​SİNEM KOBAL: “Çocuklar her şeyin en güzelini hak eder”

11 Şubat 2019
0 Haber Yorum

Sinem Kobal, marka yüzü olduğu Deichmann’la birlikte Iğdır’da çocukları ziyaret etti. Sinem Kobal, marka yüzü olduğu Avrupa’nın en büyük ayakkabı perakende zinciri olan Deichmann’la birlikte Iğdır’da anlamlı bir projeye imza attı. Iğdır Babacan Köyü’ndeki Reşat Sürkit Yakup Akil İlkokulu’nu ziyaret eden Sinem Kobal ve Deichmann yetkilileri öğrencilerle bir araya geldi.

Sinem Kobal, marka yüzü olduğu Deichmann’la birlikte Iğdır’da çocukları ziyaret etti.
Sinem Kobal, marka yüzü olduğu Avrupa’nın en büyük ayakkabı perakende zinciri olan Deichmann’la birlikte Iğdır’da anlamlı bir projeye imza attı. Iğdır Babacan Köyü’ndeki Reşat Sürkit Yakup Akil İlkokulu’nu ziyaret eden Sinem Kobal ve Deichmann yetkilileri öğrencilerle bir araya geldi.
Çocuklarla birlikte keyifli bir gün geçiren Sinem Kobal; ‘’İşimin en sevdiğim yanlarından biri başka hayatlara dokunabilmek. Benim için çok değerli ve unutulmaz anılarla dolu geçen bir gün oldu. Çocuklar her şeyin en güzelini hak eder. Gözlerindeki o sevgi ve mutluluğu görmekten, onlar için bir şeyler yapabilmekten dolayı çok mutluyum’’ dedi. Deichmann’ın hediyeleriyle mutlu olan çocuklar, Sinem Kobal ile bol bol hatıra fotoğrafı çekildi.

Yorumlar(0)
Facebook hesabınızla yorum yapın:
Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*

E-posta*
(E-posta adresiniz sitede görünmez)

Yorumunuz*
(Yukarıdaki güvenlik kodunu giriniz)
AnketAnket

2019 YEREL SEÇİMLERDE HANGİ PARTİYE OY VERECEKSİNİZ?

AK PARTİ
CHP
MHP
İYİ PARTİ
SP
HDP
DİĞER
Anasayfa'ya Git Anasayfa
Foto Galeri Foto Galeri
Video Galeri Video Galeri
Yazarlar Yazarlar
Yazarlar Künye
Yazarlar İletişim
Bu sitede yayınlanan içerik izinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Yazılım: Codec Haber