MELEKSU STÜDYOYA GİRDİ; ‘BOMBA GİBİ GELİYORUM’ DEDİ

24 Ocak 2019
0 Haber Yorum

BURSALI SANATÇI MELEK SU İSTANBUL’ DA STÜDYOYA GİRDİ. Bursalı sanatçı Melek Su, Ferdi Gürses’ e ait o kadın isimli eserinin değişik bir versiyonu olan O ADAM NEREDE isimli şarkısını okumak için İstanbul ‘da stüdyoya girdi. O ADAM NEREDE simli müzik çalışmasıyla önemli bir yeri dolduracağına inandığını söyleyen Melek Su ‘’beni bekleyin’’ dedi. Haber ümit karaman Uzun yıllar radyo programcılığı ile beraber müzik çalışmalarını da sürdüren sanatçı, babasının vasiyeti üzerine sahne çalışmalarına başladığını ve inandığı yolda, sevgi mesajları vererek çalışmalarına devam edeceğini söyledi. Besteci ve söz yazarı olan sanatçı Ferdi Gürses in desteğini alarak İstanbul da stüdyoya giren Melek Su:’’ rabbim bütün dualarımı kabul etti. Değerli ve güzel insanlarla tanışma fırsatı buldum, müziğin benim dünyamda çok özel bir yeri var, yaşanmışlar var tüm bunlar beni müziğe karşı daha çok bağladı, sesimle, duygumla bunları dolu dolu yaşıyor ve sevenlerimle çıktığım programlarda paylaşıyorum. Aldığım olumlu tepkiler, bana ne kadar doğru yolda olduğumu gösteriyor.

BURSALI SANATÇI MELEK SU İSTANBUL’DA STÜDYOYA GİRDİ.

Bursalı sanatçı Melek Su, Ferdi Gürses’ e ait o kadın isimli eserinin değişik bir versiyonu olan O ADAM NEREDE isimli şarkısını okumak için İstanbul ‘da stüdyoya girdi.

O ADAM NEREDE simli müzik çalışmasıyla önemli bir yeri dolduracağına inandığını söyleyen Melek Su ‘’beni bekleyin’’ dedi.

 


Haber ümit karaman

Uzun yıllar radyo programcılığı ile beraber müzik çalışmalarını da sürdüren sanatçı, babasının vasiyeti üzerine sahne çalışmalarına başladığını ve inandığı yolda, sevgi mesajları vererek çalışmalarına devam edeceğini söyledi.

Besteci ve söz yazarı olan sanatçı Ferdi Gürses in desteğini alarak İstanbul da stüdyoya giren Melek Su:’’ rabbim bütün dualarımı kabul etti. Değerli ve güzel insanlarla tanışma fırsatı buldum, müziğin benim dünyamda çok özel bir yeri var, yaşanmışlar var tüm bunlar beni müziğe karşı daha çok bağladı, sesimle, duygumla bunları dolu dolu yaşıyor ve sevenlerimle çıktığım programlarda paylaşıyorum. Aldığım olumlu tepkiler, bana ne kadar doğru yolda olduğumu gösteriyor.

Her şeyden önce, beni bu konuda destekleyen başta aileme, beni hiçbir zaman yalnız bırakmadıkları için çok teşekkür ediyorum. Üstadım Ferdi Gürses’e, bana güvenerek eserini okumamı sağladığı ve beni stüdyo çalışmam da yalnız bırakmayarak gösterdiği asil davranışından dolayı çok teşekkür ediyorum.

Ayrıca benim uzun yıllar sponsorluğu mu üstlenen, Bursamızın değerli insanı ve salon pırlantanın sahibi Başak Semek hanım efendiye, asistanım Eda hanım efendiye ve herşeyden önce, sahnemde ve radyomda benidaima yanımda yer alarak bu çalışmama destek olan sevenlerime çok teşekkür ediyorum’’dedi.

Yorumlar(0)
Facebook hesabınızla yorum yapın:
Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*

E-posta*
(E-posta adresiniz sitede görünmez)

Yorumunuz*
(Yukarıdaki güvenlik kodunu giriniz)
AnketAnket

2019 YEREL SEÇİMLERDE HANGİ PARTİYE OY VERECEKSİNİZ?

AK PARTİ
CHP
MHP
İYİ PARTİ
SP
HDP
DİĞER
Anasayfa'ya Git Anasayfa
Foto Galeri Foto Galeri
Video Galeri Video Galeri
Yazarlar Yazarlar
Yazarlar Künye
Yazarlar İletişim
Bu sitede yayınlanan içerik izinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Yazılım: Codec Haber