​JCI İstanbul diplomalı işsizliğe çözüm yolları arıyor!

05 Mayıs 2015
0 Haber Yorum

JCI İstanbul diplomalı işsizliğe çözüm önerilerinin olduğu bir panel düzenledi. Yıldız Teknik Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi ve JCI İstanbul işbirliğiyle düzenlenen panelde diplomalı işsizliğe çözüm önerileri masaya yatırılacak.

JCI İstanbul  diplomalı işsizliğe çözüm önerilerinin olduğu bir panel düzenledi. Yıldız Teknik Üniversitesi  İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi ve JCI İstanbul işbirliğiyle düzenlenen panelde diplomalı işsizliğe çözüm önerileri masaya yatırılacak.
8 Mayıs Cuma günü saat 09.00’da başlayacak panel, TÜ Başiktaş Kamfüsü Oditoryum Salonu’nda yapılacak.  Panelde konuşmacılar işsizliğin bir kabus olmaktan çıkması için gerekli argümanları ortaya koyacaklar.
 JCI Uluslararası Projeler Direktörü Erol Kıroğlu, JCI İstanbul Başkanı Özge Yücesoy ve Yıldız Teknik Üniversitesi  İktisadi ve İdari Bilimler FakültesiDekanı Prof Dr. Kenan Aydın’ın açılış konuşmalarıyla başlayacak panelde İlhan Elgin, Hasan Aslanoba, Kaan Dönmez, Prof Dr.  Esin Can, Ayşe Özdemir, Çınla Altunel, Jülide Sunar  
 ‘İşsizlik Kabus Olmasın’ başlığı altında  yapılacak panele,  Doğan Online, Adecco, PWC, P&G, Atasun Optik, Groupama, ve C&A destek veriyorlar.

Yorumlar(0)
Facebook hesabınızla yorum yapın:
Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*

E-posta*
(E-posta adresiniz sitede görünmez)

Yorumunuz*
(Yukarıdaki güvenlik kodunu giriniz)
AnketAnketÇok Okunanlar Çok Okunanlar
Anasayfa'ya Git Anasayfa
Foto Galeri Foto Galeri
Video Galeri Video Galeri
Yazarlar Yazarlar
Yazarlar Künye
Yazarlar İletişim
Bu sitede yayınlanan içerik izinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Yazılım: Codec Haber