​Hilton İstanbul Maslak, Dilara Koçak’ın “Önce Gülümse” çantalarına Temel İhtiyaç Derneği için destek verdi

19 Şubat 2019
0 Haber Yorum

Cemiyet hayatının tanınan isimleri, diyetisyen Dilara Koçak ev sahipliğinde gerçekleşen “Önce Gülümse” temalı kahvaltıda, bir araya geldi. Hilton İstanbul Maslak’ta düzenlenen kahvaltıya, Temel İhtiyaç Derneği (TİDER) Genel Müdürü Nil Tibukoğlu da katıldı. Konuklar, Dilara Koçak’ın ihtiyaç sahibi ailelerin temel ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla tasarladığı “Önce Gülümse” çantalarından alarak projeye destekte bulundu.

Cemiyet hayatının tanınan isimleri, diyetisyen Dilara Koçak ev sahipliğinde gerçekleşen “Önce Gülümse” temalı kahvaltıda, bir araya geldi. Hilton İstanbul Maslak’ta düzenlenen kahvaltıya, Temel İhtiyaç Derneği (TİDER) Genel Müdürü
Nil Tibukoğlu da katıldı. Konuklar, Dilara Koçak’ın ihtiyaç sahibi ailelerin temel ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla tasarladığı “Önce Gülümse” çantalarından alarak  projeye destekte bulundu.
 
Hilton İstanbul Maslak’ta düzenlenen “Önce Gülümse” kahvaltısında, cemiyet hayatının önde gelen isimleri, uzman diyetisyen Dilara Koçak’ın davetlisi olarak bir araya geldi. Temel İhtiyaç Derneği (TİDER) Genel Müdürü Nil Tibukoğlu’nun da katıldığı buluşmada, Hilton İstanbul Maslak konuklarını, Dilara Koçak’ın ev sahipliğinde bir kahvaltıda ağırladı.  
 
Birleşmiş Milletler Gıda ve Tarın Örgütü FAO’nun “Sıfır Atık Sıfır Açlık” proje destekçisi olan Dilara Koçak, plastik kullanımı, gıda israfı ve hayvansal proteinin aşırı tüketiminin iklim değişikliğine olan etkilerinin altını çizdi. “BM 2030 Sürdürülebilir Kalkınma Hedefleri’nin uygulanmasında, bireysel olarak, sorumlu üretim ve sorumlu tüketim hepimizin görevi” diyen Koçak, “Maalesef üretmeden tükettiğimiz sürece dünyadaki açlığa çare bulmamız çok zor.  Dünyada her 5 saniyede 1 çocuk açlıktan ölüyor, her 5 saniyede 300 ton gıda ise israf oluyor.” Toprağı, havayı, denizleri güldürürsek, bizler de güleriz” diye ekledi. Koçak, bu amaçla tasarladığı “Önce Gülümse” çantalarının her birinden elde edilecek gelirin, TİDER aracılığıyla 4 kişilik bir ailenin aylık temel ihtiyacını gidereceğine dikkat çekerek, dostlarına destek çağrısında bulundu.
 
Hilton İstanbul Maslak Genel Müdürü Özkan Alkan ve Hilton İstanbul Maslak İş Geliştirme Direktörü Pelin Ulusoy, bu anlamlı buluşmaya ev sahipliği yapmak ve TİDER’e bağışta bulunarak ihtiyaç sahibi ailelere destek olmaktan, onur ve mutluluk duyduklarını ifade etti.

 
 
 
Hilton Istanbul Maslak hakkında:
İstanbul Maslak’ta 2018 yılında hizmet vermeye başlayan Hilton Istanbul Maslak, misafirlerine birinci sınıf konaklama deneyimi sunuyor. İşlevsel tasarımı, şık detayları ve kusursuz alternatifler sunan etkinlik mekanları ile şehre yepyeni bir soluk kazandıran otelde, 17’si süit, toplam 284 oda yer alıyor. 6 bin 600 metrekare etkinlik alanı, 850 metrekare sütunsuz balo salonu ve üç kata yayılan, her biri en son görsel-işitsel teknolojiyle donatılmış, toplam bin 200 kişiyi ağırlayabilen, dünyanın dört bir yanından renkli bir sanat seçkisi sunan özel sanat galerisi ile de öne çıkıyor.

Yorumlar(0)
Facebook hesabınızla yorum yapın:
Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*

E-posta*
(E-posta adresiniz sitede görünmez)

Yorumunuz*
(Yukarıdaki güvenlik kodunu giriniz)
AnketAnket

2019 YEREL SEÇİMLERDE HANGİ PARTİYE OY VERECEKSİNİZ?

AK PARTİ
CHP
MHP
İYİ PARTİ
SP
HDP
DİĞER
Anasayfa'ya Git Anasayfa
Foto Galeri Foto Galeri
Video Galeri Video Galeri
Yazarlar Yazarlar
Yazarlar Künye
Yazarlar İletişim
Bu sitede yayınlanan içerik izinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Yazılım: Codec Haber