YENİ KOLEKSİYONLARI FUARDA TAM NOT ALDI

14 Şubat 2019
0 Haber Yorum

Bien, 2019 yılına ait en yeni ve sıra dışı koleksiyonları ile ziyaretçilerin beğenisini topladı. 5-9 Şubat tarihinde CNR Expo’da düzenlenen UNICERA’da Bien, ürünlerini 1037 m2’lik alanda tanıttı.

Bien, Yeşilköy CNR Expo’da düzenlenen Unicera İstanbul Se­ra­mik Ban­yo Mut­fak Fu­arı’n­da, 60’ın üzerinde seramik koleksiyonu ve 10’un üzerinde SSG ve armatür serileriyle bu serilerin tamamlayıcılarını ilk kez görücüye çıkardı.
En ye­ni ta­sa­rım­larını 1037 m2 büyüklüğündeki standında tanıtan Bien, iddialı tasarımlarıyla büyük beğeni topladı.

OVERSIZE ÜRÜNLER VE SIRADIŞI TASARIMLAR…

Fuar süresince yoğun ilgi gören Bien standında ön planda oversize dediğimiz 120x180 cm, 60x180cm 120x120 cm, 100x100 cm ebadındaki yeni koleksiyonlar yer aldı. Ayrıca bu yıl üretime başladığı 30x90 cm ebatlı ürünlerini ve daha önceden ürettiği 40x120 cm ebadındaki ürün grubuna eklediği yeni koleksiyonlarını fuarda sergiledi.
Bien’in banyo grubunda Seramik Sağlık Gereçleri (SSG) yeni serilerinde yer alan Moly, Shine ve Vohka Serileri de tasarımlarıyla dikkat çekti. Bien’in armatür serilerinin tamamının tanıtıldığı platformda armatür ürün gamına 2019 yılında ilave edilen 6 yeni seri de yine ilk kez görücüye çıktı.

 ‘’İHRACAT PAYIMIZI %50’NİN ÜZERİNE ÇIKARACAĞIZ’’

Yeni ürünler ve son trendler hakkında bilgi veren Bien Seramik Genel Müdürü Metin Savcı ‘’Bu fuarda da oversize dediğimiz ve ünlü birkaç üreticinin üretebildiği büyük ebat porselen karolarımızı tanıttık. Ayrıca ilk kez bu yıl ürettiğimiz 30x180 cm ebadındaki ürünlerimizi sergiledik. 30x180 cm yurt dışında beğenilen ve tercih edilen bir ebat.  Tasarım ve ürün geliştirmede 15 kişilik bir ekibimiz var. Bu ekiple İtalya’dan İspanya’ya tüm dünya trendlerini yakından takip ediyoruz. İlk kez bu fuarda tanıttığımız 60’ın üzerinde yeni ürünümüz var’’ dedi. Bu yıl en çok tercih edilecek ürünün 30x90 cm ebadı olacağını söyleyen Savcı, ‘100x100 cm ebadındaki koleksiyonlarını yurtiçinde ve yurt dışında ticari bir ebat olarak değerlendirdi. Savcı, 120x120 cm ve 120x180 cm ebadındaki ürünlerin turizm yatırımlarında, iş yeri yatırımlarında ve avmlerde çok rahat kullanılabilecek ürünler olduğunu sözlerine ekledi.
Yurt dışında 70 ülkede 100’ün üzerinde müşterimize ürün gönderiyoruz diyen Savcı ‘’Avrupa, Amerika, Kanada, İsrail, BBağlantıalkan ülkelerine ürünlerimizi satıyoruz. Şu an ihracat oranımız % 50. Önümüzdeki dönemde de ihracata ağırlık vereceğiz. İhracat payımızı %50’lerden daha yukarılara çıkarmayı hedefliyoruz’’ dedi.

‘’VOKHA SERİMİZ OLDUKÇA İLGİ GÖRDÜ’’

Bien Banyo grubunun Genel Müdürü Hakan Günderen, gruptaki yenilikleri şöyle anlattı:  Fuarda Seramik Sağlık Gereçleri alanında 3 yeni seri ve bir bağımsız lavabo serisi, armatür grubunda ise 6 yeni seri ve bu serilerin tamamlayıcılarını tanıttık. UNICERA her yıl önemi gittikçe artan bir platform. Özellikle ihracat pazarımızı büyütmek ve yeni müşteriler elde etmek için bu alanı daha aktif kullanmaya çalışıyoruz.

Yorumlar(0)
Facebook hesabınızla yorum yapın:
Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*

E-posta*
(E-posta adresiniz sitede görünmez)

Yorumunuz*
(Yukarıdaki güvenlik kodunu giriniz)
AnketAnket

2019 YEREL SEÇİMLERDE HANGİ PARTİYE OY VERECEKSİNİZ?

AK PARTİ
CHP
MHP
İYİ PARTİ
SP
HDP
DİĞER
Anasayfa'ya Git Anasayfa
Foto Galeri Foto Galeri
Video Galeri Video Galeri
Yazarlar Yazarlar
Yazarlar Künye
Yazarlar İletişim
Bu sitede yayınlanan içerik izinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Yazılım: Codec Haber