​İrem Helvacıoğlu “LC Waikiki Aile Buluşmaları”nda Hayranlarıyla Buluştu

26 Aralık 2018
0 Haber Yorum

LC Waikiki’nin reklam yüzü İrem Helvacıoğlu, 22 Aralık Cumartesi günü Trabzon’da gerçekleşen “LC Waikiki Aile Buluşmaları” kapsamında hayranlarıyla bir araya geldi.


LC Waikiki’nin reklam yüzü İrem Helvacıoğlu, 22 Aralık Cumartesi günü Trabzon’da gerçekleşen “LC Waikiki Aile Buluşmaları” kapsamında hayranlarıyla bir araya geldi.
 
İrem Helvacıoğlu, reklam yüzü olduğu LC Waikiki’nin 22 Aralık Cumartesi günü Trabzon’da gerçekleşen LC Waikiki Aile Buluşmaları’nda sevenleriyle bir araya geldi. “Mutluluğun temeli çocukluk” konusunun ele alındığı buluşmada Helvacıoğlu, mutluluğun onun için ne ifade ettiğinden en mutlu olduğu ana kadar bilinmeyenlerini paylaştı.
 
Hürriyet Gazetesi aile-çocuk yazarı Ömür Kurt'un moderatörlüğündeki LC Waikiki Aile Buluşmaları'nın sekizincisi 22 Aralık Cumartesi günü Trabzon Hamamizade İhsanbey Kültür Merkezi’nde gerçekleşti. Etkinlikte “Mutluluğun temeli çocukluk” konusu ele alındı. Buluşmaya, LC Waikiki’nin reklam yüzü İrem Helvacıoğlu’nun yanı sıra Hürriyet Kitap tarafından yayınlanan 200 Adımda Çocuk Yetiştirme Rehberi'nin uzmanlarından Dr. Şirin Seçkin de katıldı.
 

LC Waikiki hakkında
1988 yılında kurulan ve 1997 yılından bu yana Türkiye’de LC Waikiki Mağazacılık çatısı altında hizmet veren LC Waikiki, “İyi giyinmek herkesin hakkı” misyonu ve “ulaşılabilir moda” anlayışıyla Türkiye’yi giydiriyor. LC Waikiki, büyüme serüvenini 30 yıldır hem yurt içi hem de yurt dışında sürdürüyor. Hazır giyim sektörünün lideri LC Waikiki, bugün, 44 ülkede 900’den fazla mağazası ve yaklaşık 43.200 çalışanıyla hizmet veriyor.
www.lcwaikiki.com
 

Yorumlar(0)
Facebook hesabınızla yorum yapın:
Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*

E-posta*
(E-posta adresiniz sitede görünmez)

Yorumunuz*
(Yukarıdaki güvenlik kodunu giriniz)
AnketAnket

2019 YEREL SEÇİMLERDE HANGİ PARTİYE OY VERECEKSİNİZ?

AK PARTİ
CHP
MHP
İYİ PARTİ
SP
HDP
DİĞER
Anasayfa'ya Git Anasayfa
Foto Galeri Foto Galeri
Video Galeri Video Galeri
Yazarlar Yazarlar
Yazarlar Künye
Yazarlar İletişim
Bu sitede yayınlanan içerik izinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Yazılım: Codec Haber