Dilan Çiçek Deniz, Hazar Ergüçlü, Melisa Şenolsun: Hayatın her alanındayız ve daha çok olacağız!

08 Mart 2019
0 Haber Yorum

“Saçımız da Uzun Aklımız da” kampanyası için Elidor ile iş birliği yapan Dilan Çiçek Deniz, Hazar Ergüçlü, Melisa Şenolsun, altı gün boyunca kampanyaya dikkat çekmek için askıya aldıkları Instagram hesaplarını Dünya Kadınlar Günü’nde “Hayatın her alanındayız ve daha çok olacağız.

 

 

“Saçımız da Uzun Aklımız da” kampanyası için Elidor ile iş birliği yapan Dilan Çiçek Deniz, Hazar Ergüçlü, Melisa Şenolsun, altı gün boyunca kampanyaya dikkat çekmek için askıya aldıkları Instagram hesaplarını Dünya Kadınlar Günü’nde “Hayatın her alanındayız ve daha çok olacağız. Biz buradayız!” ortak mesajı ile açtılar. Üçlünün ayrı ayrı yer aldığı kampanya devam filmleri de aynı gün yayına girdi.

 

 

Kadınların potansiyeline ilişkin olumsuz ön yargılar konusunda farkındalık yaratmaya odaklanan Elidor’un “Saçımız da Uzun Aklımız da” kampanyasında yer alan Dilan Çiçek Deniz, Hazar Ergüçlü, Melisa Şenolsun kampanyanın finalini bu çalışmaya dikkat çekmek için geçici süre ile askıya aldıkları Instagram hesaplarından bir mesaj paylaşarak yaptılar. “Cinsiyetçi ön yargıları kabul etmeye biz yokuz” mesajıyla başlayan kampanya, üç oyuncunun “İş hayatında, bilimde, sanatta, eğitimde, sporda ve sosyal hayatta; kısaca hayatın her alanındayız ve daha çok olacağız. Biz buradayız!” mesajı ve kampanya devam filmlerinin yayına girmesiyle tamamlandı.

 

Dilan Çiçek Deniz’in “Hayatımızın kahramanı olmak için biz buradayız”; Hazar Ergüçlü’nün “Sesimizi duyurmak için biz buradayız”; Melisa Şenolsun’un “Kendi yolumuzdan gitmek için biz buradayız” mesajlarını verdiği filmler, “Saçımız da Uzun Aklımız da” sloganıyla sona eriyor.

Yorumlar(0)
Facebook hesabınızla yorum yapın:
Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*

E-posta*
(E-posta adresiniz sitede görünmez)

Yorumunuz*
(Yukarıdaki güvenlik kodunu giriniz)
AnketAnket

2019 YEREL SEÇİMLERDE HANGİ PARTİYE OY VERECEKSİNİZ?

AK PARTİ
CHP
MHP
İYİ PARTİ
SP
HDP
DİĞER
Anasayfa'ya Git Anasayfa
Foto Galeri Foto Galeri
Video Galeri Video Galeri
Yazarlar Yazarlar
Yazarlar Künye
Yazarlar İletişim
Bu sitede yayınlanan içerik izinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Yazılım: Codec Haber