​Avcılarlı çocuklar yazı dolu dolu geçirecek

28 Mayıs 2019
0 Haber Yorum

Avcılar Belediyesi’nin 6-15 yaş arası çocuklar için düzenlediği Yaz Okulu’nun kayıtları başladı. Avcılar Belediyesi, ilçedeki çocukların yaz aylarını spor etkinlikleri ile dolu dolu geçirmesini sağlayacak Yaz Okulu faaliyetlerine başlıyor. Spor İşleri Müdürlüğü tarafından düzenlenen Yaz Okulu’nda çeşitli spor dallarının yanısıra dans, pilates, aerobik gibi vücudu zinde tutacak etkinlikler ve survivor gibi hem bedeni hem zekayı çalıştırmaya yarayacak eğlenceli aktiviteler de yer alıyor.


Avcılar Belediyesi’nin 6-15 yaş arası çocuklar için düzenlediği Yaz Okulu’nun kayıtları başladı.
Avcılar Belediyesi, ilçedeki çocukların yaz aylarını spor etkinlikleri ile dolu dolu geçirmesini sağlayacak Yaz Okulu faaliyetlerine başlıyor. Spor İşleri Müdürlüğü tarafından düzenlenen Yaz Okulu’nda çeşitli spor dallarının yanısıra dans, pilates, aerobik gibi vücudu zinde tutacak etkinlikler ve survivor gibi hem bedeni hem zekayı çalıştırmaya yarayacak eğlenceli aktiviteler de yer alıyor.
Yaz Okulu’nda masa tenisi, kız ve erkek çocuklar için futbol, atletizm, jimnastik, badminton, survivor, pilates, aerobik, kaleci eğitimi, kick boks ve dans eğitimleri yer alıyor.
Avcılarlı vatandaşlar, 444 69 89 no’lu telefondan 3505 dahili numarasını çevirerek Yaz Okulu hakkında bilgi alıp kayıt yaptırabiliyor. 

Yorumlar(0)
Facebook hesabınızla yorum yapın:
Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*

E-posta*
(E-posta adresiniz sitede görünmez)

Yorumunuz*
(Yukarıdaki güvenlik kodunu giriniz)
AnketAnket

2019 YEREL SEÇİMLERDE HANGİ PARTİYE OY VERECEKSİNİZ?

AK PARTİ
CHP
MHP
İYİ PARTİ
SP
HDP
DİĞER
Anasayfa'ya Git Anasayfa
Foto Galeri Foto Galeri
Video Galeri Video Galeri
Yazarlar Yazarlar
Yazarlar Künye
Yazarlar İletişim
Bu sitede yayınlanan içerik izinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Yazılım: Codec Haber