​LR’DAN MİMİK KIRIŞIKLIKLARINA KARŞI SAVAŞAN ETKİLİ ÇÖZÜM: ZEITGARD SEROX WRINKLE CARE

06 Şubat 2019
0 Haber Yorum

ZEITGARD Serox serisindeki ürünler ile Anti-Aging bakımında en çok tercih edilen markalar arasında yer alan LR Health & Beauty, ZEITGARD Serox Wrinkle Care ile mimik kırışıklıkları ile savaşmanıza yardımcı oluyor.

Anında ve Kalıcı Etki Tek Bir Üründe Bir Araya Geliyor!
 
ZEITGARD Serox serisindeki ürünler ile Anti-Aging bakımında en çok tercih edilen markalar arasında yer alan LR Health & BeautyZEITGARD Serox Wrinkle Care ile mimik kırışıklıkları ile savaşmanıza yardımcı oluyor.  
 
Mimik kırışıklığına doğrudan etki eden ZEITGARD Serox Wrinkle Care, kullanışlı tasarımı ile ağız, göz ve alın çevresinde oluşan küçük kırışıklıklara kolay bir şekilde uygulanabiliyor. Cilde hızlı bir şekilde nüfuz eden ürün, konsantre yapısı sayesinde yüksek bir etki vadediyor.
 
Doğrudan derin kırışıklıkların savaşında yardımcı olan Argireline, Gatuline Expression, Dynalift ve Hyaluronik asit gibi etken maddeleri içeren ZEITGARD Serox Wrinkle Care, cildi pürüzsüzleştirerek sıkılaştırıcı ve koruyucu bir tabaka oluşturuyor. Anında gözle görülebilir bir fark yaratan ürün ile cilt daha güçlü, parlak ve sıkı bir hale geliyor.  
 

LR ZEITGARD Serox Wrinkle Care 15 ml Fiyatı 200 ml: 135,90 TL
 
               LR Health & Beauty Hakkında
1985’ten bu yana güzellik ve sağlık ürünleri sektöründe faaliyet gösteren LR Health & Beauty; dünyanın önde gelen doğrudan satış şirketlerinden birisidir. “More Quality For Your Life” sloganıyla müşterilerine yüksek kalitede Aloe Vera içeriğiyle ön plana çıkan el, yüz, vücut, saç ve bebek bakım ürünleri, yaşlanma karşıtı ürünler, gıda takviyeleri ve kozmetik ürünleri sunan LR, bu sene Türkiye’deki 15. Yılını kutlamaktadır. Dünya çapında 27 ülkede faaliyet gösteren LR, bünyesinde bulundurduğu 1.200 çalışanı, yüz binlerce kayıtlı iş ortağı ve müşterisiyle global doğrudan satış sektörünün önde gelen oyuncularındandır. İnovasyona ve yüksek kaliteye önem veren LR, yüksek teknoloji kullanılan Ar-Ge tesislerinin yanı sıra, bu sene Avrupa’nın en modern Aloe Vera üretim tesisini kurmuştur. Dünyanın en büyük Aloe Vera üreticilerinden birisi olan LR’ın ürünleri IASC (International Aloe Vera Science Council), INSTITUT FRENSENIUS kalite sertifikalarına ve DERMATEST onayına sahiptir. LR’ın Bruce Willis, Karolina Kurkova, Emma Heming-Willis, Guido Maria Kretschmer ve Cristina Ferreira gibi ünlülerle yürüttüğü iş birlikleriyle oluşturduğu özel parfüm serileri, dünya çapında 40 milyonun üzerinde satış rakamıyla kalitesini ispatlamıştır. Yüksek Alman kalitesindeki ürünleri, benzersiz otomobil konsepti, satış ortaklarına sunduğu mesleki eğitim hizmetleri ve şeffaf pazarlama planları, LR başarısının arkasındaki temel faktörlerdir. LR bünyesinde 2006 yılında, çocukların korunması amacıyla dünya çapında projeler gerçekleştirmek üzere LR Global Kids Fund kurulmuştur. LR, Avrupa Doğrudan Satış Derneği (SELDIA) ve Türkiye Doğrudan Satış Derneği (DSD) üyesidir.
 
                www.lrworld.com/tr
LR Instagram: @lrturkey - #lrturkey #lrdeğerkatar
LR Facebook: https://www.facebook.com/LR.Health.Beauty.Turkey/
 
 
Sorularınız için,

LR Health & Beauty              
Tansu Taşkıran                                                                                        
Corporate Communications and PR Executive
Küçük Çamlıca Üç Pınarlar Cad. Güler Sok. No:2  
34696 Üsküdar İSTANBUL             
Tel: +90 216 325 87 87             
Email: t.taskiran@LRworld.com
 
GoodWorks
Tuğçe Oral               
Müşteri Grup Direktörü   
Dereboyu 2.Cadde Ata Center İş Merkezi No:15/78 Kat:G2  Maslak Sarıyer,
İstanbul / Türkiye
Tel: +90 212 217 70 00             
Email: tugce.oral@goodworks.com.tr  
 
 

Yorumlar(0)
Facebook hesabınızla yorum yapın:
Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*

E-posta*
(E-posta adresiniz sitede görünmez)

Yorumunuz*
(Yukarıdaki güvenlik kodunu giriniz)
AnketAnket

2019 YEREL SEÇİMLERDE HANGİ PARTİYE OY VERECEKSİNİZ?

AK PARTİ
CHP
MHP
İYİ PARTİ
SP
HDP
DİĞER
Anasayfa'ya Git Anasayfa
Foto Galeri Foto Galeri
Video Galeri Video Galeri
Yazarlar Yazarlar
Yazarlar Künye
Yazarlar İletişim
Bu sitede yayınlanan içerik izinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Yazılım: Codec Haber