​Ukraynalı Alesya, paradan önce kalite arıyor!

30 Nisan 2015
0 Haber Yorum

Ukraynalı güzel manken Alesya Antonova Türk sinema ve televizyonlarında iddialı rollerde yeralmak içiin kameraönü dersleri alıyor! aradığını ve ciddi yönetmenlerle hem reklam hem oyunculuk anlamında çalışmak istediğini söyledi. 2 yıl önce geldiği Türkiye’de modellik ve mankenlikte kendini ispatlayan Alesya, şimdilerde bir sinema filminde ya da Tv dizisinde oyanamak için kurs almaya başladı.


Ukraynalı güzel manken Alesya Antonova Türk sinema ve televizyonlarında iddialı rollerde yeralmak içiin kameraönü dersleri alıyor!
aradığını ve ciddi yönetmenlerle hem reklam hem oyunculuk anlamında çalışmak istediğini söyledi. 2 yıl önce geldiği Türkiye’de modellik ve mankenlikte kendini ispatlayan Alesya, şimdilerde bir sinema filminde ya da Tv dizisinde oyanamak için kurs almaya başladı. Sadri Alışık Kültür Merkezi’nde kamera önü oyunculuğu dersleri almaya başlayan Alesya Türkiye’yi özellikle İstanbul’u çok sevdiğini, dünyanın birçok ülkesine gittiğini ancak Türkiye kadar hiç birini sevmediğini belirtiyor.
Alesya İstanbul’da çok mutlu olduğunu ve burada yaşadığını belirterek şöyle konuştu: ‘’ Tam 5 yıldır modellik yapıyorum, modellikte ve mankenlikte istediğim yere geldim. Şimdi hedefim oyunculukta da iyi bir yere gelmek. Kendimi gösterebileceğim kaliteli bir proje bekliyorum. Bu iyi bir sinema filmi de olabilir, iyi bir kanalda dizi de olabilir. Çok çalışıyorum ve boş zamanım yok. Onun için sadece kaliteli projelerle gelen  yapımcılarla ve ajanslarla ilgileneceğim.’’

KARİYERİME KATKISI OLACAK PROJELER İSTİYORUM
‘’Gelen teklifleri önce firmanın ya da kurumun kailetiyle değerlendiriyorum.  Öncelikle ilginç konseptlerde yer almak istiyorum. Piyasadaki stantdart model formatında değilim çünkü fiyat ve kalite önceliklerim var. Onun için her projeye evet demiyorum. İşimi çok iyi yaptığıma ve sinemada da başarılı olacağıma inanıyorum.’

Yorumlar(0)
Facebook hesabınızla yorum yapın:
Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*

E-posta*
(E-posta adresiniz sitede görünmez)

Yorumunuz*
(Yukarıdaki güvenlik kodunu giriniz)
AnketAnketÇok Okunanlar Çok Okunanlar
Anasayfa'ya Git Anasayfa
Foto Galeri Foto Galeri
Video Galeri Video Galeri
Yazarlar Yazarlar
Yazarlar Künye
Yazarlar İletişim
Bu sitede yayınlanan içerik izinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Yazılım: Codec Haber