Bayan Muhtar Nadiye Polat’ın Oğlu Orkun, Berna İle Mutluluğa Evet Dedi!..

07 Kasım 2018
0 Haber Yorum

Zeytinburnu Yeşiltepe Mahallesi Bayan Muhtarı Nadiye Polat’ın, oğlu Orkun’un düğününde ,Zeytinburnu Belediye Başkanı Murat Aydın'ın kıydığı nikahın şahitleri , İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, İstanbul Emniyet Müdürü Dr. Mustafa Çalışkan, Esenler Belediye Başkanı Mehmet Tevfik Göksu, AK Parti Esenler ilçe başkanı Umut Özkan ve İstanbul Muhtarlar Federasyonu başkanı Selami Aykut oldu.

Bayan Muhtar Nadiye Polat’ın Oğlu Orkun, Berna İle Mutluluğa Evet Dedi!..
Zeytinburnu Yeşiltepe Mahallesi  Bayan Muhtarı Nadiye Polat’ın, oğlu Orkun’un  düğününde ,Zeytinburnu Belediye Başkanı Murat Aydın'ın kıydığı nikahın şahitleri , İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, İstanbul Emniyet Müdürü Dr. Mustafa Çalışkan, Esenler Belediye Başkanı Mehmet Tevfik Göksu, AK Parti Esenler ilçe başkanı Umut Özkan ve İstanbul Muhtarlar Federasyonu başkanı Selami Aykut oldu.  
Merter Polis Evindeki, Berna ve Orkun'un “Mutluluğa Evet “ dediği düğün muhteşem oldu.Bal ve  Polat  aileleri misafirlerini kapıda karşıladı.
 Zeytinburnu Yeşiltepe Mahalle Muhtarı , (GZP ) Geleceğim Zeytinburnu Platformu Yönetim Kurulu Üyesi, İstanbul Muhtarları Federasyonu Yönetim kurulu üyesi, Zeytinburnu Dayanışma Derneği Başkanı Nadiye Polat, Özel Harekat Polisi  oğlu Orkun'a davetlilerin salona sığmadığı,gelen çiçeklerin dışarıya taştığı “ Dillere Destan”  Bir bir düğün  yaptı. 
Zeytinburnu Belediye Başkanı Murat Aydın'ın kıydığı nikahın şahitleri ise, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu,İstanbul Emniyet Müdürü Dr.Mustafa Çalışkan, Esenler Belediye Başkanı Mehmet Tevfik Göksu, AK Parti Esenler ilçe başkanı Umut Özkan ve İstanbul Muhtarlar Federasyonu başkanı Selami Aykut oldu.  
Nikahı kıyan Murat Aydın cüzdanı İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'ya takdim etti. Bakan soylu cüzdanı gelin Berna (Bal) Polat'a vermeden önce şunları söyledi  " Öncelikle Bal ve Polat ailelerinin değerli misafirlerini saygılarımla selamlıyorum. Genç çiftlerimize bir ömür boyu mutluklar dilerim. Cumhurbaşkanımızın dediği gibi en az 3 tane evlat bekliyoruz. Anne ve babalarınız torun sevmek ister. Evlenme cüzdanını kızımıza emanet diyorum. Kızımızı da Orkun oğlumuza, her ikisini de Allah'a emanet ediyorum şeklinde konuştu"
Büyük bir katılımın olduğu yemekli  düğün, kesilen pastanın ardından salon orkestrası ve sanatçılarının misafirlere hoşça vakit geçirdiği gecede programa ilave olarak konuklar arasında bulunan ,geçtiğimiz günlerde 20.sanat yılını kutlayan TSM Sanatçısı Halide Göksoy da sahne alarak  şarkıları ile düğüne renk kattı.
Damadın annesi  Yeşiltepe Mahalle Muhtarı Nadiye Polat  yaptığı teşekkür konuşmasında “ çocuklarımızın nikahını kıyma lütfunda bulunan Zeytinburnu Belediye Başkanı Murat Aydın'a, yoğun işleri içinde evlatlarımızın nikah şahidi olma mutluluğunu bize yaşatan İçişleri Bakanı  Süleyman Soylu ve eşine, İstanbul Emniyet Müdürü Mustafa Çalışkan ve eşine, Esenler Belediye Başkanımız  Mehmet Tevfik Göksu'ya, Ak Parti Esenler ilçe başkanı Umut Özkan'a, Muhtarlar Federasyonu Başkanı Selami Aykut'a, Ak Parti Zeytinburnu ilçe Başkanı  Selami Delibalta'ya, CHP Zeytinburnu ilçe Başkanı  Metin Doğan'a, Saadet Partisi Zeytinburnu İlçe Başkanı Dr.  Mikail Kabak'a, İyi Parti Zeytinburnu İlçe Başkan Yardımcısı Recep Akdağ’a, Zeytinburnu 3.Dönem Belediye Başkanı Dr.Adil Emecan'a AK Parti 2.Dönem ilçe Başkanı Bahattin Ünver'e, Mimar Süleyman Ulucak'a, Zeytinburnu Dayanışma Derneği Yönetimi ve Üyelerine,(ZEYÇED ) Zeytinburnu –Çevre,Kültür ve Turizm Derneği  Başkanı Ali Gündüz ve Yönetimine, (GZP) Geleceğim Zeytinburnu Platformu Kurucu Başkanı Gazeteci yazar Hüseyin Çetiner'e, İş adamı Ahmet Fuat Bodur'a,Salih Zeki Durmuşoğlu'na, Asuman Durmuşoğlu'na, Mahalle muhtarlarımıza, ve meclis üyelerimiz başta olmak üzere mutlu günümüzde her iki aile adına bizleri yalnız bırakmayan bütün davetlilere teşekkür ederim “ dedi.
Zeytinburnu, Merter Polis Konuk Evi davet salonunda yapılan düğüne yüzlerce seçkin davetli katıldı.

Yorumlar(0)
Facebook hesabınızla yorum yapın:
Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*

E-posta*
(E-posta adresiniz sitede görünmez)

Yorumunuz*
(Yukarıdaki güvenlik kodunu giriniz)
AnketAnket

2019 YEREL SEÇİMLERDE HANGİ PARTİYE OY VERECEKSİNİZ?

AK PARTİ
CHP
MHP
İYİ PARTİ
SP
HDP
DİĞER
Anasayfa'ya Git Anasayfa
Foto Galeri Foto Galeri
Video Galeri Video Galeri
Yazarlar Yazarlar
Yazarlar Künye
Yazarlar İletişim
Bu sitede yayınlanan içerik izinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Yazılım: Codec Haber