Ana Sayfa > MAGAZİN

SANATÇI OKTAY GÜRTÜRK: ''ŞÖHRET İÇİN ŞARKI SÖYLEMİYORUM''
Flaş Haber
08 Kasım 2016
4 YAŞINDAN BU YANA ŞARKI SÖYLEYEN OKTAY GÜRTÜRK “ŞÖHRET OLMAK BENİM İÇİN ÖNEMLİ DEĞİL” HİÇ BİR ZAMAN AŞK HAYATIMI GÖZLER ÖNÜNDE YAŞAMAYI TERCİH ETMEMİŞ “BENİM HAYATIM SAHNEDE BİTECEK” DEDİ.
Fontu Büyült Fontu Küçült 100%

Sanatçı Oktay Göktürk ile sanat ve sanatçı üzerine bir söyleşi gerçekleştirdik. Sahne aldığı Beylikdüzü Beykent'teki Luba Club'te yatığımız ve çok keyifli geçen söyleşide sanatçının ne kadar özel hayatına dikkat ettiğini ve gözler önüne sermekten kaçındığını gördük.

RÖPORTAJ: PINAR ERDEM:

PE: Aktülel okurları için Oktay Gürtürk kimdir?

OG: Ömrünü müzige adamış, sahnelere adamış, kesintisiz 25,30 yıldır sahne ve müzik hayatı olan çocukluğumdan bu yana sahnelerde olan biriyim. Sahne ve müzik benim yaşam biçimim.
PE: Kendinizi bize nasıl tanıtırsınız?
OG: Çemişgezekliyim, Çemişgezek yıllar önce Elazığ’ a sonra da Tunceliye bağlı çok güzel ve şirin bir ilçemiz bizim. Tabi ben Elazığ doğma büyümeyim. Kütüğüm de Elazığ ama ailemin bir kısmı Tuncelide. Her vatan toprağı bizim kendi yerimiz, kendi ülkemiz, her yeri ayrı seviyoruz, evrensel düşünüyorum.
PE: Müzik hayatınıza başlangıcınızı anlatır mısınız?
OG: 4 yaşımdan beri şarkı söylüyorum. Musuki cemiyetlerinde başlayan müzik hayatım düğünlerde, (gülerek) çay partileri oluyordu eskiden, onlarla devam eden bir süreç. Cemiyetten sonra da tamamen profesyonel olarak 1900.. yılları söylesek (kahkaha ile) yaşımız ortaya çıkacak .. İlk şarkı söylemem ilkolkulda 23 Nisanda hiç unutmuyorum bir mumdur iki mumdur bu ne güzel bayramdır diye okuduğumuz :) türkülerle başladık. Sonra uzun yıllar yurdun her yöresinde ama ben asıl çok büyük hem maddi hem manevi hem de sanatsal açıdan büyük şeyler sağladığım Ankaradır. Müziğin müzik, sahnenin sahne olduğu dönemlerde ki sahneyi yaşamış, sahneye çıkmış şanslı insanlardan biriyim.
PE: Ankara daki sanat hayatınızı biraz daha anlatır mısınız?
OG: Müzik hayatına 1988 yılında profesyonel olarak başladım. 90lı yıllar çok güzel yıllardı müzik açısından. İnsanlar aileleri ile birlikte gelip o zamanlar gazinolara başkent Altınnal gazinosu vardı o dönemler.. Ankaranın pavyonları günümüzde en iyi dediğimiz sahnelerden daha kaliteliydi.  Çünkü pavyonlara insanlar aileleri ile gelebiliyorlardı.
PE: Profesyonel olarak söylediğiniz ilk şarkıda neler hissettiniz?
OG: Onu bilmiyorum ki ben J Kendimi bildim bileli çok büyük mutluluktu ya futbolcu olacaktım yada şarkıcı olacaktım. Biraz tembel olduğum için müziği tercih ettim. Futbolda her gün en az 5 km kros bana çok zor geliyordu. Tabi şarkı söylemeyi sevmemde çok büyük etkendi. Ben çok şanslı biriydim. Ankaraya gittim. O zamanlar dev isimler var yani. Belki de Allah’ ın lütfu direk astsolist olarak başladım beni çabuk kabul ettiler.
Albüm olmadan en büyük starla aynı ücreti alıp, daha çok iş yapıp mutlu yaşayan biriydim. Sonra İstanbul’ a geldim.
PE: İstanbul hayatı ve sanat hayatınıza başlangıcınızı merak ediyorum!
OG: Rahmetli Yaşar Kekeva, ilk albümü kendisiyle yapacaktık. O zaman dayım dernekler şefiydi. Çok beğenmişti beni ama çok genç olduğumu söylemiş. Değerlendirebileceğini söylemiş. Sonra rahmetli oldu. Sonrasında Ankara’ ya döndüm tekrar.
PE: İstanbul’ da ne kadar kaldınız?
OG: Sürekli üç gün Ankara, üç gün İstanbul gidiyordum. Evim Ankara Dikmendeydi. 2004 te tamamen İstanbul’ a yerleştim.
PE: Oktay Gürtürk Ankara sanatçısı mı?
OG: En önemli sanatçılar Ankaradan gelmiştir. Çünkü sahne hayatı Ankara da çok önemliydi. İbrahim abiler falan pavyondaydı, çok önemliydi yani. Çünkü Ankara’ daki insanlar İstanbulda müzik kültürü çok farklıydı. Eğlence yerleri yıllarca isim vermeyeyim yanlış anlaşılır. Etilerde yıllarca iş yaptılar. Ankara dinleyicisi gerçekten müziğe ve sanata önem veren insanlardı. Müzik dinlemeye gelirlerdi. Bakanlarda gelirdi. Sonra İstanbul ve Ankara arasında gelgitler başladı.
PE: Tanınmaya başladığınız, ünlülüğe adım attığınız zamanları dinleyebilir miyiz?
OG: İlk Türkiye ye lanse olduğum DMC 2000 yılında  “Yoksun” adında bir albüm yaptım. Üçüncü albümüm, profesyonel olarak ilk. Diğerlerini saymıyorum.
PE: O zaman albümlerin çok sattığı dönemlerdi, ne kadar sattı ?
OG: Belli bir başarı yakaladı. İnanılmaz güzel bir albümdü. Ercan Saatçi prodüktörümüz. Bir çok sanatçı ile hem düet, hem vokal vardı  o albümde. Emrah, Nuray Hafiftaş, Ömer Danış aklıma gelenler.
PE: Şöhret basamakları hangi albümde yakaladınız?
OG: 2007 de beni tamamen insanlara tanıtan yani şöhret dediğimiz “Yiğit Yaralı Olur” albümü. Bu şarkı beni milyonlaca insanlara ulaştırdı. Sonra Baboş türkümüz inanılmaz bir patlama oldu, bir çok kesim bu türkü ile beni hatırlamaya başladı. Benim için inanılmaz bir başarı sağladı.
PE: Daha sonra sizin ikinci bir çıkışınız oldu bunu anlatır mısınız?
OG: Hali hazırda yedi, sekiz şarkım beklerken övünerek söylüyorum, belkide dünyaya kabul ettirdiğimiz “Aşk Çiçeğim” adlı şarkı tüm dünyada inanılmaz bir başarı sağladı ve ikinci bir çıkış sağladı. Arabeks tarihinde hiç görülmemiş bir başarı 25 milyon izlenme, tıklanma ile ikinci çıkışımı sağladı. Ttnette arabeks dünyası ilk 100 giremez, 10 hafta ben ttnette bulundum bu önemli bir başarı. Aşk çiçeği yıktı geçti.
PE: UFUKTA YENİ BİR ALBÜM GÖRÜNÜYORMU
Bir ay içinde Allah’ ın izniyle. Okumalar kaldı sadece, hazır neredeyse. Bir Yıldız Tilbe, bir Hakan Altun şarkısı. Ben türkiye koşullarında albüm yapmak istemiyorum tek şarkı ile gitmek istiyorum. Çünkü biliyorsunuz satmıyor albümler. Ama böyle bir başarı elde edince elimizde hem bizim hem radyoların bir şey olsun diye albüm yapacağız.
PE: Kaç şarkılı albüm yapacaksınız?
OG: Sekiz şarkılı. Ben çok şanslı biriyim, Türkiye de önemli bestecilerin şarkılarını seslendiriyorum. Sağolsunlar parada almıyorlar benden. Sevgili Yıldız Tilbe, Hakan Altun, Bülent Serttaş.
PE: Sizde farklı bir şey var sanki, seviliyorsunuz.
OG: Emek bu, camiada bu çok önemli bir konu. Değerli şarkılar var üzerimde çok büyük bir sorumluluk. Şunu gururla söylüyorum, kesintisiz 25 sene sahne hayatı 30 senede ben 25 diyorum. 25 senedir kesintisiz sahne yapan tek insan benim diyebilirim.
PE: Sanat ve sahne dünyasında en çok zorlandığınız durum ne oldu?
OG: Şöhret kaygım olmadı, işimi yapayım belkide bu benim için bir dez avantajdı böyle düşünmem. Çünkü aslında biz şarkıcılar bu işi yaparken alkışı çok seviyoruz. Benim çok fazla şöhret imkanı varken medyatik yaşama imkanım varken bile medyatik yaşamadım. Medyatik aşklarım olduğunda bile gözlerden uzak yaşadım hiç kendi reklamımı yapmadım, hatta medyatik aşklarımda kimse kiminle beraber olduğumu bilmez. Sade ve mütevazi yaşamıyı tercih ettim hiç sahte reklamım olmadı.
PE: Günümüz medyasını nasıl değerlendriyorsunuz?
OG: Gerçek anlamda zoruma hep şu gitmiştir. 40 yıldır sanatını icra eden duayenlerimiz üstadlarımız var. Türkiye ye Türk müziğine hizmet ederler, müziği a dan z ye bilirler, bir tv programında umursanmaz, 20 yaşında müziği hiç bilmeyen gayri ihtiyayi tek şarkı ile patlamıştır bütün gazeteciler onun peşinde geziyordur. Buda bana ilginç geliyor.
PE: Aşk çiçeği gibi bir şarkı yaptınız, geri dönüşler nasıldı?
OG: Hakkı Yalçın çok güzel bir yazı yazmıştı aşk çiçeği ile ilgili. Diğerleri hep aşk muhabbeti aradı.
PE: Bu şarkıyı yaparken hangi duyguları besliyordunuz ? Bir kadın için mi yaptınız ?
OG: Ben inanılmaz şarkı seçerim, sanatçılar album yaparken bile hep bana dinletirler. Yanılma payım pek olmamıştır. Bu şarkı tutar dersem tutar hayatımda yanılabilirim ama şarkı konusunda yanılmam.
PE: Cevabımı alamadım.
OG: Bir kadın için yazmadım.
PE: Sizi en çok hangi kesim dinliyor bayan mı, erkek mi?
OG: Çok enteresandır Baboş şarkımı tüm sosyete özellikle hanımlar çok sevdi çocuklar sevdi tüm kesim sevdi.
PE: Oktay Bey bir tarafınız hep hüzün dolu bunu görebiliyorum.
OG: Çok hatalar yaptım Allah’ ın bize verdiği bu canı doğru kullanmadım ben hep yeğenlerime şunu derim benim yaptıklarımı yapmayın benim söyledilkerimi yapın. Evet duygusal biriyim ben.oyüzden bitarafım hep hüzünlüdür.
PE: Sanat dünyasında gelecekte kendini nerede görmek istiyorsunuz?
OG: : Allah kimseye muhtaç etmeden yaşayabileceğim kadar param var. sağlık ve huzur versin. Yoksa şan şöhret hiç umrumda değil. Zaten çok fazla şöhrette gözüm yok, Türkiyede sanatçı olmanın zorlukları var. Bunu hepimiz zaten yaşıyoruz.
PE: Peki size göre hangi ülkede daha rahat bu iş yapılabilir?
OG: Amerika özellikle vurgulamak isterim. Arap ülkelerinde aşk çiçeğim şarkısı Cezayir, Tunus, Fas gibi ülkelerden çok güzel teklifler alıyorum önümüzdeki günlerde değerlendireceğim.
PE: Başka ilgilendiğiniz iş dalı var mı?
OG: Hiç bir sanatçı ticarette başarılı olamıyor,bunun bir sürü örnekleri var, ben hiç bir zaman başka bir iş yapmayı düşünmedim.
PE: Sosyal sorumluluk projelerine bakış açınız nedir?
OG: Yardım gecelerinde mutlaka bulunmaya çalışıyorum. Ayda dört beş tane konserimiz oluyor. Elimizden geldiğince bulunmaya ve duyarlı olmaya çalışıyorum.
 PE: Örnek aldığınız sanatçı kimdir?
OG: Herkesle dostum ama örnek aldığım çok sevdiğim merhum Müslüm Gürsestir. Şu an özellikle örnek aldığım kimse yok.
PE: Burcunuz?
OG: Şarkıcı burcu İkizler, deli doluyum.
PE: Hobin var mı?
OG: Eskiden futbol oynardım, sinema şimdi.
PE Hangi takımı tutuyorsunuz?Fanatikmisiniz?
Galasaray ve Elazığ sporu tutuyorum ve fanatiğim
PE En çok sevdiğiniz yemekler hangisi
Etli yemekler,Türlü,Nohut,Kuru fasulye ve Bulgur pilavı
PE Şuanda hayatınızda biri varmı? Evliliğe bakış açınız nedir?
Şuan hayatımda biri yok,Evlilik için çok seçiciyim. Hayat arkadaşımı bulursam evliliğe evet derim.
PE: Bir sanatçı olarak Türkiyedeki olayları nasıl gözlemliyorsunuz?
OG: Bugüne kadar vatan için bayrak için yaşadık. Belkide kimse bilmez bizde meydanlardaydık, sokaklardaydık. Dış güçlerin etkisi ile yaşamaya çalışıyoruz. Hem muhalefetle hem de sayın Cumhurbaşkanımızla ve özellikle halkımızla dünyaya bir olduğumuzu kanıtladık. Bizi artık kimse yıkamaz.
PE: Son Aktüel dergisi için ne söylemek istersiniz?
OG: Türkiyede yıllardır başarılı bulduğum dergilerden bir tanesi. Bu dergi ile röportaj yapmak benim için büyük bir mutluluk. Barış içinde yaşayacağımız bir dünya hayalimizdir.


Facebook hesabınızla yorum yapın:
Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*
E-posta*

(E-posta adresiniz sitede görünmez)
Yorum*


(Yandaki güvenlik kodunu bu alana giriniz)
   
 

Diğer MAGAZİN Haberleri

Başlık Tarih
 
Feridun Düzağaç 25 Mayıs’ta Trump Cadde’de… Katılım ücretsiz…20 Mayıs 2019
Feridun Düzağaç 25 Mayıs’ta Trump Cadde’de… Katılım ücretsiz…20 Mayıs 2019
Mahkemelik olan Bülent Ersoy ve Onur Akay’ı, Cengiz Semercioğlu barıştıracak!17 Mayıs 2019
​Türkiye’nin ilk ve tek popüler kültür festivali ‘fizy İstanbul Müzik Haftası’ 20-30 Haziran’da İstanbul’da15 Mayıs 2019
Naz Elmas’tan Emaar Modül İstanbul’da Anneler Günü buluşması 14 Mayıs 2019
FRANSA’DA YEŞİLÇAM RÜZGARI ESECEK!10 Mayıs 2019
KENAN DOĞULU' YA BİR ÖDÜL DE RADYO BOĞAZİÇİ'NDEN GELDİ10 Mayıs 2019
DUMAN ADANA’DA HAYRANLARIYLA BULUŞTU06 Mayıs 2019
Derya Uluğ 11 Mayıs’ta Trump Cadde’de06 Mayıs 2019
GELECEĞE DAİR TEK PLANIM “OYUNCULUK”06 Mayıs 2019
MİNİKLERİN MELEK ABLASI02 Mayıs 2019
İŞTE BURASI BENİM AİLEM!02 Mayıs 2019
CORNETTO ve Aleyna Tilki’den Yılın Sürprizi17 Nisan 2019
‘Fahri Baba’nın yemek keyfi09 Nisan 2019
​SİCİMOĞLU VE ESMERSOY SÖYLEŞİDE BULUŞACAK09 Nisan 2019
​“SOSYAL MEDYA FENOMENLERİ KADİR HAS ÜNİVERSİTESİ’NDE BİR ARAYA GELECEK”02 Nisan 2019
​SİNEM KOBAL LOS ANGELES'DA!27 Mart 2019
Bioderma Özlem Süer’in “h2o” koleksiyonu ile “The Water Manifesto” Defilesinin Sponsoru Oldu!26 Mart 2019
​MAZHAR ALANSON'UN DİLİNDEN "MAZHAR OLMAK"25 Mart 2019
PENTAGRAM SANAT PERFORMANCE SAHNESİ’NDE SEVENLERİYLE BULUŞTU25 Mart 2019
Özge Özberk’ten kahkaha tufanı25 Mart 2019
GELECEĞİN YILDIZLARINDAN BOSTANCI GÖSTERİ MERKEZİ’NDE MUHTEŞEM PERFORMANS25 Mart 2019
BURAY TAC MAHAL’DE!..25 Mart 2019
SILA’DAN YENİ İMAJ21 Mart 2019
​Cem Yılmaz’ın Yeni Gösterisi ‘Diamond Elite Platinum Plus19 Mart 2019
​MELEK MOSSO DÜNYACA ÜNLÜ FRANSIZ CAZ SANATÇISI HİNDİ ZAHRA İLE AYNI SAHNEYİ PAYLAŞTI!..18 Mart 2019
​MELEK MOSSO DÜNYACA ÜNLÜ FRANSIZ CAZ SANATÇISI HİNDİ ZAHRA İLE AYNI SAHNEYİ PAYLAŞTI!..18 Mart 2019
OTİZMLİ ÇOCUKLAR İÇİN PODYUMA ÇIKTILAR18 Mart 2019
MABEL MATİZ KARADENİZ’DE13 Mart 2019
KARİZMALARDAN PODYUM GEÇİDİ11 Mart 2019
Dilan Çiçek Deniz, Hazar Ergüçlü, Melisa Şenolsun: Hayatın her alanındayız ve daha çok olacağız!08 Mart 2019
ŞİİRLERE SES OLANLARDA KONUĞUM SERKAN AKYILDIZ05 Mart 2019
​ÜNLÜ İSİMLER, VODAFONE RED GECESİ’NDE BULUŞTU 05 Mart 2019
BENSİZ AHMET KAYA FİLMİ OLMAZ05 Mart 2019
Alanson ile Senfonik Bir Geceye Mazhar Oldular04 Mart 2019
“SELDA BAĞCAN HAPİSTEYKEN BABAM ‘BÜLBÜL’ ŞARKISINI ONUN İÇİN YAZMIŞTI”04 Mart 2019
Sertab’ın Müzikali bu kez ‘eğitimde fırsat eşitliği’ için sahnede!04 Mart 2019
​ALTUĞ AKINSEL’DEN YENİ SİNGLE!26 Şubat 2019
Nurseli İdiz’in Oyun Öncesi Alışveriş Turu 23 Şubat 2019
KENAN DOĞULU’DAN 360 DERECELİK BİR İLK!22 Şubat 2019
MİNE ÇAYIROĞLU MODAYA UYDU: YOGİ OLACAK21 Şubat 2019
DORA DOĞAN İDDİALI ŞARKISINA KLİP ÇEKTİ21 Şubat 2019
Bonne Vie Ödülleri sahiplerini buldu19 Şubat 2019
​Hilton İstanbul Maslak, Dilara Koçak’ın “Önce Gülümse” çantalarına Temel İhtiyaç Derneği için destek verdi 19 Şubat 2019
KONYA FASHİON DAY 2019’DA ÜNLÜ MANKENLER PODYUMDA19 Şubat 2019
KONYA FASHİON DAY 2019’DA ÜNLÜ MANKENLER PODYUMDA19 Şubat 2019
​Burcu Esmersoy ve Kürşat Başar Tepede Sohbet’e geliyor19 Şubat 2019
​ONUR ŞAN'DAN 7 BÖLGE TÜRKÜLERİ18 Şubat 2019
Zorlu PSM’nin yepyeni kulübü Touché, bu hafta dopdolu programıyla sanatseverleri karşılıyor18 Şubat 2019
İstMarina AVM’de Aleyna Tilki İzdihamı18 Şubat 2019
​Rafet El Roman Aşk Şarkılarıyla Mersinlileri Büyüledi13 Şubat 2019
MABEL MATİZ VE EZHEL’İN EĞLENCELİ ANLARI12 Şubat 2019
Ata Demirer Gazinosu 2 Mart’ta Concorde Luxury Resort’ta 12 Şubat 2019
​SILA SEVGİLİLER GÜNÜ’NDE KAPALI GİŞE12 Şubat 2019
Victoria ve David Beckham Sevgililer Günü’nde baş başa Eataly’de!11 Şubat 2019
61. GRAMMY MÜZİK ÖDÜLLERİ SAHİPLERİNİ BULDU11 Şubat 2019
​SİNEM KOBAL: “Çocuklar her şeyin en güzelini hak eder”11 Şubat 2019
​SİNEM KOBAL: “Çocuklar her şeyin en güzelini hak eder”11 Şubat 2019
“EMRE ALTUĞ” UNUTULMAZ AŞK ŞARKILARI 11 Şubat 2019
​BURCU ESMERSOY, VODAFONE RED İLE DÜNYAYI GEZECEK11 Şubat 2019
İstMarina AVM’de Aleyna Tilki Rüzgarı Esecek 11 Şubat 2019
​EVLİLİK FUARI’NDA CHLOE LOUGNAN ORTAÇ RÜZGARI ESTİ05 Şubat 2019
GLISS Marka Elçisi SELMA ERGEÇ Oldu05 Şubat 2019
​Ünlü oyuncu Birgül Ulusoy Sokak Hayvanlarına Destek Verdi04 Şubat 2019
Kylie Minoque’un Tercihi The Organic Pharmacy30 Ocak 2019
MELEKSU STÜDYOYA GİRDİ; ‘BOMBA GİBİ GELİYORUM’ DEDİ24 Ocak 2019
LOL BEBEK KONSEPTLİ 8.YAŞ PARTİSİ/NİZİPLİOĞLU AİLESİNİN MUTLU GÜNÜ 16 Ocak 2019
DOĞUM GÜNÜNÜ SAHNEDE KUTLADI16 Ocak 2019
​LESHOW İSTANBUL’UN PODYUMDAKİ SÜRPRİZ İSMİ “ÖZKAN UĞUR”!!!15 Ocak 2019
​LESHOW İSTANBUL’UN PODYUMDAKİ SÜRPRİZ İSMİ “ÖZKAN UĞUR”!!!15 Ocak 2019
Tugay Kerimoğlu ve kızı Melis’in alışveriş günü 15 Ocak 2019
​Deniz Çakır Olayına Avukat Oğuz Kara Yorumu14 Ocak 2019
​HÜSNÜ ARKAN VE CAN GOX İLE MÜZİK DOLU GECE14 Ocak 2019
​KENAN DOĞULU’DAN 360 derece konser14 Ocak 2019
NEVZAT SOYDAN YENİ ŞARKISIYLA İDDİALI GELİYOR13 Ocak 2019
VODAFONE FREEZONE, TÜRKİYE’NİN YENİ GENÇ SESLERİNE ULAŞMAYA DEVAM EDİYOR11 Ocak 2019
​NURAY NUR KASIP KAVURUYOR!09 Ocak 2019
​ANTALYA 2019’A KENAN DOĞULU İLE GİRDİ02 Ocak 2019
EGE PERLA, ARALIK KONSERLERİNE PİNHANİ İLE MUHTEŞEM BİR FİNAL YAPTI! 31 Aralık 2018
​Torium’da Onur Mete fırtınası esti31 Aralık 2018
​Resul Dindar, 5 Ocak’ta Trump Cadde’de 31 Aralık 2018
LADY GAGA'YI GİYDİREN TÜRK MODACI ZEYNEP KARTAL : “MESLEĞİME TÜRKİYE'DE HALK EĞİTİM KURSUYLA BAŞLADIM”27 Aralık 2018
ÜNLÜ İŞ ADAMLARI'NIN EŞLERİ KANYON'DA26 Aralık 2018
​İrem Helvacıoğlu “LC Waikiki Aile Buluşmaları”nda Hayranlarıyla Buluştu26 Aralık 2018
MAGAZİNDE İLK KEZ YILIN AİLESİ ÖDÜLÜ VERİLDİ25 Aralık 2018
AHU YAĞTU İLK KEZ TİYATRO SAHNESİNDE25 Aralık 2018
Yılbaşında,fado müziği dinlemeye,şarap bağlarını gezmeye gidiyor25 Aralık 2018
KANYON BÜYÜK YILBAŞI KONSERİ’NİN YILDIZI “YALIN”25 Aralık 2018
NİZİPLİOĞLU’NA 45’İNCİ YAŞ SÜRPRİZİ!25 Aralık 2018
ELEXUS’TA YILBAŞI, 2019’DA DA ÇOK FARKLI19 Aralık 2018
​NEFİSE KARATAY, VODAFONE PARK’A KONUK OLDU 19 Aralık 2018
Alişan ve Buse Varol bebek alışverişinde19 Aralık 2018
​“YANIMDA KAL” FİLMİNİN GALASI YAPILDI19 Aralık 2018
MABEL’DEN ÇANAKKALE ÇIKARMASI17 Aralık 2018
​Yeni yıl coşkusu bu yıl da Zorlu’da yaşanacak03 Aralık 2018
​Yeni yıl coşkusu bu yıl da Zorlu’da yaşanacak03 Aralık 2018
USTA YORUMCULAR JOLLY JOKER’İ SALLAYACAK27 Kasım 2018
EDİS VE SILA YILIN EN BEĞENİLEN SANATÇILARI OLDU27 Kasım 2018
ACUN ILICALI VE ŞEYMA SUBAŞI BOŞANDI!26 Kasım 2018
​BURAY’A YENİ ALBÜMÜNÜN İLK İMZA GÜNÜNDE YEDİDEN YETMİŞE SEVGİ SELİ26 Kasım 2018
​BİRSEN TEZER’DEN MÜZİK ZİYAFETİ19 Kasım 2018
BEGÜM POLAT HEM ROLÜ HEM ŞARKILARI İLE GÜNDEMDE18 Kasım 2018
​SILA VE AHMET KURAL DAVASINDA, ŞİMDİ NE OLACAK?07 Kasım 2018
GENÇ YILDIZIN ÖDÜL HEYECANI GENÇ OYUNCUYA İZLEYİCİDEN TAM NOT07 Kasım 2018
​GÜLBEN ERGEN RADYO TRAFİK MARMARA’DA05 Kasım 2018
​Tuğba Özay Oyun Öncesi Moral Depoladı05 Kasım 2018
İLYAS YALÇINTAŞ SAHNESİNDE MÜSLÜM GÜRSES RÜZGARI30 Ekim 2018
​KIRAÇ’TAN MÜZİK ZİYAFETİ22 Ekim 2018
Demet Akalın Home City Pendik Mobilya ve Dekorasyon Alışveriş Merkezi’nde Hayranları ile Buluştu22 Ekim 2018
Demet Akalın Home City Pendik Mobilya ve Dekorasyon Alışveriş Merkezi’nde Hayranları ile Buluştu22 Ekim 2018
​GOLDEN HEART ÖDÜLLERİ SAHİPLERİNİ BULDU17 Ekim 2018
​GOLDEN HEART ÖDÜLLERİ SAHİPLERİNİ BULDU17 Ekim 2018
MELTEM ERENSOYLU BAKIRKÖY NİSPET'YE SAHNE ALACAK16 Ekim 2018
İZMİR’DE KENAN DOĞULU’YA YOĞUN İLGİ15 Ekim 2018
Özdemir Erdoğan’dan duygu dolu konser 15 Ekim 2018
ÜNLÜ SANATÇI ALEYNA TİLKİ, LOFT’UN YÜZÜ OLDU15 Ekim 2018
​Ekranların En Çok Konuşulan Dizileri Belli Oldu02 Ekim 2018
Deniz Çakır’ın tiyatro heyecanı Provalar başladı02 Ekim 2018
BURAY “KEHANET”İNİ AÇIKLIYOR!..02 Ekim 2018
‘Aşkını kendi büyülü dünyasında yaşayan en cool çift’ Beren Saat ve Kenan Doğulu oldu. KizlarSoruyor tarafından hazırlanan ‘Aşkını gözlerden uzakta yaşayan en cool çift sizce hangisi?’ anketinin sonuçları açıklandı. Binlerce kişi tarafından oylanan ankette en çok oyu Beren Saat ve Kenan Doğulu çifti aldı.02 Ekim 2018
Eren Talu ve eşi Serap Talu kızları Su’nun sekizinci yaşını kutladı01 Ekim 2018
Eylül’ün Yeni Teklisi “Çok Kalbimi Kırdın”ın Klibi Yayımlandı!26 Eylül 2018
Başarılı Oyuncu Çiçek Dilligil’den Otizmli Çocuklara Destek!25 Eylül 2018
ŞENAY LAMBAOĞLU YENİ ALBÜMÜNÜN İLK KONSERİYLE “BURADA MÜZİK VAR” DİYECEK25 Eylül 2018
Tuna Kiremitçi ve Özge Fışkın ile Zorlu’da müzik ziyafeti24 Eylül 2018
3. ULUSLARARASI TEKSTİL ZİRVESİ’NDE ÖZGE ULUSOY ROBOTLARLA PODYUMA ÇIKACAK.19 Eylül 2018
ÜNLÜ RAPÇİ ALLAME DÜNYAEVİNE GİRDİ!19 Eylül 2018
Kinetix, “Adımın Ses Getirsin” kampanyası kapsamında Gazapizm ile işbirliği yaptı! 19 Eylül 2018
HOLLANDA MEDFEST, AÇILIŞI MELEK MOSSO İLE YAPTI!.. MOSSO'LU MEDFEST AÇILIŞI!..19 Eylül 2018
BU SEZON KÜRK MANTOLU MADONNA’DA RAİF EFENDİ’Yİ ENGİN ALKAN OYNAYACAK!19 Eylül 2018
YILDIZ TİLBE AÇIKHAVADA SEVENLERİYLE BULUŞUYOR19 Eylül 2018
HMD Global Türkiye Müdürü Sertaç Şener oldu18 Eylül 2018
SEVGİ’YE SANATÇILARDAN BÜYÜK DESTEK!..18 Eylül 2018
MÜSLÜM GÜRSES’İN ÇOCUKLUĞU ŞAHİN KENDİRCİ’YE EMANET 18 Eylül 2018
​İki genç yıldız aynı sahnede!18 Eylül 2018
‘Araba Sevdalısı Ünlü’ Cem Yılmaz seçildi. KizlarSoruyor’un hazırladığı ‘Arabalara sevdalısı ünlü erkek’ konulu anketin sonuçları açıklandı. Binlerce kişi tarafından oylanan ankette en çok oyu Cem Yılmaz aldı17 Eylül 2018
HARBİYE’DE SILA TUTULMASI17 Eylül 2018
‘KANSERSİZ YAŞAM SENİN ELİNDE’ PROJESİ İÇİN ÜNLÜLER GÜÇLERİNİ BİRLEŞTİRDİ17 Eylül 2018
ARKADAŞLARI, OĞUZ ARDA SEL’İ UNUTMADI17 Eylül 2018
Fuarın 6. Gününde Fatih Erkoç Rüzgarı Esti16 Eylül 2018
ROCK SAHNESİ’NDE İZMİRLİLERE SÜPRİZ16 Eylül 2018
CEPTETEB için kamera karşısına geçtiler16 Eylül 2018
'İki İyi Çocuk' Başkentte büyük ses getirdi 01 Eylül 2018
Hamdi-Louise Ulukaya çifti, düğünlerini İstanbul’da yaptı29 Ağustos 2018
SERKAN KAYA’DAN BAYRAM HEDİYESİ23 Ağustos 2018
SERTAB ERENER’DEN KAPALI GİŞE EGE KONSERİ23 Ağustos 2018
KENDİNE BAKTIRMAYI BİLİYOR10 Ağustos 2018
Boğazda Sürpriz Doğum Günü09 Ağustos 2018
ALANYA’NIN EN GÜZELİ NURAY NUR BÜYÜK PROJELER PEŞİNDE!06 Ağustos 2018
PARS OLGAR ACUN’DAN PROJESİNE DESTEK BEKLİYOR03 Ağustos 2018
SAHNEDE KARDEŞ DAYANIŞMASI31 Temmuz 2018
Nur Soydan'ı kendisinden dinledik24 Temmuz 2018
Savcılığın belgesinde şok sözler: 'Adnan Oktar istismarı izlerdi'19 Temmuz 2018
TATİLİ BİTMİYOR18 Temmuz 2018
‘MÜSAADENİZLE BÜYÜKLER’ filminde kamera motor dedi14 Temmuz 2018
TATİLİ BIRAKTI HAYRAN ZİYARETİNE GİTTİ12 Temmuz 2018
MANUŞ BABA, HARBIYE AÇIKHAVA TİYATROSU'NU SALLADI!12 Temmuz 2018
Kenan Doğulu'nun VAY BE albümünün ilk video klibi “Issız Ada” şarkısına çekildi12 Temmuz 2018
YILIN EN YÜKSEK BÜTÇELİ HİNT DÜĞÜNÜ İSTANBUL’DA GERÇEKLEŞTİ12 Temmuz 2018
“DENİZ VE GÜNEŞ” FİLMİ 1 HAZİRAN’DA VİZYON’DA30 Mayıs 2018
ON PARMAĞINDA ON MARİFET EYLÜL SÜRPRİZİ30 Mayıs 2018
BALKAYMAK'TAN AĞLATAN SAHNELER28 Mayıs 2018
“KÜRK MANTOLU MADONNA”NIN OYUNCULARI VODAFONE’UN EVSAHİPLİĞİNDE BASIN MENSUPLARIYLA BİR ARAYA GELDİ24 Mayıs 2018
İŞ TEMPOSUNA KAHVE MOLASI 22 Mayıs 2018
ARCO Lizbon’un 3. yılında Latin sanat dünyasını biraraya getirdi 22 Mayıs 2018
Nükhet Duru’dan Kaan Sekban’a sürpriz ziyaret21 Mayıs 2018
'ALTIN BADEM YAŞAM ÖDÜLLERİ' ikinci kez sahiplerini arıyor13 Mayıs 2018
MASA FUTBOLUNDA TÜRKİYE'NİN EN İYİLERİ BELLİ OLDU30 Nisan 2018
DİJİTAL DÜNYANIN 'EN' LERİ ÖDÜLLERİNE KAVUŞUYOR26 Nisan 2018
BAKIRKÖY ​AŞKLAVA BAKLAVA'YA SEDA SAYANLI AÇILIŞ!23 Nisan 2018
Gülben Ergen Bostancı Gösteri Merkezi’nde…10 Nisan 2018
ŞARKI DİLLERDE ELAZIĞ GÜZELİ!07 Nisan 2018
YILIN DEV PROJESİ 2023 FİLMİ İÇİN GERİ SAYIM BAŞLADI02 Nisan 2018
MEHMET ERDEM, YENİ ALBÜMÜ “NEDEN BÖYLEYİZ”İN LANSMAN KONSERİ İLE ZORLU PSM’DE!..28 Mart 2018
Mustafa Güngece’nin Sinem ile ‘Mutluluk Duası”27 Mart 2018
SAADET ALAN TÜRKÜLER DİLİMİZ'LE ÇIKIŞ YAKALADI23 Mart 2018
AVON’un yeni marka yüzü Dilan Çiçek Deniz14 Mart 2018
GÖRKEMLİ GALADA ÇİFTE KUTLAMA04 Mart 2018
YILDIZ ASYALI: 'ELİF DİZİSİNDE İLK KEZ KÖTÜ OLDUM'02 Mart 2018
Ayşegül Aldinç ve Nevra Serezli hasret giderdi28 Şubat 2018
ÇAĞLA ŞIKEL ÇOCUKLARI İLE KEYİFLİ BİR GÜN GEÇİRDİ01 Mart 2018
SERHAT’TAN GÖZ KAMAŞTIRAN MİLYONLUK ŞOV28 Şubat 2018
ÜNLÜ UZMAN VİP MASÖR GÖKSEL BARAÇ'DAN MASAJ TÜYOLARI19 Şubat 2018
Haluk Özkan, Bestesi Gönlümüzün Derinliklerine İşliyor…19 Şubat 2018
SEVGİLİSİ ÇALDI AYDİLGE SÖYLEDİ17 Şubat 2018
Fenomenden yeni single “Aklım Gider Aklına”06 Şubat 2018
YILMAZ ULUSOY’A SÜRPRİZ KOMŞU ZİYARETİ21 Ocak 2018
DÜNYA MÜZİK LİSTELERİ KASIP KAVURACAK19 Ocak 2018
Enes Batur hayranları galaya akın etti17 Ocak 2018
EMSEY HOSPITAL'DA YATAN NURAY HAFİFTAŞ ZİYARETÇİ AKININA UĞRUYOR17 Ocak 2018
O SES TÜRKİYE'nin Güzel Büşra'sı Sesiyle Büyüledi.10 Ocak 2018
Mesut Yılmaz'dan Teşekkür İlanı .04 Ocak 2018
Ünlü İsim, Cumhurbaşkanı Erdoğan sayesinde ameliyat oldu.03 Ocak 2018
'YENİ YILDA YENİ VE FARKLI PROJELERDE GÖREBİLİRSİNİZ'02 Ocak 2018
Cvk Park Bosphorus'ta yeni yılda Selami Şahin rüzgarı esti !02 Ocak 2018
Cem Yılmaz'ın Gökhan'la düeti O Ses Türkiye'yi coşturdu!01 Ocak 2018
AĞAOĞLU İSTANBULLULARI MÜZİK VE EĞLENCEYE DOYURACAK19 Aralık 2017
BAHADIR TATLIÖZ SEVGİ SELİNİN ORTASINDA KALDI14 Aralık 2017
TURİZM ÖDÜLLERİ SAHİPLERİNİ BULDU12 Aralık 2017
44. Pantene Altın Kelebek Ödülleri’nde Şıklık Yarışı10 Aralık 2017
Mustafa-Emina Sandal Çifti Boşanıyor Mu?08 Aralık 2017
Emre Altuğ’un baba&oğul günü30 Kasım 2017
GÖKHAN TEPE'DEN FİLM TADINDA KLİP!25 Kasım 2017
Serdar Ortaç: Yürürken dengede duramıyorum!24 Kasım 2017
Adriana Lima’dan Tülin Şahin’e müstehcen şaka20 Kasım 2017
CEM YILMAZ'DAN HEYECANLANDIRAN TWEET10 Kasım 2017
HAZAL KAYA KÜLLERİNDEN DOĞDU10 Kasım 2017
DOĞUKAN MANÇO: BABAMIN SON FOTOĞRAFI 08 Kasım 2017
SERDAR ORTAÇ EVLİLİĞİ İLE İLGİLİ MERAK EDİLENLERİ ANLATTI 07 Kasım 2017
SİBEL CAN 3 AY DA 10 KİLO VERDİ 07 Kasım 2017
DENİZ SEKİ KARDEŞİNİ EVLENDİRDİ 06 Kasım 2017
'YÜZÜKLERİN EFENDİSİ' İÇİN KESENİN AĞZINI AÇTILAR06 Kasım 2017
BURSA'DA FATİH ERKOÇ KONSERİ06 Kasım 2017
BAŞ MANKEN TÜLİN ŞAHİN 06 Kasım 2017
KIBRIS'TA VOLKAN KONAK RÜZGARI 31 Ekim 2017
BURCU BİRİCİK,ÇAĞATAY ULUSOY İLE AYNI DİZİDE31 Ekim 2017
BURAK ÖZÇİVİT PASTACI OLUYOR30 Ekim 2017
DENİZ SEKİ UMREYE GİTTİ 30 Ekim 2017
ACUN ILICALI'DAN SURVİVOR AÇIKLAMASI 30 Ekim 2017
SEVİLEN ŞARKICI ALTAY KIBRIS’TA SAHNE ALACAK11 Ekim 2017
'Kervan 1915'in galası Grand Pera'da gerçekleşti! 05 Ekim 2017
FUNDA ARAR KIBRIS'DA FIRTINA GİBİ ESTİ01 Ekim 2017
Murat Boz ve Kibariye ‘Muud’ ile Harbiye’ye damga vurdu 28 Eylül 2017
Madonna'nın albüm fiyaskosu!25 Eylül 2017
Limon Kabuğu Mucizesi 25 Eylül 2017
8 yıl aradan sonra “ÖZLEMİŞİM”23 Eylül 2017
Ebru Şallı, Antalyalı hayranlarıyla buluştu17 Eylül 2017
“FİRARDAYIZ” 29 EYLÜL’DE SİNEMALARDA17 Eylül 2017
NEŞE KARABÖCEK VE YELİZ’DEN NOSTALJİ RÜZGARI17 Eylül 2017
LİNET’İN BEBEK ÖZLEMİ15 Eylül 2017
ÜNLÜLER TARKAN KONSERİNE AKIN ETTİ15 Eylül 2017
AYŞE ÇINAR’DAN HER MEVSİM OYNATACAK ŞARKI “ÇIKI ÇIKI”14 Eylül 2017
7. BODRUM TÜRK FİLMLERİ HAFTASI YENİLİKLERİ VE SÜRPRİZLERİYLE BAŞLIYOR14 Eylül 2017
EBRU GÜNDEŞ CRATOS'DA HERKESİ BÜYÜLEDİ05 Eylül 2017
CRATOS'DA SERKAN KAYA RÜZGARI03 Eylül 2017
EMRE AYDIN'A ERDEK'TE SOĞUK DUŞ27 Ağustos 2017
‘GÖZLERDEN UZAK KARADENİZ TATİLİ’22 Ağustos 2017
Ünlü çift karar verdi!17 Ağustos 2017
ALEYNA TİLKİ: 'CAN EMNİYETİM İÇİN OKUL DEĞİŞTİRİYORUM'15 Ağustos 2017
TİMUR ACAR BABA OLDU09 Ağustos 2017
SAFİYE SOYMAN'IN ZOR ANLARI09 Ağustos 2017
DİZİ SİTELERİNE YASAK GELİYOR09 Ağustos 2017
SİBEL CAN’DAN EGE TURNESİ07 Ağustos 2017
GÜCÜMÜ GÖRECEKSİNİZ02 Ağustos 2017
İdo'dan "Hasret Kaldım" Sürprizi01 Ağustos 2017
PODYUMDA ÇAĞLA ŞIKEL RÜZGARI01 Ağustos 2017
OSES TÜRKİYE JÜRİSİNE BOMBA İSİM 28 Temmuz 2017
"BİRBİRİMİZE ALIŞTIK"27 Temmuz 2017
YONCİMİK’İN ÇETESİ…26 Temmuz 2017
HARBİYE İÇİN 40 ŞARKILIK ULUSLARARASI REPERTUAR26 Temmuz 2017


 


 
 

2019 YEREL SEÇİMLERDE HANGİ PARTİYE OY VERECEKSİNİZ?

AK PARTİ
CHP
MHP
İYİ PARTİ
SP
HDP
DİĞER

Sonuçlar
Üye Girişi
E-mail
Şifre
 
   
  Yeni Üye | Şifremi Unuttum
Radyo Canlı Yayın
Sayfalar
Anasayfa | Künye | Gazeteler
CH
UA-107511990-1