​YENİ BİR STAND-UP’ÇI DOĞUYOR: KADİR SARIIŞIK

04 Nisan 2019
0 Haber Yorum

Komedi dünyasına yeni bir sanatçı yepyeni stand-up gösterisiyle hızlı bir giriş yapıyor. ‘Kafamda Deli Hikayaler ‘ adlı stand-up ile İstanbul’da ve anadoluda turnelere hazırlanan Kadir Sarıışık gösterisiyle ilgili bir basın toplantısı düzenledi. Kendi becerisiyle küçüklüğünden beri stand-up yaparak arkadaşlarını eğlendiren ve hazır cevaplılığı ile tanınan Kadir Sarıışık şimdilerde sahne almaya hazırlanıyor.

Komedi  dünyasına yeni bir sanatçı yepyeni stand-up gösterisiyle hızlı bir giriş yapıyor. ‘Kafamda Deli Hikayaler ‘ adlı stand-up ile İstanbul’da ve anadoluda turnelere hazırlanan Kadir Sarıışık gösterisiyle ilgili bir basın toplantısı düzenledi. Kendi becerisiyle küçüklüğünden beri stand-up yaparak arkadaşlarını eğlendiren ve hazır cevaplılığı ile tanınan Kadir Sarıışık şimdilerde sahne almaya hazırlanıyor.

Profilo Kültür Merkezi’nden başlayarak özellikle İstanbul’un birçok salonunda stand-up gösterileri yapmaya başlayacak olan Kadir Sarıışık’ın yapımcılığını Yıldız Medya Grup Başkanı Umut Yıldız üstlenmiş. Ünlü oyuncu Selahattin Taşdöğen’in oyun tasarımını yaptığı stand-up gösterisinde metin yazarlığını da Talat Özpolat üstlenmiş.
Kadir Sarıışık stand-up ile yaptığı açıklamada şunları söyledi:  ‘Küçüklüğümden beri  kendimi çok başarılı bulduğum için arkadaş çevreme de yansıtıyordum.  Şimdilerde daha profosyonel olmam gerektiğine inandım ve kurumsal anlamda iyi bir çalışma yaparak bir stand-up hazırladım. Bunu yaparken ustalardan taktik aldım. Ünlü isimlerle bir araya gelip oyunumu ve gösterimi olgunlaştırdım. Yapımcım Umut Yıldız’ın üstün gayretleri ve teşvikleriyle güzel bir gösteri ortaya çıkardık. Şimdi yaz boyunca İstanbul’da ve turnelerle anadoluda yapacağımız gösterilerle halkımızın karşısına çıkacağım için çok mutluyum.’

Yorumlar(0)
Facebook hesabınızla yorum yapın:
Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*

E-posta*
(E-posta adresiniz sitede görünmez)

Yorumunuz*
(Yukarıdaki güvenlik kodunu giriniz)
AnketAnket

2019 YEREL SEÇİMLERDE HANGİ PARTİYE OY VERECEKSİNİZ?

AK PARTİ
CHP
MHP
İYİ PARTİ
SP
HDP
DİĞER
Anasayfa'ya Git Anasayfa
Foto Galeri Foto Galeri
Video Galeri Video Galeri
Yazarlar Yazarlar
Yazarlar Künye
Yazarlar İletişim
Bu sitede yayınlanan içerik izinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Yazılım: Codec Haber