Ana Sayfa > ETKİNLİKLER

Fütüristler 1 Mart Gelecek Günü’nde Buluştu
02 Mart 2019
2040’ta 100 yaşın üzerinde yaşayıp süper insanlarla tanışacağız. Ses hızında seyahat edip beynimizi hacklenmeye karşı korumaya çalışacağız
Fontu Büyült Fontu Küçült 100%

2040’ta 100 yaşın üzerinde yaşayıp süper insanlarla tanışacağız. Ses hızında seyahat edip beynimizi hacklenmeye karşı korumaya çalışacağız
Fütüristler Derneği, Gelecek Günü’nde Trump Kültür ve Gösteri Merkezi’nde 2040’ta mutlu insan olmayı konuştu. Fütüristler Derneği Başkanı Eray Yüksek, “2040’ta sadece 2-3 saat çalışacağız. Günün geri kalanını nasıl dolduracağımızı şimdiden konuşmak gerekiyor” dedi.
İNGEV Başkanı Vural Çakır iklim değişikliği, nükleer silahlanma ve teknolojinin insanoğlu için tehlike olduğuna dikkat çekti: “2040’ta iklim değişikliğinden 150 milyon insan zorunlu olarak yer değiştirecek, nükleer silahlanma dünyayı bitirecek, teknoloji ise insan beynini hacklenebilir hale getirecek. Öte yandan oranik ve inorganik olarak insan ömrünün çok uzaması giderek  insan ölümsüzlüğünü mümkün kılacak. İnorganik ölümsüzlük  aslında süper insanın da doğuşu demek.”
Gelecek Şimdi Kurucusu Ozan Onat ise “Hayvan hücresinden üretilen et, balık olmayan balık, inekten alınmamış süt, tavuktan alınmamış yumurta yiyeceğiz. 2040’ta ulaşım sistemi tamamen dönüşüyor olacak. Elons Musk'ın Hyperloop adlı tren teknolojosi sayesinde artık ses hızına çok yakın bir hız ile karadan seyahat edebilme şansımız olacak” şeklinde konuştu.
Akbank İnsan Kaynakları ve Strateji Genel Müdür Yardımcısı Burcu Civelek Yüce ise 2007 yılında doğmuş birinin 103 yaş üzerini görme olasılığınin yüzde 50’den fazla olduğunu belirterek “Her yerde ömür giderek uzuyor. Bu da dolayısıyla toplumun yapısını değiştiriyor. Yani başka bir toplumla karı karşıyayız” dedi.

Fütüristler Derneği’nin 2013’ten beri gerçekleştirdiği ‘Gelecek Günü 2019’  etkinliği bu yıl 1 Mart Gelecek Günü’nde Trump AVM’nin ev sahipliğinde gerçekleşti. Trump Kültür ve Gösteri Merkezi’nde yapılan etkinlikte; teknolojik, sosyolojik, politik, bilimsel ve sanatsal açılardan 2040 yılındaki geleceğimizin nasıl şekilleneceği ve bu yolculukta insanların olumlu bir geleceğe ulaşmasının nasıl mümkün kılınacağı uzman konuşmacılarla tartışıldı.
“2040'larda 2-3 saat çalışılacak”
Dünyanın büyük değişimler içinde olduğunu ve artık dünyada kalma süresinin uzadığını ifade eden Fütüristler Derneği Başkanı Eray Yüksek, mutlu geleceğe yatırım yapabilmenin ve bunu ölçmenin zor olduğuna vurgu yaparak, "2040'larda yalnızca 2-3 saat çalışma saatinden bahsediliyor ve bunun gerisinin nasıl dolduracağımızı konuşmak gerekiyor. Kalan kısmı doldurmak için sürekli kendini geliştirmek gerekiyor. Bugün oldukça geride kalan eğitim endüstrisinin kendini değiştirmesi ve sürekli eğitim, bilgi, bilinç yükleme üzerine modern değişimler yapması gerekiyor. O zaman beyninizi dış dünyadan gelen uyarılarla daha rahat doldurabilirsiniz. Lezzet, dinleme, dokunuş, görmek gibi birçok alanda 5 duyunuzu besleyebilirsiniz" diye konuştu.

“Gelecekte insan beyni hacklenebilir, ölümsüzlük ve yeni bir insan türüne doğru gidiyoruz”
“Önümüzdeki dönemde dünyanın birkaç önemli tehlikeyle karşı karşıya kaldığından herkes haberdar” diyen İNGEV Başkanı Vural Çakır, “Bunlardan biri, iklim değişikliği ve küresel ısınma. 2040 ve 2050’li yıllarda 150 milyon insanın zorunlu olarak yer değiştireceği söyleniyor. İkinci büyük tehdit tabii ki nükleer silahlanma… Nükleer silahlanma devam diyor. Nükleer silahlanma demek 2040 yılına doğru giderken zaten dünyanın ortadan kalkması demek. Net olan nokta var ki o da dünya nükleer silah tehdidi altında. Bu ikisi de ulus ötesi sorunlar ve bunları çözebilecek herhangi bir üst örgüt de yok” dedi.
Üçüncü tehlike teknoloji ile ilgili gelişmeler olduğunu vurgulayan Vural Çakır,  “Teknolojik kırılmalar insani gelişme için büyük tehlikeleri beraberinde getiriyor.  Büyük veri, biyoteknoloji ve yapay zeka insan beyninin hacklenebilir” olması sonucunu doğuruyor. Özgür tüketici tercihleri, özgür seçmen iradesi  üzerinde şekillenen liberal demokrasi ve liberal  ekonomilerinin sonu geliyor.  Yapay zeka ve algoritmalar çok büyük bir işgücünü, yani insan nüfusunu gereksiz hale getiriyor.   Öte yandan organik ve inorganik olarak insan ömrünün çok uzaması ve giderek  insan ölümsüzlüğü mümkün oluyor. İnorganik ölümsüzlük  süper insanın doğuşu demek. Yani birçok uzvu  olağan insan uzuvlarından çok daha büyük işlevlere sahip yeni bir türün doğuşu. Bütün bu gelişmeler servetleri dünya nüfusunun yarısının toplam servetine eşit olan 8 aile,  çok az sayıda şirket ve onlarla işbirliği yapan devletlerin  kontrolünde gerçekleşiyor. Her şey kendi halinde giderse gelecekte, elit egemenlerin, süper insanların yönettiği, liberal demokrasi anlayışının tarihe karıştığı  bir dünya var.  Yapay zeka, biyoteknoloji ve büyük verinin dünyanın gündemine girdiğini biliyoruz.  Dünya insanı gelişme raporu açıklandı. Şu anda 780 milyon insan dünyada aşırı yoksulluk içinde yaşıyor. 2 milyon insan da yoksulluk içerisinde yaşıyor. Yapay zeka bu yoksulluğu azaltacak bir etken mi tam aksine bugün yapılan pek çok iş gücünü geçersiz hale getireceği ve çok büyük bir ‘hiçbir işe yaramayan’ insan kitlesi yaratacağı. Olumlu, pozitif, herkesi kapsayan bir dünyaya doğru gidebilir. Bunun cevabını bulmak çok zor, kolay verilebilecek bir cevap değil” dedi.

“Hayvan hücresinden üretilen et, balık olmayan balık, inekten alınmamış süt, tavuktan alınmamış yumurta yiyeceğiz”
GelecekŞimdi Kurucusu Ozan Onat, Gelecek Günü’nde şöyle konuştu: “Geçtiğimiz günlerde BMW ve Mercedes bir ortaklık kurdular. Geçen gün de Volkswagen, Ford ile bir ortaklık kurmaya karar verdi. Benzer birçok otomotiv şirketi ortaklık kuruyor. Çünkü biliyorlar ki gelecekte artık eskisi kadar otomobil satamayacaklar. Artık şunun ortaklığını yapıyorlar. Sizi bir yerden bir yere ulaştırma ve ulaşımı sağlarken de size en iyi deneyimi sağlayabilme üzerine yatırım yapıyorlar. Gelecekte trafik kazaları azalacak, şehirlerdeki trafiğin azalma ihtimali var. 2035-2040’lı yıllarda ulaşım sistemi tamamen dönüşüyor olacak. Elons Musk'ın Hyperloop adlı tren teknolojisi sayesinde artık ses hızına çok yakın bir hız ile karadan seyahat edebilme şansımız olacak. Bir tüpün içinde sesten hızlı yol alabilecek bir tren. Şu anda test aşamasında ve denemeler yapılıyor. Buradan Ankara’ya 20 dakikada ulaşmaktan bahsediyoruz. 5-10 yıl içinde dünyanın ilk Hyperloop operasyonu başlamış olacak. Yerin altından lojistik taşıma projeleri geliştiriliyor. Zürih Üniversitesi’nde araştırmacılar araştırma yapmışlar. Dünyanın üzerinde yeni ağaç dikilebilecek. 1.2 trilyon ağaç dikilebilecek alan var diyorlar. Bu alanlara ağaç diksek küresel ısınma sorununu çözeriz. Daha iyi bir gelecek için hiç de zor değil aslında. Artık hayvan hücrelerinden et üretilmeye başlandı. Çok yakında dönemde pek çoğumuz sadece hayvan hücresinden üretilen et değil balık olmayan balık, inekten alınmamış süt, tavuktan alınmamış yumurta yer hale geleceğiz. Bu konuda Silikon Vadisi’nde çalışan pek çok girişim var. Dünyanın dört bir tarafında yapay gıdalar üzerinde çalışmalar devam ediyor. Doktorun oturduğu yerden örneğin Kenya’da robotu yöneterek bir hastayı tedavi edebilmesinden bahsediyoruz. Robotu yöneterek, etrafını görerek, ellerini kullanarak, dokunarak, etrafını duyarak yapabileceği bir operasyondan bahsediyoruz, sanal gerçeklik kullanan bir proje ve şu an yürüyen bir proje.”

Gelecekte başarı için multidisipliner olmamız şart
 
“İnsanın ihtiyaçları aynı ama sürekli form değiştiriyor” diyen Akbank İnsan Kaynakları ve Strateji Genel Müdür Yardımcısı Burcu Civelek Yüce, 2007 yılında doğmuş birinin 103 yaş üzerini görme olasılığının yüzde 50’den fazla olduğunu, her yerde ömrün giderek uzadığını, dolayısıyla toplumun yapısının değiştiğini söyledi. Yüce sözlerine şöyle devam etti:
“Ömür uzadığından dolayı, yaşantımızı finanse edebilmek için daha uzun bir süre çalışma hayatının içinde olacağımızı öngörüyoruz. İş hayatında uzun süre kalabilmek için yetkinliklerimizi artırmamız, multidisipliner olmamız, ürettiğimiz teknolojiyle birlikte yaşamayı ve çalışmayı öğrenmemiz gerekiyor. Değişimin hızının giderek arttığı yeni dünyada biz de çalışanlarımızı geleceğe hazırlamak için Akbanklılara yatırım yapıyoruz.”


 


Facebook hesabınızla yorum yapın:
Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*
E-posta*

(E-posta adresiniz sitede görünmez)
Yorum*


(Yandaki güvenlik kodunu bu alana giriniz)
   
 

Diğer ETKİNLİKLER Haberleri

Başlık Tarih
 
10. Yıl Marşı’ndan Mozart’a 23 Nisan’a özel konser21 Nisan 2021
Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı ve Taylan Antalyalı bir araya geldi21 Nisan 2021
Vodafone Freezone şampiyonluk ligi20 Nisan 2021
56. Cumhurbaşkanlığı Bisiklet Turu Muğla’da20 Nisan 2021
Kervan Gıda, Türkiye'nin ilk online çocuk festivali’ni düzenliyor19 Nisan 2021
23 Nisan çocuk koşusu’nda bayram coşkusu zirveye çıkacak13 Nisan 2021
Akbank Sanat’dan 23 Nisan’a özel çocuk etkinlikleri13 Nisan 2021
Genç girişimciler yarışması ödülleri sahiplerini buldu13 Nisan 2021
​Bağcılar Belediyesi’nden 15 dakikalık kitap okuma etkinliği29 Mart 2021
MASAL MÜZESİ'NDE SU PERİSİ FOTOĞRAF SERGİSİ AÇILDI12 Ekim 2020
BURSA'DA PAYLAŞIMLI BİSİKLET DÖNEMİ BAŞLADI05 Ekim 2020
İBB ŞEHİR TİYATROLARI’NDA BU HAFTA (6-11 Ekim 2020)05 Ekim 2020
ŞİŞECAM'IN ''TOGETHER'' GENÇ YETENEK PROGRAMINA BAŞVURULAR BAŞLADI22 Eylül 2020
İBB’DEN KADINLARA BİSİKLET EĞİTİMİ19 Eylül 2020
“SOKAKTA SATRANÇ VAR” PROJESİ PANDEMİ KURALLARINA UYGUN OLARAK YAPILACAK14 Eylül 2020
ÜNLÜLERİN YENİ MEKANI KUMBAĞ !11 Haziran 2020
İSTANBUL DEVLET OPERA VE BALESİ YENİ YILA ‘’DANS ÜÇGENİ’’ İLE BAŞLIYOR03 Ocak 2020
CİHANGİR ATÖLYE SAHNESİ’NİN “ÖDENMEYECEK! ÖDEMİYORUZ!” OYUNU KADIKÖY'DE22 Ekim 2019
İki Arşiv, Bir Seçki: ​Ara Güler’in İzinde İstanbul29 Mayıs 2019
Redd En Yeni Şarkılarını Marmara Park Ziyaretçileri İçin Söyleyecek23 Mayıs 2019
PEPSİ'NİN SUNDUĞU UEFA ŞAMPİYONLAR LİGİ FİNALİ AÇILIŞ TÖRENİNDE IMAGINE DRAGONS FUTBOL SEVERLERLE BULUŞUYOR!23 Mayıs 2019
​Türkiye için ter dökecekler..15 Mayıs 2019
OMEGA, Ay'a ilk inişin 50. yıl dönümü 13 Mayıs 2019
Dorock Xl Sahnesinden Paul Dwyer Geçti10 Mayıs 2019
İSTANBUL’UN EN DOĞAL FESTİVALİNİ 18 BİN KİŞİ ZİYARET ETTİ06 Mayıs 2019
AKÇALI BOYA 23 NİSAN ÇOCUKLARINI SEVİNDİRDİ24 Nisan 2019
Sihirbaz Oz Bu Sefer İşitme Engelli Çocuklar İçin Sahneliyor24 Nisan 2019
​Ünlü Karikatürist Varol Yaşaroğlu Marmara Park’ta Çocuklarla Buluşuyor24 Nisan 2019
REZAN HAS MÜZESİ “DÜNYA SANAT GÜNÜ”NDE KAPILARINI ÜCRETSİZ AÇIYOR12 Nisan 2019
23 NİSAN’DA EGE PERLA’DA HAVALARA UÇUYORUZ12 Nisan 2019
Alfonso Ruiz Felipe’nin ‘De Dentro/İçerden’ adlı sergisi yakında sanatseverlerle buluşacak12 Nisan 2019
İSTANBUL TATTOO CONVETİON BAŞLIYOR!12 Nisan 2019
İSTANBUL TATTOO CONVETİON BAŞLIYOR!12 Nisan 2019
​Ödüllü PUBG Turnuvası İstMarina AVM’de nefes kesecek!08 Nisan 2019
“İnsanın Kendisiyle Narsistik Buluşması” Konusunu Ele Alan Sanatçı Nilgün Sabar’ın ‘Selfie’ Sergisine Büyük İlgi05 Nisan 2019
Dört Tarafı Müzikle Çevrili Bir Adada Eğlencesi Kendine Has Festival05 Nisan 2019
Dört Tarafı Müzikle Çevrili Bir Adada Eğlencesi Kendine Has Festival05 Nisan 2019
Müzisyen Başhekimin “Yaşam Korosu” İlk Konserini Verdi! (1-7 Nisan Kanser Haftası)04 Nisan 2019
Vadistanbul Jolly Joker Mayıs Ayı Konser Takvimi03 Nisan 2019
İşçi Olmaktan Gurur Duyan Kadınların Öyküleri “Cibali Sohbetleri”nde Ele Alındı30 Mart 2019
BABYLON’UN SERİSİ KÖKLER VE FİLİZLER’İN DÖRDÜNCÜSÜNDE MEHMET GÜRELİ VE KALBEN SAHNE ALDI21 Mart 2019
GENÇ Bİ ŞENLİK’TEN ANLAMLI DESTEK21 Mart 2019
18. Afyonkarahisar Klasik Müzik Festivali Başlıyor!20 Mart 2019
Akbatı Koşusu’nda, Otizm İçin Koşulacak18 Mart 2019
LİSELİLER EN ÇOK ONLARIN ŞARKILARINI SÖYLEDİ14 Mart 2019
SILA’NIN TÜRKİYE TURNESİ BAŞLADI14 Mart 2019
Geleceğin Yıldızları 30. Yaşını Kutluyor13 Mart 2019
Breakdansçıların Nefes Kesen Kapışmasına Son Üç Gün12 Mart 2019
4.Uluslararası Müzik Yarışmasında Geri Sayım Başladı11 Mart 2019
Ecrin Sergisi Yeditepe Üniversitesi’nde açıldı08 Mart 2019
MİHRİ:MODERN ZAMANLARINGÖÇEBE RESSAMI 7 Mart-9 Haziran SALT Galata07 Mart 2019
Akbank Sanat Caz Günleri Mart Ayında Sakari Kukko Afro Chamber’a ev sahipliği yapıyor!27 Şubat 2019
EĞİTİM İÇİN HER ŞEY FOTOĞRAF SERGİSİ, 6 MART’TA İSTANBUL’DA27 Şubat 2019
38. Uluslararası Pınar Çocuk Resim Yarışması’nda Hayaller Renklerle Buluşuyor27 Şubat 2019
​MURAT BOZ İZMİR’İ SALLAMAYA GELİYOR!27 Şubat 2019
42 Ülkeden 10 Bin 246 Kişi Eğlence de Buluştu 25 Şubat 2019
13 Bin 708 Kişi Maceraya Varım Dedi25 Şubat 2019
OSMAN FENCİOĞLU’NUN “HAT VE MİNYATÜR SERGİSİ”NİN AÇILIŞI GERÇEKLEŞTİRİLDİ25 Şubat 2019
EDA KARAYTUĞ’UN KONSERİNDE “HOŞ SADA”LAR YANKILANDI25 Şubat 2019
Tayfun Önel’in ‘‘Bendeki Mavi’’ Resim Sergisi VENÜS Sanat Galerisi’nde23 Şubat 2019
YÜZYÜZEYKEN KONUŞURUZ BABYLON’DA21 Şubat 2019
Hafta sonu Dopdolu Eğlence İstMarina AVM’de20 Şubat 2019
2. AĞRI TANITIM GÜNLERİNE YOĞUN İLGİ20 Şubat 2019
BİLGİ’li öğrencilerden özgün tasarımlar20 Şubat 2019
​DÜNYANIN EN BÜYÜK SATRANÇ BULUŞMASINDA GERİ SAYIM!16 Ocak 2019
Xbox PES Turnuvası Capacity AVM’de Başlıyor!16 Ocak 2019
Xbox PES Turnuvası Capacity AVM’de Başlıyor!16 Ocak 2019
Bahariye Sanat Galerisi 15 Ocak 2019
KARTAL’DA KANSERE KARŞI KORUYUCU VE DESTEKLEYİCİ SÜREÇLER SEMİNERİ GERÇEKLEŞTİ27 Aralık 2018
YILBAŞI COŞKUSU SANAT PERFORMANCE’TA YAŞANACAK26 Aralık 2018
Dyson'dan sağlıklı yaşam ipuçlarıyla dolu bir etkinlik!20 Aralık 2018
Sanal Gerçekliğin Mucidinden MARKA 2018'de Sürreal Bir Seans13 Aralık 2018
​USTA GAZECİLER, MEVHİBE İNÖNÜ ÇOCUK GELİŞİM MERKEZİ’NE KONUK OLDU 06 Aralık 2018
​HOMAYOUN SHAJARİAN İLK KEZ İSTANBUL’DA30 Kasım 2018
Marmara’nın Tek Kadın Başkanı Trakya’da Kadınlarla Bir Araya Geldi 30 Kasım 2018
SERAMİKSAN’IN YENİ BAYİSİ RENKER YAPI AÇILDI23 Kasım 2018
Pastel Sanatının Ustaları İstanbul’da23 Kasım 2018
KÜÇÜKÇEKMECE'DE ÖĞRETMENLER MESLEKTAŞLARI İÇİN SÖYLEDİ23 Kasım 2018
​ÖĞRETMENLER GÜNLERİNİ ŞARKI SÖYLEYEREK KUTLADI23 Kasım 2018
​“ÇOCUK DEYİP GEÇMEYİN”21 Kasım 2018
​KREK’İN YENİ OYUNU “DÜNYADA KARŞILAŞMIŞ GİBİ” VOLKSWAGEN ARENA’DA SEYİRCİSİYLE BULUŞTU21 Kasım 2018
BAKIRKÖY’DE ÇOCUK MASASI İLE BİZ HAKLARIMIZI ÖĞRENDİK, YA DİĞER ÇOCUKLAR! 21 Kasım 2018
SERTAB ERENER EN UZUN GECEDE ANKARA’DA ‘SERTAB’IN MÜZİKALİ’ ANKARA’DA21 Kasım 2018
GÖKYAY VAKFI SATRANÇ MÜZESİ’NDE MÜZİK VE DANS BİR ARADA!21 Kasım 2018
​KARTAL’DA HALK GÜNÜ TOPLANTISI DÜZENLENDİ21 Kasım 2018
​GELECEK SERGİLER20 Kasım 2018
​Mücella Balyemez’den ‘‘ Çingene Zamanı Resim Sergisi ’’19 Kasım 2018
İstanbul Devlet Opera ve Balesi, Çocuk Operası “Tamino’nun Rüyası” nı (Sihirli Flüt) sahnelemeye hazırlanıyor…16 Kasım 2018
​ESENLER'DE ÇOCUK-YAZAR BULUŞMASI16 Kasım 2018
“IŞIKLI DÜŞLERİM” SANATSEVERLERİ IŞIK OYUNLARIYLA DOLU BİR YOLCULUĞA ÇAĞIRIYOR16 Kasım 2018
EBEVEYNLERE DAVRANIŞ BOZUKLUĞU SEMİNERİ UZM. PSİKOLOG UYARDI: ÇOCUĞUNUZU GÖRMEZDEN GELİN16 Kasım 2018
MUTLULUĞUN FORMÜLÜ, YAŞAR KEMAL KÜTÜPHANESİ’NDE ANLATILDI BAKKALOĞLU: MUTLULUĞUN FORMÜLÜ, EMPATİ16 Kasım 2018
Design Week Turkey 2018 16 Kasım’da Haliç Kongre Merkezi’nde Başlıyor16 Kasım 2018
NBA ‘TÜRK GECESİNE’ SAHNE OLDU15 Kasım 2018
Ahu-Can Has Koleksiyonu Sergisi Galeri Işık Maslak’ta Sanatseverlerle Buluştu 15 Kasım 2018
‘housEmotion’ şimdi de Dubai’de15 Kasım 2018
FESTİVALİN BAŞROLÜNDE SİNEMA & DANS VAR! 15 Kasım 2018
ARTER'DEN BİR ORTAK YAPIM14 Kasım 2018
Bu Hafta, Zorlu Center Açık Hava Etkinlikleri, Can Bonomo, Kalben, Onur Gökçek & Oktay Kaya İle Devam Ediyor25 Eylül 2018
Kedi Çocuk, Baykuş Kız ve Kertenkele! Vadistanbul’da PJ Masks ile doyasıya eğlence17 Eylül 2018
KidzMondo’dan çocuklara okula dönüş hediyesi17 Eylül 2018
Bu Hafta, Zorlu Center Açık Hava Etkinlikleri, Mesut Süre, CanGox, Özge Fışkın&Tuna Kiremitçi ve Açık Havada Sinema Keyfiyle Devam Ediyor 17 Eylül 2018
Muhteşem sahne şovuyla Arı Maya Trump AVM’de!17 Eylül 2018
AVCILAR’DA SATRANÇ ŞÖLENİ17 Eylül 2018
AVCILAR’DA SATRANÇ ŞÖLENİ17 Eylül 2018
Belediye Başkan’ından maNga grubuna fındık takviyesi !10 Eylül 2018
FARKINDALIK FESTİVALİ05 Eylül 2018
CİTYFEST'TEN SILA VE MABEL MATİZ'Lİ AÇILIŞ14 Ağustos 2018
YILDIZ’IN BİNLERCE KİŞİLİK KOROSU14 Ağustos 2018
Alişan, özel hayranı İrem'le şarkı söyledi13 Ağustos 2018
BODRUM KENAN DOĞULU İLE COŞTU13 Ağustos 2018
İlk albümünün 10’uncu yılını sahnede kızıyla pasta keserek kutladı13 Ağustos 2018
14. BODRUM MÜZİK FESTİVALİ 5 GÜNDE 209 MÜZİSYEN VE 20 BİN MÜZİKSEVERİ AĞIRLADI09 Ağustos 2018
MARMARİS SAHNESİNDE SÜRPRİZ DÜĞÜN DAVETİ08 Ağustos 2018
14. BODRUM MÜZİK FESTİVALİ’NDE DÖRDÜNCÜ GÜN08 Ağustos 2018
SİNAN AKÇIL MİNİK HAYRANLARINI SAHNESİNDE AĞIRLADI07 Ağustos 2018
FAZIL SAY, YÜRÜYEN KÖŞK RESİTALİ İLE BİR KEZ DAHA MÜZİKSEVERLERİ BÜYÜLEDİ06 Ağustos 2018
EROL EVGİN’DEN MUHTEŞEM KONSER01 Ağustos 2018
DUMAN GRUBU MUHTEŞEM PERFORMANSIYLA HARBİYE’Yİ SALLADI AÇIKHAVADA ROCK RÜZGARI31 Temmuz 2018
14. BODRUM MÜZİK FESTİVALİ’NDE SERİNLETİCİ BİR KUZEY RÜZGARI: VIKINGUR ÓLAFSSON30 Temmuz 2018
KARDEŞ TÜRKÜLER 25’İNCİ YILINI SANATÇI DOSTLARIYLA KUTLADI30 Temmuz 2018
POP MÜZİĞİN SEVİLEN İSMİ İLYAS YALÇINTAŞ, VODAFONE FREEZONE STÜDYO’DA KONSER VERECEK27 Temmuz 2018
ŞEVVAL SAM’DAN ÖĞRETMENİNE BÜYÜK VEFA26 Temmuz 2018
SİBEL CAN’DAN ‘YENİ AŞKIM’25 Temmuz 2018
LEVENT YÜKSEL HEM AĞLATTI HEM OYNATTI25 Temmuz 2018
ALTINOLUK VE AYVALIK KONSERLERİ İLE KENAN DOĞULU BALIKESİR’İ AYAĞA KALDIRMAYA GELİYOR24 Temmuz 2018
HARBİYE’DE İLKLERİN GECESİ YAŞANDI24 Temmuz 2018
ANATOLIUM MARMARA’DA SİNAN AKÇIL RÜZGARI ESTİ23 Temmuz 2018
EBRU YAŞAR'DAN GÖZ KAMAŞTIRAN PERFORMANS23 Temmuz 2018
Live in Concert serisi Tom Jones efsanesiyle devam ediyor23 Temmuz 2018
LEVENT YÜKSEL’DEN HARBİYE’DE EFSANE KONSER20 Temmuz 2018
INNA’NIN HARBİYE ÇIKARMASI19 Temmuz 2018
​BEYLİKDÜZÜ KLASİK BAŞLADI17 Temmuz 2018
KÜÇÜKÇİFTLİK BAHÇE’DE CAZ RÜZGARI!17 Temmuz 2018
EGE SAHİLLERİ KENAN DOĞULU İLE ŞENLENİYOR17 Temmuz 2018
DEFNE SAMYELİ COŞKUSU17 Temmuz 2018
SİBEL CAN’DAN YAZ TURNESİ EGE DE SİBEL CAN RÜZGARI ESECEK16 Temmuz 2018
YENİ ALBÜMÜNDEN ŞARKILARINI İLK KEZ SESLENDİRDİ16 Temmuz 2018
HARBİYE’DE 3 GÜN 3 GECE SILA RÜZGARI16 Temmuz 2018
Türkiye’nin En Büyük Elektronik Müzik Festivali Big Burn İstanbul İçin Sayılı Günler Kaldı!12 Temmuz 2018
Çocuk sanatçılar yeteneklerini sergiliyor! Play-Doh Sanat Atölyesi çocukları Kidzania’ya bekliyor! 06 Temmuz 2018
VODAFONE’UN DESTEKLEDİĞİ “PARKLARDA CAZ” HEYECANI BAŞLIYOR05 Temmuz 2018
Yeni nesil sanatçı platformu BASE'e başvurular 1 Mayıs 2018’de başlıyor!30 Nisan 2018
Buray, Bostancı’yı ikinci kez sallayacak11 Nisan 2018
​Her şey kendini sevmekle başlar27 Şubat 2018
AFRİNE DESTEK GEÇESİ!19 Şubat 2018
Ayben'in Konserine Ceza Sürprizi08 Aralık 2017
Yüksek Sadakat Zorlu'da05 Aralık 2017
Rap Mahal Sevenleriyle Buluşuyor05 Aralık 2017
NANTA, Broadway’den Sonra Türkiye’de!21 Kasım 2017
SILA SEYİRCİSİYLE BULUŞMAYA DEVAM EDİYOR13 Kasım 2017
ANTALYA MEZEYE DOYDU!18 Ekim 2017
BAKIRKÖY BELEDİYESİ’NDEN İSPİRTOHANE’DE ÜCRETSİZ SANAT KURSLARI27 Eylül 2017
Emaar Square Mall’da Yaz Konserleri08 Ağustos 2017
Deniz Seki Konser Turuna Başlıyor01 Ağustos 2017
DUMAN HARBİYE'DE SEVENLERİYLE BULUŞACAK01 Ağustos 2017
SHOPPING FEST BÜYÜKLERE MÜZİKLİ MASALLARLA RENKLENİYOR!05 Temmuz 2017
İNSTAGRAM'IN EN STİL YARIŞMASI BAŞLIYOR 04 Temmuz 2017
İSTANBUL GECELERİ HARBİYE AÇIK HAVA KONSERLERİ İLE RENKLENİYOR !04 Temmuz 2017
SERTAB ERENER'DEN YAZ TURNESİ03 Temmuz 2017
TAMZARA MODA VE MUZİĞE DOYDU03 Temmuz 2017
YAĞMUR KOZMETİK’DEN BÜYÜK HAMLE31 Ocak 2017
GAKOŞLARIN FIRTINA KIZI DİĞDEM! 20 Kasım 2016
MİLYONLAR COŞKUYLA KUTLADI TÜRKİYE’DE DOĞUP DÜNYAYA YAYILAN! 11 Haziran 2016
En ünlü üflemeliler topluluğu İstanbul’da08 Ocak 2016
Türkülerden tangolara: Cihat Aşkın ve Mehru Ensari06 Ocak 2016
2016 etkinlik rehberiniz hazır mı?06 Ocak 2016
( ZEYÇED ) Zeytinburnu – Çevre , kültür ve Turizm Derneği Yeni Yıla Hızlı Girdi!...05 Ocak 2016
Etiler ,PS Lounge’de Engelsiz Eğlence!... 05 Ocak 2016
ŞEHİT AİLELERİ VE GAZİLERİ İFTARDA BULUŞTU!02 Temmuz 2015
ESKİ RAMAZAN GELENEKLERİNE IŞIK TUTTU!02 Temmuz 2015

        
Anasayfa | Künye | Gazeteler
CH
UA-107511990-1