( ZEYÇED ) Zeytinburnu – Çevre , kültür ve Turizm Derneği Yeni Yıla Hızlı Girdi!...

05 Ocak 2016
0 Haber Yorum

Zeytinburnu -Çevre ,Kültür ve Turizm Derneği (ÇEYÇED ) ,çevre bilinci çalışmalarına öncelikle ,okul çağındaki çocuklardan başlanmalı diyerek , okul yöneticileri ile görüşmelere başladı,Prof Dr.Orhan Kural’ın da katılacağı Çevre Konferansı” na, ilk olarak,Zeytinburnu- Ayhan Şahenk Ortaokulu davet edildi!..

( ZEYÇED ) Zeytinburnu – Çevre , kültür ve Turizm Derneği Yeni Yıla Hızlı Girdi!...
Zeytinburnu -Çevre ,Kültür ve Turizm Derneği (ÇEYÇED ) ,çevre  bilinci çalışmalarına öncelikle ,okul çağındaki çocuklardan başlanmalı diyerek , okul yöneticileri ile görüşmelere başladı,Prof Dr.Orhan Kural’ın da katılacağı Çevre Konferansı”  na, ilk olarak,Zeytinburnu- Ayhan Şahenk Ortaokulu davet edildi!..
Zeytinburnu -Çevre ,Kültür ve Turizm Derneği (ZEYÇED ), çevre  bilinci çalışmalarına öncelikle ,okul çağındaki çocuklardan başlanmalı diyerek , okul yöneticileri ile görüşmelere başladı .İ
İlk olarak Zeytinburnu- Ayhan Şahenk Ortaokulu  Müdürü Ali Erdem Arpaçay’ı ziyarete giden heyette,Zeytinburnu – Çevre, Kültür ve Turizm Derneği  (ZEYÇED )Başkanı Ali Gündüz ,Genel  Sekreter Sefer Cengiz ,Yönetim Kurulu Üyesi  Gülser Bal ve Denetleme Kurulu Başkanı  Mehmet Alpay  yer aldı.
Dernek  yetkilileri,çevreci bir okul  olan ,Ayhan Şahenk’te  veya Zeytinburnu -Kültür ve Sanat Merkezlerinin birinde, yakın zamanda, Prof Dr.Orhan Kural’ın da katılacağı bir “Çevre Konferansı”  vermeyi düşündüklerini ifade ettiler.
Okul müdürü  Ali Erdem Arpaçay ,ziyaretten duyduğu memnuniyetini dile getirerek,Çevre konusuna sıcak baktığını , arkadaşlarımla konuyu görüşüp,gerçekleştirmek arzusunda olduklarını ifade etti.  

Yorumlar(0)
Facebook hesabınızla yorum yapın:
Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*

E-posta*
(E-posta adresiniz sitede görünmez)

Yorumunuz*
(Yukarıdaki güvenlik kodunu giriniz)
AnketAnket

2019 YEREL SEÇİMLERDE HANGİ PARTİYE OY VERECEKSİNİZ?

AK PARTİ
CHP
MHP
İYİ PARTİ
SP
HDP
DİĞER
Anasayfa'ya Git Anasayfa
Foto Galeri Foto Galeri
Video Galeri Video Galeri
Yazarlar Yazarlar
Yazarlar Künye
Yazarlar İletişim
Bu sitede yayınlanan içerik izinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Yazılım: Codec Haber