​Yerli sahnenin genç yıldızları Lokalize serisi kapsamında bu hafta Zorlu PSM’de: Simge Pınar, Eda Baba ve Dolu Kadehi Ters Tut Studio sahnesinde!

08 Nisan 2019
0 Haber Yorum

Zorlu PSM, bu hafta da birbirinden renkli etkinliklerle kültür sanat dünyasının buluşma noktası olmayı sürdürüyor. PSM’nin sevilen prodüksiyonları Bırak İçeri Gireyim, Gerçek ve Damdaki Kemancı tiyatroseverlerle buluşmaya devam ediyor.

Zorlu PSM, bu hafta da birbirinden renkli etkinliklerle kültür sanat dünyasının buluşma noktası olmayı sürdürüyor. PSM’nin sevilen prodüksiyonları Bırak İçeri Gireyim, Gerçek ve Damdaki Kemancı tiyatroseverlerle buluşmaya devam ediyor. Şehrin kültür sanat hayatına yepyeni bir soluk getiren touché, etkileyici sesiyle Zeynep Özyılmazel’i; “Dear Frank” albümüyle gündemde olan Esra Zeynep Yücel’i, zengin repertuvarıyla Jazzmatiz’i; Türkiye’nin önde gelen saksafoncularından Korhan Futacı’yı, caz ziyafeti yaşatacak Standards & Sanat Deliroman’ı; gülmekten kırıp geçirecek Çok da Fifi-Hatunlar Stand Up ve Lesli ile Stand Up:002’yi ağırlıyor. Yerli sahnenin genç yıldızlarına sahne açan Lokalize serisi, Simge Pınar, Eda Baba ve Dolu Kadehi Ters Tut’u Studio sahnesine konuk ediyor. Zorlu PSM ve Hollanda Başkonsolosluğu’nun ortak girişimleriyle hayata geçen Dutch Ding-a-Dong Festival, Rosemary & Garlic ve Pitou performanslarıyla başlıyor. Turkcell Platinum Sahnesi, Hoş Sada kapsamında gerçekleşecek Çiğdem Yarkın konseriyle; Zorlu Çocuk Tiyatrosu prodüksiyonu Lunapark Gezegeni’yle ve caz efsanelerini bir araya getiren Mike Stern & Dave Weckl Band’in ünlü saksafoncu Bob Francheschini’nin de eşlik edeceği özel performansıyla kapılarını açıyor. Fransız elektronik müziğinin yükselen isimlerinden Kazy Lambist ise Studio’da hayranlarıyla bir araya geliyor.
 
BIRAK İÇERİ GİREYİM (LET THE RIGHT ONE IN) // 17 NİSAN 2019 // TURKCELL PLATINUM SAHNESİ // 20.30
 
Zorlu PSM’nin DOT iş birliğiyle hayata geçirdiği, Ajvide Lindqvist’in çok satan romanı ve senaryosunu da kaleme aldığı kült film “Let the Right One In”in sahne uyarlaması “Bırak İçeri Gireyim”, Turkcell Platinum Sahnesi’nde tiyatroseverlerle buluşuyor. İlk olarak Jack Thorne tarafından Londra’da Royal Court Theatre için sahneye uyarlanan, seyirci ve eleştirmenlerden büyük ilgi gören oyun, Zorlu PSM prodüksiyonuyla, Murat Daltaban yönetmenliğinde sezon boyunca Zorlu PSM sahnesinde olacak.
 
Bilet Fiyatları: 1. Kategori – 110 TL // 2. Kategori – 80 TL // Öğrenci – 50 TL
 
GERÇEK // 12 & 18 NİSAN 2019 // TURKCELL PLATINUM SAHNESİ // 20.30
 
Zorlu PSM ve Talimhane Tiyatrosu iş birliğiyle sahneye konan “Gerçek”, Nisan ayında da tiyatroseverlerin hafızalarına kazınacak performanslarla seyirci karşısına çıkıyor. Mehmet Ergen yönetmenliğinde sahnelenen oyunun oyuncu kadrosunda Kubilay Tunçer, Levent Üzümcü, Neslihan Yeldan ve Özge Özder bulunuyor.
 
Bilet Fiyatları: 1. Kategori – 100 TL // 2. Kategori – 80 TL // Öğrenci – 50 TL
 
DAMDAKİ KEMANCI // 15 NİSAN 2019 // TURKCELL PLATINUM SAHNESİ // 20.30
 
Broadway’de en uzun süre sahnelenen 15 eserden biri olan Damdaki Kemancı müzikali, Zorlu PSM prodüksiyonuyla izleyicilerle buluşmaya devam ediyor. Değerli oyuncu Binnur Kaya ve devlet tiyatrolarının önemli isimlerinden Mehmet Ali Kaptanlar’ın başrollerini paylaştığı sevilen müzikal, kalabalık oyuncu kadrosuyla Zorlu PSM’de.
 
Bilet Fiyatları: 1.Kategori: 120 TL // 2.Kategori: 100 TL // 3.Kategori: 85 TL // 4.Kategori: 70 TL // 5.Kategori: 60 TL // 6. Kategori: 40 TL (Kısıtlı görüş)
 
ZEYNEP ÖZYILMAZEL // 12 NİSAN 2019 // touché // 18.30
 
Caz ve pop şarkılarından oluşan zengin repertuvarı ile geniş bir hayran kitlesi edinen Zeynep Özyılmazel, 12 Nisan’da Zorlu PSM touché’de!
 
Kapı Açılış: 18.30
Zeynep Özyılmazel: 21.30
 
Bilet Fiyatı: 80 TL
*1 atıştırmalık veya 1 standart içecek ikramdır.
 
KAZY LAMBIST / UTO // 12 NİSAN 2019 // STUDIO // 20.30
 
Elektronik müzik sahnesinde günden güne yükselen Fransız etkisinin en taze temsilcilerinden biri haline gelen Kazy Lambist 12 Nisan’da Zorlu PSM Studio’ya konuk oluyor. Son olarak MIX Festival’de İstanbullu müzikseverlere sıra dışı bir performans sunan Kazy Lambist, yeniden hipnotize eden melodileriyle dans tutkunlarıyla buluşuyor.
 
Kapı Açılış: 20.30
UTO: 21.00
Kazy Lambist: 22.30
 
Bilet Fiyatları: Tam – 60 TL // Öğrenci – 45 TL
 
ZORLU ÇOCUK TİYATROSU: LUNAPARK GEZEGENİ // 13 & 14 NİSAN 2019 // TURKCELL PLATINUM SAHNESİ // 12.00
 
Müzik, dans ve birçok sanatı bünyesinde barındıran Lunapark Gezegeni, profesyonel oyuncu ve dansçı kadrosuyla çocuklar için sınırsız bir hayal dünyasının kapılarını açıyor. Müzikal havası taşıyan oyun, çocuklara hayal kurmanın önemini anlatarak çocukları sanatın renkli dünyasıyla buluşturuyor.
 
Bilet Fiyatları:  1. Kategori - 20 TL // 2. Kategori – 10 TL
 
 
 
ESRA ZEYNEP YÜCEL // 13 NİSAN 2019 // touché // 21.30
 
Stanford Jazz Akademisi’ne kabul edilen sayılı müzisyenlerden Esra Zeynep Yücel, 13 Nisan akşamı Zorlu PSM’ye geliyor. touché’de bir müzik ziyafeti sunmaya hazırlanan sanatçı, geçtiğimiz günlerde Frank Sinatra anısına hazırladığı “Dear Frank” albümünü müzikseverlerle buluşturmuştu. Önder Focan yönetiminde; saksafonda Yahya Dai, piyanoda Kaan Bıyıkoğlu, kontrbasta Ozan Musluoğlu ve davulda Burak Cihangirli’den oluşan orkestra, bu özel performansta Esra Zeynep Yücel’e eşlik edecek.
 
Kapı Açılış: 18.30
Esra Zeynep Yücel: 21.30
 
Bilet Fiyatı: 80 TL
*1 atıştırmalık veya 1 standart içecek dahildir.
 
HOŞ SADA: ÇİĞDEM YARKIN // 14 NİSAN 2019 // TURKCELL PLATINUM SAHNESİ // 20.30
 
Zorlu PSM’nin TRT Müzik iş birliğinde hayata geçirdiği “Hoş Sada” serisi 14 Nisan’da Çiğdem Yarkın ile Türk Müziği’nin en nadide eserlerini Turkcell Platinum Sahnesi’ne taşıyor.
 
Kapı Açılış: 20.30
Çiğdem Yarkın: 21.00
 
Bilet Fiyatları: 1. Kategori: Tam – 60 TL, Öğrenci – 45 TL // 2. Kategori: Tam – 40 TL, Öğrenci – 30 TL // Kısıtlı Görüş: Tam – 40 TL, Öğrenci – 30 TL
 
ÇOK DA FİFİ – HATUNLAR STAND UP // 15 NİSAN 2019 // touché // 21.00
 
Kimi oyuncu, kimi yazar olan 6 kadın komedyenin bir araya gelmesiyle oluşan Çok da Fifi - Hatunlar Stand Up Zorlu PSM’de! Gösterilerinde sırayla sahneye çıkarak, yaklaşık 2 saat boyunca sıradan dertleri şahsına münhasır şakalar eşliğinde anlatan bu grup touché’de kahkaha garantili şovlarıyla izleyicinin karşısında olacak.
 
Kapı Açılış: 18.30
Etkinlik Saati: 21.00
 
Bilet Fiyatı: 80 TL
*1 atıştırmalık veya 1 standart içecek ikramdır.
 
 
 
 
 
 
 
 
LOKALİZE: SİMGE PINAR // 16 NİSAN 2019 // STUDIO // 20.30
 
Kelimelerin ve melodilerin iyileştirici gücünden ilham alan Simge Pınar, 16 Nisan akşamı Lokalize serisi kapsamında Zorlu PSM’ye konuk oluyor. 12 Nisan’da prodüktörlüğünü Harun Tekin’in üstlendiği ilk albümü “Güzel Şeyler”i yayımlamaya hazırlanan genç yetenek, yeni albümün ilk konserini Studio’da verecek. Bu özel konserde Pınar’a gitarda Efe Demiral, bas gitarda Eren Turgut, davulda Mertcan Bilgin, klavye ve back vokallerde ise Zeynep Oktar eşlik edecek.
 
Kapı Açılış: 20.30
Simge Pınar: 21.30
 
Bilet Fiyatları: Tam-60 TL // Öğrenci-40 TL
 
LESLİ İLE STAND UP: 002 // 16 NİSAN 2019 // touché // 21.00
 
8 yıl boyunca San Francisco, New York ve Barselona’da reklam ajanslarında çalıştığı sırada Mercedes Boronat ile tanışıp, oyunculuk eğitimi almaya başlayan komedyen Lesli Karavil, stand up şovuyla Zorlu PSM touché’de!
 
Bilet Fiyatı: 80 TL
 
DUTCH DING-A-DONG: ROSEMARY & GARLIC / PITOU // 17 NİSAN 2019 // STUDIO // 20.30
 
Zorlu PSM ve Hollanda Başkonsolosluğu’nun ortak girişimleriyle hayata geçen Dutch Ding-a-Dong Festival, 17 Nisan-2 Mayıs tarihleri arasında Zorlu PSM’de gerçekleşiyor. Hollanda çıkışlı gruplar için yeni bir platform oluşturmayı hedefleyen festival, Hollanda müziğinin eski ve yeni jenerasyonunu bir araya getiriyor. Etkinlik kapsamında 17 Nisan akşamı geçtiğimiz sene PSM Caz Festivali’ne de konuk olan ve ülkemizde büyük ilgi gören Rosemary & Garlic ve Amsterdam’dan yankılanan büyüleyici sesiyle Pitou, Studio’ya geliyor.
 
Bilet Fiyatları: Tam-45 TL // Öğrenci-30 TL
 
JAZZMATIZ // 17 NİSAN 2019 // touché // 18.30
 
Jazzmatiz, kendi şarkılarının yanı sıra caz, blues ve funk şarkılarının cover’larından oluşan repertuvarlarıyla Zorlu PSM touché’de! Grup, “matiz” kavramını müziklerine taşıyan sarhoş, kızgın ve kahkaha atan şarkılarıyla müzikseverlerle buluşuyor.
 
Kapı Açılış: 18.30
Etkinlik Saati: 21.00
 
Bilet Fiyatı: 80 TL
*1 atıştırmalık veya 1 standart içecek ikramdır.
 
 
LOKALİZE: DOLU KADEHİ TERS TUT // 18 NİSAN 2019 // STUDIO // 20.00
 
Yerli alternatif sahnenin önde gelen ekiplerinden Dolu Kadehi Ters Tut, 18 Nisan akşamı Lokalize serisi kapsamında Zorlu PSM’de sevenleriyle buluşuyor. Yeni albümleri “Karanlık”ın ilk konserini Studio’da vermeye hazırlanan grup, yepyeni parçalarla sahnede olacak.
 
Kapı Açılış: 20.00
Dolu Kadehi Ters Tut: 21.00
 
Bilet Fiyatları: Tam-60 TL // Öğrenci-40 TL
 
KORHAN FUTACI // 18 NİSAN 2019 // touché // 21.00
 
Türkiye’nin önde gelen saksafoncularından Korhan Futacı, 18 Nisan’da touché'ye konuk oluyor! Aynı zamanda şarkıcı, söz yazarı ve prodüktör olan sanatçı, her biri birbirinden farklı bir ritüele dönüşen konserleriyle izleyicilerine alemler ötesi deneyimler yaşatıyor.
 
Kapı Açılış: 18.30
Korhan Futacı: 21.00
 
Bilet Fiyatı: 80 TL
*1 atıştırmalık veya 1 standart içecek ikramdır.
 
LOKALİZE: EDA BABA // 19 NİSAN 2019 // STUDIO // 19.00
 
İlk solo albümü “Bir Küçük Tebessüm”ü yakın zamanda müzikseverlerin beğenisine sunan Eda Baba, Lokalize serisi kapsamında Zorlu PSM’de! Yeni albümünde farklı kitleleri etkileme gücü taşıyan solo çalışmalarıyla dikkat çeken genç sanatçı, Cem Adrian ve Üner Demir’e ait birer şarkıya da yer veriyor. Sesiyle büyüleyen sanatçı, 19 Nisan akşamı Studio sahnesine çıkacak.
 
Kapı Açılış: 19.00
Eda Baba: 20.00
 
Bilet Fiyatları: Tam-60 TL // Öğrenci-40 TL
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
MIKE STERN / DAVE WECKL FEATURING TOM KENNEDY & BOB FRANCESCHINI // 19 NİSAN 2019 // TURKCELL PLATINUM SAHNESİ // 20.30
 
6 Grammy adaylığı bulunan ünlü caz gitaristi Mike Stern ve caz dünyasının en saygın davulcularından biri olan Dave Weckl önderliğinde Tom Kennedy ve Bob Malach gibi birbirinden usta müzisyenlerinden oluşan caz süper grubu Mike Stern & Dave Weckl Band, başarılı saksafoncu Bob Francheschini’nin de katılımıyla 19 Nisan’da Zorlu PSM’de!
 
Kapı Açılış: 20.30
Performans: 21.00
 
Bilet Fiyatları: 1. Kategori: Tam – 100 TL, Öğrenci – 80 TL // 2. Kategori: Tam – 80 TL, Öğrenci – 60 TL
 
STANDARDS & SANAT DELİORMAN // 19 NİSAN 2019 // touché // 18.30
 
Standards ve Sanat Deliorman müzikseverlere caz ziyafeti yaşatmak üzere 19 Nisan’da Zorlu PSM touché’de!
 
Kapı Açılış: 18.30
Standards & Sanat Deliorman: 21.30
 
Bilet Fiyatı: 80 TL
*1 atıştırmalık veya 1 standart içecek ikramdır.
 
_____________________________________________________________
 
Zorlu PSM Hakkında - www.zorlupsm.com
Kültür sanat hayatının buluşma noktası Zorlu PSM 5. yaşını kutluyor. Bugüne kadar, dünyaca ünlü gösterilerden alanında en iyi sanatçılara, Broadway müzikallerinden, tiyatro oyunlarına; DJ performanslarından, konserlere; sergilerden, film gösterimlerine, partilere ve festivallere 5 bin etkinlikte 2 milyon sanatseveri ağırlayan Zorlu PSM, her sezon daha da güçlendirdiği altyapısı ve çeşitlendirdiği programıyla sanatsever ziyaretçilerini ağırlamaya devam ediyor. 
Zorlu PSM açılışından bu yana 2.202 kişilik kapasitesi ve zenginleştirilmiş akustik özelliğine sahip Turkcell Sahnesi ve yine aynı sahnede oluşturduğu yeni “Sahne Üstü Ayakta” konseptinde eş zamanlı 3.200 kişi ağırlarken, hem oturmalı hem ayakta konser izleme imkanı sunan “Hibrid”  düzen ile de İstanbul’un kışlık konser mekanı ihtiyacına da cevap vermeye devam ediyor. Doğal akustik özelliğiyle tasarlanan 717 kişi kapasiteli Turkcell Platinum Sahnesi, 1.000 kişi kapasitesiyle Zorlu PSM'nin muhteşem atmosferinin yaz aylarında açık havaya taşınmasını sağlayan Amfi , oturmalı 120 kapasiteli touché  ve bugüne kadar birçok davet ve etkinliğe ev sahipliği yapmış olan 750 kişi kapasiteli Sky Lounge ve 5,200 m2’lik fuaye alanları ile Zorlu PSM sanat ile kendini ifade etmek isteyen herkese farklı olanaklar sunuyor. Lezzetli menüsüyle Turkcell Sahnesi’nin fuaye alanında bulunan Cheers, etkinlikler öncesi ve sonrasında sanatseverlerin favori mekanı olmaya devam ediyor.

Yorumlar(0)
Facebook hesabınızla yorum yapın:
Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*

E-posta*
(E-posta adresiniz sitede görünmez)

Yorumunuz*
(Yukarıdaki güvenlik kodunu giriniz)
AnketAnket

2019 YEREL SEÇİMLERDE HANGİ PARTİYE OY VERECEKSİNİZ?

AK PARTİ
CHP
MHP
İYİ PARTİ
SP
HDP
DİĞER
Anasayfa'ya Git Anasayfa
Foto Galeri Foto Galeri
Video Galeri Video Galeri
Yazarlar Yazarlar
Yazarlar Künye
Yazarlar İletişim
Bu sitede yayınlanan içerik izinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Yazılım: Codec Haber