Ana Sayfa > GÜNCEL

BURÇLARI 21 EYLÜL HAFTASINDA NELER BEKLİYOR?
22 Eylül 2020
Yeni Ay’ın etkileri devam ederken Merkür’ün Terazi burcunda seyrediyor olmasını avantaja çevirebileceğimiz bir haftaya başladık.” diyen Astrolog Kenan Yasin Bölükbaşı, 21 Eylül haftasında 12 burcun hangi önlemleri almaları gerektiğini ve onları nelerin beklediğini açıkladı.
Fontu Büyült Fontu Küçült 100%

Haftanın ilk gününde olaylara daha yüzeysel bakabilmeyi deneyimleyerek +1 tecrübe kazanarak başlayabiliriz. Elimize geçen fırsatları daha rahat değerlendireceğimiz bolluk ve bereket kapılarımızın nerelerden geleceğini kavrayabileceğimiz bir süreç yaşayabiliriz. Otorite figürleri ile güç savaşlarına girmek yerine daha uzlaşmacı bir tutum içerisine yerleşmek isteyebiliriz.

 

Haftanın ikinci gününde 15:30 itibari ile Güneş Terazi burcunda

Haritalarımızda Terazi burcu nerede ise o ev konularına idrakimiz çekilecek. Kendimizden çok karşımızdakini düşündüğümüz ve kendimizi feda edebileceğimiz konular deneyimleyebiliriz. “İYİ Kİ DOĞDUNUZ TERAZİ BURÇLARI!”

 

Hafta ortalarında daha özgürlükçü tavırlarla karşı karşıya kalabiliriz

Karşı tarafın hislerini göz ardı edip sonuçlarını düşünmeden kurulan cümlelere şahitlik edebiliriz. Partnerimizle olan ilişkimizde uyumu ve ilgiyi yakalamak için daha neşeli aktiviteler içerisinde bulunmak faydalı olabilir. İlişkilerimizde daha esnek bir tutum içerisinde olmak bugüne özel bir tutum olabilir. Kendi kişisel zevklerimiz ve aktivitelerimizle meşgul olmak isteyebiliriz. Ticari konularda ya da ilişkilerimizde kendi çıkarlarımızı ön planda tutmak yersiz polemiklere sebebiyet verebilir. Önceliğimiz agresyon yaratmadan güçlü bir şekilde ne istediğimizi ifade edebilmeyi tecrübe etmeliyiz.

 

Perşembe günü Ay’ın Oğlak burcuna geçişi ile kaygı ve korkular geliştirebiliriz

Karar almakta zorlanabiliriz. Özellikle kesinleşen Merkür Mars karesi bizlere zorlu dakikalar yaşatabilir. Özde yapısal anlamda kendimizi feda ettiğimizi düşündüğümüz konularda kendimizle yüzleşmeden atacağımız her adım riskli olabilir. Marsın Retro olması ve Koç burcundaki etkisinin gölge yönlerini aktive etmek kalıcı ve kırıcı problemlere vesile olabilir. Ortada bir problem varsa dengede kalabilmeli ve “ağzımızdan çıkanı kul bilir kalbimizden geçeni Allah” deyip geçebilmeliyiz.

 

Cuma, Cumartesi ve Pazar ise kendimize güven duyduğumuz bir hafta sonu deneyimleyeceğiz

Aşırıya kaçmadan, şartlarımızı zorlamadan hareket etmeyi deneyimlemeli ve “dediğim dedik” tutumunu üstlenmemeye önem ve özen göstermeliyiz. Hafta sonu içe kapanma enerjisi yansıtabilir, kaygı ve korkularımızı tetikleyecek ortamlardan uzak durmaya da ayrıca önem ve

özen gösterebiliriz.

 

Yükselen Koçlar

Bu hafta değiştirmek ve dönüştürmek istediğimiz konular üzerine eğilebiliriz. Eski sevgilimiz, korkularımız ve yaşadığımız zorlukları yenilemek için yeni imkanlar yaratabiliriz. Varsa aşırı harcama alışkanlıklarımız düzene sokmak isteyebiliriz. Süre gelen davalarımız varsa yeni bilgiler edinebilir ve bu bilgiler ışığında dava ile zaman kazanma şansı yakalayabiliriz. Ayrılık kararı aldığımız ortaklıklarımız ya da evliliğimize son vermeyi düşünebiliriz. Varsa bu gibi durumlar hafta başında bu konularla ilgili kendimizi gergin ve stresli hissedebiliriz.

Haftanın ikinci gününde idrakimizi otorite figürleri ve patronumuzla yeni girişim ve projeler için strateji geliştirmek adına toplantı gerçekleştirmek için kullanabiliriz. Gerçekleştirilecek toplantılarda gergin dakikalara şahitlik edebiliriz. Evlilik ortaklık ilişkilimizde ise zamanı doğru değerlendirmek isteyebilir ve bunun için ortak kararlar almak isteyebiliriz. Öncelikle yapmak istediğimiz görüşmelerden önce kendi isteklerimizin gerçekte ne olduğuna karar vermeli ve isteklerimizin anlık olmadığı kanaatine varmak için kendimize zaman tanımayı deneyimlemeliyiz.

Perşembe ve Cuma günü içsel huzursuzluk yaşayabiliriz. Kaygılar ve korkular geliştirebiliriz. Gerçekleştirmek istediğimiz hedeflerimize ulaşmak için nerden başlayacağımıza karar veremeyebiliriz. Çalışıyorsak mesleki anlamda kariyer planlaması yapmak ya da çalışmıyorsak hangi mesleği yapacağımızı netleştirmek isteyebiliriz. Beklediğimiz hukuksal yargı süreçleri varsa sonuçlanmasını beklediğimiz için gergin anlar yaşayabiliriz. Cumartesi ve Pazar günü yapacağımız programla ilgili aksaklıklar söz konusu olabilir. Siz yapmak istediğiniz programı hafta başından ayarlamanın daha uygun olacağını savunurken karşı taraf her şeyin günü geldiğinde organize edilmesi gerektiğini savunabilir. Tartışmalara açık olan bir hafta sonunu! Beklentilerimizin farklı olması nedeniyle daha sosyal olmak isteyebilir ve harcamalarımızda aşırıya kaçabiliriz.

 

Yükselen Boğalar

Bu hafta varsa bildiğimiz ve aşina olduğunuz düşmanlarımız onlarla yüzleşmek isteyerek başlayabiliriz. Yenilenmeyi bekleyen kontrat ve anlaşmalar için hafta başını tercih edebiliriz. Yenilemeyi düşündüğümüz evimizle ilgili de yeni araştırmalara başlayabiliriz. İnançlarımız doğrultusunda hak etmediğiniz bir hiyerarşi içerisinde isek yeni başlangıçlar yapabilmek adına işimizi ve iş yerimizi değiştirmek isteyebiliriz. Çalışmayan ve iş arayanlarımız varsa başvurularımıza olumlu dönüşler alabiliriz. Haftanın ikinci gününde idrakimizi sosyal çevremiz ya da bulunduğumuz organizasyonlara çevirebiliriz. Öte yandan aldanma ve aldatılmalara maruz kalabilir yalan konuşan ya da konuşulan ortamlarda gergin dakikalara şahitlik edebiliriz. Çalışma ortamımızda görüşmelerimizin hızlıca sonuca ulaşmasını ve neticelenmesini isteyebiliriz. İsteklerimizi dile getirdikten sonra sakin kalıp doğru zamanda beklentilerimizin karşılanacağını beklemeyi tercih edebiliriz.

Perşembe ve cuma günü çocuklarımızla ilgili eğitim konuları gündeme gelebilir. Sınıf içi toplantılar söz konusu olabilir. “Başarılı fakat bu özelliklerini ortaya çıkarmakta çekingen tavırlar sergiliyor” gibi geri dönüşler söz konusu olabilir. Becerilerimizi ön plana çıkartmak için yeni aktiviteler türetebilir ve daha aktif olmasını sağlayabiliriz. Evlerimizde isek ve çalışmıyorsak gar dolabımızı düzene sokmak isteyebiliriz. Farklı bilgiler edinmek adına seminerlere dahil olabiliriz. Dış ticaret ile meşgulsek yeni bağlantılar sağlayabiliriz. Cumartesi ve Pazar günü gergin açılar hakim olacağından inançlarımıza ters düşüne durumlarla karşı karşıya kalabilir ve agresif bir tutum içerisine girebiliriz. Hesapta olmayan planlar programlar söz konusu olabilir. Uyum sağlamakta zorluk çekebiliriz.

 

Yükselen İkizler

Bu hafta yoğun ve detaylı çalışmalar içerisine girebiliriz. Kiracı isek mal sahibimizden ek süre talep etmek durumunda kalabilir ve onay alabiliriz. Evcil hayvanlarımızla meşgul olabilir ve onları veterinere götürüp sağlık kontrollerini yaptırabiliriz. Haftanın ikinci gününde ikili ilişkilerde uyumu yakalamak ve yenilemek için konuşma isteği içerisinde olabiliriz. Hedeflerimizi netleştirmek ve zamanı daha stratejik kullanmak isteyebiliriz.

Perşembe ve cuma günü aldığımız sorumlulukların üstesinden gelebilmek için destek bekleyebilir, isteyebiliriz. Daha girişken ve sosyal olmak grup aktivitelerine katılmak yeni fırsatlar yakalamamıza vesile olabilir. Cumartesi ve Pazar günü bulunduğumuz ortamlarda fikir alışverişleri yapma gereğinde olabiliriz. Ne şekilde mücadele etmemiz gerektiğine dair toplum içerisinde patavatsız bir üslupla karşı karşıya kalabilir gergin dakikalar yaşayabiliriz. Pazar günü daha özgür hareket edebileceğimiz programların içerisinde olmak isteyebiliriz.

 

Yükselen Yengeçler

Bu hafta değişip dönüşmek ve yenilenmek isteyerek başlıyoruz. Yeni hobiler edinmek isteyebiliriz. Aşklarımızı gözden geçirmek ve artık ilişkimize yön vermek istediğimizi dile getirmek isteyebiliriz.

Haftanın ikinci gününde idrakimizi aile içerisinde uyuma çevirebiliriz. Perşembe ve cuma günü ikili ilişkilerimizde keyifli anlara şahitlik edebiliriz. Daha önceden programladığımız Yurt dışı seyahatlerimizin iptali can sıkıcı bir hal alabilir. Her şeyin bu seyahate bağlı olması ve gerçekleşmiyor olması evlilik ya da ortaklı işlerimizde de gergin dakikalar yaşatabilir. Fakat maalesef ki covit sürecinde olduğumuzu hatırlamalı ve sağlımıza şükür diyebilmeliyiz. Bazen oluşan sıkıntılar ardından yeni güzel fırsatlar doğabilir.

Cumartesi ve pazar günü kaygı ve korku geliştirebiliriz. Evli isek ev içinde huzursuzluklar söz konusu olabilir. Bu huzursuzluk nedeni ile kendimizi çalışmaya adayabilir ve yorucu bir hafta sonu geçirebiliriz.

 

Yükselen Aslanlar

Bu hafta ev içi ilerimizde değişikliklere gitmek isteyerek başlayabiliriz. Eskileri atmak yenilerini almak isteyebiliriz. Çalışanlarımız ise işlerimizin akıbeti ile ilgili gidişatı gözden geçirmek isteyebilir. Günlük yoğun bir telefon trafiği içerisinde olabilir ve her türlü yazılı anlaşma sözleşme ve medya işlerimizi düzene koymak isteyebiliriz. Haftanın ikinci gününde idrakimizi yakın çevre kardeşler kuzenler ya da komşularımıza çevirebilir onlarla keyifli sohbetler içerisine girmek isteyebiliriz. Perşembe ve cuma günü yapacağımız anlaşma sözleşme ya da medya işleri ile ilgili görüşmelerimizde kaygılanabiliriz. Tüm olumsuzluklar beni bulabilir diyebilir ve ufak da olsa fırsat bulup seyahat etme isteğine girebiliriz. Bulunduğumuz ortamdan uzaklaşmak yenilenme isteğimize ii gelebilir. Her şey olacağına varır diyebilmeliyiz. Cumartesi ve Pazar günü evlilik ortaklı işlerimizde daha özgür olmak ve bireysel hareket etme isteğinde olabiliriz. Evliliğimizde ya da iş yerimizle alakalı ani kararlar almak isteyebilir hafta sonumuzu bu düşünce ile geçirebiliriz.

 

Yükselen Başaklar

Bu hafta motorlu araçlarımızın sigortası, sözleşmeler ve anlaşmalarımızla ilgili yinelemek istediğimiz evrak işlerimizi gündemimize alarak başlayabiliriz. Gelir ve giderlerimiz, para kazanma ve harcama tarzımızla ilgili de düzenlemeler yapmak isteyebiliriz. Haftanın ikinci gününde idrakimizi sahip olduğumuz duran varlıklarımız, mal mülk ve manevi kaynaklarımızla ilgili yeni düzenlemeler getirmek isteyebiliriz. Perşembe ve cuma günü kredi kartı ödemelerimiz ya da kredi ödemelerimizle ilgili yanlış anlaşılmalardan kaynaklanan yanlış ya da fazla ödemelerimizle ilgili bankalarla mücadeleci görüşmeler içerisine girebiliriz. Varsa çocuklarımızın eğitim sistemleri ile ilgilenmek durumunda kalabiliriz. Yeni düzene alışmakta zorluk çekebiliriz.

Cumartesi ve Pazar günü çocuklarımızla ilgili yaşadığımız endişeleri farklı aktiviteler ve organizasyonlar yaparak çözüme ulaştırmak isteyebiliriz. Pazar günümüzü her şeyden uzak geçirmek ve uzaklaşmak isteğinde olabiliriz.

 

Yükselen Teraziler

Bu hafta şahsi kaynaklarımızla ilgili düzenlemelere girme ihtiyacı içerisinde olarak başlayabiliriz. Evimizle ilgili satış işlemleri için emlakçımızla temas halinde olabiliriz.

Haftanın ikinci gününde idrakimizi kendi motivasyon alanlarımıza çevirmek isteyebiliriz. Kendi uyum ve dengemizi yakalamak isteyebiliriz. İyi ki doğdunuz. Perşembe ve cuma günü iş ortamımıza da ve iş arkadaşlarımızla arkamızdan dönen işlere şahitlik edebiliriz. Aile ve yuva hanemizdeki düzensizlikten de şikayet ediyor olabilir, bunun için aileyi toplayım bu düzensizliğe bir son vermek isteyebiliriz. Cumartesi ve Pazar günü aile içerisinde uyumu yakalayamıyor olmak huzursuzluklara ve kaygılara vesile olabilir. Bu hafta sonunu kendimize ve hobilerimize ayırmak isteyebiliriz.

 

Yükselen Akrepler

Bu hafta kendimizle ilgili ve motivasyon alanlarımızla ilgili düzenlemeler yapma isteği ile başlayabiliriz. Haftayı planlayarak başlamak fayda sağlayabilir. Ticari işlerimizle ilgili kendimizi pasifize edebiliriz. Haftanın ikinci gününde idrakimiz kendimizi ihmal ettiğimiz konular üzerine çekmek isteyebiliriz. Çocuklarımızın eğitim konularıyla ilgili yeni düzenlemeler getirmek ve bunun için görüşmeler gerçekleştirmek isteyebiliriz. Perşembe ve Cuma günü evcil hayvanlarımızla meşgul olabiliriz. Evcil hayvanı olmayanlarımızhenüz yeni doğmuş bir sokak hayvanını sahiplenebiliriz. Evin içerisinde yeni bir yaşam enerjinin girmesi evin dengesini sağlamakta faydalı olabilir ve bu süreci gözlemlemek keyif verebilir. Cumartesi ve Pazar günü yeni edindiğimiz evcil hayvanımızla meşgul olabilir ve yeni düzene uyum sağlamakta zorluk çekebiliriz.

 

Yükselen Yaylar

Bu hafta pasif olduğumuzu düşündüğümüz konular üzerine eğilerek başlayabiliriz. Arkadaşlar ve tanıdığımız kişilerle bu durumu paylaşma isteğinde olabiliriz. Ancak bizlerin fedakar tavırları karşısında onların aynı hassasiyette davranmıyor olmalarından rahatsızlık duyabiliriz.

Haftanın ikinci gününde idrakimizi organizasyon ve geleceğe yönelik beklentilerimize çevirebilir ve bu konularla ilgili araştırmalarımızı yapabiliriz. Potansiyelimizi genişletmek ve deniz aşırı hizmetler içerisinde yer almak isteyebiliriz. Perşembe ve Cuma günü nereden başlayacağımıza karar vermekte zorlanabiliriz. Varsa çocuklarımızla ilgili iletişimde sıkıntılar söz konusu olabilir. Karşılıklı aynı dili konuşmak için arkadaş olabileceğimizi izah etmek isteyebiliriz. Romantik ilişkilerimizde ise tam olarak nasıl bir ilişki istediğimize dair sohbetlere yerleşmek ve kendimizi ifade etmek isteyebiliriz. Cumartesi ve Pazar günü ikili ilişkimizde kaygı ve huzursuzluk geliştirebiliriz. Bu hissiyat nedeniyle agresif bir tutum sergileyebiliriz. Sosyal çevremizle yapacağımız hafta sonu toplantılarında keşke bir araya gelmeseydik ve dilediğim gibi işlerimi halledebilseydim gibi düşünebilir ve bulunduğumuz ortamdan biran evvel uzaklaşmak isteyebiliriz.

 

Yükselen Oğlaklar

Bu hafta geleceğe yönelik planlarımız ve beklentilerimizle ilgili değişim dönüşümlere girerek başlıyoruz. Arkadaş ve tanıdıklarımızla ilgili yeni düzenlemeler getirmek isteyebiliriz. Motivasyonumuzu düşüren ve sürekli sıkıntı ile karşımıza gelenleri elemek isteyebiliriz.

Haftanın ikinci gününde idrakimizin yönünü mesleki anlamda kariyer planlamalarımıza çevirebiliriz. İş yeri sahibimizle uzlaşmak istediğimiz konular üzerinde görüşmeler gerçekleştirebiliriz. Çalışmıyorsak otorite figürleri ile yaşadığımız problemleri çözmek isteyebiliriz. Zamanımızın ne kadar kıymetli olduğunu düşünüp daha motive edici işler içerisinde olmak isteyebiliriz. Perşembe ve Cuma günü inançlarımız doğrultusunda kendimizi motive edecek konulara eğilim gösterebilir ve yeni eğitimlere dahil olmak istetebiliriz. Kaygı ve korku geliştirdiğimiz konularla ilgili yeni fırsatlar yakalayabiliriz. Yeni iş imkanları ve yeni bereket kapıları sağlayabiliriz. Cumartesi ve Pazar günü aile içerisindeki düzensizlikten yakınabilir düzeni sağlamak isteyebiliriz. Çocuklarımızla ilgili düzenlemeler ve sistemler geliştirmek birlikte aktivitelere katılmak isteyebiliriz.

 

Yükselen Kovalar

Bu hafta mesleki anlamda kariyerimizle ilgili değişim ve dönüşümlerle başlayabiliriz. Yaşam yönümüzü belirlemek için iş yerimizden ayrılmak kendi başımıza bir şeyler yapmak isteyebiliriz. Çalışmıyorsak otorite figürleri ile bir araya gelip geleceğimize dair planlarımızı ve yapmak istediklerimizi paylaşmak isteyebiliriz. Haftanın ikinci gününde idrakimizi inançlarımıza, eğitim ve öğretim konularımıza hukuki süreçlerimize çevirebilir ve bu konularla ilgili stratejiler geliştirmek isteyebiliriz. Pasif olduğumuzu düşündüğümüz konuları aktive etmenin zamanı geldiğini düşünebiliriz. Perşembe ve Cuma günü kaygı ve korkularımızı gündemimize getirebiliriz. Bu konularla üzerine eğilim göstermek ve arınmak isteyebiliriz. Günlük trafiğimiz konuyla ilgili yoğun geçebilir. Nakliye ulaşımla ilgili uğraşlarımız söz konusu ise ufak aksaklıklar yaşanabilir. Cumartesi ve Pazar günü kardeşler, kuzenlerle görüşebilir ve görüşme esnasında agresif tutumlar sergileyebiliriz. Sakin kalmak ve çözümsüz hiçbir şey olmayacağını kendimize hatırlatabilmeyi deneyimleyebiliriz.

 

Yükselen Balıklar

Bu hafta sezgilerimizin kuvvetli olduğu ve inançlarımız doğrultusunda hareket etmek isteyerek başlayabiliriz. Yabancı ve yurt dışı kaynaklarla ilgili görüşmeler yapabilir ve eğitim konularımıza eğilim gösterebiliriz. Haftanın ikinci gününde idrakimizi al ver dengemizi koruma isteğimize çevirebiliriz. Vermiş olduğumuz borçların tahsilatı ile ilgilenmek durumda kalabiliriz. Sonuç almakta zorluk çekebilir uzlaşmanın yollarını arayabiliriz. Perşembe ve Cuma günü ortaklı işlerimizle ilgili taşınacağımız yerlerle ilgili araştırmalar yapabiliriz. Baş ağrılarımızda yoğunluk olabilir. Düşünce ve hareket kabiliyetimiz arasında kalabiliriz. Tam olarak ne yapmak istediğimize karar veremeyebiliriz. Haftayı tamamlarken ne istediğimize artık karar vermiş olabilir ve hedeflediğimiz yolu inşa etmek isteyebiliriz. Cumartesi ve Pazar günü ihtiyaçlarımızı belirledik fakat nereden başlayacağımızı bilemeyebiliriz. Dengede kalmaya çalıştıkça ve bir çıkış yolu bulmaya çalıştıkça köşeye sıkışmış hissedebiliriz. Bu durum biraz can sıkıcı bir hal aldığı için özgürleşmek isteyebiliriz. İstikrarsız tavırlarımızdan uzak durmak fayda sağlayabilir. Sakin ve akışta kalmayı tercih edebiliriz.Facebook hesabınızla yorum yapın:
Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*
E-posta*

(E-posta adresiniz sitede görünmez)
Yorum*


(Yandaki güvenlik kodunu bu alana giriniz)
   
 

Diğer GÜNCEL Haberleri

Başlık Tarih
 
ATÖLYELER İŞSİZ KALMAYACAK!23 Kasım 2020
Deniz Kurbanzade’den büyükannesinin göç öyküsü04 Kasım 2020
Radyocu Serdar ‘Son Şaka’sını sinemada yapıyor03 Kasım 2020
FARMASİ YENİ GIDA TAKVİYESİ KURUYOR!03 Kasım 2020
ÇALIŞMA ORTAMINIZI NASIL DAHA VERİMLİ HALE GETİREBİLİRSİNİZ?03 Kasım 2020
NETWORK’TEN TREND ALARMI: ‘NEW CASUAL’03 Kasım 2020
NETWORK’TEN TREND ALARMI: ‘NEW CASUAL’03 Kasım 2020
SCULPTURE’DA KIŞA FORMDA GİRME ZAMANI!03 Kasım 2020
KIRMIZI ET TÜKETİMİNİN 9 FAYDASI 02 Kasım 2020
YENİ MARKA ve MAĞAZALAR BİRBİRİ ARDINA AÇILMAYA DEVAM EDİYOR02 Kasım 2020
İBB’DEN “SEMT SEMT KİTAP GÜNLERİ”02 Kasım 2020
MARKALAR İÇİN TOPLUMDAN ALDIĞINI TOPLUMA GERİ VERME ZAMANI’02 Kasım 2020
TEKNOSA ÜÇÜNCÜ ÇEYREKTE %61 BÜYÜDÜ, 20 YILIN EN İYİ PERFORMANSINA ULAŞTI02 Kasım 2020
KAAVE’DEN ÖZEL YİYECEK MENÜSÜ28 Ekim 2020
DİZİLERDEKİ OKB HASTALIĞI KONUSU GÜNDEME GELDİ28 Ekim 2020
KOMATSU, 2020’DE HEM SATIŞTA HEM DE HİZMETTE ÇITAYI YÜKSELTTİ 27 Ekim 2020
20. Cumhuriyet Kızları Uluslararası Tenis Turnuvası'nda İpek Öz yola devam ediyor26 Ekim 2020
Babalık üzerine sıradışı bir kitap: Bana Hazır Mısın Baba?26 Ekim 2020
ESENLER BELEDİYESİ26 Ekim 2020
GELECEĞİN TELEVİZYONU ‘VESTEL ANDROİD TV’ GÖRÜCÜYE ÇIKTI26 Ekim 2020
MEME KANSERİNDE ‘BU RAKAMLAR’ HAYAT KURTARIYOR!26 Ekim 2020
İstanbul Büyükşehir Belediyesi26 Ekim 2020
Bağcılar Galatasaray Futbol Okulu Bağcılar'ın Gururu26 Ekim 2020
İBB’DEN HAFTA SONU İKİ SPOR ETKİNLİĞİ26 Ekim 2020
Türk Telekom’dan az gören çocuklara sanat atölyesi26 Ekim 2020
OPPO Reno4 Kendi Zekasıyla Karar Alabiliyor26 Ekim 2020
KANDİLLİ PASTANESİ İLE TÜRKİYE’DE LUXURY PATISERIE DÖNEMİ BAŞLIYOR…26 Ekim 2020
26 EKİM HAFTASI BURÇ YORUMLARI26 Ekim 2020
RİSKLİ VE ÖZELLİKLE ÇOĞUL GEBELİKLER PERİNATOLOJİ UZMANININ TAKİBİ İLE YÜRÜTÜLMELİ26 Ekim 2020
Birbirinden Lezzetli pideleri ile liderliğini sürdürüyor24 Ekim 2020
HER EVE TEKNOLOJİK ÇÖZÜMLER24 Ekim 2020
KENDİ COLD BREW’İNİ KENDİN YAP21 Ekim 2020
“SEMTPATİ” PROJESİ İLE SOKAK HAYVANLARININ İHTİYAÇLARI KARŞILANACAK21 Ekim 2020
SATRANÇ TARİH İLE BULUŞUYOR21 Ekim 2020
11 AYRI ÜSMEK MERKEZİNDE DERS BAŞLADI!20 Ekim 2020
MUHTEŞEM SÜRPRİZLERLE DOLU YENİ BİR POLİSİYE20 Ekim 2020
Sahne performansıyla dikkatleri üzerine çekiyor19 Ekim 2020
BROOKS BROTHERS ŞIKLIĞI İLE ŞEHRE DÖNÜŞ BAŞLIYOR19 Ekim 2020
BURAK ÖZÇİVİT İLE ALTINYILDIZ CLASSICS YENİ SEZON KOLEKSİYONU...19 Ekim 2020
Sardalya Mevsimi kitapseverlerle buluştu15 Ekim 2020
PUMA’NIN YENİ KOLEKSİYONU ‘PEARL SHIMMER’ 13 Ekim 2020
EYLÜL'DE EN ÇOK ALFA KURT İZLENDİ!13 Ekim 2020
'Haydenn Sürmene Pidecisi' lezzeti ile parmak ısırtıyor 12 Ekim 2020
Polifarma Türkiye’nin İlk Üç Odalı Parenteral Beslenme Solüsyonunu Avrupa’ya İhraç Edecek12 Ekim 2020
SANATLA YAŞAM ATÖLYELERİ SANATÇILARINI ARIYOR12 Ekim 2020
ÜRETEN KADINLAR EKİM AYINI DA DOLU DOLU GEÇİRİYOR12 Ekim 2020
AXIS KAĞITHANE AVM'DEN ALIŞVERİŞ YAPANLAR YEME İÇME ÇEKİ KAZANIYOR12 Ekim 2020
KÜÇÜKÇEKMECE’DE NELER OLUYOR? 10 Ekim 2020
BÖLÜKBAŞI'NIN İLK KİTABI: “ASTROLOJİYLE HARİTANIN ÜZERİNE ÇIKMAK” 07 Ekim 2020
HANGİ TASMA MODELİ SEVİMLİ DOSTUMUZ İÇİN DAHA SAĞLIKLI?05 Ekim 2020
İSİB’İN İKİNCİ SANAL HEYET ORGANİZASYONU KATAR’A YAPILIYOR05 Ekim 2020
ORMAN YANGINLARINDAN HAYVANLAR DA BÜYÜK ZARAR GÖRÜYOR05 Ekim 2020
TÜRKİYE'DE BİR İLK! KİŞİYE ÖZEL İMZA KAHVE05 Ekim 2020
HADO Milli Takım seçmeleri İsfanbul Tema Park ev sahipliğinde yapıldı03 Ekim 2020
ARZUM ONAN, DIADERMINE İLE “YAŞINIZ SİZİN KARARINIZ” DİYOR01 Ekim 2020
'Troller Dünya Turu' Ekim’in ilk haftası vizyonda30 Eylül 2020
MY SANAT ATÖLYESİ 7’’DEN 70’E SANAT SEVERLERLE BULUŞUYOR. 30 Eylül 2020
ALİ KEMAL GELİYİİ……30 Eylül 2020
Henkel’de Hasan Alemdar, Beauty Care Orta Doğu ve Afrika Bölgesi’nden Sorumlu Başkan Yardımcısı Oldu29 Eylül 2020
“Ketebe Çocuk” yayın hayatına başladı29 Eylül 2020
SERAP YENiCi Korona Kahramanlarına saygı konseri verdi.29 Eylül 2020
USTA OYUNCU YEŞİM GÜL ÜSTÜN PERFORMANSIYLA DİKKATLERİ ÜZERİNE ÇEKTİ28 Eylül 2020
ERTUĞRUL MAKENA DRİFT ARACINA 2 MİLYONLUK YATIRIM YAPTI28 Eylül 2020
BİR GÖÇMEN ÇOCUĞUNUN FERYADI26 Eylül 2020
UZAKTAN EĞİTİM VE ÖĞRETİM, ZOOM'UN YENİ ÖZELLİKLERİYLE DAHA KOLAY VE GÜVENLİ 23 Eylül 2020
LE MANS’TA ASTON MARTİN’DEN ÇİFTE ZAFER23 Eylül 2020
SOSYAL MEDYADA VERİ GÜVENLİĞİNİZİ SAĞLAMAK İÇİN 5 İPUCU 22 Eylül 2020
PANDEMİ SÜRECİ KUMAR BAĞIMLILIĞINI KÖRÜKLEDİ 22 Eylül 2020
ERKEKLERİN DÜNYASINDA YÜKSELEN TOPUK SESİ22 Eylül 2020
TİKTOK VE İZMİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ÇEVRE DOSTU HAREKET İÇİN BİR ARAYA GELDİ 22 Eylül 2020
ŞEYH BEDREDDİN RUHU YENİDEN CANLANDI19 Eylül 2020
ANADOLU SİGORTA IDC TÜRKİYE'DEN İKİ ÖDÜL KAZANDI 19 Eylül 2020
TEPECİKLİ ÇOCUKLARA AHŞAP BOYAMA DERSİ VERİLDİ19 Eylül 2020
TÜRKİYE’NİN ‘’GOOD LIFE BRAND-İYİ YAŞAM MARKALARI AÇIKLANDI!19 Eylül 2020
GÜZELLİK VE KİŞİSEL BAKIMIN “EN İYİLERİ” 6. WATSONS GÜZELLİK VE KİŞİSEL BAKIM ÖDÜLLERİ’NDE SAHİPLERİNİ BULDU19 Eylül 2020
VODAFONE 15. İSTANBUL YARI MARATONU’NDA YOLLAR SPORSEVERLER İÇİN AÇILACAK!19 Eylül 2020
TAÇ’TAN KOMBİNLENEBİLİR “BOUTİQUE” KOLEKSİYON!19 Eylül 2020
FİZİK TEDAVİDE EN BÜYÜK İLAÇ “HASTAYA DOKUNMAK VE EGZERSİZDİR”19 Eylül 2020
ZYNXEL VE ATEN'DEN STRATEJİK ORTALIK 19 Eylül 2020
ABDİ İBRAHİM’DEN TARİHİ HAMLE19 Eylül 2020
PANDEMİ KISITLAMALARINA E-KÜLTÜR MERKEZİ'YLEÇÖZÜM ARANIYOR19 Eylül 2020
MAMAK'TA BULGUR KAYNATMA GELENEĞİ SÜRÜYOR, MAMAK SALÇASINDAN SONRA MAMAK BULGURU 19 Eylül 2020
ŞEHİRLERİN ULAŞIM SORUNLARI TÜRKİYE’NİN İLK ULAŞIM AĞI ‘KAVŞAK’TA ÇÖZÜLECEK19 Eylül 2020
PEPSICO TÜRKİYE GENEL MÜDÜRÜ ECE AKSEL: “HEP BİRLİKTE SEFERBER OLDUĞUMUZDA, EN ZOR KRİZLERİN BİLE ÜSTESİNDEN GELEBİLİRİZ”19 Eylül 2020
ROKETSAN ROKET YARIŞMASI'NIN KAZANANLARI AÇIKLANDI19 Eylül 2020
İDİYOPATİK PULMONER FİBROZİS (İPF) HASTALIĞI HAKKINDA FARKINDALIĞI ARTIRMAYI AMAÇLAYAN ipfnedir.com AÇILDI19 Eylül 2020
BONET DÖNER YENİ KASAP KONSEPTİNİ TÜKETİCİLERLE BULUŞTURUYOR19 Eylül 2020
JCR: SUR YAPI SEKTÖRÜN ÜZERİNDE BÜYÜDÜ 19 Eylül 2020
İSMET İNÖNÜ PARKI ARTIK SONSUZA KADAR KORUMA ALTINDA 19 Eylül 2020
FAİK YALTIRIK'IN 1951 YILI AVRUPA SEYAHATİ OTLARI OKUYUCU İLE BULUŞTU 19 Eylül 2020
CARTOON NETWORK OKULA DÖNÜŞÜ BÜYÜK ÖDÜLLÜ KRALŞAKİR YARIŞMASIYLA KUTLUYOR19 Eylül 2020
CAPITOL, KİRACILARINA BENZERSİZ DAYANIŞMA ÖRNEĞİNİ GÖSTERMEYE DEVAM EDİYOR!19 Eylül 2020
PAŞABAHÇE MAĞAZALARI, KANYON’DAKİ MAĞAZALARINI BİRLEŞTİRDİ19 Eylül 2020
ZEYTİNBURNU'NDA OKULLAR EĞİTİME HAZIR19 Eylül 2020
GÖRÜNTÜLÜ/ TUZLA'DA TABLETSİZ, ONLİNE OLMAYAN EV KALMAYACAK19 Eylül 2020
BEŞİKTAŞ’TA OKULLAR EĞİTİME HAZIR HALE GETİRİLDİ19 Eylül 2020
FETHİYE SOSYAL HİZMET MERKEZİNDEN ANLAMLI ZİYARET 19 Eylül 2020
VODAFONE REWORLD İÇİN BAŞVURULAR BAŞLADI19 Eylül 2020
GENÇLERİN HAYALLERİNİ ATEŞLEYEN ROKET YARIŞMASI'NIN KAZANANLARI AÇIKLANDI 19 Eylül 2020
PETLAS RALLİ ŞAMPİYONLARINA ÖNCÜLÜK EDİYOR19 Eylül 2020
“İYİ YAŞAM MARKASI’’ ÖDÜLÜ PINAR SÜT'ÜN OLDU19 Eylül 2020
“SOKAKTA SATRANÇ VAR” PROJESİNE İLGİ BÜYÜK19 Eylül 2020
BRİSA, OTOPRATİK MARKALI YEDEK PARÇA ÜRÜN GAMINI GENİŞLETTİ, YERLİ VE YENİ ÜRÜNLERİNİ PAZARA SUNDU19 Eylül 2020
REHAU “SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK VE İKLİM LİDERLİĞİNDEKİ 50 ŞİRKET”TEN BİRİ OLDU19 Eylül 2020
İTEF2020-GÜNEBAKAN EDEBİYATTAN GERİYE KALANLAR19 Eylül 2020
CREAVİT FOTOSELLİ ÜRÜNLERLE TEMAS YOK - HİJYEN VAR19 Eylül 2020
İSTANBUL’UN DÖRT BİR YANINDA TİYATRO VAR19 Eylül 2020
BEYLİKDÜZÜ ESNAFINA SAHİP ÇIKIYOR 19 Eylül 2020
KARTALLI MİNİKLERE BAYRAM GİBİ ŞENLİK19 Eylül 2020
RÖNESANS SAĞLIK YATIRIM'A UZUN VADELİ EBRD FİNANSMANI19 Eylül 2020
SAĞLIKLI YAŞAM KATEGORİSİNDE EN İYİ UYGULAMA ÖDÜLÜ DARÜLACEZE MÜDÜRLÜĞÜNÜN18 Eylül 2020
VBKY’NİN ÇOK SATAN KİTABI “21 KEDİDE SANAT TARİHİ”18 Eylül 2020
SEBEBİ BİLİNMEYEN VE PEK DE TANINMAYAN BİR İLERİ YAŞ HASTALIĞI: İPF18 Eylül 2020
ÜLKER ÜÇÜNCÜ KEZ 'İYİ YAŞAM MARKASI' SEÇİLDİ 18 Eylül 2020
KALAMIŞ PARKI’NI GERİ DÖNÜŞÜMLE ‘ONARDILAR’18 Eylül 2020
SCRİKSS CUP EĞİTİME KATKI TURNUVASI 18 Eylül 2020
ISOMER ISITMA SOĞUTMA MERKEZİ TOPTANCILIK ANLAYIŞINI DEĞİŞTİRİYOR18 Eylül 2020
YENİ NORMALDE İNSAN KAYNAKLARININ CAN SİMİDİ: PASSLOGİC18 Eylül 2020
THBB 6. ÇEVRE ÖDÜLLERİ YARŞMASI'NI DÜZENLİYOR18 Eylül 2020
TAYVAN'IN AKILLI PLASTİK VE KAUÇUK MAKİNELERİ ÇEVRECİ ÜRETİMİ ŞEKİLLENDİRİYOR 18 Eylül 2020
ÇOCUĞUNUZUN BAĞIŞIKLIĞINI GÜÇLENDİRMENİN 8 YOLU!18 Eylül 2020
NÜKLEER BUZKIRAN ARKTİKA’NIN DENEME SEFERLERİNİN İKİNCİ AŞAMASI TAMAMLANDI18 Eylül 2020
​HANÇERLİ VE POLONYA CUMHURIYETI ANKARA BÜYÜKELÇISİ BATHONEA’YI ZIYARET ETTİ18 Eylül 2020
İŞ GÜVENLİĞİNİN ÖNEMİ HER ALANDA ARTIYOR 18 Eylül 2020
AVON’DAN ‘BARIŞ’ İÇİN ‘AİLE İÇİ ŞİDDETE SON’ ÇAĞRISI18 Eylül 2020
MÜGE BOZ VE RED BULL SPORCUSU YAĞIZ AVCI İLE ADRENALİN ZİRVEDE17 Eylül 2020
"JİNEKOLOJİK KANSERLERDE TARAMA TESTLERİNİ YAPTIRMAK İÇİN ENGEL YOK"17 Eylül 2020
MEME KANSERİ TEDAVİSİNDE ETKİLİ GIDALAR NELERDİR?17 Eylül 2020
BÜYÜKÇEKMEDE'DE “AVRUPA HAREKETLİLİK HAFTASI” ETKİNLİKLERİNE YOĞUN İLGİ17 Eylül 2020
BOSS İLE ŞIKLIĞINIZDAN ÖDÜN VERMEYİN 17 Eylül 2020
SURİYELİ VE TÜRK İŞLETMELERİN ORTAKLIKLARI BÜYÜK POTANSİYEL TAŞIYOR17 Eylül 2020
TWİTTER SALDIRGANLARI, 117 BİN DOLAR ELDE ETMİŞ 17 Eylül 2020
TEB’DEN 3 AY ERTELEMELİ SONBAHAR KREDİSİ 17 Eylül 2020
FITIK SORUNUNUN ÇÖZÜMÜNDE NASA MODELİ 17 Eylül 2020
“SANAT PARKTA” DEVAM EDECEK17 Eylül 2020
RED BULL BASEMENT İLE YARININ GİRİŞİMLERİ BUGÜNDEN ŞEKİLLENDİ17 Eylül 2020
​TEBERİK KÖLGELİ’NİN KADRAJINDAN DOĞAYA DÖNÜŞ SKSM’DE17 Eylül 2020
UZAKTAN EĞİTİM DÖNEMİNDE DERS MASASI VE SANDALYE SEÇİMİ ÖNEMLİ!17 Eylül 2020
BAŞKAN DENİZ KÖKEN, BESYO’YU KAZANAN ÖĞRENCİLERLE BULUŞTU16 Eylül 2020
YENİ DÜNYA DÜZENİNDE DİJİTAL DÖNÜŞÜM MERCEK ALTINA ALINIYOR16 Eylül 2020
SONBAHARDA BİPOLARA DİKKAT!16 Eylül 2020
250 YAŞINDAKİ WORDSWORTH'ÜN ŞİİRLERİ TÜRKÇE'DE16 Eylül 2020
​ İSTİKLAL CADDESİNDE TULUMBACILAR YÜRÜYECEK16 Eylül 2020
FAHRİ KONSOLOSLARIMIZ, YENİ İŞBİRLİKLERİ VE TİCARİ FIRSATLARA KAPI AÇABİLİR”16 Eylül 2020
SALACAK KENTSEL TASARIM YARIŞMASI SONUÇLANDI16 Eylül 2020
"İYİLİK & SAĞLIK OLSUN " YAYINA BAŞLIYOR!16 Eylül 2020
UNİLEVER TEMİZLİĞİN GELECEĞİNE DAİR HEDEFLERİNİ SÜRDÜRÜLEBİLİR MARKALAR KONFERANSI’NDA ANLATTI16 Eylül 2020
ZERAFET VE GÜCÜN BULUŞMASI: FOSSIL15 Eylül 2020
MARKA DÜNYASINDA DEĞİŞİMİ YÖNETEN LİDERLER SUSTAİNABLE BRANDS TURKEY 2020'DE ONLİNE BULUŞUYOR15 Eylül 2020
NETWORK'TEN SINIRLARI AŞAN KOLEKSİYON15 Eylül 2020
TÜRKİYE'NİN EN POPÜLER TARİHİ NOKTALARINI KEŞFE ÇIKMAYA HAZIR MISIN?15 Eylül 2020
‘M.I.C.E SEKTÖRÜ PANDEMİ SONRASI ESKİ YERİNİ ALMAYA HAZIR’15 Eylül 2020
TEKSAN’DAN ÇEVRE DOSTU ÇÖZÜMLER15 Eylül 2020
VODAFONE BUSINESS VE TÜSİAD SANAYİDE DİJİTAL DÖNÜŞÜM İÇİN İŞBİRLİKLERİNİ GÜÇLENDİRİYOR15 Eylül 2020
MOLPED'İN YENİ MARKA YÜZÜ ELÇİN SANGU, REKLAM FİLMİNDE 'KIZ SÖZÜ' VERİYOR 14 Eylül 2020
BAKIRKÖY SAHİLDEKİ BİSİKLET YOLLARI ONARILIYOR14 Eylül 2020
PROF. DR. NEVZAT TARHAN’DAN “EVLİLİKTE NİYET SÖZLEŞMESİ”14 Eylül 2020
ACER'İN MODERN VE ZARİF ULTRA İNCE DİZÜSTÜ BİLGİSAYARI SWİFT 5, ÖDÜLLÜ TASARIMIYLA GÖZ DOLDURUYOR!14 Eylül 2020
METRO TÜRKİYE'DEN ALIŞVERİŞ ARABALARI İÇİN OTOMATİK DEZENFEKTE SİSTEMİ!14 Eylül 2020
HAYYAM RUBAİLERİNE YAPTIĞI BESTELERİ TELEFONA KAYDETTİ,ALBÜM OLDU14 Eylül 2020
'NEXT LEVEL ÜRETEN KADINLAR KULÜBÜ' BİRİNCİ AYINI TAMAMLIYOR14 Eylül 2020
DÜNYACA ÜNLÜ YAZARDAN MERHAMET KİTABI14 Eylül 2020
"SCOOB!" 18 Eylül'de Türkçe Dublajlı Olarak Sinemalarda!..10 Eylül 2020
SAVUNMA SANAYİNE KADIN ELİ DEĞDİ; İPEK KURT: ':ÜLKEMİZ İÇİN BİZ DE VARIZ!'09 Eylül 2020
SEDA GÜCİN TATİLİ TİCARETE ÇEVİRDİ09 Eylül 2020
Kadın Voleybol takımına Sistem 9 desteği09 Eylül 2020
CAS'IN KURUCULARI ARZU GAMZE KILINÇ VE MUHAMMET UZUNER'E ANLAMLI ÖDÜL08 Eylül 2020
ÜNLÜ İSİMLERLE GİRİŞİMCİLER VADİSTANBUL’DA BİR ARAYA GELDİ06 Eylül 2020
TÜRKİYE TENİS FEDERASYONU İSTANBUL TENİS MERKEZİ AÇILDI05 Eylül 2020
ŞAİR ZEKİ KAYMAKÇI İLE SÖYLEŞİ: 'FOTOĞRAFLAR ŞİİRLERİ VE ŞAİRLERİ ANLATILIYOR'03 Eylül 2020
Milli yüzücümüz Dilek Gerez yine yüzümüzü güldürdü03 Eylül 2020
ATAŞEHİR’İN EN YENİSİ KAPILARINI AÇTI03 Eylül 2020
TENET" Türkçe altyazılı, ve Türkçe dublaj seçenekleriyle sinemalarda!29 Ağustos 2020
Güleryüzlü hizmetleriyle büyük beğeni kazandılar28 Ağustos 2020
Dünya sinemasından ödüllü filmler ilk kez Ankara’da!27 Ağustos 2020
İleti Yönetim Sistemi (İYS)’nin iş ortağı Uyumsoft oldu26 Ağustos 2020
Çok hızlı aksiyon alıyor, sektöre öncülük ediyor26 Ağustos 2020
Corona döneminde, kas ve iskelet ağrılarının 7 nedeni26 Ağustos 2020
Sağlık ve güzelliğin ipuçları bu kitapta25 Ağustos 2020
Ankara’da festival heyecanı 3 Eylül’de başlıyor!25 Ağustos 2020
Gold Faces Of Turkey'in En İyi Yaşam Koçu Ödülü onun!24 Ağustos 2020
ASİL ÇAĞIL’A EN İYİ KOREOGRAF ÖDÜLÜ19 Ağustos 2020
2020 İMAJ MAGAZİN SANAT ÖDÜLLERİ'NDE , AKTÜEL'E 2 ÖDÜL BİRDEN!14 Ağustos 2020
Arda Turan 66 numaralı formasıyla ilk önce Madame Tussauds sahasında!10 Ağustos 2020
Muzaffer Uğur: 'Müşteri memnuniyeti önceliğimiz'02 Ağustos 2020
Usta işletmeci İşini 30 yıldır severek yapıyor 31 Temmuz 2020
AYNUR HAŞHAŞ 'PERVANE' ALBÜMÜ İÇİN BASIN LANSMANI YAPTI24 Temmuz 2020
Pınar’dan yine bir ilk: “Engelsiz İletişim Hattı”23 Temmuz 2020
AKİF MANAF'IN TRUTH (GERÇEK ) KİTABI İNGİLİZCE ÇIKTI!22 Temmuz 2020
1. ULUSLARARASI YOGA OLİMPİK OYUNLARI 1 AĞUSTOS'TA İSTANBUL'DA!22 Temmuz 2020
İmaj magazin kültür sanat ödülleri veriliyor!18 Temmuz 2020
DÜNYA GENÇLİK KONSEYİ'NE İZMİR DESTEĞİ17 Temmuz 2020
Kobi’lerin ERP’si EkoTicari16 Temmuz 2020
Tuba Karaca 2020 İlkbahar ve Yaz Koleksiyonunu Tanıttı15 Temmuz 2020
​TÜRKİYE CERRAHİ MASKE ÜRETİMİNDE DÜNYA LİDERİ OLABİLİR13 Temmuz 2020
Demre eşsiz güzelliği ile dikkatleri üzerine çekiyor12 Temmuz 2020
‘Demre’ kamp tatilcilerinin yoğun ilgisini görüyor12 Temmuz 2020
Erken Yumurtalık Yetmezliğini Önlemek Mümkün!29 Haziran 2020
Ses frekansları şifaya dönüşüyor:Madde bedenimizi ve enerji bedenimizi iyileştiriyor..29 Haziran 2020
YENİ BİR DENEYİME HAZIR OLUN29 Haziran 2020
YENİ BİR DENEYİME HAZIR OLUN29 Haziran 2020
'BİR KAR TANESİNİN ÖMRÜ' FİLMİNİN LANSMANI YAPILDI26 Haziran 2020
Kağan Can Odabaşı kansere yenildi24 Haziran 2020
CİNSİYET EŞİTLİĞİNDE FARKINDALIK ARTTI, ARTIK UYGULAMAYA GEÇME ZAMANI23 Haziran 2020
TAKVİM GAZETESİ YAZARLARINDAN UFUK ÖZCAN DÜNYA EVİNE GİRDİ22 Haziran 2020
ÜNLÜ RESTORANLAR ZİNCİRİ SAHİBİNDEN SERT ÇIKIŞ! 21 Haziran 2020
İBB Şehir Tiyatroları Evlere Konuk Oluyor!19 Haziran 2020
DR. MEHMET ÖZ 'ŞÖHRET YOLUNDA' YILDIZI OLAN İLK TÜRK 19 Haziran 2020
İSTANBUL’UN İLK JW MARRIOTT OTELİ, PANDEMİ SONRASI KAPILARINI AÇIYOR!17 Haziran 2020
Uyumsoft Başkanı Mehmet Önder, “Ülkemize ‘dijital uzmanlar’ yetiştirmeye devam ediyoruz”17 Haziran 2020
ŞUBELERİNE BİR YENİSİNİ DAHA EKLEDİ10 Haziran 2020
SANATÇI İNANÇ BAKIRKÖY'DE MAJOR HOME PERDE VE EV TEKSTİLİ MAĞAZASINı AÇTI08 Haziran 2020
TÜGİAD Genel Başkanı Anıl Alirıza Şohoğlu: “TASARRUF ETMEYİ ÖĞRENMEMİZ LAZIM”04 Haziran 2020
​MELEK EUSEL AJDA PEKKAN'IN YOLUNDA!29 Mayıs 2020
TUĞBA HATUN 'CORONA' ŞARKISIYLA GÜNDEMDE!29 Mayıs 2020
Somfy bahçe keyfine yüksek konforla eşlik ediyor24 Mayıs 2020
Covid-19 sonrası çalışma alanlarında hijyene maksimum dikkat gerekecek 21 Mayıs 2020
Zafer Kutanoğlu : ‘Dezenfektanda dünya ile yarışacak tesislerimiz var!’21 Mayıs 2020
Yogacılardan Covid 19’u Sonlandıracak Online Farkındalık Festivali20 Mayıs 2020
OZAN KARAKUŞ AB SPOR ÖDÜLLERİNDE TÜRKİYE'Yİ TEMSİL EDECEK!16 Mayıs 2020
2. ONLINE ''EVDE KAL SPORLA KAL'' AÇIK SPOR DÜNYA ŞAMPİYONASI 13 Mayıs 2020
GÜNGÖREN'DE 'EVDEKALHAREKETSİZKALMA' LİSELERARASI SPOR ŞAMPİYONASI13 Mayıs 2020
AVM’lerin Açılış Zamanı ve Kısa Vadede Öngörülen Uygulamalar İçin Tavsiyeler07 Mayıs 2020
RADEV BAŞKANI YUSUF ERBAŞ: 'RADYOCULAR GELECEKTEN ÜMİTLİ'07 Mayıs 2020
Çanakkale Sayısal Karasal Yayın Kulesi’nin İklimlendirme Tercihi Form Oldu06 Mayıs 2020
FATİH KURAN'DAN ​COVİD-19 KRİZİNDE YAPILMAMASI GEREKEN 6 FİNANSAL HATA05 Mayıs 2020
Zeynep Dereli: 'Üniversiteye hazırlanan öğrenciler mağdur'05 Mayıs 2020
Prof. Dr. Nurhayat Yıldırım: “Astım Hastaları İlaçlarını Her Zaman Düzenli Kullanmalı”05 Mayıs 2020
Göktürk’e Meyve Bahçesi Yapıldı05 Mayıs 2020
Zeytinburnu’nda Ramazan Yardımları 'Virüs' Engeline takılmadan devam ediyor!04 Mayıs 2020
Zeytinburnu'nun Milli Atleti Tuğba Güvenç'e Ömer Arısoy Desteği!04 Mayıs 2020
​MEHMET MURAT ÇALIK: DAYANIŞMA RUHUNUN KIYMETİ ANLAŞILDI04 Mayıs 2020
Akbank 'Evde Kısa Film Yarışması' Başladı04 Mayıs 2020
'Ekonomi Basını Başarı Ödüller'' müraacatları son başvuru tarihi: 10 Mayıs 2020 04 Mayıs 2020
AKPINARLI: ‘AVRUPA’DA YAYILAN YENİ ÇOCUK HASTALIĞI KORONAVİRÜS BAĞLANTILI OLABİLİR’ 01 Mayıs 2020
İSTANBUL HALK EKMEKTEN RAMAZAN PİDESİ01 Mayıs 2020
GÖKTÜRK'E YENİ POLİS MERKEZİ01 Mayıs 2020
TAPU DAİRELERİ RANDEVU İLE ÇALIŞACAK01 Mayıs 2020
SAĞLIK BAKANLIĞI'NIN BÜYÜK HİZMETİ: POZİTİF HASTAYA YAKLAŞANI UYARIYOR!18 Nisan 2020
BU HAFTA SONU DA SOKAĞA ÇIKMA YASAĞI VAR!13 Nisan 2020
ÖĞRETMEN YASEMİN GÜZEL'DEN İLK ŞARKI İLK KLİP07 Nisan 2020
BOYNER'DEN MİLLİ DAYANIŞMAYA 3 MİLYON LİRA YARDIM!07 Nisan 2020
KARACA'DAN DEVLET HASTANELERİNE ÇARŞAF BAĞIŞI04 Nisan 2020
PROF. DR. MURAT ARSLAN SOKAK HAYVANLARI AÇ KALIRSA TOPLUM SAĞLIĞI ZARAR GÖRÜR'31 Mart 2020
ÜNLÜ GELİNLİK MODACISI PINAR BENT'TEN SAĞLIKÇILARA BÜYÜK JEST!30 Mart 2020
BU YIL DÜNYA DAYANIŞMA SAATİ OLACAK!25 Mart 2020
İSTANBUL'DA YOĞUN YAĞIŞ UTARISI!21 Mart 2020
ŞEBNEM DEMİR: ESTETİK MERKEZLERİ OLARAK KURALLARA UYMALI'19 Mart 2020
BAZI AVM'LER KAPANDI, BAZI MARKALAR DA MAĞAZALARINI KAPATMA KARARI ALDI19 Mart 2020
ENGELSİZ YAŞAM VAKFI 'YILIN EN İYİLERİ' ÖDÜLLERİ ENGEL TANIMADI!18 Mart 2020

        
Anasayfa | Künye | Gazeteler
CH
UA-107511990-1