Belediye çalışanlarına AB projesi

30 Mart 2017
0 Haber Yorum

Türkiye'de ilk kez bir belediye derneği üyelerinin çalıştıkları kurum ile uyumu ve gelişimini arttırmak için AB Projesine imza atıyor.

Tüm işçi, memur, sözleşmeli belediye çalışanlarının 2011 yılında bir araya Bgelmesiyle  Devriş karakoyun'un kurucu Genel Başkanlığında kurulan BEL.sim derneği  hayata geçirdiği birçok sosyal proje ile adından söz ettirdi.

Bel-Sim Derneği Genel Başkanı Derviş Karakoyun, ilk kez bir belediye derneğinin AB Projesi hazırladığını söyleyerek, daha önce üyelerimize konut edindirme gibi birçok başarılı projeleri kısa sürede hayata geçirdiklerini söyledi.

Karakoyun, “2011 yılında kurulan Bel-Sim Derneği üyelerinin çalıştıkları kurum ile daha uyumlu, meslek yaşamlarını daha kaliteli bir konuma taşımak için birçok faaliyette bulunuyor.

Hayata geçireceğimiz AB Projesi ile belediye personellerinin karşılaştıkları birçok soruna çözüm getireceğiz.

Yapacağımız proje şimdiye kadar en kapsamlı belediye çalışanlarının sorunları ve çözümüne yönelik tespitleri içeren bir daha olacak. Uzun yıllar faydalanacak bir çalışma ortaya koyacağız.” dedi. Türkiye genelinde çok büyük bir ilgi ile karşılandı her geçen gün üye sayımız artıyor ve önümüz deki yıllarda kısmet olursa istenilen yerlere ulaşılacağına inanıyorum dedi.

HABER ALİ OSMAN ARLI

Yorumlar(0)
Facebook hesabınızla yorum yapın:
Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*

E-posta*
(E-posta adresiniz sitede görünmez)

Yorumunuz*
(Yukarıdaki güvenlik kodunu giriniz)
AnketAnket

2019 YEREL SEÇİMLERDE HANGİ PARTİYE OY VERECEKSİNİZ?

AK PARTİ
CHP
MHP
İYİ PARTİ
SP
HDP
DİĞER
Anasayfa'ya Git Anasayfa
Foto Galeri Foto Galeri
Video Galeri Video Galeri
Yazarlar Yazarlar
Yazarlar Künye
Yazarlar İletişim
Bu sitede yayınlanan içerik izinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Yazılım: Codec Haber