TOZKOPARAN MAHALLESİNE KADIN ELİ DEĞİYOR

13 Mayıs 2019
0 Haber Yorum

Güngören ilçesinin mahalle kültürünü en güzel yaşatan yerleşim yerlerinden biri olan TOZKOPARAN’ ı yaklaşık elli üç yıl sonra bir kadın, muhtar yönetecek.

Güngören ilçesinin mahalle kültürünü en güzel yaşatan yerleşim yerlerinden biri olan  TOZKOPARAN’ ı yaklaşık elli üç yıl sonra bir kadın,  muhtar yönetecek.
Tozkoparanın il kadın muhtarı olan Ülker Katırcıyla görüştük.
Henüz resmi olarak açıklanmayan seçim sonuçlarına göre, kıran kırana geçen muhtarlık seçimini, erkek rakiplerini geride bırakarak önde bitiren, Katırcı, Tozkoparan mahallesinde ilk  kadın muhtar görev alacak.
Eski bir İstanbullu olduğunu söyleyen Ülker Katırcı, İstanbul un Fatih ilçesinde doğduğunu, ve 17 yıldan beri Tozkoparan mahallesinde ikamet ettiğini ifade ediyor. Yirmi beş yıl fatih belediyesinde zabıta memuru olduğunu ifade eden Katırcı, bir çok okulda aile birliği görevini başarıyla yürüttüğünü bu görevi de, mahalle sakinleriyle beraber el ele vererek başarıyla yürüteceğini sözlerine ekliyor. Zor bir dönemde görev aldıklarını da ayrıca belirten, Katırcı, inşallah kentsel dönüşüm sürecini de Allah ın izniyle başarıyla atlatacaklarını da sözlerine ekliyor.
Evli ve bir çocuk annesi olan Katırcı Mahallede çocuklar tarafından çok sevildiğini ve onlar için ve gençlik için çok önemli şeyler yapacağını da altını çizerek ifade ediyor.

Yorumlar(0)
Facebook hesabınızla yorum yapın:
Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*

E-posta*
(E-posta adresiniz sitede görünmez)

Yorumunuz*
(Yukarıdaki güvenlik kodunu giriniz)
AnketAnket

2019 YEREL SEÇİMLERDE HANGİ PARTİYE OY VERECEKSİNİZ?

AK PARTİ
CHP
MHP
İYİ PARTİ
SP
HDP
DİĞER
Anasayfa'ya Git Anasayfa
Foto Galeri Foto Galeri
Video Galeri Video Galeri
Yazarlar Yazarlar
Yazarlar Künye
Yazarlar İletişim
Bu sitede yayınlanan içerik izinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Yazılım: Codec Haber