13 Bin 708 Kişi Maceraya Varım Dedi

25 Şubat 2019
0 Haber Yorum

Maceraseverler, Türkiye’de ilk kez Tureks Uluslararası Fuarcılık tarafından düzenlenen ‘Macera Turizmi ve Sporları Fuarı Adventure Turkey’ de bir araya geldi. 14 – 17 Şubat tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi’nde gerçekleşen ‘İçindeki Maceraperesti Ortaya Çıkar’ sloganıyla 19 ülkeden 13 bin 708 ziyaretçi ağırladı.


Maceraseverler, Türkiye’de ilk kez Tureks Uluslararası Fuarcılık tarafından düzenlenen ‘Macera Turizmi ve Sporları Fuarı Adventure Turkey’ de bir araya geldi. 14 – 17 Şubat tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi’nde gerçekleşen ‘İçindeki Maceraperesti Ortaya Çıkar’ sloganıyla 19 ülkeden 13 bin 708  ziyaretçi ağırladı. Off road araçlarından kamp malzemelerine, dalış ekipmanlarından dağcılığa kadar outdoor dünyasına dair her şeyin bulunduğu fuarda, katılımcılar  oluşturulan ortam ile kendilerini doğada hisetti.
Dünyanın en büyük ve en hızlı gelişen sektörlerinin başında gelen turizmde; macera turizmi son dönemlerdeki yükselişi ile dikkatleri üzerine çekiyor.  Önemli bir pazarı da içinde barından alternatif turizm türü İstanbu Fuar Merkezi’nde düzenlenen Adventure Turkey ile bir araya geldi. 4 gün boyunca yoğun ilgi gören fuar, önümüzdeki yıl 13 -16 Şubat tarihleri arasında düzenlenecek.

Kamp Ateşini Fuarda Yaktılar
Birçok kişi için sevilen ve vazgeçilmez açık hava geleneği olan ortada yakılan ateş etrafında eğlenceli dakikalar fuar alanına taşındı.  ‘Kamp Ateşi’ teması adı altında gerçekleşen etkinlik ile outdoor dünyasının önemli isimleri ile ziyaretçileri bir araya getirdi. Fuar boyunca süren programda Savaş Karakaş, Nasuh Mahruki, Doğan Palut ,Cem Karabay gibi birçok isim gerçekleştirdiği sunumlar ve oluşturulan ortam ile katılımcılara kamp ortamını fuar alanında yaşadı.
 
 

Yorumlar(0)
Facebook hesabınızla yorum yapın:
Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*

E-posta*
(E-posta adresiniz sitede görünmez)

Yorumunuz*
(Yukarıdaki güvenlik kodunu giriniz)
AnketAnket

2019 YEREL SEÇİMLERDE HANGİ PARTİYE OY VERECEKSİNİZ?

AK PARTİ
CHP
MHP
İYİ PARTİ
SP
HDP
DİĞER
Anasayfa'ya Git Anasayfa
Foto Galeri Foto Galeri
Video Galeri Video Galeri
Yazarlar Yazarlar
Yazarlar Künye
Yazarlar İletişim
Bu sitede yayınlanan içerik izinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Yazılım: Codec Haber