ÜNLÜ HANIMLAR BU DAVETTE BULUŞTU

02 Kasım 2018
0 Haber Yorum

Aslı Özdemir, Nilüfer Batur, Nisa Taşyar’ın, ev sahipliğinde ve Mesh Stick Çay ana sponsorluğunda önceki gün ‘alışveriş ve çay keyfi' konseptli davet gerçekleştirildi. TOÇEV yararına gerçekleşen davette seçkin markalar stant açarak yeni koleksiyonunu sergiledi.

Elçin Dağlaroğlu, Narin Akçelik, Rabia Kurşun, Ayşe Burcu Kaya, Melike Hacıahmetoğlu, Gizem Avcıer, Melisa Eraydın ve Zeynep Çuhacı gibi markaların stantlarının olduğu davette ziyaretçiler bol bol alışveriş yaparak TOÇEV’e destek oldular. Piyano dinletisi eşliğinde alışveriş yapan hanımlar kendileri için hazırlanan çay keyfi konseptli masalarda dinlenerek keyifli anlar geçirdiler. Ayrıca Beyin ve Sinir Cerrahisi Uzmanı Operatör Doktor Kerem Bıkmaz misafirleri bel, boyun ağrıları ve duruş bozukluklarını hakkında bilgilendirirken, Kardiyoloji Uzmanı Profesör Doktor Hüseyin Oflaz da kalp krizi ve sebepleri ile ilgili bilgilendirdi. Davetteki alışverişten elde edilen gelirin tamamı 25. yılına giren TOÇEV’e bağışlandı.
Davete katılan isimler arasında; Azade Balkaner Özsoy, Ayfer Toprak Karavan, Arzu Kunt, Ayşe Slevogt, Ayşegül Kayabay, Begüm Kaçanoğlu, Begüm Özer, Zülal Tatlıcı, Fatma Aydoğdu, Betül Mermertaş, Ebru Uygun, Eda Albayrak, Hakan Makbuloğlu, Hande Sezer Pekcan, İlke Germirligil, İpek Köse, Ferda Genç,  Şule Alaybeyoğlu, İsmet Alpagut, Meziyet Uygun, Türkan Gürsel, Nihal Bayramoğlu, Osman Yılmazer, Özge Peker, Özge Çelikbilek, Özlem Eraslan, Perihan Akı, Serap Sarı, Serap Tibuk, Yıldız Batur, Canan İmer ve Zeynep Toker vardı.

Yorumlar(0)
Facebook hesabınızla yorum yapın:
Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*

E-posta*
(E-posta adresiniz sitede görünmez)

Yorumunuz*
(Yukarıdaki güvenlik kodunu giriniz)
AnketAnket

2019 YEREL SEÇİMLERDE HANGİ PARTİYE OY VERECEKSİNİZ?

AK PARTİ
CHP
MHP
İYİ PARTİ
SP
HDP
DİĞER
Anasayfa'ya Git Anasayfa
Foto Galeri Foto Galeri
Video Galeri Video Galeri
Yazarlar Yazarlar
Yazarlar Künye
Yazarlar İletişim
Bu sitede yayınlanan içerik izinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Yazılım: Codec Haber