İYİ PARTİ’DEN , ASKERLERİMİZE “ KAN BAĞIŞI “ YAPILDI!..

31 Ocak 2018
0 Haber Yorum

İYİ Parti İstanbul İl Teşkilatı, Güngören Kale AVM önünde ,Afrin'deki askerlerimiz için kan bağışı kampanyası yaptı!.

İYİ  PARTİ’DEN , ASKERLERİMİZE  “ KAN  BAĞIŞI  “ YAPILDI!..

İYİ  Parti İstanbul İl Teşkilatı, Güngören Kale   AVM önünde ,Afrin'deki askerlerimiz için kan bağışı kampanyası yaptı!.

 İYİ Parti Genel Başkanı Meral AKŞENER, İYİ Parti İstanbul İl Başkanı  Ersin BEYAZ ile birlikte İYİ Partililer,  Kızılay çadırına girip kan bağışında bulunmak için kuyruklar oluşturdu.

 İYİ Parti İstanbul İl Teşkilatınca, Güngören  Kale  AVM önünde ,Afrin'deki askerlerimiz için KAN bağışı yapılacağının duyurulması üzerine, sabahın erken saatlerinde,İYİ  Parti İstanbul İl ve İlçe teşkilatların üyelerin katıldığı “ KAN BAĞIŞI KAMPANYASI ”  büyük bir katılım ile gerçekleşti.

İYİ  Parti Zeytinburnu İlçe Başkanı Ahmet ÇELİK ve Teşkilatı da  diğer  ilçeler gibi “ Canını Esirgemeyenden  KANINI ESİRGEME “ diyerek kampanyaya  büyük destek verdi..

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener,kendisini bayraklarla, çiçeklerle  karşılayan coşkulu kalabalığa selamlama konuşması yapıp,katılımlarından dolayı teşekkür  etti.

 İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’in de kan verdiği , Kızılay çadırına girip kan bağışında bulunmak  için kuyruklar oluşturan partililer takdirle karşılandı.

"KANIMIZLA DESTEK OLMAK İÇİN BURADAYIZ"

AKŞENER, " Mehmetçiğimize kanımızla destek olmak için buradayız" dedi. Akşener, "İnşallah Afrin'de büyük bir zaferle, şanlı ordumuz ve kahraman Mehmetçiğimiz başarılı olur. ve Türkiye'nin itibarını yeniden ayağa kaldırır. Tamamen destek amaçlı bir etkinlik bu" diye konuştu. 

"ÖSO İÇİN, 'DOST UNSURLARI' DEDİ!.."

Akşener, kendisine "Özgür Suriye Ordusu (ÖSO )  için  sorulan soruya da, Dost unsurlar demeyi şimdilik tercih etmekte fayda var" yanıtını verdi.   

“ BİZ  KADINLARI İKTİDARA GETİRECEĞİZ"

Kadın partililerin de, Akşener'e yoğun ilgi göstermesi üzerine Akşener, "Oransal olarak diğer partilerle mukayese edildiğinde kadın sayısı bizde daha çok. Bir de onlara (kadınlara) dirsek atmayı öğrettim. Dirsek atarak önlerini açacaklar" dedi. Bu nedenle kadın kotası koyduk.  Hep onu diyorum  “ Biz kadınları iktidara getireceğiz " diye konuştu. 

 

 

 

 

Yorumlar(0)
Facebook hesabınızla yorum yapın:
Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*

E-posta*
(E-posta adresiniz sitede görünmez)

Yorumunuz*
(Yukarıdaki güvenlik kodunu giriniz)
AnketAnketÇok Okunanlar Çok Okunanlar
Anasayfa'ya Git Anasayfa
Foto Galeri Foto Galeri
Video Galeri Video Galeri
Yazarlar Yazarlar
Yazarlar Künye
Yazarlar İletişim
Bu sitede yayınlanan içerik izinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Yazılım: Codec Haber