Remington, Manchester United’ın İlk Resmi Elektrikli Kişisel Bakım Ürünleri Partneri Oldu

12 Şubat 2019
0 Haber Yorum

Kişisel bakımın lider markası Remington ve İngiltere’nin köklü kulübü Manchester United Futbol Kulübü uzun yıllar sürecek global ortaklığa imza attı. Bu anlaşmayla birlikte Remington, Manchester United’ın ilk resmi elektrikli kişisel bakım ürünleri partneri oldu.

Dünyanın ilk elektrikli tıraş makinesi üreticisi Remington ve Manchester United uzun yıllar sürecek bir global ortaklığın imzalandığını duyurdu. Hayata geçirilen anlaşmayla birlikte Remington, Manchester United Futbol Kulübü’nün ilk resmi elektrikli kişisel bakım ürünleri partneri olacak.
Spectrum Brands’in geniş portföyündeki en büyük markalardan biri olan ve 1937 yılında New York’ta kurulan Remington’ın Manchester United ile hayata geçirdiği anlaşma hem erkek hem de kadın futbol takımlarını kapsıyor. Remington’ın özgünlüğü ve özgüveni vurguladığı kampanyası ‘Seni Yansıt’ kapsamında güçlerini birleştiren Remington ve Manchester United, kullanıcıları harekete geçirmeyi amaçlarken etkileyici pazarlama kampanyaları da sunmayı hedefliyor.
Manchester United’ın ilk resmi elektrikli kişisel bakım ürünleri partneri oldukları için duyduğu memnuniyeti dile getiren Spectrum Brands Elektronik Cihazlar Başkan Yardımcısı Tim Wright, “Manchester United ile olan ortaklığımız, Remington ürünlerinin kalitesini ve çok yönlülüğünü, dünyanın en büyük ve en saygın spor markasının tutkulu taraftarlarıyla buluşturmak için harika bir fırsat sunuyor. Dünya çapındaki ürün inovasyonumuzla kalıpları kıran etkileyici bir stilimiz var. Bu stili Manchester United’ın hem erkek hem de kadın futbol takımlarıyla daha da ileriye taşıyacağımıza inanıyoruz” dedi.
İmza töreninde konuşan Manchester United Grup Direktörü Richard Arnold, “Remington, alanındaki en ünlü ve köklü markalardan biri ve ticari ortaklarımız ailemize mükemmel bir katkı sağlıyor. Ortaklığımız sadece taraftarlarımıza üst dizey kişisel bakım ürünleri sunmak değil, aynı zamanda onları özgünlüğe teşvik etmek ve ilham vermeyi de amaçlıyor” dedi.

Yorumlar(0)
Facebook hesabınızla yorum yapın:
Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*

E-posta*
(E-posta adresiniz sitede görünmez)

Yorumunuz*
(Yukarıdaki güvenlik kodunu giriniz)
AnketAnket

2019 YEREL SEÇİMLERDE HANGİ PARTİYE OY VERECEKSİNİZ?

AK PARTİ
CHP
MHP
İYİ PARTİ
SP
HDP
DİĞER
Anasayfa'ya Git Anasayfa
Foto Galeri Foto Galeri
Video Galeri Video Galeri
Yazarlar Yazarlar
Yazarlar Künye
Yazarlar İletişim
Bu sitede yayınlanan içerik izinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Yazılım: Codec Haber