Ana Sayfa > MAGAZİN

KANKİGİLLER KÜLLERİNDEN YENİDEN DOĞUYOR!
Flaş Haber
13 Haziran 2016
Kankigiller 2000 'i yıllarda çok büyük ses getirip fenomen olmuşlardır.O dönemlerde bir çok TV programlarına konuk olduk diye belirten Kankigiller söze devam etti. Beyaz Show, Hülya Avşar, Gülben Ergen, Star Tv, kısacası katılamadığımız hiç bir program kalmamıştı ; fenomenlik de böyle bir şey ''Dermişim''.Star Tv bize bir program teklif etmişti yoğunluğumuzdan kabul edememiştik. Sayısını hatırlayamadığımız birçok dergi ve gazetelerde haberlerimiz ve röportajlarımız yayınlandı.Popüler olmak böyle bir şey ''Dermişim'' .Önemli olan zoru başarmak, biz sosyal medyanın olmadığı dönemlerde popülerdik.
Fontu Büyült Fontu Küçült 100%

Kankigiller 2000 'i yıllarda çok büyük ses getirip fenomen olmuşlardır.O dönemlerde bir çok TV programlarına konuk olduk diye belirten Kankigiller söze devam etti.  Beyaz Show, Hülya Avşar, Gülben Ergen, Star Tv, kısacası katılamadığımız hiç bir program kalmamıştı ; fenomenlik de böyle bir şey ''Dermişim''.Star Tv bize bir program teklif etmişti yoğunluğumuzdan kabul edememiştik. Sayısını hatırlayamadığımız birçok dergi ve gazetelerde haberlerimiz ve röportajlarımız yayınlandı.Popüler olmak böyle bir şey ''Dermişim'' .Önemli olan zoru başarmak, biz sosyal medyanın olmadığı dönemlerde popülerdik.
 
KANKİGİLLER NEDEN AYRILDI
NURİ; Sizler de bilirsiniz ki patronlarımızla yapılan sözleşmemizin süresi olduğu için ara vermek zorunda kaldık.Şimdi kaldığımız yerden bomba gibi geliyoruz.Sözleşmemiz bitti ve özgürlüğümüzü ilan ettik.Bu süreçde daha olgunlaştık ve  hayata bakış açımız değişti.Kanki Orçun 'la dönem dönem ayrılıklar yaşadık ve onu özlerdim .
ORÇUN; evet dönem dönem kırgınlıklarımız dargınlıklarımız  yaşanmış olabilir.Biz Kanki Nuri ile bu duruma dönemsel kırgınlık adını verdik.Ayrılmaz ikiliyiz biz bir birimizi özlüyoruz şaka gibi ben de ondan ayrı geçirdiğimi zamanlarda Kanki Nuri' yi çok özlerdim.Kardeşler arasında da dönemsel dargınlık kırgınlıklar olabilir.Biz ayrılamayız .
 
SİZCE YERİNİZİ ALAN OLABİLDİ Mİ?
Kankigiller ; bu dönemde yerimizi alacak kimse olmadı taklitlerimizden sakının . 
Dermişim sözcüğüyle bütünleşip fenomen olarak kaldı ve halen de devam etmektedir. 2000 'li yıllarda sosyal medya ve internetin olmadığı zamanlarda bir çığ gibi yayılan ''Dermişim' kelimesinin tek hakkını veren de sadece Kankigiller olmuştur.
TRT de konuk olduğumuzda sunucu bize ''Dermişim'' i sordu Türkçe Dil Kurumuna göre anlamı nedir ; biz de tonlamasıyla ve vurgulamasıyla tam anlamıyla cevabımızı verdik.
KANKİGİLLER NASIL MEYDANA GELDİ
ORÇUN; 13 yaşımdan beri radyo da alt yapım vardı.Konservatuarda  klasik  batı müziği okuyordum ve aynı zamanda radyo programları yapıyordum. Radyoda seslendirme yapıyor ve show tarzında bir yeteneğe sahibim ,özümde showmenlik var.O dönemlerde davet edildiğim yerlerde insanlar mizah yeteneğimi seviyordu. Laf aramızda ben de çok güldürürdüm, şarkılarımla büyülenirlerdi . 
NURİ; Flas Tv' de haber spikerliği ve radyo kanallarında spikerlik yapıyordum. İşim gereği ciddi tavırlar sergiliyordum ama bu durum beni çok yıpratmaya başlamıştı.Takım elbiseli , kravatlı, saçlar yana taranmış bir adamdım , ay çok gülerdim o halime.İşim gereği gala ve lansman gecelerine katılırdım içimden espriler yapmak geliyordu fakat bir an düşünüyordum Nuri kendine gel sen haber spikerisiniz ciddi olman lazım derdim .Ayy ne çektim .Haber spikeri olarak kahkaha atamazdım boğulduğumu hissediyordum.İşte o anda Orçun'la tanışınca içimdeki renkli ruh , enerjim ve içimdeki çocuk ortaya çıktı.Çünkü ben show yapmayı çok seviyorum.
ORÇUN; 2000 li yıllarda habere yorum katılmıyordu ciddi tavır sergiliyor kahkaha atamazlardı.Şimdi ise habere yorumlar katılıyor , haber spikeri dilediği şekilde yorumlar yapabiliyor.Her ikimiz Kankigiller olarak bir araya gelip yolumuza devam ettik o dönemin popüleri ve fenomenleri olduk inanıyoruz ki halen fenomen ve popüleriz asla çizgimizi bozmadık .Fanlarımız ve hayranlarımız bizi özledi biz de onları çok özledik.
KANKİGİLLER ATIŞMALARIYLA DA GÜNDEMDEYDİ
NURİ; biz ayrılmaz ikili olarak bir bir birimizle tatlı talı atışmalarımız oluyor ve halen devam ediyor. Orçun mutlaka her sözüme muhalefet olmak zorunda huyu değişmedi halen aynı .Tabi ben de hazır cevap .
ORÇUN; atışmalarımız kalp kırıcı olmaz çünkü aramızda güçlü bir bağ nedir bu sevgi evet sevgimizden dolayı atışmalarımız oluyor.Nuri de her şeye bir cevap buluyor neyse artık ben ondan o da benden asla vazgeçemez.
SHOWMENLİK KİMLERİN HAKKI
NURİ; TV de fenomen tiplere bakıyoruz herkeste bizden bir alıntı var. Yani orjinali aslı varken , alt yapısı ve deneyimi olmayan kişiler iki haha yapanları ekranlarda görmeye başlıyoruz.Eğer bu piyasada birileri ekmek yemesi gerekiyorsa onlar da yesin ama bu işi hakkıyla yapan insanlar köşede oturmamalı.
 ORÇUN; dikkatini çekiyor mu bilmiyorum  şimdi güldürmeye çalışan programlara baktığımızda kişilere gülüyoruz  konulara gülmüyoruz kişilerin komikliğine gülüyoruz, anlatılanlara gülmüyoruz.Biz de böyle bir durum yoktu. Biz konuştuğumuz konularla insanları güldürüyorduk. Kısaca kendimize güldürmüyorduk mevzulara güldürüyorduk. Bence böyle olmalı adamın tipine değil ne anlattığına gülmek daha yerinde olur.
NURİ; ; bu arada  ORÇUN şehir dışında sahne programları çok aldı ; Samsun , Ege Bölgesi, Kuşadası  bu sebeple İstanbul'dan uzak kaldığı uzun bir dönem vardı . Biz ORÇUN ile bir araya geldiğimizde sosyal medya üzerinden  resimlerimizi  sık sık paylaştıkça insanlar  artık ekranlara geri dönmelisiniz sizi çok özledik   diye sürekli baskı oluşmaya başladı.Biz de resimlerimiz sosyal medya da   yayınlanınca da bazı yapımcıların dikkatini çekti. Bize teklifler gelmeye başladı. Bu fırsatları değerlendirmeye karar verdik.  Şimdi televizyonda çok güzel bir teklif aldık .Radyodan da teklif aldık fakat ekranlara dönmek istiyoruz ekran biraz daha ön planda , diğer tekliflere de açığız herhangibi bir sözleşme imzalamış değiliz prensip de anlaştık  diyelim.
EKRANLARDAN UZAK KALDIĞINIZ DÖNEMLERDE NELER YAPTINIZ
NURİ; aslında ben halen ekranlardayım bazı programlara konuk oldum , kliplerim müzik kanallarında dönüyor.Ekran aşığıyım. ORÇUN şehir dışında işleri bitince Kanka gel buluşalım yemek yiyelim sohbet edelim Kankam o benim , resimler paylaşmaya başlayınca  insanlar sürekli KANGİLLER sizi çok özledik diye yorumlar yazmaya başladı.
ORÇUN;  ben İstanbul  dışında sahne almıştım fakat NURİ ile sürekli görüşüyor bir araya geliyorduk .Sizlerde bilİrisiniz ki patronlarımızla sözleşme süresi vardı ve bitti  hemen İstanbul'a geldim. Sevenlerimizi çok beklettik onların da yoğun istekleri üzerine ekranlara dönüyoruz.Sosyal medya büyülü bir mecra doğru kullanıldığında tabi ki , paylaştığımız resimlere bir anda gelen yorumlar karşısında KANKİGİLLER devam etmeli kararını aldık. Eski arkadaşlarımızdan dönüşler almaya başladık bu durum bizi çok mutlu etti.Mesela ilk buluşmamızda selfiemizi paylaştığımızda magazin programına konuk olduk.
Çocuklar sizi programa alalım yorumlarınızı merak ediyoruz.Tabiki dilimiz sivri merak etmekte haklılar.
NURİ; kankigiller döneminde  boş atıp dolu tuttuğumuzda oluyordu dolu atıp boşu yakaladığımız da oluyordu.  Ama konuşma üslubumuz insanlara yaklaşımız  insanların hoşuna gidiyordu.Bizim kadar  net ve temiz konuşan yoktu. Çünkü art niyetiz asla olmadı Kankigiller olarak kimseden korkumuz olamazdı. Korku nedir bilmiyorduk hala hazırda halen öyleyiz biz doğruları konuşuyoruz. Biz doğruları konuştuğumuz için hiç kimse siz neden bu kadar sivri dillisiniz diyemiyorlardı o dönemlerde tepki almadık. 
TELEVİZYONDA NASIL BİR PROGRAM DÜŞÜNÜYORSUNUZ
NURİ&ORÇUN ; bize kalsa magazin eleştirmenleri  , birlikte hazır bir programın sunuculuğunu yapabiliriz. Var olan bir yarışmada jüri üyeliği yapabiliriz,  şu anda fenomen olan bir çok televizyon programları var.Mesela evlilik programlarını sadece bayanlar sunuyor aslında biz çok da güzel sunarız. 
NURİ; düşünsenize  mesela ben kız tarafıyım ORÇUN erkek tarafı , ay çok güleriz vallahi.
ORÇUN; ay çok didişmeli olur  yani  yayında bir birbirimize sataşır dururuz. .
NURİ; mesela bize özel bir program format olabilir. Yıllar önce Defne Joy Fosterın ve Şafak Karaman' ın  yaptığı Eyvah Kankigiller Geliyyor EKG  yıllarca onu hayata geçiremedik.Sanatçıların evlerine gidip onların çekmecelerinde ve dolaplarında kirlilerini çıkarıcaz. Tam bize göre bir proje.Reytingi yüksek olacağından eminiz.Ben koltuk altına sakladıkları kirlileri bulucağım ORÇUN' da çekmecelerde kileri çıkarsın sonra veryansın.Bu proje yıllardır yapmak istiyorduk fakat ORÇUN sahnesi gereği şehir dışındaydı o dönemlerde şartlar bunu gerektirdi.Fakat geç kalmış sayılmayız tekrar KANKİGİLLER olarak kaldığımız yerden devam.Laf aramızda bizim sanatçıların çekmece ve dolaplarını da kirlilerini çıkarttığımızda ki eleştirelirimiz hayali dahi bizi heyecanlandırıyor.
ORÇUN; magazin ağırlıklı yine aktüel tarzında programlar olması gerekiyor.Mesela bizden çok renkli jüri üyeleri olabilir.
NURİ; normalde biz çok iddialı konuşmayız ama sosyal proje ve televizyonda programlarda iddia çok önemlidir.Yapacak olan kişinin kendisinden çok emin olmalıdır.Biz ekranranlara fırtına gibi geleceğimizden eminiz.
Ekranlara fırtına gibi geri döneceğimizi ve  şu anda hem güldüren hem düşündüren çok az beyinler olduğunu düşünüyoruz ekranda  ve bu boşlukları tekrardan dolduracağımızı düşünüyoruz.  
TAKLİTLERİNİZ VAR MI
ORÇUN; evet var mesela Fatmagülün suçu ne , ben Fatmagülü ben çok güzel oynarım , dediğim gibi Fatmagül rolüne ben talibim  , kız Kösem öyle mi olur; Kösem böyle olur diye çok güzel oynarım.Çok başarılı dizi oyuncuları da bizden olabilir.
NURİ; oyunculuk da da iddialı bakıyoruz mesela bende Behlül rolüne talibim  o dönemler de Avrupa Yakası vardı diziye bizi davet ettiler fakat ORÇUN İstanbul da değildi.
ORÇUN; tamamen şiddetli ayrılık , evet aramızda şiddetli geçimsizlik vardır gençlik de vardı ne diyeyim.
NURİ; mesela insanlar bizi gördüğünde biz sizi bir yerden çıkaracağız diye sorduklarında biz de nereden çıkaracaksınız 'Dermişim'' dediğimiz zaman , Kankigiller  .
ORÇUN; bir de çok duyduğum annem sizi izliyordu ben çok küçüktüm .Çok karşılaştığım durumlardı. O zamanlarda bebek olanlar  şimdilerin gençleri tabi ki onların anneleri ,babaları bizleri tanıyorlardı. Şimdi de ekranlarda genç kuşağı yakalarız diye düşünüyorum.
NURİ; bizim yaşıtlarımız şu anda evlendiler , şirket sahibi , çoluk çocuk sahibi , yönetici ,siyaset adamları oldular.Bizim kuşağın çocuklarına ineceğiz .
ORÇUN; şöhret ve ünlü olmanın okulu ve eğitimi yok  bence eğitimi yaşayarak ve kazanılan deneyimlerle alakalı mesela konservatuvara gidip müzik okumak gibi bir şey değil. .Ünlü  ve şöhret olmak önemli olan bunu taşıyabilmek ve bu itiraf da olsun  biz çok erken yaşlarda ciddi şöhret olduk .Ben onsekiz   NURİ yirmi yaşındaydık , sokakta yürüyemiyorduk.Altını özellikle çiziyorum o zamanlarda sosyal medya yok sadece kulaktan kulağa fısıltı gazetesiyle tanınıyorduk  ve çok büyük yol katettiğimizi düşünüyorum.Belki de zoru başarmak bu olsa gerek .
ORÇUN; NURİ,  Bu arada AKTÜEL çok başarılı ve iyi bir ekip ,gerçekten çizgisini her zaman yukarıya taşıyan ve profesyonel bir ekip . Sizlerin desteği bizim için çok önemli . Bu kadar yıldan sonra AKTÜEL'den başlamak bizler için de onur verici. AKTÜEL köşe yazarı FİLİZ KOÇ' a röportajından dolayı teşekkür ediyoruz. Belli mi olur belki bir projede hep birlikte oluruz neden olmasın.
Bu arada sevenlerimize ve takipçilerimize sesleniyoruz geçmişte olduğu gibi bizi nasıl zirveye çıkardıysalar , sevenlerimizden destek istiyoruz.Onların desteğine ve sevgisine ihtiyacımız var. Kaldığımız yerden devam ediyoruz. Kankigiller geliyor.Bizleri sosyal medyadan takip edebilirsiniz bomba gibi sürprizlerle karşınızda olacağız.


Facebook hesabınızla yorum yapın:
Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*
E-posta*

(E-posta adresiniz sitede görünmez)
Yorum*


(Yandaki güvenlik kodunu bu alana giriniz)
   
 

Diğer MAGAZİN Haberleri

Başlık Tarih
 
​KIRAÇ’TAN MÜZİK ZİYAFETİ22 Ekim 2018
Demet Akalın Home City Pendik Mobilya ve Dekorasyon Alışveriş Merkezi’nde Hayranları ile Buluştu22 Ekim 2018
Demet Akalın Home City Pendik Mobilya ve Dekorasyon Alışveriş Merkezi’nde Hayranları ile Buluştu22 Ekim 2018
​GOLDEN HEART ÖDÜLLERİ SAHİPLERİNİ BULDU17 Ekim 2018
​GOLDEN HEART ÖDÜLLERİ SAHİPLERİNİ BULDU17 Ekim 2018
MELTEM ERENSOYLU BAKIRKÖY NİSPET'YE SAHNE ALACAK16 Ekim 2018
İZMİR’DE KENAN DOĞULU’YA YOĞUN İLGİ15 Ekim 2018
Özdemir Erdoğan’dan duygu dolu konser 15 Ekim 2018
ÜNLÜ SANATÇI ALEYNA TİLKİ, LOFT’UN YÜZÜ OLDU15 Ekim 2018
​Ekranların En Çok Konuşulan Dizileri Belli Oldu02 Ekim 2018
Deniz Çakır’ın tiyatro heyecanı Provalar başladı02 Ekim 2018
BURAY “KEHANET”İNİ AÇIKLIYOR!..02 Ekim 2018
‘Aşkını kendi büyülü dünyasında yaşayan en cool çift’ Beren Saat ve Kenan Doğulu oldu. KizlarSoruyor tarafından hazırlanan ‘Aşkını gözlerden uzakta yaşayan en cool çift sizce hangisi?’ anketinin sonuçları açıklandı. Binlerce kişi tarafından oylanan ankette en çok oyu Beren Saat ve Kenan Doğulu çifti aldı.02 Ekim 2018
Eren Talu ve eşi Serap Talu kızları Su’nun sekizinci yaşını kutladı01 Ekim 2018
Eylül’ün Yeni Teklisi “Çok Kalbimi Kırdın”ın Klibi Yayımlandı!26 Eylül 2018
Başarılı Oyuncu Çiçek Dilligil’den Otizmli Çocuklara Destek!25 Eylül 2018
ŞENAY LAMBAOĞLU YENİ ALBÜMÜNÜN İLK KONSERİYLE “BURADA MÜZİK VAR” DİYECEK25 Eylül 2018
Tuna Kiremitçi ve Özge Fışkın ile Zorlu’da müzik ziyafeti24 Eylül 2018
3. ULUSLARARASI TEKSTİL ZİRVESİ’NDE ÖZGE ULUSOY ROBOTLARLA PODYUMA ÇIKACAK.19 Eylül 2018
ÜNLÜ RAPÇİ ALLAME DÜNYAEVİNE GİRDİ!19 Eylül 2018
Kinetix, “Adımın Ses Getirsin” kampanyası kapsamında Gazapizm ile işbirliği yaptı! 19 Eylül 2018
HOLLANDA MEDFEST, AÇILIŞI MELEK MOSSO İLE YAPTI!.. MOSSO'LU MEDFEST AÇILIŞI!..19 Eylül 2018
BU SEZON KÜRK MANTOLU MADONNA’DA RAİF EFENDİ’Yİ ENGİN ALKAN OYNAYACAK!19 Eylül 2018
YILDIZ TİLBE AÇIKHAVADA SEVENLERİYLE BULUŞUYOR19 Eylül 2018
HMD Global Türkiye Müdürü Sertaç Şener oldu18 Eylül 2018
SEVGİ’YE SANATÇILARDAN BÜYÜK DESTEK!..18 Eylül 2018
MÜSLÜM GÜRSES’İN ÇOCUKLUĞU ŞAHİN KENDİRCİ’YE EMANET 18 Eylül 2018
​İki genç yıldız aynı sahnede!18 Eylül 2018
‘Araba Sevdalısı Ünlü’ Cem Yılmaz seçildi. KizlarSoruyor’un hazırladığı ‘Arabalara sevdalısı ünlü erkek’ konulu anketin sonuçları açıklandı. Binlerce kişi tarafından oylanan ankette en çok oyu Cem Yılmaz aldı17 Eylül 2018
HARBİYE’DE SILA TUTULMASI17 Eylül 2018
‘KANSERSİZ YAŞAM SENİN ELİNDE’ PROJESİ İÇİN ÜNLÜLER GÜÇLERİNİ BİRLEŞTİRDİ17 Eylül 2018
ARKADAŞLARI, OĞUZ ARDA SEL’İ UNUTMADI17 Eylül 2018
Fuarın 6. Gününde Fatih Erkoç Rüzgarı Esti16 Eylül 2018
ROCK SAHNESİ’NDE İZMİRLİLERE SÜPRİZ16 Eylül 2018
CEPTETEB için kamera karşısına geçtiler16 Eylül 2018
'İki İyi Çocuk' Başkentte büyük ses getirdi 01 Eylül 2018
Hamdi-Louise Ulukaya çifti, düğünlerini İstanbul’da yaptı29 Ağustos 2018
SERKAN KAYA’DAN BAYRAM HEDİYESİ23 Ağustos 2018
SERTAB ERENER’DEN KAPALI GİŞE EGE KONSERİ23 Ağustos 2018
KENDİNE BAKTIRMAYI BİLİYOR10 Ağustos 2018
Boğazda Sürpriz Doğum Günü09 Ağustos 2018
ALANYA’NIN EN GÜZELİ NURAY NUR BÜYÜK PROJELER PEŞİNDE!06 Ağustos 2018
PARS OLGAR ACUN’DAN PROJESİNE DESTEK BEKLİYOR03 Ağustos 2018
SAHNEDE KARDEŞ DAYANIŞMASI31 Temmuz 2018
Nur Soydan'ı kendisinden dinledik24 Temmuz 2018
Savcılığın belgesinde şok sözler: 'Adnan Oktar istismarı izlerdi'19 Temmuz 2018
TATİLİ BİTMİYOR18 Temmuz 2018
‘MÜSAADENİZLE BÜYÜKLER’ filminde kamera motor dedi14 Temmuz 2018
TATİLİ BIRAKTI HAYRAN ZİYARETİNE GİTTİ12 Temmuz 2018
MANUŞ BABA, HARBIYE AÇIKHAVA TİYATROSU'NU SALLADI!12 Temmuz 2018
Kenan Doğulu'nun VAY BE albümünün ilk video klibi “Issız Ada” şarkısına çekildi12 Temmuz 2018
YILIN EN YÜKSEK BÜTÇELİ HİNT DÜĞÜNÜ İSTANBUL’DA GERÇEKLEŞTİ12 Temmuz 2018
“DENİZ VE GÜNEŞ” FİLMİ 1 HAZİRAN’DA VİZYON’DA30 Mayıs 2018
ON PARMAĞINDA ON MARİFET EYLÜL SÜRPRİZİ30 Mayıs 2018
BALKAYMAK'TAN AĞLATAN SAHNELER28 Mayıs 2018
“KÜRK MANTOLU MADONNA”NIN OYUNCULARI VODAFONE’UN EVSAHİPLİĞİNDE BASIN MENSUPLARIYLA BİR ARAYA GELDİ24 Mayıs 2018
İŞ TEMPOSUNA KAHVE MOLASI 22 Mayıs 2018
ARCO Lizbon’un 3. yılında Latin sanat dünyasını biraraya getirdi 22 Mayıs 2018
Nükhet Duru’dan Kaan Sekban’a sürpriz ziyaret21 Mayıs 2018
'ALTIN BADEM YAŞAM ÖDÜLLERİ' ikinci kez sahiplerini arıyor13 Mayıs 2018
MASA FUTBOLUNDA TÜRKİYE'NİN EN İYİLERİ BELLİ OLDU30 Nisan 2018
DİJİTAL DÜNYANIN 'EN' LERİ ÖDÜLLERİNE KAVUŞUYOR26 Nisan 2018
BAKIRKÖY ​AŞKLAVA BAKLAVA'YA SEDA SAYANLI AÇILIŞ!23 Nisan 2018
Gülben Ergen Bostancı Gösteri Merkezi’nde…10 Nisan 2018
ŞARKI DİLLERDE ELAZIĞ GÜZELİ!07 Nisan 2018
YILIN DEV PROJESİ 2023 FİLMİ İÇİN GERİ SAYIM BAŞLADI02 Nisan 2018
MEHMET ERDEM, YENİ ALBÜMÜ “NEDEN BÖYLEYİZ”İN LANSMAN KONSERİ İLE ZORLU PSM’DE!..28 Mart 2018
Mustafa Güngece’nin Sinem ile ‘Mutluluk Duası”27 Mart 2018
SAADET ALAN TÜRKÜLER DİLİMİZ'LE ÇIKIŞ YAKALADI23 Mart 2018
AVON’un yeni marka yüzü Dilan Çiçek Deniz14 Mart 2018
GÖRKEMLİ GALADA ÇİFTE KUTLAMA04 Mart 2018
YILDIZ ASYALI: 'ELİF DİZİSİNDE İLK KEZ KÖTÜ OLDUM'02 Mart 2018
Ayşegül Aldinç ve Nevra Serezli hasret giderdi28 Şubat 2018
ÇAĞLA ŞIKEL ÇOCUKLARI İLE KEYİFLİ BİR GÜN GEÇİRDİ01 Mart 2018
SERHAT’TAN GÖZ KAMAŞTIRAN MİLYONLUK ŞOV28 Şubat 2018
ÜNLÜ UZMAN VİP MASÖR GÖKSEL BARAÇ'DAN MASAJ TÜYOLARI19 Şubat 2018
Haluk Özkan, Bestesi Gönlümüzün Derinliklerine İşliyor…19 Şubat 2018
SEVGİLİSİ ÇALDI AYDİLGE SÖYLEDİ17 Şubat 2018
Fenomenden yeni single “Aklım Gider Aklına”06 Şubat 2018
YILMAZ ULUSOY’A SÜRPRİZ KOMŞU ZİYARETİ21 Ocak 2018
DÜNYA MÜZİK LİSTELERİ KASIP KAVURACAK19 Ocak 2018
Enes Batur hayranları galaya akın etti17 Ocak 2018
EMSEY HOSPITAL'DA YATAN NURAY HAFİFTAŞ ZİYARETÇİ AKININA UĞRUYOR17 Ocak 2018
O SES TÜRKİYE'nin Güzel Büşra'sı Sesiyle Büyüledi.10 Ocak 2018
Mesut Yılmaz'dan Teşekkür İlanı .04 Ocak 2018
Ünlü İsim, Cumhurbaşkanı Erdoğan sayesinde ameliyat oldu.03 Ocak 2018
'YENİ YILDA YENİ VE FARKLI PROJELERDE GÖREBİLİRSİNİZ'02 Ocak 2018
Cvk Park Bosphorus'ta yeni yılda Selami Şahin rüzgarı esti !02 Ocak 2018
Cem Yılmaz'ın Gökhan'la düeti O Ses Türkiye'yi coşturdu!01 Ocak 2018
AĞAOĞLU İSTANBULLULARI MÜZİK VE EĞLENCEYE DOYURACAK19 Aralık 2017
BAHADIR TATLIÖZ SEVGİ SELİNİN ORTASINDA KALDI14 Aralık 2017
TURİZM ÖDÜLLERİ SAHİPLERİNİ BULDU12 Aralık 2017
44. Pantene Altın Kelebek Ödülleri’nde Şıklık Yarışı10 Aralık 2017
Mustafa-Emina Sandal Çifti Boşanıyor Mu?08 Aralık 2017
Emre Altuğ’un baba&oğul günü30 Kasım 2017
GÖKHAN TEPE'DEN FİLM TADINDA KLİP!25 Kasım 2017
Serdar Ortaç: Yürürken dengede duramıyorum!24 Kasım 2017
Adriana Lima’dan Tülin Şahin’e müstehcen şaka20 Kasım 2017
CEM YILMAZ'DAN HEYECANLANDIRAN TWEET10 Kasım 2017
HAZAL KAYA KÜLLERİNDEN DOĞDU10 Kasım 2017
DOĞUKAN MANÇO: BABAMIN SON FOTOĞRAFI 08 Kasım 2017
SERDAR ORTAÇ EVLİLİĞİ İLE İLGİLİ MERAK EDİLENLERİ ANLATTI 07 Kasım 2017
SİBEL CAN 3 AY DA 10 KİLO VERDİ 07 Kasım 2017
DENİZ SEKİ KARDEŞİNİ EVLENDİRDİ 06 Kasım 2017
'YÜZÜKLERİN EFENDİSİ' İÇİN KESENİN AĞZINI AÇTILAR06 Kasım 2017
BURSA'DA FATİH ERKOÇ KONSERİ06 Kasım 2017
BAŞ MANKEN TÜLİN ŞAHİN 06 Kasım 2017
KIBRIS'TA VOLKAN KONAK RÜZGARI 31 Ekim 2017
BURCU BİRİCİK,ÇAĞATAY ULUSOY İLE AYNI DİZİDE31 Ekim 2017
BURAK ÖZÇİVİT PASTACI OLUYOR30 Ekim 2017
DENİZ SEKİ UMREYE GİTTİ 30 Ekim 2017
ACUN ILICALI'DAN SURVİVOR AÇIKLAMASI 30 Ekim 2017
SEVİLEN ŞARKICI ALTAY KIBRIS’TA SAHNE ALACAK11 Ekim 2017
'Kervan 1915'in galası Grand Pera'da gerçekleşti! 05 Ekim 2017
FUNDA ARAR KIBRIS'DA FIRTINA GİBİ ESTİ01 Ekim 2017
Murat Boz ve Kibariye ‘Muud’ ile Harbiye’ye damga vurdu 28 Eylül 2017
Madonna'nın albüm fiyaskosu!25 Eylül 2017
Limon Kabuğu Mucizesi 25 Eylül 2017
8 yıl aradan sonra “ÖZLEMİŞİM”23 Eylül 2017
Ebru Şallı, Antalyalı hayranlarıyla buluştu17 Eylül 2017
“FİRARDAYIZ” 29 EYLÜL’DE SİNEMALARDA17 Eylül 2017
NEŞE KARABÖCEK VE YELİZ’DEN NOSTALJİ RÜZGARI17 Eylül 2017
LİNET’İN BEBEK ÖZLEMİ15 Eylül 2017
ÜNLÜLER TARKAN KONSERİNE AKIN ETTİ15 Eylül 2017
AYŞE ÇINAR’DAN HER MEVSİM OYNATACAK ŞARKI “ÇIKI ÇIKI”14 Eylül 2017
7. BODRUM TÜRK FİLMLERİ HAFTASI YENİLİKLERİ VE SÜRPRİZLERİYLE BAŞLIYOR14 Eylül 2017
EBRU GÜNDEŞ CRATOS'DA HERKESİ BÜYÜLEDİ05 Eylül 2017
CRATOS'DA SERKAN KAYA RÜZGARI03 Eylül 2017
EMRE AYDIN'A ERDEK'TE SOĞUK DUŞ27 Ağustos 2017
‘GÖZLERDEN UZAK KARADENİZ TATİLİ’22 Ağustos 2017
Ünlü çift karar verdi!17 Ağustos 2017
ALEYNA TİLKİ: 'CAN EMNİYETİM İÇİN OKUL DEĞİŞTİRİYORUM'15 Ağustos 2017
TİMUR ACAR BABA OLDU09 Ağustos 2017
SAFİYE SOYMAN'IN ZOR ANLARI09 Ağustos 2017
DİZİ SİTELERİNE YASAK GELİYOR09 Ağustos 2017
SİBEL CAN’DAN EGE TURNESİ07 Ağustos 2017
GÜCÜMÜ GÖRECEKSİNİZ02 Ağustos 2017
İdo'dan "Hasret Kaldım" Sürprizi01 Ağustos 2017
PODYUMDA ÇAĞLA ŞIKEL RÜZGARI01 Ağustos 2017
OSES TÜRKİYE JÜRİSİNE BOMBA İSİM 28 Temmuz 2017
"BİRBİRİMİZE ALIŞTIK"27 Temmuz 2017
YONCİMİK’İN ÇETESİ…26 Temmuz 2017
HARBİYE İÇİN 40 ŞARKILIK ULUSLARARASI REPERTUAR26 Temmuz 2017
DAVİD-VİCTORİA BE4CKHAM ÇİFTİ BOŞANIYOR MU?26 Temmuz 2017
Cratos'da Ebru Gündeş Rüzgarı25 Temmuz 2017
SILA İKİNCİ GÜNÜNDE DE HARBİYE’Yİ DOLDURDU24 Temmuz 2017
'BÜLENT ERSOY'U SEVMESEM SAKALLI FOTOĞRAFLARINI YAYARDIM'24 Temmuz 2017
SILA İLK GÜNDEN HARBİYE’Yİ SALLADI23 Temmuz 2017
Zerrin Özer'den yeni projelere yeni imaj22 Temmuz 2017
HARUN KOLÇAK SON YOLCULUĞUNA UĞURLANDI21 Temmuz 2017
HARUN KOLÇAK AHMET KAYA İLE AYNI MASADA21 Temmuz 2017
BABASI CENAZESİNE KATILMAYACAK21 Temmuz 2017
SILA HARBİYE’YE DAMGA VURACAK15 Temmuz 2017
TIKLIM TIKLIM DOLDURDU 2 SAAT SAHNE DE KALDI!15 Temmuz 2017
SAKİ ÇİMEN DÜNYA EVİNE GİRDİ!13 Temmuz 2017
ÜNLÜLERİN GÜZELLİK UZMANI EKRANLARA GÖZ KIRPIYOR13 Temmuz 2017
EN SEVİLEN “SEZEN AKSU ŞARKILARI” ENKA SAHNESİNE KONUK OLDU13 Temmuz 2017
Naomi Campbell’a benzerliğiyle dikkat çekti13 Temmuz 2017
TOLGA YAKALI’DAN MUHTEŞEM GERİ DÖNÜŞ13 Temmuz 2017
SURVİVOR EFECAN EVLENDİ!11 Temmuz 2017
GİZLİ NİKAHLA DÜNYA EVİNE GİRDİLER​11 Temmuz 2017
BURÇİN ABDULLAH AİLESİYLE AMERİKA TATİLİNDE11 Temmuz 2017
USHAN ÇAKIR İLE DAMLA SÖNMEZ EVLENİYOR!10 Temmuz 2017
NİKAHTAN ÖNCE SON KONSER!10 Temmuz 2017
KENAN DOĞULU KONSERİNDE ÜNLÜ AKINI! 10 Temmuz 2017
BERNA TÜRKKAN SİVAS'IN DEĞERLERİNİ BEYAZPERDEYE TAŞIDI08 Temmuz 2017
ÇEŞME'DE EFSANE GERİ DÖNDÜ08 Temmuz 2017
YENİ GELİN'İN AFET'İ ÇEŞME'DE TATİL YAPIYOR07 Temmuz 2017
CANER TOYGAR'IN ÖLÜM MESAJI...06 Temmuz 2017
​YENİDEN Mİ EVLENECEKLER?06 Temmuz 2017
BEKİR AKSOY İLE DERYA ÇAVUŞOĞLU ŞİDDET GEREKÇESİYLE BOŞANDI!05 Temmuz 2017
SERKAN ÇAYOĞLU'NDAN SEVGİLİSİNE DESTEK05 Temmuz 2017
BURAK ÖZÇİVİT'İN POZU OLAY OLDU!04 Temmuz 2017
BABAANNE OLMAK İSTEMEDİ04 Temmuz 2017
"YILLAR ÖNCE VARDIM!"04 Temmuz 2017
O SES TÜRKİYE'DE JÜRİ KAOSU04 Temmuz 2017
KIVANÇ TATLITUĞ VE BAŞAK DİZER'İN DENİZ KEYFİ04 Temmuz 2017
HAZAL FİLİZ'İN ALIŞVERİŞ KEYFİ04 Temmuz 2017
ALKOÇLAR THOR OTEL'DE CENK EREN RÜZGARI03 Temmuz 2017
Volkan Konak Kıbrıs'da Ev Aldı 27 Haziran 2017
Cratos'da Serdar Ortaç Rüzgarı27 Haziran 2017
Dizide oyunculuğuyla reklamda saçlarıyla büyüledi22 Haziran 2017
LUBA CLUB BİRİNCİ YILINI İFTARLA KUTLADI20 Haziran 2017
Dr. Bilal Kıbrıs'ı fethetti06 Haziran 2017
GİZEM DENİZCİ’NİN KAHVE MOLASI01 Haziran 2017
Raşit Bağzıbağlı’dan Kıbrıs’a özel koleksiyon31 Mayıs 2017
Kıbrıs'ta Ayşegül Aldinç rüzgarı estiKaynak: Kıbrıs'ta Ayşegül Aldinç rüzgarı esti 29 Mayıs 2017
Girdiği Sahada Frikik Verdi!24 Mayıs 2017
Kıbrıs'da Funda Arar Rüzgarı23 Mayıs 2017
EMRE KAYA GENÇLİK FESTİVALİ'NDE COŞTU COŞTURDU08 Mayıs 2017
MAKYAJLA BARIŞIK ÜNLÜLER KİMLER!05 Mayıs 2017
BURÇAK ILIMAN'IN BEKÂRLIĞA VEDA PARTİSİNDE COŞKU03 Mayıs 2017
CEZA’DAN YENİ ALBÜM MÜJDESi!11 Nisan 2017
Haldun Dormen ve Göksel Kortay’dan ‘Kibarlık Budalası’10 Nisan 2017
‘LİSE DEVRİYESİ’ DİZİSİNE SÜRPRİZ TRANSFER!10 Nisan 2017
ECE İRTEM OYUCULUĞU İLE GÖZ DOLDURUYOR10 Nisan 2017
KAFKAS SHOW VE CAUCASSIAN DEFİLESİNE BÜYÜK İLGİ28 Mart 2017
Modacı Müesser Kurt ile Hayat, İnsan ve Moda Üzerine Konuştuk28 Mart 2017
ARENA’DA CANDAN ERÇETİN VE KARDEŞ TÜRKÜLER RÜZGARI ESTİ05 Mart 2017
KAYIPŞEHİR KAFE'DE HER CUMARTESİ SIRA GEÇESİ ŞÖLENİ02 Şubat 2017
Demet Akalın, Çetmen’in marka yüzü oldu21 Ocak 2017
TUNABOYLU: “DÜNYAYA YENİDEN GELSEM, YİNE OYUNCU OLURUM”20 Ocak 2017
YENİ YILA YENİ 'SİNERJİ' İLE GİRDİK20 Ocak 2017
SADEGÜL SAYIN ETİLER'İ AŞK ŞARKILARIYLA FETHETTİ15 Ocak 2017
NICOLETA CACOCALA DÜNYA GENÇLERİ İÇİN KIBRIS'TA SAHNE ALACAK15 Ocak 2017
ALANYA'NIN ÇILGIN KIZI NURAY NUR EMİN ADIMLARLA GELİYOR12 Ocak 2017
BARBAROS ŞANSAL TÜRKİYE' YE HAKARETTEN TUTUKLANDI04 Ocak 2017
HALİÇ'TE SANATÇILARIN BULUŞTUĞU MEKAN: DERİN CAFE27 Aralık 2016
MOLDOVA GÜZELİ TÜRKİYE'YE YERLEŞİYOR!24 Aralık 2016
Berkant Cengiz oyunculukta iddialı geliyor13 Aralık 2016
MELTEM CUMBUL’UN ÖĞRENCİSİ YETENEKLİ ÇIKTI07 Aralık 2016
FATMA GİRİK'TEN KÖTÜ HABER GELDİ02 Aralık 2016
Çağrı' Filmi Dizi Oluyor!30 Kasım 2016
Selami Şahin'in sağlık durumu nasıl? 30 Kasım 2016
ASLI ENVER SUSKUNLUĞUNU BOZDU!25 Kasım 2016
KERTENKELE'NİN EN GÜZEL ERKEĞİ24 Kasım 2016
ALEYNA TİLKİ YURTDIŞINA ÇIKMA KARARI ALDI24 Kasım 2016
LEVENT YÜKSEL KOCAELİ'DE HAYRANLARINI MEST ETTİ24 Kasım 2016
GÜZEL KIZLAR ÇALDI AREL OYNADI!20 Kasım 2016
SANATÇI OKTAY GÜRTÜRK: ''ŞÖHRET İÇİN ŞARKI SÖYLEMİYORUM''08 Kasım 2016
Ali Ağaoğlu uğurlu geldi Sadegül Sayın’ın keyfine diyecek yok 31 Ekim 2016
YEŞİM ERBEK'TEN TERÖRE VE DARBEYE HAYIR DEFİLESİ28 Ekim 2016
"Kara kedi" Kıbrıs'ı fethetti24 Ekim 2016
ACUN'UN KIZI BANU ILICALI EVLENDİ26 Eylül 2016
NEHİR ÖZTOPRAK ÜNLÜ MARKALARIN YÜZÜ OLDU25 Eylül 2016
Kıbrıs’ta rekor Ajda Pekkan’da14 Eylül 2016
Hadise Kıbrıs'ta Hadise yarattı 14 Eylül 2016
Nişantaşı'nın elit mekanı Delyy Club 09 Eylül 2016
Bayram'da ünlüler Yağmuru09 Eylül 2016
İdo usulü burger: Mcİdo Burger09 Eylül 2016
KALICI MAKYAJ UZMANI SİBEL ÖZ: 'ERKEKLER DAHA BAKIMLI'09 Eylül 2016
Model of Celebrity05 Eylül 2016
“Zerafet Güzeli” Gül Karaca05 Eylül 2016
Miss Summer 2016 Brezilya’nın05 Eylül 2016
YILIN 'TARKAN ZAMANI' BÜYÜK BİR COŞKUYLA BAŞLADI04 Eylül 2016
GÜLGÖKÇE KORKMAZ ACIMASIZ DARP VE TACİZE UĞRADI01 Eylül 2016
Finale Doğru 01 Eylül 2016
Zerafet Güzellik yarışması01 Eylül 2016
Mustafa Ceceli sahnede zeytinyağı içti!29 Ağustos 2016
TURGAY KIRAN’DAN TÜRKİYE (MS) DERNEĞİ'NE DESTEK29 Ağustos 2016
KALİTELİ MÜZİĞİN YENİ ADRESİ: Luba Club22 Ağustos 2016
Serdar Ortaç Çoşturdu 15 Ağustos 2016
Kıbrıs'ta Soner Olgun'lu geceler 15 Ağustos 2016
Gökhan Tepe Kıbrıs'ı salladı 15 Ağustos 2016
KORKUNÇ BİR KORKU FİLMİ: LANETLİ ANAHTAR VİZYONA GİRİYOR10 Ağustos 2016
Şevval Sam Kıbrıs'da sahne aldı 10 Ağustos 2016
Kıbrıs'da Enrico Macias Rüzgarı 09 Ağustos 2016
Kraliçe seçilmeyi bekliyor 09 Ağustos 2016
Ebru Gündeş büyüledi 09 Ağustos 2016
Kıbrıs'da Serkan Kaya Rüzgarı 08 Ağustos 2016


 


 
 

Üye Girişi
E-mail
Şifre
 
   
  Yeni Üye | Şifremi Unuttum
Radyo Canlı Yayın
Sayfalar
Anasayfa | Künye | Gazeteler
CH
UA-107511990-1