SosyalBen Vakfı Çocukları için buluştular

30 Mayıs 2018
0 Haber Yorum

“Çocukların bugünleri, hepimizin yarınları” diyerek yola çıkan SosyalBen Vakfı, Sakıp Sabancı Müzesi’nde keyifli bir etkinlik gerçekleştirdi.

SosyalBen Vakfı’nın, Türkiye’nin çeşitli bölgelerinde bir sene boyunca gerçekleştirdiği saha çalışmalarına katılarak sosyal benliklerini keşfetmeleri ve geleceğe daha özgüvenli bakmaları yönünde desteklenen 7-13 yaş arası çocuklar, bu sene İstanbul’da, sanatsal etkinlikler, kültürel geziler ve eğlenceli atölyelerle dolu bir hafta yaşadılar.
Melisa Tapan ve SosyalBen Vakfı’nın Sakıp Sabancı Müzesi’nde birlikte kurguladıkları etkinlikte SosyalBen çocukları, hem öğrendikleri hem de eğlendikleri keyifli bir gün geçirdiler. Hakan Sabancı’nın eğlenceli ve öğretici atölye çalışmalarına katılımıyla, iki kuzen SosyalBen çocuklarıyla keyifli vakit geçirdiler.
 
Melisa Tapan’ın Tasarladığı Ajandalar Çocuklarla Buluştu
 
Keyif dolu günün yanı sıra SosyalBen Vakfı’nın çalışmalarını desteklemek adına Melisa Tapan’ın tasarladığı ajandalar çocuklarla buluştu.
Melisa Tapan’ın SosyalBen Vakfı için tasarladığı ajandalardan sağlanacak gelir, SosyalBen çocuklarının sosyal gelişim ve sosyal kimliklerini desteklemek, ufuklarını genişletmek, özgüvenlerini güçlendirerek daha mutlu bireyler olarak yetişmelerine katkı sağlamak amacıyla kullanılacak.
Melisa Tapan tasarımı ajandalar, Sakıp Sabancı Müzesi Mağaza, lidyana.com ve n11.com adresinde 35 TL’ye satışa sunuldu.

Yorumlar(0)
Facebook hesabınızla yorum yapın:
Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*

E-posta*
(E-posta adresiniz sitede görünmez)

Yorumunuz*
(Yukarıdaki güvenlik kodunu giriniz)
AnketAnket

2019 YEREL SEÇİMLERDE HANGİ PARTİYE OY VERECEKSİNİZ?

AK PARTİ
CHP
MHP
İYİ PARTİ
SP
HDP
DİĞER
Anasayfa'ya Git Anasayfa
Foto Galeri Foto Galeri
Video Galeri Video Galeri
Yazarlar Yazarlar
Yazarlar Künye
Yazarlar İletişim
Bu sitede yayınlanan içerik izinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Yazılım: Codec Haber