42 Ülkeden 10 Bin 246 Kişi Eğlence de Buluştu

25 Şubat 2019
0 Haber Yorum

Eğlence, Etkinlik, Park, Rekreasyon Endüstrisi ve Hizmetleri Fuarı ATRAX'19, eğlence sektörünü 7. kez bir araya getirdi. 14 – 16 Şubat tarihleri arasında Tureks Uluslararası Fuarcılık tarafından İstanbul Fuar Merkezi’nde ziyaretçileri ağırlayan organizasyona 42 ülkeden 10 Bin 246 kişi katıldı.


Eğlence, Etkinlik, Park, Rekreasyon Endüstrisi ve Hizmetleri Fuarı ATRAX'19, eğlence sektörünü 7. kez bir araya getirdi. 14 – 16 Şubat tarihleri arasında Tureks Uluslararası Fuarcılık tarafından İstanbul Fuar Merkezi’nde ziyaretçileri ağırlayan organizasyona 42 ülkeden 10 Bin 246  kişi katıldı. Eğlenceye dair A’dan Z’ye her şeyin yer aldığı fuar, dünyanın önde gelen eğlence tesisi yatırımcılarını, oyun ve ekipman üreticilerini, etkinlik organizatörü firmalarını, turistik işletme sahiplerini, belediye, otel, AVM yöneticilerini, inşaat firmalarını, mimarları, kurumsal firmaları ve tedarikçileri tek çatı altında buluşturdu.
 
Türkiye’nin en eğlenceli buluşması sona erdi. 3 gün boyunca süren fuarda katılımcılar, Türkiye’de ilk kez sergilenen birçok farklı ürünle beraber  eğlence parklarından çocuk oyun gruplarına, jetonlu oyun makinelerinden tırmanma duvarı ekipmanlarına, hareket simülatörlerinden ses ışık sahne sistemlerine kadar sektöre dair hemen hemen her şeyi inceleme imkanı bulabildi. 21 ülkeden 173 firmanın katılımıyla gerçekleşen fuar,  her yıl olduğu gibi bu yılda sektör profesyonellerinin ajandasında ilk sırada yer aldı. Organizasyon sadece çocuklarla kalmayıp her yaştan insana hitap etmesi nedeniyle birbirinden renkli görüntülere de sahne oldu. ATRAX, önümüzdeki yıl ise 13 -15 Şubat 2020 tarihleri arasında düzenlenecek.

En Mutlu Konferans
Dünya’nın en fazla kazandıran sektörün büyüklüğü Dünya’da 2 trilyon iken Türkiye’de 13 milyar dolar. Bu konuda en hızlı büyüyen 9. Ülke Türkiye, Atrax19 ile sektörün buluşma noktası olmaya devam ediyor.  Her yıl fuar kapsamında sektör dinamiklerinin ele alındığı ve sponsorluğunun Polin Waterparks tarafından üstlenildiği konferanslarda bu yıl, bir şehrin mutluluğunun, o şehirde yaşayan insanların mutluluğuna bağlı olduğu  düşüncesinden yola çıkılarak ‘Mutlu Şehirler’ konuşuldu. Konferans, sektör liderlerini, akademisyenleri, dernek başkanlarını, başarılı isimleri ve kurum-kuruluş yöneticilerini bir araya getirdi ve sektörel gelişmeler incelendi.

Ödül Töreni Dikkatleri Üzerine Çekti
Her sene başarısını arttırarak devam eden ATRAX fuarı çatısı altında düzenlenen eğlence sektöründe Türkiye’nin ilk ve tek yarışması ‘Shining Star Awards 2019 – Eğlence, Etkinlik ve Rekreasyon Ödülleri’, bu yıl 6. kez gerçekleşti.  15 Şubat’ta Crowne Plaza Florya Otel’de düzenlenecek görkemli gecede 16 kategoride 20 proje ödüllendirildi.

Yorumlar(0)
Facebook hesabınızla yorum yapın:
Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*

E-posta*
(E-posta adresiniz sitede görünmez)

Yorumunuz*
(Yukarıdaki güvenlik kodunu giriniz)
AnketAnket

2019 YEREL SEÇİMLERDE HANGİ PARTİYE OY VERECEKSİNİZ?

AK PARTİ
CHP
MHP
İYİ PARTİ
SP
HDP
DİĞER
Anasayfa'ya Git Anasayfa
Foto Galeri Foto Galeri
Video Galeri Video Galeri
Yazarlar Yazarlar
Yazarlar Künye
Yazarlar İletişim
Bu sitede yayınlanan içerik izinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Yazılım: Codec Haber