4 Adımda Bahara Hazırsınız!

30 Mart 2019
0 Haber Yorum

Kışın sert koşullarıyla savaşan ve bu süreçte tıraştan yıpranan cildinizin baharda daha sağlıklı görünmesinin yolu yine bakımdan geçiyor. İsveç menşeli güzellik teknolojisi markası FOREO, erkekler için dört adımda bahar bakımının ipuçlarını paylaşıyor.

 

Kışın sert koşullarıyla savaşan ve bu süreçte tıraştan yıpranan cildinizin baharda daha sağlıklı görünmesinin yolu yine bakımdan geçiyor. İsveç menşeli güzellik teknolojisi markası FOREO, erkekler için dört adımda bahar bakımının ipuçlarını paylaşıyor.

 

Dışarıda muhteşem bir güneş var, doğa kendini yeniliyor. Peki ya cildiniz? Gardırobunuzdaki ceketler nasıl mevsime göre değişiyorsa, cilt bakım rutininizin de öyle olmalı. Kışın, kuru cilt ve sert hava koşullarına karşı savaşan ve bu süreçte tıraştan yıpranan cildinize bahar canlılığını taşımanın zamanı geldi. İsveç menşeli güzellik teknolojisi markası FOREOLUNA 2 for MEN ile sadece dört adımda yapabileceğiniz bahar bakım rutininin ipuçlarını paylaşıyor.

 

Temizleme: Cilt temizliği; ilkbahar ya da kış gibi herhangi bir mevsime özgü bir ihtiyaç değil. Cildinizi her zaman düzenli olarak temizlemeli, bunu bir bakım etkinliği gibi görmek yerine, hayatınızın rutini haline getirmelisiniz. Çünkü gün boyunca cildinizin maruz kaldığı hava kirliliği ve egzoz gibi dış etkenlerin yanı sıra yağlanma etkisi, gece boyunca gözeneklere yerleşerek çeşitli cilt sorunlarına neden olur. LUNA 2 for MEN cilt temizleme cihazı sayesinde yüzde biriken yağı ve kiri %99.5 oranında giderebilirsiniz. Ayrıca LUNA 2 for MEN sayesinde kullandığınız temizleme ürünleri, cildinize daha iyi nüfuz eder. Cildinizin doğal nemini kaybetmeden temizlenmesi önemlidir.

 

Peeling: Kış aylarında kuruyan, tıraştan yıpranan ve pul pul görünen cildinizin baharda yenilenmesi için peeling yapmanız faydalı olabilir. Eğer LUNA 2 for MEN kullanıyorsanız, yüzünüze dakika 8000 hassas dokunuş yapan T-Sonic™ titreşimleri sayesinde cildiniz ölü derilerden kurtulup derinlemesine temizlendiği için zaten bir adım öndesiniz. Haftada bir peeling ürünlerinden destek alarak yapacağınız bakım, cildinizde kıştan kalan izleri silmek için size yardımcı olacak.

 

Nemlendirme: Cildinizi sadece temizlemek yetmez, cilt tipiniz ne olursa olsun mutlaka nemlendirmeniz de gerekir. Sıcak ve güneşli günler yağlı ve yoğun kremleri kullanmak için pek de uygun olmadığından; su bazlı, yağsız ve hatta C vitamini içeren bir nemlendiriciyle cildinizi daha canlı ve sağlıklı bir görüntüye kavuşmasını sağlayabilirsiniz.

 

Daha fazla koruma: Güneş koruyucu kremler baharda cildinizin daha iyi görünmesini sağlayan en önemli kahramanlardan biri. O olmadan güneşe çıkmayı düşünmeyin. Tabii ki yıl boyunca güneş koruyucu kullanılmalı ama baharda koruma faktörü daha yüksek bir ürün tercih etmelisiniz.

Yorumlar(0)
Facebook hesabınızla yorum yapın:
Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*

E-posta*
(E-posta adresiniz sitede görünmez)

Yorumunuz*
(Yukarıdaki güvenlik kodunu giriniz)
AnketAnket

2019 YEREL SEÇİMLERDE HANGİ PARTİYE OY VERECEKSİNİZ?

AK PARTİ
CHP
MHP
İYİ PARTİ
SP
HDP
DİĞER
Anasayfa'ya Git Anasayfa
Foto Galeri Foto Galeri
Video Galeri Video Galeri
Yazarlar Yazarlar
Yazarlar Künye
Yazarlar İletişim
Bu sitede yayınlanan içerik izinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Yazılım: Codec Haber