Ana Sayfa > MAGAZİN

SANATÇI OKTAY GÜRTÜRK: ''ŞÖHRET İÇİN ŞARKI SÖYLEMİYORUM''
Flaş Haber
08 Kasım 2016
4 YAŞINDAN BU YANA ŞARKI SÖYLEYEN OKTAY GÜRTÜRK “ŞÖHRET OLMAK BENİM İÇİN ÖNEMLİ DEĞİL” HİÇ BİR ZAMAN AŞK HAYATIMI GÖZLER ÖNÜNDE YAŞAMAYI TERCİH ETMEMİŞ “BENİM HAYATIM SAHNEDE BİTECEK” DEDİ.
Fontu Büyült Fontu Küçült 100%

Sanatçı Oktay Göktürk ile sanat ve sanatçı üzerine bir söyleşi gerçekleştirdik. Sahne aldığı Beylikdüzü Beykent'teki Luba Club'te yatığımız ve çok keyifli geçen söyleşide sanatçının ne kadar özel hayatına dikkat ettiğini ve gözler önüne sermekten kaçındığını gördük.

RÖPORTAJ: PINAR ERDEM:

PE: Aktülel okurları için Oktay Gürtürk kimdir?

OG: Ömrünü müzige adamış, sahnelere adamış, kesintisiz 25,30 yıldır sahne ve müzik hayatı olan çocukluğumdan bu yana sahnelerde olan biriyim. Sahne ve müzik benim yaşam biçimim.
PE: Kendinizi bize nasıl tanıtırsınız?
OG: Çemişgezekliyim, Çemişgezek yıllar önce Elazığ’ a sonra da Tunceliye bağlı çok güzel ve şirin bir ilçemiz bizim. Tabi ben Elazığ doğma büyümeyim. Kütüğüm de Elazığ ama ailemin bir kısmı Tuncelide. Her vatan toprağı bizim kendi yerimiz, kendi ülkemiz, her yeri ayrı seviyoruz, evrensel düşünüyorum.
PE: Müzik hayatınıza başlangıcınızı anlatır mısınız?
OG: 4 yaşımdan beri şarkı söylüyorum. Musuki cemiyetlerinde başlayan müzik hayatım düğünlerde, (gülerek) çay partileri oluyordu eskiden, onlarla devam eden bir süreç. Cemiyetten sonra da tamamen profesyonel olarak 1900.. yılları söylesek (kahkaha ile) yaşımız ortaya çıkacak .. İlk şarkı söylemem ilkolkulda 23 Nisanda hiç unutmuyorum bir mumdur iki mumdur bu ne güzel bayramdır diye okuduğumuz :) türkülerle başladık. Sonra uzun yıllar yurdun her yöresinde ama ben asıl çok büyük hem maddi hem manevi hem de sanatsal açıdan büyük şeyler sağladığım Ankaradır. Müziğin müzik, sahnenin sahne olduğu dönemlerde ki sahneyi yaşamış, sahneye çıkmış şanslı insanlardan biriyim.
PE: Ankara daki sanat hayatınızı biraz daha anlatır mısınız?
OG: Müzik hayatına 1988 yılında profesyonel olarak başladım. 90lı yıllar çok güzel yıllardı müzik açısından. İnsanlar aileleri ile birlikte gelip o zamanlar gazinolara başkent Altınnal gazinosu vardı o dönemler.. Ankaranın pavyonları günümüzde en iyi dediğimiz sahnelerden daha kaliteliydi.  Çünkü pavyonlara insanlar aileleri ile gelebiliyorlardı.
PE: Profesyonel olarak söylediğiniz ilk şarkıda neler hissettiniz?
OG: Onu bilmiyorum ki ben J Kendimi bildim bileli çok büyük mutluluktu ya futbolcu olacaktım yada şarkıcı olacaktım. Biraz tembel olduğum için müziği tercih ettim. Futbolda her gün en az 5 km kros bana çok zor geliyordu. Tabi şarkı söylemeyi sevmemde çok büyük etkendi. Ben çok şanslı biriydim. Ankaraya gittim. O zamanlar dev isimler var yani. Belki de Allah’ ın lütfu direk astsolist olarak başladım beni çabuk kabul ettiler.
Albüm olmadan en büyük starla aynı ücreti alıp, daha çok iş yapıp mutlu yaşayan biriydim. Sonra İstanbul’ a geldim.
PE: İstanbul hayatı ve sanat hayatınıza başlangıcınızı merak ediyorum!
OG: Rahmetli Yaşar Kekeva, ilk albümü kendisiyle yapacaktık. O zaman dayım dernekler şefiydi. Çok beğenmişti beni ama çok genç olduğumu söylemiş. Değerlendirebileceğini söylemiş. Sonra rahmetli oldu. Sonrasında Ankara’ ya döndüm tekrar.
PE: İstanbul’ da ne kadar kaldınız?
OG: Sürekli üç gün Ankara, üç gün İstanbul gidiyordum. Evim Ankara Dikmendeydi. 2004 te tamamen İstanbul’ a yerleştim.
PE: Oktay Gürtürk Ankara sanatçısı mı?
OG: En önemli sanatçılar Ankaradan gelmiştir. Çünkü sahne hayatı Ankara da çok önemliydi. İbrahim abiler falan pavyondaydı, çok önemliydi yani. Çünkü Ankara’ daki insanlar İstanbulda müzik kültürü çok farklıydı. Eğlence yerleri yıllarca isim vermeyeyim yanlış anlaşılır. Etilerde yıllarca iş yaptılar. Ankara dinleyicisi gerçekten müziğe ve sanata önem veren insanlardı. Müzik dinlemeye gelirlerdi. Bakanlarda gelirdi. Sonra İstanbul ve Ankara arasında gelgitler başladı.
PE: Tanınmaya başladığınız, ünlülüğe adım attığınız zamanları dinleyebilir miyiz?
OG: İlk Türkiye ye lanse olduğum DMC 2000 yılında  “Yoksun” adında bir albüm yaptım. Üçüncü albümüm, profesyonel olarak ilk. Diğerlerini saymıyorum.
PE: O zaman albümlerin çok sattığı dönemlerdi, ne kadar sattı ?
OG: Belli bir başarı yakaladı. İnanılmaz güzel bir albümdü. Ercan Saatçi prodüktörümüz. Bir çok sanatçı ile hem düet, hem vokal vardı  o albümde. Emrah, Nuray Hafiftaş, Ömer Danış aklıma gelenler.
PE: Şöhret basamakları hangi albümde yakaladınız?
OG: 2007 de beni tamamen insanlara tanıtan yani şöhret dediğimiz “Yiğit Yaralı Olur” albümü. Bu şarkı beni milyonlaca insanlara ulaştırdı. Sonra Baboş türkümüz inanılmaz bir patlama oldu, bir çok kesim bu türkü ile beni hatırlamaya başladı. Benim için inanılmaz bir başarı sağladı.
PE: Daha sonra sizin ikinci bir çıkışınız oldu bunu anlatır mısınız?
OG: Hali hazırda yedi, sekiz şarkım beklerken övünerek söylüyorum, belkide dünyaya kabul ettirdiğimiz “Aşk Çiçeğim” adlı şarkı tüm dünyada inanılmaz bir başarı sağladı ve ikinci bir çıkış sağladı. Arabeks tarihinde hiç görülmemiş bir başarı 25 milyon izlenme, tıklanma ile ikinci çıkışımı sağladı. Ttnette arabeks dünyası ilk 100 giremez, 10 hafta ben ttnette bulundum bu önemli bir başarı. Aşk çiçeği yıktı geçti.
PE: UFUKTA YENİ BİR ALBÜM GÖRÜNÜYORMU
Bir ay içinde Allah’ ın izniyle. Okumalar kaldı sadece, hazır neredeyse. Bir Yıldız Tilbe, bir Hakan Altun şarkısı. Ben türkiye koşullarında albüm yapmak istemiyorum tek şarkı ile gitmek istiyorum. Çünkü biliyorsunuz satmıyor albümler. Ama böyle bir başarı elde edince elimizde hem bizim hem radyoların bir şey olsun diye albüm yapacağız.
PE: Kaç şarkılı albüm yapacaksınız?
OG: Sekiz şarkılı. Ben çok şanslı biriyim, Türkiye de önemli bestecilerin şarkılarını seslendiriyorum. Sağolsunlar parada almıyorlar benden. Sevgili Yıldız Tilbe, Hakan Altun, Bülent Serttaş.
PE: Sizde farklı bir şey var sanki, seviliyorsunuz.
OG: Emek bu, camiada bu çok önemli bir konu. Değerli şarkılar var üzerimde çok büyük bir sorumluluk. Şunu gururla söylüyorum, kesintisiz 25 sene sahne hayatı 30 senede ben 25 diyorum. 25 senedir kesintisiz sahne yapan tek insan benim diyebilirim.
PE: Sanat ve sahne dünyasında en çok zorlandığınız durum ne oldu?
OG: Şöhret kaygım olmadı, işimi yapayım belkide bu benim için bir dez avantajdı böyle düşünmem. Çünkü aslında biz şarkıcılar bu işi yaparken alkışı çok seviyoruz. Benim çok fazla şöhret imkanı varken medyatik yaşama imkanım varken bile medyatik yaşamadım. Medyatik aşklarım olduğunda bile gözlerden uzak yaşadım hiç kendi reklamımı yapmadım, hatta medyatik aşklarımda kimse kiminle beraber olduğumu bilmez. Sade ve mütevazi yaşamıyı tercih ettim hiç sahte reklamım olmadı.
PE: Günümüz medyasını nasıl değerlendriyorsunuz?
OG: Gerçek anlamda zoruma hep şu gitmiştir. 40 yıldır sanatını icra eden duayenlerimiz üstadlarımız var. Türkiye ye Türk müziğine hizmet ederler, müziği a dan z ye bilirler, bir tv programında umursanmaz, 20 yaşında müziği hiç bilmeyen gayri ihtiyayi tek şarkı ile patlamıştır bütün gazeteciler onun peşinde geziyordur. Buda bana ilginç geliyor.
PE: Aşk çiçeği gibi bir şarkı yaptınız, geri dönüşler nasıldı?
OG: Hakkı Yalçın çok güzel bir yazı yazmıştı aşk çiçeği ile ilgili. Diğerleri hep aşk muhabbeti aradı.
PE: Bu şarkıyı yaparken hangi duyguları besliyordunuz ? Bir kadın için mi yaptınız ?
OG: Ben inanılmaz şarkı seçerim, sanatçılar album yaparken bile hep bana dinletirler. Yanılma payım pek olmamıştır. Bu şarkı tutar dersem tutar hayatımda yanılabilirim ama şarkı konusunda yanılmam.
PE: Cevabımı alamadım.
OG: Bir kadın için yazmadım.
PE: Sizi en çok hangi kesim dinliyor bayan mı, erkek mi?
OG: Çok enteresandır Baboş şarkımı tüm sosyete özellikle hanımlar çok sevdi çocuklar sevdi tüm kesim sevdi.
PE: Oktay Bey bir tarafınız hep hüzün dolu bunu görebiliyorum.
OG: Çok hatalar yaptım Allah’ ın bize verdiği bu canı doğru kullanmadım ben hep yeğenlerime şunu derim benim yaptıklarımı yapmayın benim söyledilkerimi yapın. Evet duygusal biriyim ben.oyüzden bitarafım hep hüzünlüdür.
PE: Sanat dünyasında gelecekte kendini nerede görmek istiyorsunuz?
OG: : Allah kimseye muhtaç etmeden yaşayabileceğim kadar param var. sağlık ve huzur versin. Yoksa şan şöhret hiç umrumda değil. Zaten çok fazla şöhrette gözüm yok, Türkiyede sanatçı olmanın zorlukları var. Bunu hepimiz zaten yaşıyoruz.
PE: Peki size göre hangi ülkede daha rahat bu iş yapılabilir?
OG: Amerika özellikle vurgulamak isterim. Arap ülkelerinde aşk çiçeğim şarkısı Cezayir, Tunus, Fas gibi ülkelerden çok güzel teklifler alıyorum önümüzdeki günlerde değerlendireceğim.
PE: Başka ilgilendiğiniz iş dalı var mı?
OG: Hiç bir sanatçı ticarette başarılı olamıyor,bunun bir sürü örnekleri var, ben hiç bir zaman başka bir iş yapmayı düşünmedim.
PE: Sosyal sorumluluk projelerine bakış açınız nedir?
OG: Yardım gecelerinde mutlaka bulunmaya çalışıyorum. Ayda dört beş tane konserimiz oluyor. Elimizden geldiğince bulunmaya ve duyarlı olmaya çalışıyorum.
 PE: Örnek aldığınız sanatçı kimdir?
OG: Herkesle dostum ama örnek aldığım çok sevdiğim merhum Müslüm Gürsestir. Şu an özellikle örnek aldığım kimse yok.
PE: Burcunuz?
OG: Şarkıcı burcu İkizler, deli doluyum.
PE: Hobin var mı?
OG: Eskiden futbol oynardım, sinema şimdi.
PE Hangi takımı tutuyorsunuz?Fanatikmisiniz?
Galasaray ve Elazığ sporu tutuyorum ve fanatiğim
PE En çok sevdiğiniz yemekler hangisi
Etli yemekler,Türlü,Nohut,Kuru fasulye ve Bulgur pilavı
PE Şuanda hayatınızda biri varmı? Evliliğe bakış açınız nedir?
Şuan hayatımda biri yok,Evlilik için çok seçiciyim. Hayat arkadaşımı bulursam evliliğe evet derim.
PE: Bir sanatçı olarak Türkiyedeki olayları nasıl gözlemliyorsunuz?
OG: Bugüne kadar vatan için bayrak için yaşadık. Belkide kimse bilmez bizde meydanlardaydık, sokaklardaydık. Dış güçlerin etkisi ile yaşamaya çalışıyoruz. Hem muhalefetle hem de sayın Cumhurbaşkanımızla ve özellikle halkımızla dünyaya bir olduğumuzu kanıtladık. Bizi artık kimse yıkamaz.
PE: Son Aktüel dergisi için ne söylemek istersiniz?
OG: Türkiyede yıllardır başarılı bulduğum dergilerden bir tanesi. Bu dergi ile röportaj yapmak benim için büyük bir mutluluk. Barış içinde yaşayacağımız bir dünya hayalimizdir.


Facebook hesabınızla yorum yapın:
Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*
E-posta*

(E-posta adresiniz sitede görünmez)
Yorum*


(Yandaki güvenlik kodunu bu alana giriniz)
   
 

Diğer MAGAZİN Haberleri

Başlık Tarih
 
​Yeni yıl coşkusu bu yıl da Zorlu’da yaşanacak03 Aralık 2018
​Yeni yıl coşkusu bu yıl da Zorlu’da yaşanacak03 Aralık 2018
USTA YORUMCULAR JOLLY JOKER’İ SALLAYACAK27 Kasım 2018
EDİS VE SILA YILIN EN BEĞENİLEN SANATÇILARI OLDU27 Kasım 2018
ACUN ILICALI VE ŞEYMA SUBAŞI BOŞANDI!26 Kasım 2018
​BURAY’A YENİ ALBÜMÜNÜN İLK İMZA GÜNÜNDE YEDİDEN YETMİŞE SEVGİ SELİ26 Kasım 2018
​BİRSEN TEZER’DEN MÜZİK ZİYAFETİ19 Kasım 2018
BEGÜM POLAT HEM ROLÜ HEM ŞARKILARI İLE GÜNDEMDE18 Kasım 2018
​SILA VE AHMET KURAL DAVASINDA, ŞİMDİ NE OLACAK?07 Kasım 2018
GENÇ YILDIZIN ÖDÜL HEYECANI GENÇ OYUNCUYA İZLEYİCİDEN TAM NOT07 Kasım 2018
​GÜLBEN ERGEN RADYO TRAFİK MARMARA’DA05 Kasım 2018
​Tuğba Özay Oyun Öncesi Moral Depoladı05 Kasım 2018
İLYAS YALÇINTAŞ SAHNESİNDE MÜSLÜM GÜRSES RÜZGARI30 Ekim 2018
​KIRAÇ’TAN MÜZİK ZİYAFETİ22 Ekim 2018
Demet Akalın Home City Pendik Mobilya ve Dekorasyon Alışveriş Merkezi’nde Hayranları ile Buluştu22 Ekim 2018
Demet Akalın Home City Pendik Mobilya ve Dekorasyon Alışveriş Merkezi’nde Hayranları ile Buluştu22 Ekim 2018
​GOLDEN HEART ÖDÜLLERİ SAHİPLERİNİ BULDU17 Ekim 2018
​GOLDEN HEART ÖDÜLLERİ SAHİPLERİNİ BULDU17 Ekim 2018
MELTEM ERENSOYLU BAKIRKÖY NİSPET'YE SAHNE ALACAK16 Ekim 2018
İZMİR’DE KENAN DOĞULU’YA YOĞUN İLGİ15 Ekim 2018
Özdemir Erdoğan’dan duygu dolu konser 15 Ekim 2018
ÜNLÜ SANATÇI ALEYNA TİLKİ, LOFT’UN YÜZÜ OLDU15 Ekim 2018
​Ekranların En Çok Konuşulan Dizileri Belli Oldu02 Ekim 2018
Deniz Çakır’ın tiyatro heyecanı Provalar başladı02 Ekim 2018
BURAY “KEHANET”İNİ AÇIKLIYOR!..02 Ekim 2018
‘Aşkını kendi büyülü dünyasında yaşayan en cool çift’ Beren Saat ve Kenan Doğulu oldu. KizlarSoruyor tarafından hazırlanan ‘Aşkını gözlerden uzakta yaşayan en cool çift sizce hangisi?’ anketinin sonuçları açıklandı. Binlerce kişi tarafından oylanan ankette en çok oyu Beren Saat ve Kenan Doğulu çifti aldı.02 Ekim 2018
Eren Talu ve eşi Serap Talu kızları Su’nun sekizinci yaşını kutladı01 Ekim 2018
Eylül’ün Yeni Teklisi “Çok Kalbimi Kırdın”ın Klibi Yayımlandı!26 Eylül 2018
Başarılı Oyuncu Çiçek Dilligil’den Otizmli Çocuklara Destek!25 Eylül 2018
ŞENAY LAMBAOĞLU YENİ ALBÜMÜNÜN İLK KONSERİYLE “BURADA MÜZİK VAR” DİYECEK25 Eylül 2018
Tuna Kiremitçi ve Özge Fışkın ile Zorlu’da müzik ziyafeti24 Eylül 2018
3. ULUSLARARASI TEKSTİL ZİRVESİ’NDE ÖZGE ULUSOY ROBOTLARLA PODYUMA ÇIKACAK.19 Eylül 2018
ÜNLÜ RAPÇİ ALLAME DÜNYAEVİNE GİRDİ!19 Eylül 2018
Kinetix, “Adımın Ses Getirsin” kampanyası kapsamında Gazapizm ile işbirliği yaptı! 19 Eylül 2018
HOLLANDA MEDFEST, AÇILIŞI MELEK MOSSO İLE YAPTI!.. MOSSO'LU MEDFEST AÇILIŞI!..19 Eylül 2018
BU SEZON KÜRK MANTOLU MADONNA’DA RAİF EFENDİ’Yİ ENGİN ALKAN OYNAYACAK!19 Eylül 2018
YILDIZ TİLBE AÇIKHAVADA SEVENLERİYLE BULUŞUYOR19 Eylül 2018
HMD Global Türkiye Müdürü Sertaç Şener oldu18 Eylül 2018
SEVGİ’YE SANATÇILARDAN BÜYÜK DESTEK!..18 Eylül 2018
MÜSLÜM GÜRSES’İN ÇOCUKLUĞU ŞAHİN KENDİRCİ’YE EMANET 18 Eylül 2018
​İki genç yıldız aynı sahnede!18 Eylül 2018
‘Araba Sevdalısı Ünlü’ Cem Yılmaz seçildi. KizlarSoruyor’un hazırladığı ‘Arabalara sevdalısı ünlü erkek’ konulu anketin sonuçları açıklandı. Binlerce kişi tarafından oylanan ankette en çok oyu Cem Yılmaz aldı17 Eylül 2018
HARBİYE’DE SILA TUTULMASI17 Eylül 2018
‘KANSERSİZ YAŞAM SENİN ELİNDE’ PROJESİ İÇİN ÜNLÜLER GÜÇLERİNİ BİRLEŞTİRDİ17 Eylül 2018
ARKADAŞLARI, OĞUZ ARDA SEL’İ UNUTMADI17 Eylül 2018
Fuarın 6. Gününde Fatih Erkoç Rüzgarı Esti16 Eylül 2018
ROCK SAHNESİ’NDE İZMİRLİLERE SÜPRİZ16 Eylül 2018
CEPTETEB için kamera karşısına geçtiler16 Eylül 2018
'İki İyi Çocuk' Başkentte büyük ses getirdi 01 Eylül 2018
Hamdi-Louise Ulukaya çifti, düğünlerini İstanbul’da yaptı29 Ağustos 2018
SERKAN KAYA’DAN BAYRAM HEDİYESİ23 Ağustos 2018
SERTAB ERENER’DEN KAPALI GİŞE EGE KONSERİ23 Ağustos 2018
KENDİNE BAKTIRMAYI BİLİYOR10 Ağustos 2018
Boğazda Sürpriz Doğum Günü09 Ağustos 2018
ALANYA’NIN EN GÜZELİ NURAY NUR BÜYÜK PROJELER PEŞİNDE!06 Ağustos 2018
PARS OLGAR ACUN’DAN PROJESİNE DESTEK BEKLİYOR03 Ağustos 2018
SAHNEDE KARDEŞ DAYANIŞMASI31 Temmuz 2018
Nur Soydan'ı kendisinden dinledik24 Temmuz 2018
Savcılığın belgesinde şok sözler: 'Adnan Oktar istismarı izlerdi'19 Temmuz 2018
TATİLİ BİTMİYOR18 Temmuz 2018
‘MÜSAADENİZLE BÜYÜKLER’ filminde kamera motor dedi14 Temmuz 2018
TATİLİ BIRAKTI HAYRAN ZİYARETİNE GİTTİ12 Temmuz 2018
MANUŞ BABA, HARBIYE AÇIKHAVA TİYATROSU'NU SALLADI!12 Temmuz 2018
Kenan Doğulu'nun VAY BE albümünün ilk video klibi “Issız Ada” şarkısına çekildi12 Temmuz 2018
YILIN EN YÜKSEK BÜTÇELİ HİNT DÜĞÜNÜ İSTANBUL’DA GERÇEKLEŞTİ12 Temmuz 2018
“DENİZ VE GÜNEŞ” FİLMİ 1 HAZİRAN’DA VİZYON’DA30 Mayıs 2018
ON PARMAĞINDA ON MARİFET EYLÜL SÜRPRİZİ30 Mayıs 2018
BALKAYMAK'TAN AĞLATAN SAHNELER28 Mayıs 2018
“KÜRK MANTOLU MADONNA”NIN OYUNCULARI VODAFONE’UN EVSAHİPLİĞİNDE BASIN MENSUPLARIYLA BİR ARAYA GELDİ24 Mayıs 2018
İŞ TEMPOSUNA KAHVE MOLASI 22 Mayıs 2018
ARCO Lizbon’un 3. yılında Latin sanat dünyasını biraraya getirdi 22 Mayıs 2018
Nükhet Duru’dan Kaan Sekban’a sürpriz ziyaret21 Mayıs 2018
'ALTIN BADEM YAŞAM ÖDÜLLERİ' ikinci kez sahiplerini arıyor13 Mayıs 2018
MASA FUTBOLUNDA TÜRKİYE'NİN EN İYİLERİ BELLİ OLDU30 Nisan 2018
DİJİTAL DÜNYANIN 'EN' LERİ ÖDÜLLERİNE KAVUŞUYOR26 Nisan 2018
BAKIRKÖY ​AŞKLAVA BAKLAVA'YA SEDA SAYANLI AÇILIŞ!23 Nisan 2018
Gülben Ergen Bostancı Gösteri Merkezi’nde…10 Nisan 2018
ŞARKI DİLLERDE ELAZIĞ GÜZELİ!07 Nisan 2018
YILIN DEV PROJESİ 2023 FİLMİ İÇİN GERİ SAYIM BAŞLADI02 Nisan 2018
MEHMET ERDEM, YENİ ALBÜMÜ “NEDEN BÖYLEYİZ”İN LANSMAN KONSERİ İLE ZORLU PSM’DE!..28 Mart 2018
Mustafa Güngece’nin Sinem ile ‘Mutluluk Duası”27 Mart 2018
SAADET ALAN TÜRKÜLER DİLİMİZ'LE ÇIKIŞ YAKALADI23 Mart 2018
AVON’un yeni marka yüzü Dilan Çiçek Deniz14 Mart 2018
GÖRKEMLİ GALADA ÇİFTE KUTLAMA04 Mart 2018
YILDIZ ASYALI: 'ELİF DİZİSİNDE İLK KEZ KÖTÜ OLDUM'02 Mart 2018
Ayşegül Aldinç ve Nevra Serezli hasret giderdi28 Şubat 2018
ÇAĞLA ŞIKEL ÇOCUKLARI İLE KEYİFLİ BİR GÜN GEÇİRDİ01 Mart 2018
SERHAT’TAN GÖZ KAMAŞTIRAN MİLYONLUK ŞOV28 Şubat 2018
ÜNLÜ UZMAN VİP MASÖR GÖKSEL BARAÇ'DAN MASAJ TÜYOLARI19 Şubat 2018
Haluk Özkan, Bestesi Gönlümüzün Derinliklerine İşliyor…19 Şubat 2018
SEVGİLİSİ ÇALDI AYDİLGE SÖYLEDİ17 Şubat 2018
Fenomenden yeni single “Aklım Gider Aklına”06 Şubat 2018
YILMAZ ULUSOY’A SÜRPRİZ KOMŞU ZİYARETİ21 Ocak 2018
DÜNYA MÜZİK LİSTELERİ KASIP KAVURACAK19 Ocak 2018
Enes Batur hayranları galaya akın etti17 Ocak 2018
EMSEY HOSPITAL'DA YATAN NURAY HAFİFTAŞ ZİYARETÇİ AKININA UĞRUYOR17 Ocak 2018
O SES TÜRKİYE'nin Güzel Büşra'sı Sesiyle Büyüledi.10 Ocak 2018
Mesut Yılmaz'dan Teşekkür İlanı .04 Ocak 2018
Ünlü İsim, Cumhurbaşkanı Erdoğan sayesinde ameliyat oldu.03 Ocak 2018
'YENİ YILDA YENİ VE FARKLI PROJELERDE GÖREBİLİRSİNİZ'02 Ocak 2018
Cvk Park Bosphorus'ta yeni yılda Selami Şahin rüzgarı esti !02 Ocak 2018
Cem Yılmaz'ın Gökhan'la düeti O Ses Türkiye'yi coşturdu!01 Ocak 2018
AĞAOĞLU İSTANBULLULARI MÜZİK VE EĞLENCEYE DOYURACAK19 Aralık 2017
BAHADIR TATLIÖZ SEVGİ SELİNİN ORTASINDA KALDI14 Aralık 2017
TURİZM ÖDÜLLERİ SAHİPLERİNİ BULDU12 Aralık 2017
44. Pantene Altın Kelebek Ödülleri’nde Şıklık Yarışı10 Aralık 2017
Mustafa-Emina Sandal Çifti Boşanıyor Mu?08 Aralık 2017
Emre Altuğ’un baba&oğul günü30 Kasım 2017
GÖKHAN TEPE'DEN FİLM TADINDA KLİP!25 Kasım 2017
Serdar Ortaç: Yürürken dengede duramıyorum!24 Kasım 2017
Adriana Lima’dan Tülin Şahin’e müstehcen şaka20 Kasım 2017
CEM YILMAZ'DAN HEYECANLANDIRAN TWEET10 Kasım 2017
HAZAL KAYA KÜLLERİNDEN DOĞDU10 Kasım 2017
DOĞUKAN MANÇO: BABAMIN SON FOTOĞRAFI 08 Kasım 2017
SERDAR ORTAÇ EVLİLİĞİ İLE İLGİLİ MERAK EDİLENLERİ ANLATTI 07 Kasım 2017
SİBEL CAN 3 AY DA 10 KİLO VERDİ 07 Kasım 2017
DENİZ SEKİ KARDEŞİNİ EVLENDİRDİ 06 Kasım 2017
'YÜZÜKLERİN EFENDİSİ' İÇİN KESENİN AĞZINI AÇTILAR06 Kasım 2017
BURSA'DA FATİH ERKOÇ KONSERİ06 Kasım 2017
BAŞ MANKEN TÜLİN ŞAHİN 06 Kasım 2017
KIBRIS'TA VOLKAN KONAK RÜZGARI 31 Ekim 2017
BURCU BİRİCİK,ÇAĞATAY ULUSOY İLE AYNI DİZİDE31 Ekim 2017
BURAK ÖZÇİVİT PASTACI OLUYOR30 Ekim 2017
DENİZ SEKİ UMREYE GİTTİ 30 Ekim 2017
ACUN ILICALI'DAN SURVİVOR AÇIKLAMASI 30 Ekim 2017
SEVİLEN ŞARKICI ALTAY KIBRIS’TA SAHNE ALACAK11 Ekim 2017
'Kervan 1915'in galası Grand Pera'da gerçekleşti! 05 Ekim 2017
FUNDA ARAR KIBRIS'DA FIRTINA GİBİ ESTİ01 Ekim 2017
Murat Boz ve Kibariye ‘Muud’ ile Harbiye’ye damga vurdu 28 Eylül 2017
Madonna'nın albüm fiyaskosu!25 Eylül 2017
Limon Kabuğu Mucizesi 25 Eylül 2017
8 yıl aradan sonra “ÖZLEMİŞİM”23 Eylül 2017
Ebru Şallı, Antalyalı hayranlarıyla buluştu17 Eylül 2017
“FİRARDAYIZ” 29 EYLÜL’DE SİNEMALARDA17 Eylül 2017
NEŞE KARABÖCEK VE YELİZ’DEN NOSTALJİ RÜZGARI17 Eylül 2017
LİNET’İN BEBEK ÖZLEMİ15 Eylül 2017
ÜNLÜLER TARKAN KONSERİNE AKIN ETTİ15 Eylül 2017
AYŞE ÇINAR’DAN HER MEVSİM OYNATACAK ŞARKI “ÇIKI ÇIKI”14 Eylül 2017
7. BODRUM TÜRK FİLMLERİ HAFTASI YENİLİKLERİ VE SÜRPRİZLERİYLE BAŞLIYOR14 Eylül 2017
EBRU GÜNDEŞ CRATOS'DA HERKESİ BÜYÜLEDİ05 Eylül 2017
CRATOS'DA SERKAN KAYA RÜZGARI03 Eylül 2017
EMRE AYDIN'A ERDEK'TE SOĞUK DUŞ27 Ağustos 2017
‘GÖZLERDEN UZAK KARADENİZ TATİLİ’22 Ağustos 2017
Ünlü çift karar verdi!17 Ağustos 2017
ALEYNA TİLKİ: 'CAN EMNİYETİM İÇİN OKUL DEĞİŞTİRİYORUM'15 Ağustos 2017
TİMUR ACAR BABA OLDU09 Ağustos 2017
SAFİYE SOYMAN'IN ZOR ANLARI09 Ağustos 2017
DİZİ SİTELERİNE YASAK GELİYOR09 Ağustos 2017
SİBEL CAN’DAN EGE TURNESİ07 Ağustos 2017
GÜCÜMÜ GÖRECEKSİNİZ02 Ağustos 2017
İdo'dan "Hasret Kaldım" Sürprizi01 Ağustos 2017
PODYUMDA ÇAĞLA ŞIKEL RÜZGARI01 Ağustos 2017
OSES TÜRKİYE JÜRİSİNE BOMBA İSİM 28 Temmuz 2017
"BİRBİRİMİZE ALIŞTIK"27 Temmuz 2017
YONCİMİK’İN ÇETESİ…26 Temmuz 2017
HARBİYE İÇİN 40 ŞARKILIK ULUSLARARASI REPERTUAR26 Temmuz 2017
DAVİD-VİCTORİA BE4CKHAM ÇİFTİ BOŞANIYOR MU?26 Temmuz 2017
Cratos'da Ebru Gündeş Rüzgarı25 Temmuz 2017
SILA İKİNCİ GÜNÜNDE DE HARBİYE’Yİ DOLDURDU24 Temmuz 2017
'BÜLENT ERSOY'U SEVMESEM SAKALLI FOTOĞRAFLARINI YAYARDIM'24 Temmuz 2017
SILA İLK GÜNDEN HARBİYE’Yİ SALLADI23 Temmuz 2017
Zerrin Özer'den yeni projelere yeni imaj22 Temmuz 2017
HARUN KOLÇAK SON YOLCULUĞUNA UĞURLANDI21 Temmuz 2017
HARUN KOLÇAK AHMET KAYA İLE AYNI MASADA21 Temmuz 2017
BABASI CENAZESİNE KATILMAYACAK21 Temmuz 2017
SILA HARBİYE’YE DAMGA VURACAK15 Temmuz 2017
TIKLIM TIKLIM DOLDURDU 2 SAAT SAHNE DE KALDI!15 Temmuz 2017
SAKİ ÇİMEN DÜNYA EVİNE GİRDİ!13 Temmuz 2017
ÜNLÜLERİN GÜZELLİK UZMANI EKRANLARA GÖZ KIRPIYOR13 Temmuz 2017
EN SEVİLEN “SEZEN AKSU ŞARKILARI” ENKA SAHNESİNE KONUK OLDU13 Temmuz 2017
Naomi Campbell’a benzerliğiyle dikkat çekti13 Temmuz 2017
TOLGA YAKALI’DAN MUHTEŞEM GERİ DÖNÜŞ13 Temmuz 2017
SURVİVOR EFECAN EVLENDİ!11 Temmuz 2017
GİZLİ NİKAHLA DÜNYA EVİNE GİRDİLER​11 Temmuz 2017
BURÇİN ABDULLAH AİLESİYLE AMERİKA TATİLİNDE11 Temmuz 2017
USHAN ÇAKIR İLE DAMLA SÖNMEZ EVLENİYOR!10 Temmuz 2017
NİKAHTAN ÖNCE SON KONSER!10 Temmuz 2017
KENAN DOĞULU KONSERİNDE ÜNLÜ AKINI! 10 Temmuz 2017
BERNA TÜRKKAN SİVAS'IN DEĞERLERİNİ BEYAZPERDEYE TAŞIDI08 Temmuz 2017
ÇEŞME'DE EFSANE GERİ DÖNDÜ08 Temmuz 2017
YENİ GELİN'İN AFET'İ ÇEŞME'DE TATİL YAPIYOR07 Temmuz 2017
CANER TOYGAR'IN ÖLÜM MESAJI...06 Temmuz 2017
​YENİDEN Mİ EVLENECEKLER?06 Temmuz 2017
BEKİR AKSOY İLE DERYA ÇAVUŞOĞLU ŞİDDET GEREKÇESİYLE BOŞANDI!05 Temmuz 2017
SERKAN ÇAYOĞLU'NDAN SEVGİLİSİNE DESTEK05 Temmuz 2017
BURAK ÖZÇİVİT'İN POZU OLAY OLDU!04 Temmuz 2017
BABAANNE OLMAK İSTEMEDİ04 Temmuz 2017
"YILLAR ÖNCE VARDIM!"04 Temmuz 2017
O SES TÜRKİYE'DE JÜRİ KAOSU04 Temmuz 2017
KIVANÇ TATLITUĞ VE BAŞAK DİZER'İN DENİZ KEYFİ04 Temmuz 2017
HAZAL FİLİZ'İN ALIŞVERİŞ KEYFİ04 Temmuz 2017
ALKOÇLAR THOR OTEL'DE CENK EREN RÜZGARI03 Temmuz 2017
Volkan Konak Kıbrıs'da Ev Aldı 27 Haziran 2017
Cratos'da Serdar Ortaç Rüzgarı27 Haziran 2017
Dizide oyunculuğuyla reklamda saçlarıyla büyüledi22 Haziran 2017
LUBA CLUB BİRİNCİ YILINI İFTARLA KUTLADI20 Haziran 2017
Dr. Bilal Kıbrıs'ı fethetti06 Haziran 2017
GİZEM DENİZCİ’NİN KAHVE MOLASI01 Haziran 2017
Raşit Bağzıbağlı’dan Kıbrıs’a özel koleksiyon31 Mayıs 2017
Kıbrıs'ta Ayşegül Aldinç rüzgarı estiKaynak: Kıbrıs'ta Ayşegül Aldinç rüzgarı esti 29 Mayıs 2017
Girdiği Sahada Frikik Verdi!24 Mayıs 2017
Kıbrıs'da Funda Arar Rüzgarı23 Mayıs 2017
EMRE KAYA GENÇLİK FESTİVALİ'NDE COŞTU COŞTURDU08 Mayıs 2017
MAKYAJLA BARIŞIK ÜNLÜLER KİMLER!05 Mayıs 2017
BURÇAK ILIMAN'IN BEKÂRLIĞA VEDA PARTİSİNDE COŞKU03 Mayıs 2017
CEZA’DAN YENİ ALBÜM MÜJDESi!11 Nisan 2017
Haldun Dormen ve Göksel Kortay’dan ‘Kibarlık Budalası’10 Nisan 2017
‘LİSE DEVRİYESİ’ DİZİSİNE SÜRPRİZ TRANSFER!10 Nisan 2017
ECE İRTEM OYUCULUĞU İLE GÖZ DOLDURUYOR10 Nisan 2017
KAFKAS SHOW VE CAUCASSIAN DEFİLESİNE BÜYÜK İLGİ28 Mart 2017
Modacı Müesser Kurt ile Hayat, İnsan ve Moda Üzerine Konuştuk28 Mart 2017
ARENA’DA CANDAN ERÇETİN VE KARDEŞ TÜRKÜLER RÜZGARI ESTİ05 Mart 2017
KAYIPŞEHİR KAFE'DE HER CUMARTESİ SIRA GEÇESİ ŞÖLENİ02 Şubat 2017
Demet Akalın, Çetmen’in marka yüzü oldu21 Ocak 2017
TUNABOYLU: “DÜNYAYA YENİDEN GELSEM, YİNE OYUNCU OLURUM”20 Ocak 2017
YENİ YILA YENİ 'SİNERJİ' İLE GİRDİK20 Ocak 2017
SADEGÜL SAYIN ETİLER'İ AŞK ŞARKILARIYLA FETHETTİ15 Ocak 2017
NICOLETA CACOCALA DÜNYA GENÇLERİ İÇİN KIBRIS'TA SAHNE ALACAK15 Ocak 2017
ALANYA'NIN ÇILGIN KIZI NURAY NUR EMİN ADIMLARLA GELİYOR12 Ocak 2017
BARBAROS ŞANSAL TÜRKİYE' YE HAKARETTEN TUTUKLANDI04 Ocak 2017
HALİÇ'TE SANATÇILARIN BULUŞTUĞU MEKAN: DERİN CAFE27 Aralık 2016
MOLDOVA GÜZELİ TÜRKİYE'YE YERLEŞİYOR!24 Aralık 2016
Berkant Cengiz oyunculukta iddialı geliyor13 Aralık 2016
MELTEM CUMBUL’UN ÖĞRENCİSİ YETENEKLİ ÇIKTI07 Aralık 2016
FATMA GİRİK'TEN KÖTÜ HABER GELDİ02 Aralık 2016
Çağrı' Filmi Dizi Oluyor!30 Kasım 2016
Selami Şahin'in sağlık durumu nasıl? 30 Kasım 2016
ASLI ENVER SUSKUNLUĞUNU BOZDU!25 Kasım 2016
KERTENKELE'NİN EN GÜZEL ERKEĞİ24 Kasım 2016
ALEYNA TİLKİ YURTDIŞINA ÇIKMA KARARI ALDI24 Kasım 2016
LEVENT YÜKSEL KOCAELİ'DE HAYRANLARINI MEST ETTİ24 Kasım 2016
GÜZEL KIZLAR ÇALDI AREL OYNADI!20 Kasım 2016
Ali Ağaoğlu uğurlu geldi Sadegül Sayın’ın keyfine diyecek yok 31 Ekim 2016
YEŞİM ERBEK'TEN TERÖRE VE DARBEYE HAYIR DEFİLESİ28 Ekim 2016
"Kara kedi" Kıbrıs'ı fethetti24 Ekim 2016
ACUN'UN KIZI BANU ILICALI EVLENDİ26 Eylül 2016
NEHİR ÖZTOPRAK ÜNLÜ MARKALARIN YÜZÜ OLDU25 Eylül 2016
Kıbrıs’ta rekor Ajda Pekkan’da14 Eylül 2016
Hadise Kıbrıs'ta Hadise yarattı 14 Eylül 2016
Nişantaşı'nın elit mekanı Delyy Club 09 Eylül 2016
Bayram'da ünlüler Yağmuru09 Eylül 2016
İdo usulü burger: Mcİdo Burger09 Eylül 2016
KALICI MAKYAJ UZMANI SİBEL ÖZ: 'ERKEKLER DAHA BAKIMLI'09 Eylül 2016
Model of Celebrity05 Eylül 2016
“Zerafet Güzeli” Gül Karaca05 Eylül 2016
Miss Summer 2016 Brezilya’nın05 Eylül 2016
YILIN 'TARKAN ZAMANI' BÜYÜK BİR COŞKUYLA BAŞLADI04 Eylül 2016
GÜLGÖKÇE KORKMAZ ACIMASIZ DARP VE TACİZE UĞRADI01 Eylül 2016
Finale Doğru 01 Eylül 2016
Zerafet Güzellik yarışması01 Eylül 2016


 


 
 

2019 YEREL SEÇİMLERDE HANGİ PARTİYE OY VERECEKSİNİZ?

AK PARTİ
CHP
MHP
İYİ PARTİ
SP
HDP
DİĞER

Sonuçlar
Üye Girişi
E-mail
Şifre
 
   
  Yeni Üye | Şifremi Unuttum
Radyo Canlı Yayın
Sayfalar
Anasayfa | Künye | Gazeteler
CH
UA-107511990-1