Ana Sayfa > MAGAZİN

SANATÇI OKTAY GÜRTÜRK: ''ŞÖHRET İÇİN ŞARKI SÖYLEMİYORUM''
Flaş Haber
08 Kasım 2016
4 YAŞINDAN BU YANA ŞARKI SÖYLEYEN OKTAY GÜRTÜRK “ŞÖHRET OLMAK BENİM İÇİN ÖNEMLİ DEĞİL” HİÇ BİR ZAMAN AŞK HAYATIMI GÖZLER ÖNÜNDE YAŞAMAYI TERCİH ETMEMİŞ “BENİM HAYATIM SAHNEDE BİTECEK” DEDİ.
Fontu Büyült Fontu Küçült 100%

Sanatçı Oktay Göktürk ile sanat ve sanatçı üzerine bir söyleşi gerçekleştirdik. Sahne aldığı Beylikdüzü Beykent'teki Luba Club'te yatığımız ve çok keyifli geçen söyleşide sanatçının ne kadar özel hayatına dikkat ettiğini ve gözler önüne sermekten kaçındığını gördük.

RÖPORTAJ: PINAR ERDEM:

PE: Aktülel okurları için Oktay Gürtürk kimdir?

OG: Ömrünü müzige adamış, sahnelere adamış, kesintisiz 25,30 yıldır sahne ve müzik hayatı olan çocukluğumdan bu yana sahnelerde olan biriyim. Sahne ve müzik benim yaşam biçimim.
PE: Kendinizi bize nasıl tanıtırsınız?
OG: Çemişgezekliyim, Çemişgezek yıllar önce Elazığ’ a sonra da Tunceliye bağlı çok güzel ve şirin bir ilçemiz bizim. Tabi ben Elazığ doğma büyümeyim. Kütüğüm de Elazığ ama ailemin bir kısmı Tuncelide. Her vatan toprağı bizim kendi yerimiz, kendi ülkemiz, her yeri ayrı seviyoruz, evrensel düşünüyorum.
PE: Müzik hayatınıza başlangıcınızı anlatır mısınız?
OG: 4 yaşımdan beri şarkı söylüyorum. Musuki cemiyetlerinde başlayan müzik hayatım düğünlerde, (gülerek) çay partileri oluyordu eskiden, onlarla devam eden bir süreç. Cemiyetten sonra da tamamen profesyonel olarak 1900.. yılları söylesek (kahkaha ile) yaşımız ortaya çıkacak .. İlk şarkı söylemem ilkolkulda 23 Nisanda hiç unutmuyorum bir mumdur iki mumdur bu ne güzel bayramdır diye okuduğumuz :) türkülerle başladık. Sonra uzun yıllar yurdun her yöresinde ama ben asıl çok büyük hem maddi hem manevi hem de sanatsal açıdan büyük şeyler sağladığım Ankaradır. Müziğin müzik, sahnenin sahne olduğu dönemlerde ki sahneyi yaşamış, sahneye çıkmış şanslı insanlardan biriyim.
PE: Ankara daki sanat hayatınızı biraz daha anlatır mısınız?
OG: Müzik hayatına 1988 yılında profesyonel olarak başladım. 90lı yıllar çok güzel yıllardı müzik açısından. İnsanlar aileleri ile birlikte gelip o zamanlar gazinolara başkent Altınnal gazinosu vardı o dönemler.. Ankaranın pavyonları günümüzde en iyi dediğimiz sahnelerden daha kaliteliydi.  Çünkü pavyonlara insanlar aileleri ile gelebiliyorlardı.
PE: Profesyonel olarak söylediğiniz ilk şarkıda neler hissettiniz?
OG: Onu bilmiyorum ki ben J Kendimi bildim bileli çok büyük mutluluktu ya futbolcu olacaktım yada şarkıcı olacaktım. Biraz tembel olduğum için müziği tercih ettim. Futbolda her gün en az 5 km kros bana çok zor geliyordu. Tabi şarkı söylemeyi sevmemde çok büyük etkendi. Ben çok şanslı biriydim. Ankaraya gittim. O zamanlar dev isimler var yani. Belki de Allah’ ın lütfu direk astsolist olarak başladım beni çabuk kabul ettiler.
Albüm olmadan en büyük starla aynı ücreti alıp, daha çok iş yapıp mutlu yaşayan biriydim. Sonra İstanbul’ a geldim.
PE: İstanbul hayatı ve sanat hayatınıza başlangıcınızı merak ediyorum!
OG: Rahmetli Yaşar Kekeva, ilk albümü kendisiyle yapacaktık. O zaman dayım dernekler şefiydi. Çok beğenmişti beni ama çok genç olduğumu söylemiş. Değerlendirebileceğini söylemiş. Sonra rahmetli oldu. Sonrasında Ankara’ ya döndüm tekrar.
PE: İstanbul’ da ne kadar kaldınız?
OG: Sürekli üç gün Ankara, üç gün İstanbul gidiyordum. Evim Ankara Dikmendeydi. 2004 te tamamen İstanbul’ a yerleştim.
PE: Oktay Gürtürk Ankara sanatçısı mı?
OG: En önemli sanatçılar Ankaradan gelmiştir. Çünkü sahne hayatı Ankara da çok önemliydi. İbrahim abiler falan pavyondaydı, çok önemliydi yani. Çünkü Ankara’ daki insanlar İstanbulda müzik kültürü çok farklıydı. Eğlence yerleri yıllarca isim vermeyeyim yanlış anlaşılır. Etilerde yıllarca iş yaptılar. Ankara dinleyicisi gerçekten müziğe ve sanata önem veren insanlardı. Müzik dinlemeye gelirlerdi. Bakanlarda gelirdi. Sonra İstanbul ve Ankara arasında gelgitler başladı.
PE: Tanınmaya başladığınız, ünlülüğe adım attığınız zamanları dinleyebilir miyiz?
OG: İlk Türkiye ye lanse olduğum DMC 2000 yılında  “Yoksun” adında bir albüm yaptım. Üçüncü albümüm, profesyonel olarak ilk. Diğerlerini saymıyorum.
PE: O zaman albümlerin çok sattığı dönemlerdi, ne kadar sattı ?
OG: Belli bir başarı yakaladı. İnanılmaz güzel bir albümdü. Ercan Saatçi prodüktörümüz. Bir çok sanatçı ile hem düet, hem vokal vardı  o albümde. Emrah, Nuray Hafiftaş, Ömer Danış aklıma gelenler.
PE: Şöhret basamakları hangi albümde yakaladınız?
OG: 2007 de beni tamamen insanlara tanıtan yani şöhret dediğimiz “Yiğit Yaralı Olur” albümü. Bu şarkı beni milyonlaca insanlara ulaştırdı. Sonra Baboş türkümüz inanılmaz bir patlama oldu, bir çok kesim bu türkü ile beni hatırlamaya başladı. Benim için inanılmaz bir başarı sağladı.
PE: Daha sonra sizin ikinci bir çıkışınız oldu bunu anlatır mısınız?
OG: Hali hazırda yedi, sekiz şarkım beklerken övünerek söylüyorum, belkide dünyaya kabul ettirdiğimiz “Aşk Çiçeğim” adlı şarkı tüm dünyada inanılmaz bir başarı sağladı ve ikinci bir çıkış sağladı. Arabeks tarihinde hiç görülmemiş bir başarı 25 milyon izlenme, tıklanma ile ikinci çıkışımı sağladı. Ttnette arabeks dünyası ilk 100 giremez, 10 hafta ben ttnette bulundum bu önemli bir başarı. Aşk çiçeği yıktı geçti.
PE: UFUKTA YENİ BİR ALBÜM GÖRÜNÜYORMU
Bir ay içinde Allah’ ın izniyle. Okumalar kaldı sadece, hazır neredeyse. Bir Yıldız Tilbe, bir Hakan Altun şarkısı. Ben türkiye koşullarında albüm yapmak istemiyorum tek şarkı ile gitmek istiyorum. Çünkü biliyorsunuz satmıyor albümler. Ama böyle bir başarı elde edince elimizde hem bizim hem radyoların bir şey olsun diye albüm yapacağız.
PE: Kaç şarkılı albüm yapacaksınız?
OG: Sekiz şarkılı. Ben çok şanslı biriyim, Türkiye de önemli bestecilerin şarkılarını seslendiriyorum. Sağolsunlar parada almıyorlar benden. Sevgili Yıldız Tilbe, Hakan Altun, Bülent Serttaş.
PE: Sizde farklı bir şey var sanki, seviliyorsunuz.
OG: Emek bu, camiada bu çok önemli bir konu. Değerli şarkılar var üzerimde çok büyük bir sorumluluk. Şunu gururla söylüyorum, kesintisiz 25 sene sahne hayatı 30 senede ben 25 diyorum. 25 senedir kesintisiz sahne yapan tek insan benim diyebilirim.
PE: Sanat ve sahne dünyasında en çok zorlandığınız durum ne oldu?
OG: Şöhret kaygım olmadı, işimi yapayım belkide bu benim için bir dez avantajdı böyle düşünmem. Çünkü aslında biz şarkıcılar bu işi yaparken alkışı çok seviyoruz. Benim çok fazla şöhret imkanı varken medyatik yaşama imkanım varken bile medyatik yaşamadım. Medyatik aşklarım olduğunda bile gözlerden uzak yaşadım hiç kendi reklamımı yapmadım, hatta medyatik aşklarımda kimse kiminle beraber olduğumu bilmez. Sade ve mütevazi yaşamıyı tercih ettim hiç sahte reklamım olmadı.
PE: Günümüz medyasını nasıl değerlendriyorsunuz?
OG: Gerçek anlamda zoruma hep şu gitmiştir. 40 yıldır sanatını icra eden duayenlerimiz üstadlarımız var. Türkiye ye Türk müziğine hizmet ederler, müziği a dan z ye bilirler, bir tv programında umursanmaz, 20 yaşında müziği hiç bilmeyen gayri ihtiyayi tek şarkı ile patlamıştır bütün gazeteciler onun peşinde geziyordur. Buda bana ilginç geliyor.
PE: Aşk çiçeği gibi bir şarkı yaptınız, geri dönüşler nasıldı?
OG: Hakkı Yalçın çok güzel bir yazı yazmıştı aşk çiçeği ile ilgili. Diğerleri hep aşk muhabbeti aradı.
PE: Bu şarkıyı yaparken hangi duyguları besliyordunuz ? Bir kadın için mi yaptınız ?
OG: Ben inanılmaz şarkı seçerim, sanatçılar album yaparken bile hep bana dinletirler. Yanılma payım pek olmamıştır. Bu şarkı tutar dersem tutar hayatımda yanılabilirim ama şarkı konusunda yanılmam.
PE: Cevabımı alamadım.
OG: Bir kadın için yazmadım.
PE: Sizi en çok hangi kesim dinliyor bayan mı, erkek mi?
OG: Çok enteresandır Baboş şarkımı tüm sosyete özellikle hanımlar çok sevdi çocuklar sevdi tüm kesim sevdi.
PE: Oktay Bey bir tarafınız hep hüzün dolu bunu görebiliyorum.
OG: Çok hatalar yaptım Allah’ ın bize verdiği bu canı doğru kullanmadım ben hep yeğenlerime şunu derim benim yaptıklarımı yapmayın benim söyledilkerimi yapın. Evet duygusal biriyim ben.oyüzden bitarafım hep hüzünlüdür.
PE: Sanat dünyasında gelecekte kendini nerede görmek istiyorsunuz?
OG: : Allah kimseye muhtaç etmeden yaşayabileceğim kadar param var. sağlık ve huzur versin. Yoksa şan şöhret hiç umrumda değil. Zaten çok fazla şöhrette gözüm yok, Türkiyede sanatçı olmanın zorlukları var. Bunu hepimiz zaten yaşıyoruz.
PE: Peki size göre hangi ülkede daha rahat bu iş yapılabilir?
OG: Amerika özellikle vurgulamak isterim. Arap ülkelerinde aşk çiçeğim şarkısı Cezayir, Tunus, Fas gibi ülkelerden çok güzel teklifler alıyorum önümüzdeki günlerde değerlendireceğim.
PE: Başka ilgilendiğiniz iş dalı var mı?
OG: Hiç bir sanatçı ticarette başarılı olamıyor,bunun bir sürü örnekleri var, ben hiç bir zaman başka bir iş yapmayı düşünmedim.
PE: Sosyal sorumluluk projelerine bakış açınız nedir?
OG: Yardım gecelerinde mutlaka bulunmaya çalışıyorum. Ayda dört beş tane konserimiz oluyor. Elimizden geldiğince bulunmaya ve duyarlı olmaya çalışıyorum.
 PE: Örnek aldığınız sanatçı kimdir?
OG: Herkesle dostum ama örnek aldığım çok sevdiğim merhum Müslüm Gürsestir. Şu an özellikle örnek aldığım kimse yok.
PE: Burcunuz?
OG: Şarkıcı burcu İkizler, deli doluyum.
PE: Hobin var mı?
OG: Eskiden futbol oynardım, sinema şimdi.
PE Hangi takımı tutuyorsunuz?Fanatikmisiniz?
Galasaray ve Elazığ sporu tutuyorum ve fanatiğim
PE En çok sevdiğiniz yemekler hangisi
Etli yemekler,Türlü,Nohut,Kuru fasulye ve Bulgur pilavı
PE Şuanda hayatınızda biri varmı? Evliliğe bakış açınız nedir?
Şuan hayatımda biri yok,Evlilik için çok seçiciyim. Hayat arkadaşımı bulursam evliliğe evet derim.
PE: Bir sanatçı olarak Türkiyedeki olayları nasıl gözlemliyorsunuz?
OG: Bugüne kadar vatan için bayrak için yaşadık. Belkide kimse bilmez bizde meydanlardaydık, sokaklardaydık. Dış güçlerin etkisi ile yaşamaya çalışıyoruz. Hem muhalefetle hem de sayın Cumhurbaşkanımızla ve özellikle halkımızla dünyaya bir olduğumuzu kanıtladık. Bizi artık kimse yıkamaz.
PE: Son Aktüel dergisi için ne söylemek istersiniz?
OG: Türkiyede yıllardır başarılı bulduğum dergilerden bir tanesi. Bu dergi ile röportaj yapmak benim için büyük bir mutluluk. Barış içinde yaşayacağımız bir dünya hayalimizdir.


Facebook hesabınızla yorum yapın:
Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*
E-posta*

(E-posta adresiniz sitede görünmez)
Yorum*


(Yandaki güvenlik kodunu bu alana giriniz)
   
 

Diğer MAGAZİN Haberleri

Başlık Tarih
 
YILMAZ ULUSOY’A SÜRPRİZ KOMŞU ZİYARETİ21 Ocak 2018
DÜNYA MÜZİK LİSTELERİ KASIP KAVURACAK19 Ocak 2018
Enes Batur hayranları galaya akın etti17 Ocak 2018
EMSEY HOSPITAL'DA YATAN NURAY HAFİFTAŞ ZİYARETÇİ AKININA UĞRUYOR17 Ocak 2018
O SES TÜRKİYE'nin Güzel Büşra'sı Sesiyle Büyüledi.10 Ocak 2018
Mesut Yılmaz'dan Teşekkür İlanı .04 Ocak 2018
Ünlü İsim, Cumhurbaşkanı Erdoğan sayesinde ameliyat oldu.03 Ocak 2018
'YENİ YILDA YENİ VE FARKLI PROJELERDE GÖREBİLİRSİNİZ'02 Ocak 2018
Cvk Park Bosphorus'ta yeni yılda Selami Şahin rüzgarı esti !02 Ocak 2018
Cem Yılmaz'ın Gökhan'la düeti O Ses Türkiye'yi coşturdu!01 Ocak 2018
AĞAOĞLU İSTANBULLULARI MÜZİK VE EĞLENCEYE DOYURACAK19 Aralık 2017
BAHADIR TATLIÖZ SEVGİ SELİNİN ORTASINDA KALDI14 Aralık 2017
TURİZM ÖDÜLLERİ SAHİPLERİNİ BULDU12 Aralık 2017
44. Pantene Altın Kelebek Ödülleri’nde Şıklık Yarışı10 Aralık 2017
Mustafa-Emina Sandal Çifti Boşanıyor Mu?08 Aralık 2017
Emre Altuğ’un baba&oğul günü30 Kasım 2017
GÖKHAN TEPE'DEN FİLM TADINDA KLİP!25 Kasım 2017
Serdar Ortaç: Yürürken dengede duramıyorum!24 Kasım 2017
Adriana Lima’dan Tülin Şahin’e müstehcen şaka20 Kasım 2017
CEM YILMAZ'DAN HEYECANLANDIRAN TWEET10 Kasım 2017
HAZAL KAYA KÜLLERİNDEN DOĞDU10 Kasım 2017
DOĞUKAN MANÇO: BABAMIN SON FOTOĞRAFI 08 Kasım 2017
SERDAR ORTAÇ EVLİLİĞİ İLE İLGİLİ MERAK EDİLENLERİ ANLATTI 07 Kasım 2017
SİBEL CAN 3 AY DA 10 KİLO VERDİ 07 Kasım 2017
DENİZ SEKİ KARDEŞİNİ EVLENDİRDİ 06 Kasım 2017
'YÜZÜKLERİN EFENDİSİ' İÇİN KESENİN AĞZINI AÇTILAR06 Kasım 2017
BURSA'DA FATİH ERKOÇ KONSERİ06 Kasım 2017
BAŞ MANKEN TÜLİN ŞAHİN 06 Kasım 2017
KIBRIS'TA VOLKAN KONAK RÜZGARI 31 Ekim 2017
BURCU BİRİCİK,ÇAĞATAY ULUSOY İLE AYNI DİZİDE31 Ekim 2017
BURAK ÖZÇİVİT PASTACI OLUYOR30 Ekim 2017
DENİZ SEKİ UMREYE GİTTİ 30 Ekim 2017
ACUN ILICALI'DAN SURVİVOR AÇIKLAMASI 30 Ekim 2017
SEVİLEN ŞARKICI ALTAY KIBRIS’TA SAHNE ALACAK11 Ekim 2017
'Kervan 1915'in galası Grand Pera'da gerçekleşti! 05 Ekim 2017
FUNDA ARAR KIBRIS'DA FIRTINA GİBİ ESTİ01 Ekim 2017
Murat Boz ve Kibariye ‘Muud’ ile Harbiye’ye damga vurdu 28 Eylül 2017
Madonna'nın albüm fiyaskosu!25 Eylül 2017
Limon Kabuğu Mucizesi 25 Eylül 2017
8 yıl aradan sonra “ÖZLEMİŞİM”23 Eylül 2017
Ebru Şallı, Antalyalı hayranlarıyla buluştu17 Eylül 2017
“FİRARDAYIZ” 29 EYLÜL’DE SİNEMALARDA17 Eylül 2017
NEŞE KARABÖCEK VE YELİZ’DEN NOSTALJİ RÜZGARI17 Eylül 2017
LİNET’İN BEBEK ÖZLEMİ15 Eylül 2017
ÜNLÜLER TARKAN KONSERİNE AKIN ETTİ15 Eylül 2017
AYŞE ÇINAR’DAN HER MEVSİM OYNATACAK ŞARKI “ÇIKI ÇIKI”14 Eylül 2017
7. BODRUM TÜRK FİLMLERİ HAFTASI YENİLİKLERİ VE SÜRPRİZLERİYLE BAŞLIYOR14 Eylül 2017
EBRU GÜNDEŞ CRATOS'DA HERKESİ BÜYÜLEDİ05 Eylül 2017
CRATOS'DA SERKAN KAYA RÜZGARI03 Eylül 2017
EMRE AYDIN'A ERDEK'TE SOĞUK DUŞ27 Ağustos 2017
‘GÖZLERDEN UZAK KARADENİZ TATİLİ’22 Ağustos 2017
Ünlü çift karar verdi!17 Ağustos 2017
ALEYNA TİLKİ: 'CAN EMNİYETİM İÇİN OKUL DEĞİŞTİRİYORUM'15 Ağustos 2017
TİMUR ACAR BABA OLDU09 Ağustos 2017
SAFİYE SOYMAN'IN ZOR ANLARI09 Ağustos 2017
DİZİ SİTELERİNE YASAK GELİYOR09 Ağustos 2017
SİBEL CAN’DAN EGE TURNESİ07 Ağustos 2017
GÜCÜMÜ GÖRECEKSİNİZ02 Ağustos 2017
İdo'dan "Hasret Kaldım" Sürprizi01 Ağustos 2017
PODYUMDA ÇAĞLA ŞIKEL RÜZGARI01 Ağustos 2017
OSES TÜRKİYE JÜRİSİNE BOMBA İSİM 28 Temmuz 2017
"BİRBİRİMİZE ALIŞTIK"27 Temmuz 2017
YONCİMİK’İN ÇETESİ…26 Temmuz 2017
HARBİYE İÇİN 40 ŞARKILIK ULUSLARARASI REPERTUAR26 Temmuz 2017
DAVİD-VİCTORİA BE4CKHAM ÇİFTİ BOŞANIYOR MU?26 Temmuz 2017
Cratos'da Ebru Gündeş Rüzgarı25 Temmuz 2017
SILA İKİNCİ GÜNÜNDE DE HARBİYE’Yİ DOLDURDU24 Temmuz 2017
'BÜLENT ERSOY'U SEVMESEM SAKALLI FOTOĞRAFLARINI YAYARDIM'24 Temmuz 2017
SILA İLK GÜNDEN HARBİYE’Yİ SALLADI23 Temmuz 2017
Zerrin Özer'den yeni projelere yeni imaj22 Temmuz 2017
HARUN KOLÇAK SON YOLCULUĞUNA UĞURLANDI21 Temmuz 2017
HARUN KOLÇAK AHMET KAYA İLE AYNI MASADA21 Temmuz 2017
BABASI CENAZESİNE KATILMAYACAK21 Temmuz 2017
SILA HARBİYE’YE DAMGA VURACAK15 Temmuz 2017
TIKLIM TIKLIM DOLDURDU 2 SAAT SAHNE DE KALDI!15 Temmuz 2017
SAKİ ÇİMEN DÜNYA EVİNE GİRDİ!13 Temmuz 2017
ÜNLÜLERİN GÜZELLİK UZMANI EKRANLARA GÖZ KIRPIYOR13 Temmuz 2017
EN SEVİLEN “SEZEN AKSU ŞARKILARI” ENKA SAHNESİNE KONUK OLDU13 Temmuz 2017
Naomi Campbell’a benzerliğiyle dikkat çekti13 Temmuz 2017
TOLGA YAKALI’DAN MUHTEŞEM GERİ DÖNÜŞ13 Temmuz 2017
SURVİVOR EFECAN EVLENDİ!11 Temmuz 2017
GİZLİ NİKAHLA DÜNYA EVİNE GİRDİLER​11 Temmuz 2017
BURÇİN ABDULLAH AİLESİYLE AMERİKA TATİLİNDE11 Temmuz 2017
USHAN ÇAKIR İLE DAMLA SÖNMEZ EVLENİYOR!10 Temmuz 2017
NİKAHTAN ÖNCE SON KONSER!10 Temmuz 2017
KENAN DOĞULU KONSERİNDE ÜNLÜ AKINI! 10 Temmuz 2017
BERNA TÜRKKAN SİVAS'IN DEĞERLERİNİ BEYAZPERDEYE TAŞIDI08 Temmuz 2017
ÇEŞME'DE EFSANE GERİ DÖNDÜ08 Temmuz 2017
YENİ GELİN'İN AFET'İ ÇEŞME'DE TATİL YAPIYOR07 Temmuz 2017
CANER TOYGAR'IN ÖLÜM MESAJI...06 Temmuz 2017
​YENİDEN Mİ EVLENECEKLER?06 Temmuz 2017
BEKİR AKSOY İLE DERYA ÇAVUŞOĞLU ŞİDDET GEREKÇESİYLE BOŞANDI!05 Temmuz 2017
SERKAN ÇAYOĞLU'NDAN SEVGİLİSİNE DESTEK05 Temmuz 2017
BURAK ÖZÇİVİT'İN POZU OLAY OLDU!04 Temmuz 2017
BABAANNE OLMAK İSTEMEDİ04 Temmuz 2017
"YILLAR ÖNCE VARDIM!"04 Temmuz 2017
O SES TÜRKİYE'DE JÜRİ KAOSU04 Temmuz 2017
KIVANÇ TATLITUĞ VE BAŞAK DİZER'İN DENİZ KEYFİ04 Temmuz 2017
HAZAL FİLİZ'İN ALIŞVERİŞ KEYFİ04 Temmuz 2017
ALKOÇLAR THOR OTEL'DE CENK EREN RÜZGARI03 Temmuz 2017
Volkan Konak Kıbrıs'da Ev Aldı 27 Haziran 2017
Cratos'da Serdar Ortaç Rüzgarı27 Haziran 2017
Dizide oyunculuğuyla reklamda saçlarıyla büyüledi22 Haziran 2017
LUBA CLUB BİRİNCİ YILINI İFTARLA KUTLADI20 Haziran 2017
Dr. Bilal Kıbrıs'ı fethetti06 Haziran 2017
GİZEM DENİZCİ’NİN KAHVE MOLASI01 Haziran 2017
Raşit Bağzıbağlı’dan Kıbrıs’a özel koleksiyon31 Mayıs 2017
Kıbrıs'ta Ayşegül Aldinç rüzgarı estiKaynak: Kıbrıs'ta Ayşegül Aldinç rüzgarı esti 29 Mayıs 2017
Girdiği Sahada Frikik Verdi!24 Mayıs 2017
Kıbrıs'da Funda Arar Rüzgarı23 Mayıs 2017
EMRE KAYA GENÇLİK FESTİVALİ'NDE COŞTU COŞTURDU08 Mayıs 2017
MAKYAJLA BARIŞIK ÜNLÜLER KİMLER!05 Mayıs 2017
BURÇAK ILIMAN'IN BEKÂRLIĞA VEDA PARTİSİNDE COŞKU03 Mayıs 2017
CEZA’DAN YENİ ALBÜM MÜJDESi!11 Nisan 2017
Haldun Dormen ve Göksel Kortay’dan ‘Kibarlık Budalası’10 Nisan 2017
‘LİSE DEVRİYESİ’ DİZİSİNE SÜRPRİZ TRANSFER!10 Nisan 2017
ECE İRTEM OYUCULUĞU İLE GÖZ DOLDURUYOR10 Nisan 2017
KAFKAS SHOW VE CAUCASSIAN DEFİLESİNE BÜYÜK İLGİ28 Mart 2017
Modacı Müesser Kurt ile Hayat, İnsan ve Moda Üzerine Konuştuk28 Mart 2017
ARENA’DA CANDAN ERÇETİN VE KARDEŞ TÜRKÜLER RÜZGARI ESTİ05 Mart 2017
KAYIPŞEHİR KAFE'DE HER CUMARTESİ SIRA GEÇESİ ŞÖLENİ02 Şubat 2017
Demet Akalın, Çetmen’in marka yüzü oldu21 Ocak 2017
TUNABOYLU: “DÜNYAYA YENİDEN GELSEM, YİNE OYUNCU OLURUM”20 Ocak 2017
YENİ YILA YENİ 'SİNERJİ' İLE GİRDİK20 Ocak 2017
SADEGÜL SAYIN ETİLER'İ AŞK ŞARKILARIYLA FETHETTİ15 Ocak 2017
NICOLETA CACOCALA DÜNYA GENÇLERİ İÇİN KIBRIS'TA SAHNE ALACAK15 Ocak 2017
ALANYA'NIN ÇILGIN KIZI NURAY NUR EMİN ADIMLARLA GELİYOR12 Ocak 2017
BARBAROS ŞANSAL TÜRKİYE' YE HAKARETTEN TUTUKLANDI04 Ocak 2017
HALİÇ'TE SANATÇILARIN BULUŞTUĞU MEKAN: DERİN CAFE27 Aralık 2016
MOLDOVA GÜZELİ TÜRKİYE'YE YERLEŞİYOR!24 Aralık 2016
Berkant Cengiz oyunculukta iddialı geliyor13 Aralık 2016
MELTEM CUMBUL’UN ÖĞRENCİSİ YETENEKLİ ÇIKTI07 Aralık 2016
FATMA GİRİK'TEN KÖTÜ HABER GELDİ02 Aralık 2016
Çağrı' Filmi Dizi Oluyor!30 Kasım 2016
Selami Şahin'in sağlık durumu nasıl? 30 Kasım 2016
ASLI ENVER SUSKUNLUĞUNU BOZDU!25 Kasım 2016
KERTENKELE'NİN EN GÜZEL ERKEĞİ24 Kasım 2016
ALEYNA TİLKİ YURTDIŞINA ÇIKMA KARARI ALDI24 Kasım 2016
LEVENT YÜKSEL KOCAELİ'DE HAYRANLARINI MEST ETTİ24 Kasım 2016
GÜZEL KIZLAR ÇALDI AREL OYNADI!20 Kasım 2016
Ali Ağaoğlu uğurlu geldi Sadegül Sayın’ın keyfine diyecek yok 31 Ekim 2016
YEŞİM ERBEK'TEN TERÖRE VE DARBEYE HAYIR DEFİLESİ28 Ekim 2016
"Kara kedi" Kıbrıs'ı fethetti24 Ekim 2016
ACUN'UN KIZI BANU ILICALI EVLENDİ26 Eylül 2016
NEHİR ÖZTOPRAK ÜNLÜ MARKALARIN YÜZÜ OLDU25 Eylül 2016
Kıbrıs’ta rekor Ajda Pekkan’da14 Eylül 2016
Hadise Kıbrıs'ta Hadise yarattı 14 Eylül 2016
Nişantaşı'nın elit mekanı Delyy Club 09 Eylül 2016
Bayram'da ünlüler Yağmuru09 Eylül 2016
İdo usulü burger: Mcİdo Burger09 Eylül 2016
KALICI MAKYAJ UZMANI SİBEL ÖZ: 'ERKEKLER DAHA BAKIMLI'09 Eylül 2016
Model of Celebrity05 Eylül 2016
“Zerafet Güzeli” Gül Karaca05 Eylül 2016
Miss Summer 2016 Brezilya’nın05 Eylül 2016
YILIN 'TARKAN ZAMANI' BÜYÜK BİR COŞKUYLA BAŞLADI04 Eylül 2016
GÜLGÖKÇE KORKMAZ ACIMASIZ DARP VE TACİZE UĞRADI01 Eylül 2016
Finale Doğru 01 Eylül 2016
Zerafet Güzellik yarışması01 Eylül 2016
Mustafa Ceceli sahnede zeytinyağı içti!29 Ağustos 2016
TURGAY KIRAN’DAN TÜRKİYE (MS) DERNEĞİ'NE DESTEK29 Ağustos 2016
KALİTELİ MÜZİĞİN YENİ ADRESİ: Luba Club22 Ağustos 2016
Serdar Ortaç Çoşturdu 15 Ağustos 2016
Kıbrıs'ta Soner Olgun'lu geceler 15 Ağustos 2016
Gökhan Tepe Kıbrıs'ı salladı 15 Ağustos 2016
KORKUNÇ BİR KORKU FİLMİ: LANETLİ ANAHTAR VİZYONA GİRİYOR10 Ağustos 2016
Şevval Sam Kıbrıs'da sahne aldı 10 Ağustos 2016
Kıbrıs'da Enrico Macias Rüzgarı 09 Ağustos 2016
Kraliçe seçilmeyi bekliyor 09 Ağustos 2016
Ebru Gündeş büyüledi 09 Ağustos 2016
Kıbrıs'da Serkan Kaya Rüzgarı 08 Ağustos 2016
HANDE YENER DEN BOMBA AÇIKLAMA07 Ağustos 2016
“MÜTHİŞ BİR FİLM” 23 EYLÜL’DE VİZYONA GİRİYOR07 Ağustos 2016
Kıbrıs'ta Volkan Konak Rüzgarı03 Ağustos 2016
HANDE YENER YARINKİ DEMOKRASİ NÖBETİNE ERDEK KAYA ROCK DA DEVAM EDECEK!02 Ağustos 2016
Gökhan Tepe’den birlik mesajı02 Ağustos 2016
Girne'de Funda Arar coşkusu02 Ağustos 2016
Tacın sahibi Sırp güzel Teodora oldu02 Ağustos 2016
Koray Avcı Rüzgarı 27 Temmuz 2016
Tatlıses sevgilisi ile görüntülendi 25 Temmuz 2016
ZARA VE AKİF BEKİ BOŞANDI14 Temmuz 2016
MODA’NIN KALBİ ŞEBİNKARAHİSAR TAMZARA’DA ATACAK14 Temmuz 2016
Kendimi Obama Gibi Hissettim13 Temmuz 2016
‘ZAMANSIZ YAĞMUR’ İLE DİKKATLERİ ÜZERİNE ÇEKECEK 11 Temmuz 2016
BONJOUR DERGİSİ TEMMUZ SAYISI ÇIKTI07 Temmuz 2016
Erdal Acar, 25 Yaş Küçük Sevgilisine 1 Milyon Liraya Ev Aldı26 Haziran 2016
Gülben Ergen, Semazen Oldu26 Haziran 2016
İbrahim Tatlıses'in Çocukları Düet Yapacak!26 Haziran 2016
Kadir Doğulu'dan Akrabalarına Sitem!26 Haziran 2016
Cem Yılmaz çaldı, Dilan Çıtak söyledi!26 Haziran 2016
İlker Ayrık'ın eşi ilk kez görüntülendi!26 Haziran 2016
DÜNYADA BİR İLK: KENDİ AMELİYATINI GÖRÜNTÜLEYEN FOTOGRAFÇI LEVENT ÇEKİÇ25 Haziran 2016
İbrahim Tatlıses: Allah her daim yanımızdadır!22 Haziran 2016
Harun Kolçak Yoğun Bakımda!22 Haziran 2016
Deniz Tunca'ya yurt dışından 'En iyi sunucu' ödülü18 Haziran 2016
KANKİGİLLER KÜLLERİNDEN YENİDEN DOĞUYOR!13 Haziran 2016
YENİ TREND AYAKKABINUIN MARKASI: By KENAN13 Haziran 2016
YENİ BİR YILDIZ DOĞUYOR: ELİF ELA DUMAN13 Haziran 2016
HATAY MEDENİYETLER SOFRASI'NDA İFTARLAR ÇOK RENKLİ GEÇİYOR13 Haziran 2016
ARKADAŞIMIZ ZERRİN BİLİR TAYYAR KÖKSAL İLE EVLENDİ05 Haziran 2016
Fahriye Evcen ile Burak Özçivit evleniyorlar04 Haziran 2016
Bendeniz, fena çattı Yıldız Tilbe’ye!04 Haziran 2016
Serdar Ortaç'tan kötü haber geldi!04 Haziran 2016
'Miss Fashion TV’nin 2016 güzeli Brezilya’dan 31 Mayıs 2016
Atatürk’ün "Ümmid-i Aşkım" adlı şiiri, ilk kez, şarkı oldu29 Mayıs 2016
SURİYELİ WESEN İSMAİL FARKINI GÖSTERDİ26 Mayıs 2016
MURAT ÇELİK 'SİLDİM' ALBÜM TANITIMINI YAPTI22 Mayıs 2016
'SENİ GÖRMEMEM LAZIM' ZİRVEYE YÜKSELİYOR21 Mayıs 2016
Ali şan Engellilerin Yüzünü güldürdü!12 Mayıs 2016
2016 YILININ EN İDDİALI DRAM FİLMİ HİV'E MUHTEŞEM LANSMAN05 Mayıs 2016
Ünlü Perküsyoncu sıradışı bir proje ile geliyor 23 Nisan 2016
SERHAT SOYLU ALBÜM LANSMANINI İSTANBUL KANAT'TA YAPTI17 Nisan 2016
FİLM SAN VAKFI'NDAN BAŞBAKAN DAVUDOĞLU'NA TEŞEKKÜR17 Nisan 2016
LAPİS KOZMETİK’LE 10 YIL GENÇLEŞİN14 Nisan 2016
MELEZ GÜZELİ SEDA GÜCİN SÜRPRİZLERLE GELİYOR!06 Nisan 2016
Özlem Nalbant ‘Analı Kızlı’ albümünü düetle taçlandırdı06 Nisan 2016
BASIN TEŞVİK VE VEFA ÖDÜLLERİ SAHİPLERİNİ BULDU02 Nisan 2016
İzdivaç Programına Şehitleri Alet Etmişler31 Mart 2016
LEVENT KIRCA'NIN ÇOCUKLARI MİRASI REDDETTİLER, BORÇLARI YÜZÜNDEN!30 Mart 2016
Pippo Flyinn'de ünlüler geçidiyle açıldı28 Mart 2016
SANATÇI GÜMÜŞ'ÜN ALBÜM LANSMANI BİSTRO 34 İSTANBUL'DA YAPILDI27 Mart 2016
Tarkan'ın evleneceği yer ve tarih!17 Mart 2016
Meryem Uzerli Berlin'e dönüyor!17 Mart 2016
Nurseli İdiz bilinmeyenlerini anlattı!17 Mart 2016
Deniz Çakır'ın rekor kıran Ankara paylaşımı17 Mart 2016
Angelina Jolie bakıcıyı kovdu!17 Mart 2016
Ankara için dua edin: Adriana Lima!15 Mart 2016
sert cevap Demet Akalın'dan!15 Mart 2016
Mischa Barton evini satıyor!15 Mart 2016
Petekkaya'dan şoke eden sözler!15 Mart 2016
ÇANTA MODASINDA ÇIĞIR AÇAN İSİM: AYŞEGÜL ATAVİ12 Mart 2016
AZILI DİŞİ MAFYA ESRA SÖNMEZER11 Mart 2016
Dilek Çelik Mehmetçik Defilesinde Podyuma Çıkacak11 Mart 2016
​ZEYNEP & NAZLI MODA EVİ YENİ KONSEPTİYLE BİR İLKE İMZA ATTI02 Mart 2016
KEMAN VE KLARNETİN USTALARI MEST ETTİ18 Şubat 2016
ŞİRA YENİ TARZI İLE 'YANGIN' DİYOR!18 Şubat 2016
AYNUR AYDIN’DAN 'Bİ DAKİKA'LIK KLİP12 Şubat 2016
Kertenkele dizisinin ünlü oyuncusu Gafur Uzuner sergi açtı05 Şubat 2016
Derya’nın ‘Çikibom’u dillerden düşmeyecek04 Şubat 2016
Ferman Toprak: Unkapanı’nda dolandırıldım02 Şubat 2016
ÖZDİLLİ’DEN HÜRREM TOKATI01 Şubat 2016
Asil Mucize ‘Perişan’ ile ses getirecek 01 Şubat 2016
YENİ ŞARKISI İÇİN STÜDYOYA KAPANDI17 Ocak 2016
Tarkan yakında evleneceği Pınar Dilek hakkında çıkan haberlere isyan etti11 Ocak 2016
TEMEL İLE DURSUN'UN VİZYON TARİHİ BELLİ OLDU11 Ocak 2016
Levendoğlu 'DANNY, Dışarıda naif bir insan RİNG’de Terminatör'09 Ocak 2016
Güzel Oyuncu Başak Parlak Üç Koldan Geliyor!09 Ocak 2016
Okan Kurt, Survivor teklifine ne yanıt verdi?08 Ocak 2016
Megastar Tarkan'ın Evleneceği Kız Bakın Kim Çıktı?07 Ocak 2016
Barış Arduç'tan Sürpriz Girişim07 Ocak 2016
Kaan Tangöze ile Seçkin Piriler Anlaşmalı Boşanıyor07 Ocak 2016

Üye Girişi
E-mail
Şifre
 
   
  Yeni Üye | Şifremi Unuttum
Radyo Canlı Yayın
 
 
       
Facebook Beğen
Sayfalar
Anasayfa | Künye | Gazeteler
CH
UA-107511990-1