Kinetix, “Adımın Ses Getirsin” kampanyası kapsamında Gazapizm ile işbirliği yaptı!

19 Eylül 2018
0 Haber Yorum

Hareketli yaşamı felsefesi haline getiren Kinetix, “Adımın Ses Getirsin” reklam kampanyası kapsamında “Gazapizm” işbirliğini hayata geçirdi. Proje özelinde Gazapizm’in “Adımın Ses Getirsin” ismiyle bestelediği şarkının klibine sponsor olan Kinetix, gençlere her koşulda cesur adımlar atmalarını söylüyor. Aynı zamanda Kinetix’in reklam müziği de Gazapizm imzası taşıyor.

Kinetix, gençliğin coşkuyla sahip çıktığı, sokağın sesini, günlük hayatın gerçeklerini sonsuz bir enerjiyle dile getiren sanatçı Anıl Acar, sahne adıyla Gazapizm ile “Adımın Ses Getirsin” reklam kampanyası kapsamında işbirliği gerçekleştirdi. Bu kampanya özelinde Kinetix, rap müzikten aldığı ilhamla Gazapizm adıyla kapsül bir koleksiyon hazırladı.
 
Rap dünyasının yükselen ismi Gazapizm adıyla, gençliğin tercih ettiği tasarım detayları ve renk alternatifleriyle 3 farklı tasarımda spor ayakkabının yanı sıra şapka, tshirt ve sweatshirt gibi ürünlerden oluşan kapsül koleksiyon hazırlandı. Koleksiyonda yer alan tasarımlar, siyah ve dore renk uyumuyla karşımıza çıkıyor. Ayakkabı, tshirt,  sweatshirt ve şapkada, siyah fon üzerinde dore renkte gül motifli logo bulunuyor. Rap müzikte önemli bir yere sahip olan gül, logonun temelini oluştururken, Gazapizm’i temsil eden “G” harfi de tasarımda yerini alıyor. Ayakkabı koleksiyonunda 36 numaradan 47 numaraya kadar geniş numara aralığı bulmak mümkün.
 
Tüm FLO mağazalarında satışa sunulan koleksiyonda ayakkabı 149,99 TL, Sweatshirt 99,99 TL, Tshirt 49,99 TL ve Şapka 39,99 TL’ye tüketicilerle buluşuyor. Kinetix X Gazapizm kapsül koleksiyonundan elde edilecek gelirin bir kısmı Umut Çocukları Derneği’ne bağışlanacak.
 
Kinetix X Gazapizm kapsül koleksiyonunu ve daha fazlasını görmek için tüm FLO mağazalarına uğrayabilir, www.flo.com.tr‘yi ve seçkin satış noktalarını ziyaret edebilirsiniz. 


 

Kinetix Adımın Ses Getirsin Hakkında:
Bugün aktif hayatın, dinamizmin, her zaman hareket halinde olmanın markası Kinetix,  Adımın Ses Getirsin kampanyası ile gençlere sesleniyor. “Kendinize güvenin, kendiniz gibi olma cesaretini hiç yitirmeyin” diyen Kinetix, koşullar ne olursa olsun, başarı ne kadar uzak görünürse görünsün vazgeçmemeye çağırıyor, denemeye, denemek için adım atmaya destek oluyor. 
 
Instagram - @Kinetixtr / Facebook - @KinetixBasın Bilgi İçin: Kezban Özanli – kozanli@medyaevi.com.tr / 0536 984 18 96
                            Nursen Mutlu – nmutlu@medyaevi.com.tr / 0546 919 49 39

Yorumlar(0)
Facebook hesabınızla yorum yapın:
Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*

E-posta*
(E-posta adresiniz sitede görünmez)

Yorumunuz*
(Yukarıdaki güvenlik kodunu giriniz)
AnketAnket

2019 YEREL SEÇİMLERDE HANGİ PARTİYE OY VERECEKSİNİZ?

AK PARTİ
CHP
MHP
İYİ PARTİ
SP
HDP
DİĞER
Anasayfa'ya Git Anasayfa
Foto Galeri Foto Galeri
Video Galeri Video Galeri
Yazarlar Yazarlar
Yazarlar Künye
Yazarlar İletişim
Bu sitede yayınlanan içerik izinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Yazılım: Codec Haber