İSTANBUL CHP DELEGELERİ İSYAN ETTİ!

27 Aralık 2015
0 Haber Yorum

CHP İstanbul İl Başkalığı isyanı Delegeler bu Hafta sonu yapılacak il kongresinde il Başkanı adayı olan Cemal Canpolattan delegeler büyük rahatsızlık duydu.

 CHP İstanbul  İl Başkalığı isyanı Delegeleri bu Hafta sonu yapılacak il kongresinde il Başkanı adayı olan Cemal Canpolat  delegelerle  büyük rahatsızlık yarattı .
Konu  hakkında görüştüğümüz delege ve üyelerden biri  CHP  Eski il yönetim kurulu küçük çekmece delegesi Ercan Özdağ da rahatsızlığını söyle dile getirdi.
Biz Baştan Beri delegeler olarak sayın Genel Başkanımız kemal kılıctaroğlu birlikte sunu hep söylüyoruz yıkacağız bu saltanat  düzeni diye ve yolsuzluklardan dolayı haykırıyoruz haklı olarak şimdi.
Bizler delege olarak rahatsız duyuyoruz  hakkında  onlarca yolsuzluk ve dolandırıcılık idaları bulunan ve davalar acılan bir şahsı İstanbul İL başkanı yaparsak halk bize demez  siz önce kendi içinizdeki  hırsız yolsuzluk yapanları temizleyin demez mi.
CHP Olarak halka bunun hesabını nasıl veririz ve vermeyiz işte bu yüzde Sayın genelbaşkan kemal kılıctaroğlu buradan sesleniyorum  İstanbul il Başkanlığına  Cemal Canpolat  aday olamaz ve gösterilemez  dedi.
Cemal Canpolat  il başkan adayıdır CHP Lİ Delegeleri sesleniyorum adı yolsuzluğa Bulaşmış Bir şahsı İstanbul  il başkanı yapmayın bu başta Hem partimize zarar verir  sayın genelbaşkan kemal kılıctaroğlu na zarar verir dedi.

HABER ALİ OSMAN ARLI

Yorumlar(0)
Facebook hesabınızla yorum yapın:
Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*

E-posta*
(E-posta adresiniz sitede görünmez)

Yorumunuz*
(Yukarıdaki güvenlik kodunu giriniz)
AnketAnket

2019 YEREL SEÇİMLERDE HANGİ PARTİYE OY VERECEKSİNİZ?

AK PARTİ
CHP
MHP
İYİ PARTİ
SP
HDP
DİĞER
Anasayfa'ya Git Anasayfa
Foto Galeri Foto Galeri
Video Galeri Video Galeri
Yazarlar Yazarlar
Yazarlar Künye
Yazarlar İletişim
Bu sitede yayınlanan içerik izinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Yazılım: Codec Haber