DÜNYADA BİR İLK: KENDİ AMELİYATINI GÖRÜNTÜLEYEN FOTOGRAFÇI LEVENT ÇEKİÇ

25 Haziran 2016
0 Haber Yorum

Ünlü fotoğraf sanatçısı ve Levent Çekiç kendi ameliyatını saniye saniye fotoğrafladı. Bayrampaşa Baypark Hastanesi'nde ameliyat olan Levent Çekiç belden aşağısının uyuşturulmasını dolayısıyla kendi ameliyatını izlemek istediğini söyledi. Doktorların kendisini ameliyata hazırladığı anlarda o da fotoğraf makinasını hazırladı.. Ameliyat başladığuında belden aşağısına lokal anestezi uygulanan Çekiç ameliyatının her safhasını çekmeye başladı. Doktorların ve hemşirelerin şoke olduğu anlarda ardarda flaş patlatan Çekiç'e doktorlar ve hemşireler de hayret etti. Ameliyatı gerçekleştiren Opr. Dr. Ali Durmuş'a ve Baypark Hastane yönetimine teşekkür eden Çekiç, hayatında bir ilki gerçekleştirmenin mutluluğunu yaşadı. Ünlülerin fotoğrafçısı ve müzisyen Levent Çekiç'e acil şifalar diliyoruz..

Ünlü fotoğraf sanatçısı ve Levent Çekiç kendi ameliyatını saniye saniye fotoğrafladı.
Bayrampaşa Baypark Hastanesi'nde ameliyat olan Levent Çekiç belden aşağısının uyuşturulmasını dolayısıyla kendi ameliyatını izlemek istediğini söyledi.
Doktorların kendisini ameliyata hazırladığı anlarda o da fotoğraf makinasını hazırladı.. Ameliyat başladığuında belden aşağısına lokal anestezi uygulanan Çekiç ameliyatının her safhasını çekmeye başladı.
Doktorların ve hemşirelerin şoke olduğu anlarda ardarda flaş patlatan Çekiç'e  doktorlar  ve hemşireler de hayret etti. 
Ameliyatı gerçekleştiren Opr. Dr. Ali Durmuş'a ve Baypark Hastane yönetimine teşekkür eden Çekiç, hayatında bir ilki gerçekleştirmenin mutluluğunu yaşadı. 
Ünlülerin fotoğrafçısı ve müzisyen Levent Çekiç'e acil şifalar diliyoruz..

Yorumlar(0)
Facebook hesabınızla yorum yapın:
Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*

E-posta*
(E-posta adresiniz sitede görünmez)

Yorumunuz*
(Yukarıdaki güvenlik kodunu giriniz)
AnketAnketÇok Okunanlar Çok Okunanlar
Anasayfa'ya Git Anasayfa
Foto Galeri Foto Galeri
Video Galeri Video Galeri
Yazarlar Yazarlar
Yazarlar Künye
Yazarlar İletişim
Bu sitede yayınlanan içerik izinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Yazılım: Codec Haber