını en hızlı sürede ve en yüksek oranda yanıtlayan firmaların yanı sıra en çok başvuru alan ve en çok istihdam yaratan firmalar zorlu kriterleri gerçekleştirerek ödül almaya hak kazandı.
Sektördeki gücünün ve başarısının en önemli unsurlarından birinin insan kaynağı olduğunu belirten Lila Group CEO’su Alp Öğücü; “Lila Group olarak çalışanlarımızla birlikte sahiplendiğimiz ve benimsediğimiz; Aile, Gelişim, Güven, Kalite ve Sorumluluk değerlerimizle birlikte büyüyoruz. Geçtiğimiz yılın sonunda bu değerler üzerine tasarlanan sağlıklı yaşam ve çevreciliği destekleyen yeni nesil ofisimize taşındık. Her yıl çalışanlarımızın ihtiyaçlarını anlamak ve çözüm üretebilmek adına değerlerimizden ilham aldığımız toplantıları yapıyoruz. En önemli sermayemizin çalışanlarımız olduğunu biliyor; bu sebeple onlara yetkinlik ve yeteneklerini geliştirebilecekleri ortam ve imkânlar sunarak yalnızca iş yaşamlarında değil, tüm hayatlarında destek olmak için çaba sarf ediyoruz. Lila Group olarak değerlerimizi benimseyen ve kendini kurumumuza ait hissedebileceğine inanan tüm çalışanların başvurularını değerlendirmeye özen gösteriyoruz. Bu yıl yedinci defa kazandığımız İnsana Saygı Ödülü ile tüm bu çalışmalarımızla kayda değer bir farkındalık yarattığımızı görmek bize çok büyük bir mutluluk ve gurur veriyor” dedi.
 
Lila Group Hakkında
Kökleri 100 yıl öncesine dayanan Lila Group, 2006 yılında yatırım kararı almasıyla yüzde yüz yerli sermaye ile 2007 yılında Çorlu’da dünya standartlarında temizlik kağıtları üretme vizyonuyla hijyenik temizlik kağıtları üretime başladı. 2012 yılında yapılan yeni yatırımlarla faaliyet alanını genişleten Lila Group, şu anda 140 bin metrekarelik alanda, 150 bin ton kapasite ile sadece Türkiye’nin değil, Doğu Avrupa, Ortadoğu, Kafkaslar ve Afrika bölgelerindeki tek kampüs içindeki en büyük kâğıt üretim tesisi olarak faaliyetlerini sürdürüyor. Bugün yaklaşık 2 Milyar TL’lik Türkiye temizlik kağıtları pazarı toplamında %12 pazar payının sahibi olan Lila Group, Türkiye’deki kullanıcılarına Sofia, Maylo, Berrak ve Nua Prefessional markaları ile ulaşırken dünyanın dört bir yanında yer alan 76 ülkeye yarı mamul ve mamul ihracatı yaparak ülke ekonomisi için katma değer sunuyor.  Lila Group, marka ve ürünlerine dair detaylı bilgi için www.lilagroup.com adresini ziyaret edebilirsiniz.
 
 
 
Basın ve Halkla İlişkiler İletişim:
 
Lila Group
Banu Yaran Kılıç / banu.kilic@lilakagit.com / 0531 903 79 47
 
Bersay İletişim Danışmanlığı
Göknur Acar Erbakış / goknur.acar@bersay.com.tr / 0553 604 64 10
Gamze Özbek / gamze.ozbek@bersay.com.tr / 0553 317 04 34
Erdi Gürel / erdi.gurel@bersay.com.tr / 0535 508 23 65

Yorumlar(0)
Facebook hesabınızla yorum yapın:
Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*

E-posta*
(E-posta adresiniz sitede görünmez)

Yorumunuz*
(Yukarıdaki güvenlik kodunu giriniz)
AnketAnket

2019 YEREL SEÇİMLERDE HANGİ PARTİYE OY VERECEKSİNİZ?

AK PARTİ
CHP
MHP
İYİ PARTİ
SP
HDP
DİĞER
Anasayfa'ya Git Anasayfa
Foto Galeri Foto Galeri
Video Galeri Video Galeri
Yazarlar Yazarlar
Yazarlar Künye
Yazarlar İletişim
Bu sitede yayınlanan içerik izinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Yazılım: Codec Haber