Ana Sayfa > GÜNCEL

Zorlu PSM’de Bu Ay: Mart 2020
14 Şubat 2020
Her yaşın ve her zevkten sanatseverin her daim buluşma adresi olan Zorlu PSM’de Mart ayında da birbirinden heyecan uyandıracak performanslara ev sahipliği yapmaya hazırlanıyor.
Fontu Büyült Fontu Küçült 100%

Her yaşın ve her zevkten sanatseverin her daim buluşma adresi olan Zorlu PSM’de Mart ayında da birbirinden heyecan uyandıracak performanslara ev sahipliği yapmaya hazırlanıyor.

 

Zorlu PSM’yi 4. kez müzik, yaratıcılık ve teknolojinin merkezine dönüştürmeye hazırlanan ve bu yıl 3 güne yayılan müzik programının yanı sıra deneyim ve atmosfer odaklı pek çok sıra dışı performansa da ev sahipliği yapmaya hazırlanan Sónar Istanbul; heavy metal ve progresif rock tutkuları sayesinde bir araya gelen Polonyalı grup Riverside; Devlet Sanatçısı şef Prof. Rengim Gökmen yönetiminde, dünyaca ünlü piyanist İdil Biret'in solistliğinde ve Türkiye’nin en seçkin müzisyenlerinden oluşan Avrasya Filarmoni Orkestrası eşliğinde müzik tarihine sığmayan bir deha olan Ludwig van Beethoven'ın 250. Doğum Yılı Özel Konseri ve melankoliyi indie-rock gibi farklı türlerle eşsiz bir şekilde harmanlamayı başaran Patrick Watson Mart ayına heyecan katan performanslardan yalnızca birkaçı olarak öne çıkıyor.

 

 

BABY CONCERTS “AVRUPA’DAN AMERİKA’YA MÜZİKLE YOLCULUK” // 01 – 15 MART // SKY LOUNGE // 11.00

 

0-6 yaş arası çocukları klasik müzik ile tanıştırmak için samimi ve sıcak bir ortam sunan etkinlik serisi Baby Concerts kapsamında dört müzisyenin canlı performansı ile gerçekleşecek mini klasik müzik konserinde küçük müzikseverler dünyaca ünlü bestecilerin eserlerini dinleme imkanı bulurken kısa bir bale performansı ile görsel ve işitsel bir şölen de yaşayacaklar. Avrupa ülkelerinden başlayacak müzik yolculuğumuz bu müziği Amerika’ya taşıyan ustalarla devam ederken bu yolculukta katılımcılara G.Bizet, J.Brahms, J.Strauss, S.Jopplin, P.I.Chaikovsky gibi dünyaca ünlü besteciler eşlik edecek. Her yaştan ziyaretçiye uygun olan ve yaklaşık kırk dakika süren bu klasik müzik dinletisi için anne ve babalar çocukları için şimdiden yerlerini almayı unutmasınlar.

Bilet Fiyatları:

Tek kişilik ( 12 yaş ve üstü) Fiyat: 60,50 TL

İki kişilik ( 1 yetişkin + 1 çocuk) Fiyat: 115,50 TL

Üç Kişilik (1 yetişkin +2 çocuk veya 2 yetişkin+ 1 çocuk) Fiyat: 165 TL

 

 

 

ZORLU ÇOCUK TİYATROSU KARTON ŞEHİR // 01 – 21 – 22 MART // TURKCELL PLATINUM SAHNESİ // 12.00 – 15.30

 

Mehmet Zorlu Vakfı çatısı altında, Zorlu Holding’in 50. yılı anısına kurulan, 2003’ten bu yana 800 binden fazla çocuğu tiyatroyla tanıştıran Zorlu Çocuk Tiyatrosu 17. Yılında, Zorlu PSM’de başlayacağı yeni sezonuyla tiyatronun eğitici, öğretici ve eğlendiren sesini duyurmaya devam ediyor. Serdar Saatman’ın yazdığı ve Gaye Cankaya’nın yönettiği “Karton Şehir” çocuklara eğlenceli, coşku dolu bir zaman geçirmeye devam ediyor. Eşsiz bir çocuk müzikali olan “Karton Şehir”, rengârenk atmosferi ile çocukları sanatın güzellikleriyle buluşturup aynı zamanda da içerdiği son derece öğretici mesajlarıyla Mart ayı boyunca minik tiyatroseverlerle buluşmaya devam ediyor.

 

Bilet Fiyatları:

1. Kategori - 22.00 TL

2. Kategori- 11.00 TL

 

CMYLMZ - DIAMOND ELITE PLATINUM PLUS // 01 – 02 – 03 – 23 – 24 MART // TURKCELL SAHNESİ // 19.00 – 21.00

Dünyanın dört bir yanında 5.000’in üzerinde stand-up gösterisi gerçekleştiren Cem Yılmaz, CMYLMZ – Diamond – Elite – Platinum - Plus şovunun gösterileri ile Mart ayı boyunca da Zorlu PSM seyircisiyle buluşmaya devam ediyor.

Bilet Fiyatı:

1. Kategori - 297.00 TL

2. Kategori - 242.00 TL

3. Kategori - 198.00 TL

4. Kategori - 165.00 TL

5. Kategori - 126.50 TL

6. Kategori - 88.00 TL

 

 

İBRAHİM SELİM İLE BU GECE // 02 – 09 – 17 – 23 – 30 MART // touché // 21.00

 

Uzun süredir Youtube’da yayınladığı güçlü içerikleri ile kendine sadık bir kitle edinen İbrahim Selim, “İbrahim Selim ile Bu Gece” adlı yeni programında, Türkiye ve gündeme dair konularıyla farklı ilgi alanlarındaki sürpriz konuk sanatçıları ağırlamaya devam ediyor. “İbrahim Selim ile Bu Gece” programı sezon boyunca her hafta touché’de izleyici ile buluşurken program Zorlu PSM’nin YouTube kanalından da kaçırdığınız bölümleri de izleme fırsatı sunuyor!

Kapı Açılış: 19.00

İbrahim Selim ile Bu Gece: 21.00

 

Bilet Fiyatları:

Tam - 84.75 TL

Öğrenci - 49.50 TL

 

ROYAL OPERA HOUSE GÖSTERİMLERİ: LA BOHEME // 02 MART PAZARTESİ // % 100 STUDIO // 20.00

 

19. yüzyılın başkenti olan Paris'in bohem mahallerinde var olan bir grup genç sanatçının hikayesini, tutku, komedi, trajedi ve zeka dolu bir yaklaşımla anlatan “La Boheme” operasına

ünlü yönetmen Richard Jones, yepyeni bir prodüksiyon ile hayat veriyor. Unutulmaz bir müzik ve günlük hayattan esinlenen bir aşk hikayesi ile Puccini'nin bohem Paris'teki romantik tasviri, Royal Opera House gösterimler kapsamında 2 Mart’ta opera severlere unutulmaz anlar yaşatmaya hazırlanıyor.

**Lütfen dikkat: Etkinlik Royal Opera House performans kaydının (resmi) yayınıdır. Canlı performans değildir.

Bilet Fiyatları:

Tam - 44.00 TL

Öğrenci - 20.00 TL

 

VESTEL GURURLA YERLİ KONSERLERİ: DİLEK TÜRKAN "KADIN ELİ DEĞMİŞ ŞARKILAR" // 03 MART SALI // TURKCELL PLATINUM SAHNESİ // 21.00

3 Mart’ta Vestel Gururla Yerli Konserleri kapsamında Zorlu PSM’de sahnelenecek Kadın Eli Değmiş Şarkılar konserinde Dilek Türkan, muhteşem kadınların hikayelerini eşsiz yorumu ile paylaşıyor. Dilek Türkan bu özel projede sahnede iki sanatçı kadın dostu Demet Evgar ve Selen Öztürk’ü ağırlıyor. Etkileyici bir kadro ile konuklarına unutulmaz bir gece yaşatmaya hazırlanan Dilek Türkan, Kadın Eli Değmiş Şarkılar konserinde alışılmış tarzının dışında, hayatımıza dokunmuş kadın besteci ve söz yazarlarından da dinleyicilere sürpriz şarkılar seslendirmeye hazırlanıyor. Saksafonda Gürtuğ Gök’ün konuk olduğu konserinde Dilek Türkan’a kemençede Derya Türkan’ın yanısıra piyanoda Baki Duyarlar, kontrbasta Erdal Akyol, gitarda Cenk Erdoğan ve Kemal Evrim Aslan, udda Enver Mete Aslan, davulda Cem Aksel eşlik ediyor. Bu özel konseri kaçırmayın.

Kapı Açılış: 20.30

Dilek Türkan “Kadın eli Değmiş Şarkılar”: 21.00

Bilet Fiyatları:

1.Kategori - Tam: 121.00 TL - Öğrenci: 99.00 TL

2.Kategori - Tam: 88.00 TL - Öğrenci: 72.00 TL

 

ÇOK DA FİFİ - STAND UP// 03 MART SALI // touché // 21.00

 

"Hayatla dalga geçmezsek vallahi çatlarız!" diyen 5 kadından oluşan Türkiye'nin ilk stand-up grubu Çok da Fifi; kendi kişisel mizahlarının yanı sıra, kadınların ortak dertlerini dertlenmeden sahneye taşımaya devam ediyor. Bugüne kadar 200’den fazla gösteri yapan, Adana’dan Berlin’e, çıktıkları tüm sahnelerde coşku ve kahkaha ile ağırlanan bu eğlenceli gösteriyi sakın kaçırmayın!

Kapı Açılış: 19.00

Çok Da Fifi – Stand Up: 21.00

Bilet Fiyatları:

Tam - 85.00 TL

Öğrenci - 49.50 TL

 

LOKALİZE: GÖKCAN SANLIMAN – NO LAND “ARAMIZDA” // 03 MART SALI // %100 STUDIO // 21.00

İlk solo albümünü 2010 yılında müzikseverlerle buluşturan, albüm ve tekli çalışmalarının yanı sıra, çeşitli proje albümleri ve düetlerde de yer alarak adından söz ettiren genç yetenek Gökcan Sanlıman ve 2012 yılında bir araya gelen, farklı kültürler ve coğrafyalardan gelerek zengin müzikal miraslarını dinleyiciler ile buluşturmayı başaran topluluk No Land lokal müzik sahnesinin yükselen ve fark yaratan isimlerinin yer aldığı Lokalize serisi kapsamında %100 Studio’da seyirciyle buluşmaya hazırlanıyor.

Kapı Açılış: 20.00

Gökcan Sanlıman - No Land "Aramızda": 21.00

Bilet Fiyatları:

Avantajlı Dönem Fiyat: 44,00 TL

 

SÓNAR ISTANBUL // 05 – 06 – 07 MART

Zorlu PSM’yi 4. kez müzik, yaratıcılık ve teknolojinin merkezine dönüştürmeye hazırlanan Sónar Istanbul, bu yıl 3 güne yayılan müzik programının yanı sıra deneyim ve atmosfer odaklı pek çok sıra dışı performansa da ev sahipliği yapacak. Birbirinden değerli DJ ve prodüktörlerin yer aldığı müzik programından ilk isimleri duyuran Sónar Istanbul’un, 3 senedir Digilogue desteğiyle programda yer alan, görsel-işitsel (audio-visual/AV) şovları da açıklandı. Programa dahil olan yeni sahnesinin de müjdesini veren Sónar Istanbul, SonarMini ile disco müzik sevenlere farklı bir deneyim yaşatmaya hazırlanırken, SonarClub %100 Music ve SonarLab by Red Bull sahnelerinde gerçekleşecek performanslar festival boyunca unutulmaz deneyimlerin adresi olacak.

Bu yıl 5 – 6 – 7 Mart tarihlerinde 4. kez Zorlu PSM’de %100 Music katkılarıyla düzenlenecek Sónar Istanbul, yerleştiği mekanın teknik altyapısı ve mimari olanaklarını kullanarak yeni medya sanatçılarının çizgi dışı şovlarına da ev sahipliği yapmaya devam ediyor.

1990’lı yıllarda DJ’lik hayatına başlayan, Almanya’da ismini duyurduktan sonra ortaya çıkardığı başarılı çalışmalarla dünya çapında üne kavuşan Almanya elektronik müziğinin dünyaya sunduğu efsane isim Paul Kalkbrenner, son yıllarda popülaritesi ciddi bir artış gösteren Drumcode‘un yaratıcısı enigmatik DJ ve techno müzik prodüktörü Adam Beyer, Almanya’nın techno müzik dahisi kıdemli DJ/prodüktörü olarak maestro etiketini taşıyan Ben Klock, house ve techno setleriyle bilinen Danimarkalı DJ Kölsch, techno dünyasında bilinen fantastik techno ses konusunda uzmanlaşmış, yaptığı canlandırıcı yüksek gerilim müziği ile techno sahnenin ön saflarında yer alan ve ilk albümü Edge of Everything ile özellikle dünyadaki techno hayranlarından yılın en iyi albümlerinden biri olarak olumlu eleştiriler alan Paula Temple, yaptığı karanlık ve melankolik deep house tınılarıyla tanınan Kuzey Almanya çıkışlı prodüktör Christian Löffler (Live), Amsterdam’da bir süre yaşayıp Avrupa’nın çeşitli şehirlerini dolaştıktan sonra Tel Aviv’e dönen house, disko ve indie dance türlerindeki başarılı yapımlarıyla bilinen Red Axes (Live), Londra merkezli elektronik ve techno üreticisi olmasının yanı sıra ilk albümü Human’dan bu yana hem dans pisti hem de oturma konserleri için üretilmiş, hem üretken, hem de duygusal bir elektronika yaratmayı seven Max Cooper (Live/AV), kompozisyonları, hayal edebileceğiniz kadar eklektik olan kişisel zevklerini yansıtan indie’den teknoya kadar birçok etkiyi harmanlamayı başaran VAAL, her şeyin doğudan geldiğine inanan sanatçı Şafak Özkütle’nin projesi olan, özgün prodüksiyonları ve remiksleriyle elektronik müzik dünyasına etkileyici bir giriş yapan Oceanvs Orientalis sound’unda müzik tarihinden alınan arkeolojik öğelere yer veren ve sanatçının gözünden evrenin ve insanın hikayesini anlatan ilk stüdyo albümü Ex Nihilo (Live/AV), Roland ve AKAI PRO artisti aynı zamanda elektronik müzik prodüktörü Erdem Tunalı (Live/AV), ismine Boiler Room, NTS Radio ve Worldwide FM’den aşina olduğumuz global ses Debora İpekel ve geniş repertuvarı ile kariyerinde başarılı adımlarla ilerleyen dj Gülnihal ve daha pek çok unutulmayacak ismin performansına ev sahipliği yapmak için bu yıl üç güne yayılacak Sónar Istanbul için yerinizi almayı unutmayın.

Bilet Fiyatları:

Paul Kalkbrenner - Tek Gece Bileti (5 Mart 2020) - 242,00 TL

3. Gün Fark Bileti - 110,00 TL (Sadece 2 Günlük Sónar Istanbul bileti olanlar için geçerlidir.)

2 Günlük Kombine 4. Avantajlı Dönem NORMAL - 440,00 TL

2 Günlük Kombine 3. Avantajlı Dönem Normal - *Tükendi

2 Günlük Kombine 2. Avantajlı Dönem VIP - 638,00 TL

2 Günlük Kombine 2. Avantajlı Dönem Normal - *Tükendi

2 Günlük Kombine 1. Avantajlı Dönem VIP - *Tükendi

2 Günlük Kombine 1.Avantajlı Dönem Normal *Tükendi

 

 

DARK NIGHT: SHE PAST AWAY, KAELAN MIKLA, BOX AND THE TWINS // 10 MART SALI // %100 STUDIO // 20.30

2009 yılında kurulan ve 80’lerin dark-wave post-punk sound’una övgü niteliği taşıyan She Past Away, vokalde Laufey Soffía Þórsdóttir, bas gitarda Margrét Rósa Dóru- Harrysdóttir ve davul/ synthesizer’da Sólveig Matthildur Kristjánsdóttir’den oluşan İzlandalı goth ve post-punk üçlüsü Kælan Mikla ve karanlık dream pop ve wave türleri arasında gidip gelen Köln merkezli grup Box and the Twins’in sahnede olacağı “Dark Night” serisinde, dark-wave, post-punk ve gotik tınıların en karanlık hali 10 Mart’ta %100 Studio’da olacak.

Kapı Açılış: 20.00

Box and the Twins: 20.30

Kælan Mikla: 21.30

She Past Away: 22.45

 

Bilet Fiyatı:

Ön Satış - 71.50 TL

 

 

RIVERSIDE // 10 MART SALI // TURKCELL SAHNESİ – SAHNE ÜSTÜ AYAKTA // 21.30

2000’lerin başında heavy metal ve progresif rock tutkuları sayesinde bir araya gelen, Dream Theater, Tool ve Porcupine Tree gibi isimlerin izinden giderek deneysel bir üretim hedefiyle progresif rock’ın sınırlarını keşfeden Polonyalı grup Riverside, heavy metal fırtınası için 10 Mart’ta Zorlu PSM’ye geliyor! 2003 yılında yayınladıkları ilk albümleri “Out of Myself”den 2018’de yayınladıkları apokalips temalı son albümleri Wasteland’a kadar yakaladıkları başarıdan ödün vermeyen Polonya’nın yıldızı Riverside ile unutulmaz bir heavy metal fırtınası yaşamak için yerinizi şimdiden almayı unutmayın.

Kapı Açılış: 21.00

Riverside: 21.30

 

Bilet Fiyatları:

Genel Satış - Tam – 132.00 TL

Genel Satış - Öğrenci – 110.00 TL

Genel Satış - 18 Yaş Altı / Uzak Görüş – 110.00 TL

 

LESLİ İLE STAND UP: 002. UPGRADE // 10 MART SALI // touché // 21.00

Doğal, samimi ve yüksek enerjisiyle Lesli, 40’lı yaşlarında oyuncu ve komedyen olma yolculuğunun komedisini bize çok zeki ve muzır bir şekilde anlatıyor. Komedi kariyerindeki ani sıçraması, teknoloji konusundaki sıkışıklıkları, dizi kariyerindeki beklenmezleri, hepimizin sorduğu bekar mı, evli mi; Türkiye mi yurtdışı mı gibi sorulara eşsiz bir komedi şov ile cevaplar arıyor.

Kapı Açılış: 19.00

Lesli ile Stand Up: 002. Upgrade: 21.00

 

Bilet Fiyatları:

Tam - 85.00 TL

Öğrenci - 49.50 TL

 

BEETHOVEN 250, SOLİST İDİL BİRET, ŞEF RENGİM GÖKMEN, AVRASYA FİLARMONİ ORKESTRASI // 11 MART ÇARŞAMBA // TURKCELL SAHNESİ // 21.00

 

Müzik tarihine sığmayan bir deha olan Ludwig van Beethoven'ın 250. Doğum Yılı Özel Konseri, 1998 yılında Devlet Sanatçısı seçilen şef Prof. Rengim Gökmen yönetiminde, 1948 yılında TBMM’nin adına çıkardığı kanunla sekiz yaşında Fransa’da eğitim alıp on beş yaşında üç birincilik ödülü ile mezun olan dünyaca ünlü piyanist İdil Biret'in solistliğinde ve Türkiye’nin en seçkin müzisyenlerinden oluşan Avrasya Filarmoni Orkestrası eşliğinde 11 Mart’ta müzik severlerle buluşuyor. Zorlu PSM - BKM iş birliğiyle Vestel Gururla Yerli Konserleri kapsamında gerçekleşecek ve Beethoven'a bir saygı duruşu niteliği bulunan bu konserde, İmparator Konçertosu olarak da anılan, bestecinin son piyano konçertosu 5. Piyano Konçertosu icra edilecek. Programda bestecinin klasikleşmiş 7. Senfonisi ve Leonare Uvertürü No.3 de sahnede hayat bulacak. Beethoven’ın 250. Yılını unutulmaz kılacak bu konser için yerini almayı şimdiden unutmayın.

Kapı Açılış: 20.30

Etkinlik Başlangıç: 21.00

Bilet Fiyatı:

Kategori 1 Tam: 286.00 TL - Öğrenci 234.00 TL

Kategori 2 Tam: 231.00 TL - Öğrenci 189.00 TL

Kategori 3 Tam: 187.00 TL - Öğrenci 153.00 TL

Kategori 4 Tam: 132.00 TL - Öğrenci 108.00 TL

Kategori 5 Tam: 88.00 TL - Öğrenci 72.00 TL

Kategori 6 Tam: 60.50 TL - Öğrenci 49.50 TL

 

 

 

ALICE MÜZİKALİ // 12 – 13 – 26 MART // TURKCELL SAHNESİ // 21.00

Lewis Carroll tarafından yazılmış, dünya edebiyatın eşsiz eserlerinden biri olan Alice Harikalar Diyarında’nın, çağdaş müzikal uyarlaması olan Alice, ilk defa sahnelenerek büyük yankı uyandırdığı geçtiğimiz sezonun ardından yeni sezonda da Zorlu PSM Turkcell Sahnesi’nde seyirciyi selamlıyor! Türkiye’nin ilk büyük prodüksiyonlu müzikali olan BKM, Zorlu PSM ve id İletişim ortak yapımı “Alice”, görkemli sahne tasarımı, müzikleri ve kostümleri ile göz kamaştırıyor. Gerçek hayattaki iletişimin yalnızlaştırdığı günümüz sanal dünyasında savrulan bir genç kızın heyecan dolu büyüme hikâyesini konu eden gösteride “Alice” olarak ilk defa sahneye çıkan ve seyircinin büyük beğenisini kazanan Serenay Sarıkaya ile beraber, deneyimli tiyatrocular Ezgi Mola, Enis Arıkan, Merve Dizdar, İbrahim Selim ve Şükrü Özyıldız başrollerde.

Bilet Fiyatları:

VIP - Tam: 318.00 TL - Öğrenci: 258.00 TL

1. Kategori - Tam: 271.00 TL - Öğrenci: 220.00 TL

2. Kategori - Tam: 230.00 TL - Öğrenci: 187.00 TL

3. Kategori - Tam: 168.00 TL - Öğrenci: 137.00 TL

4. Kategori - Tam: 131.00 TL - Öğrenci: 107.00 TL

5. Kategori - Tam: 111.00 TL - Öğrenci: 91.00 TL

*Öğrenci biletleri sınırlı sayıdadır.

 

ATİLLÂ ATASOY’LA ZAMAN MEYHANESİ // 12 MART PERŞEMBE // touché // 21.00

Unutulmaz besteleri ve benzersiz sesi ile Türkiye müzik tarihine imza atan, "Altın sesli adam" olarak tanıdığımız Attilâ Atasoy, müzik yolculuğunun 45. yılında touché sahnesinde şarkıları ile yüreklerimize dokunup, bizleri Zaman Meyhanesi'nde keyifli bir yolculuğa çıkaracak. Gezdiği 156 ülke ile "Altın Gezgin" ödülünün de sahibi olan Atasoy, gezilerinden eğlenceli anlar ve anılar eşliğinde, dünden bugüne Attilâ Atasoy şarkıları ile dinleyicilerini macera ve müzik dolu bir düş yolculuğuna davet ediyor.

Kapı Açılış: 19.00

Atillâ Atasoy'la Zaman Meyhanesi: 21.00

Bilet Fiyatı:

Genel Giriş Fiyat: 132,00 TL

 

 

EIVOR // 12 MART PERŞEMBE // %100 STUDIO // 21.30

Sesini ilk olarak Faroe’nun halk müziklerini seslendirerek keşfeden, henüz 16 yaşındayken ilk albümünü yayınlayan Nordik sanatçı Eivør, yumuşacık sesiyle bir o kadar vahşi, etnik dokularla bezenmiş gizemli melodiler ortaya koyuyor. Sanatını özgür bırakmaya önem veren Faroelu yıldız, şarkılarında daha çok ritim ve beatleri öne çıkararak gırtlak şarkıcılığı gibi kültürünün deneysel ögelerinden de faydalanıyor. Donuk melodileri sesiyle ısıtan, Şarkılarında Faroe Adaları’nın nefes kesen, dramatik manzarasını bulduğumuz Nordik vokal Eivør, %100 Studio’ye ilke kez mistik bir dünyaya dönüştürmek için 12 Mart’ta sevenlerinin karşısına çıkmaya hazırlanıyor.

Kapı Açılış: 20.30

Eivør: 21.30

Bilet Fiyatları:

Avantajlı Dönem - Tam Fiyat: 88,00 TL

Avantajlı Dönem - Öğrenci Fiyat: 66,00 TL

 

 

WE LUV TECHNO! - VOLVOX // 13 MART CUMA // %100 STUDIO // 22.00

 

Sert ama minimal bir techno vadeden groovy-acid setlerin ustası, Brooklyn yeraltı müzik sahnesinin dominant güçlerinden doğma büyüme Buffalo, New York’lu olan Volvox elektroniğin ruhuna hitap eden isimler arasında öne çıkıyor. Amerika müzik sahnesinin nevi şahsına münhasır karakterlerinden biri olan müzisyen, dans pistini canlandıran, inkar edilemez enerjisiyle 13 Mart’ta %100 Studio’da dinleyicilerin karşısına çıkmaya hazırlanıyor.

Bilet Fiyatları:

Ön Satış Fiyat: 66,00 TL

 

PATRICK WATSON // 14 MART CUMARTESİ // %100 STUDIO // 21.30

Müziğin ambient ve electronica gibi farklı alanlarını keşfederek Montreal’daki Vanier College’da Caz ve Klasik Piyano, Kompozisyon ve Aranjörlük eğitimi alan Kaliforniyalı sanatçı Patric Watsın ilk albümünü 2001 yılında çıkardı. Melankoliyi indie-rock gibi farklı türlerle eşsiz bir şekilde harmanlamayı başaran, müziğin her alanında kendini kanıtlamış şarkıcı ve söz yazarı Patrick Watson, yayınladığı yeni albümü Wave'in dünya turnesi kapsamında 14 Mart’ta %100 Studio’da dinleyicileriyle buluşmaya hazırlanıyor.

Bilet Fiyatları:

Ön Satış - 71.50 TL

 

ZORLU ÇOCUK TİYATROSU LUNAPARK GEZEGENİ // 14 MART // TURKCELL PLATINUM SAHNESİ // 12.00 – 15.30

Mehmet Zorlu Vakfı çatısı altında, Zorlu Holding’in 50. yılı anısına kurulan, 2003’ten bu yana 800 binden fazla çocuğu tiyatroyla tanıştıran Zorlu Çocuk Tiyatrosu 17. Yılında, Zorlu PSM’de başlayacağı yeni sezonuyla tiyatronun eğitici, öğretici ve eğlendiren sesini duyurmaya devam ediyor. Serdar Saatman’ın yazdığı ve Gaye Cankaya’nın yönettiği Lunapark Gezegeni, küçük tiyatroseverlere eğlenceli bir dünyanın kapılarını aralıyor. Oyun, bir grup çocuğun hayallerini terk etmeleri karşılığında gittikleri Lunapark Gezegeni’nde başlarından geçen ilginç olaylar çerçevesinde şekilleniyor. Lunapark Gezegeni, Mart ayında da minik tiyatro severlerle buluşmaya hazırlanıyor.

Bilet Fiyatları:

1. Kategori - 22.00 TL

2. Kategori - 11.00 TL

 

AKLAN AKDAĞ’DAN YARINA MEKTUP – AKUSTİK ÖYKÜLER // 17 MART SALI // %100 STUDIO // 21.00

 

2019’da “Yarına Mektup” albümünü yayınlayan Aklan Akdağ, akustik enstrümanların diliyle yaşanmış aşklarını, dünyaya bakışını, hayallerini, umutlarını, kısacası kendi hayat hikayelerini anlatıyor. Çok değerli müzisyenler ve sürpriz konukların da katılımıyla %100 Studio sahnesinde akustik müziğin büyüsünü müzikseverlerle buluşturmaya hazırlanan Akdağ’a sahnede Gülay, Tuna Kiremitçi, Fuat Güner, Özge Fışkın, Sibel Köse, Sarp Maden ve Can Kalaycıoğlu gibi değerli sanatçılar da eşlik edecek. Rock'tan reggae'ye, cazdan funk'a kadar farklı ritim ve sesleri harmanlanacağı rengarenk bir gece yaşamak için 17 Mart’ta %100 Studio’da yerinizi almayı unutmayın.

Kapı Açılış: 20.30

Aklan Akdağ'dan Yarına Mektup - Akustik Öyküler: 21.00

Bilet Fiyatları:

Tam: 110 TL

Öğrenci: 85 TL

 

 

VESTEL GURURLA YERLİ KONSERLERİ: YILDIZ TİLBE // 18 MART ÇARŞAMBA // TURKCELL SAHNESİ // 21.00

 

Türkiye’nin en güçlü seslerinden Yıldız Tilbe, Zorlu PSM – BKM iş birliğiyle Vestel Gururla Yerli Konserleri kapsamında 18 Mart’ta Zorlu PSM’de!

Kapı Açılış: 20.30

Yıldız Tilbe: 21.00

 

Bilet Fiyatları:

Kategori 1 Tam: 429.00 TL – Öğrenci 351.00 TL

Kategori 2 Tam: 319.00 TL – Öğrenci 261.00 TL

Kategori 3 Tam: 242.00 TL – Öğrenci 198.00 TL

Kategori 4 Tam: 187.00 TL – Öğrenci 153.00 TL

Kategori 5 Tam: 143.00 TL – Öğrenci 117.00 TL

Kategori 6 Tam: 110.00 TL – Öğrenci 90.00 TL

 

POW TRIO // 18 MART ÇARŞAMBA // touché // 21.00

Kendi kuşaklarının önde gelen müzisyenlerinden, her biri farklı müzik türlerinde uzmanlaşmış Eylem Pelit, Volkan Öktem ve Sabri Tuluğ Tırpan’ı bir araya getiren Pow Trio; touché’de izleyicileri caz çatısı altında buluşturmaya hazırlanıyor. Üç müzisyenin dost meclisi olarak on yıla yakındır sahne alan Türkiye’nin değerli müzisyenleri 18 Mart’ta touché’de dinleyicilere unutulmaz bir caz ziyafeti yaşatmaya hazırlanıyor.

Kapı Açılış: 19.00

Pow Trio: 21.00

Bilet Fiyatı:

Genel Giriş Fiyat: 91,50 TL

 

MELİS SÖKMEN // 19 MART PERŞEMBE // touché // 21.00

 

Türkiye'nin en güçlü pop caz vokallerinden, Billy Paul, Tony Jones, Michael Brown ve Yvonne Sanchez gibi isimlerle aynı sahneyi paylaşan uluslararası sanatçı, Melis Sökmen, eşsiz performansı ve caz, r&b, latin, soul, blues yorumları barındıran geniş müzik repertuvarı ile 19 Mart’ta touché sahnesine seyircinin karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Sökmen’e piyanoda Evren Karakul, kontrbasta Berker Şahin, davulda Emre Günaydın, flüt ve vokalde Aysun Sökmen, kemanda Yonca Silin ve çelloda Jülide Canca Eke eşlik edeceği bu müzik şöleni için touché’de yerinizi almayı unutmayın.

Kapı Açılış: 19.00

Melis Sökmen: 21.00

Bilet Fiyatı:

Genel Satış – 132,00 TL

 

JAY-JAY JOHANSON// 21 MART CUMARTESİ // %100 STUDIO // 21.30

Çok sesli ve çok renkli müziği ile taze kalmayı başaran İsveçli şarkıcı ve söz yazarı Jaje Johanson, bilinen sahne ismiyle Jay-Jay Johanson kendine özel bir incelikle janrları eriten, trip-hop, synthpop ve elektronik müziğin yenilikçi birleşiminde yer alıyor. Şarkılarında yavaş yavaş tırmandırdığı downbeat, trip-hop ve electro-pop ritimleri ile adeta film-noir estetiğinde kendine has, imza bir sound yaratmayı başaran Johanson, 21 Mart’ta %100 Studio sahnesinde sevenleriyle buluşamaya hazırlanıyor.

Kapı Açılış: 20.30

Jay-Jay Johanson: 21.30

Bilet Fiyatları:

Avantajlı Dönem - Tam Fiyat: 82,50 TL

Avantajlı Dönem - Öğrenci Fiyat: 60,50 TL

 

HOŞ SADA: AHMET ÖZHAN // 22 MART PAZAR // TURKCELL PLATINUM SAHNESİ // 21.00Facebook hesabınızla yorum yapın:
Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*
E-posta*

(E-posta adresiniz sitede görünmez)
Yorum*


(Yandaki güvenlik kodunu bu alana giriniz)
   
 

Diğer GÜNCEL Haberleri

Başlık Tarih
 
MÜGE BOZ VE RED BULL SPORCUSU YAĞIZ AVCI İLE ADRENALİN ZİRVEDE17 Eylül 2020
"JİNEKOLOJİK KANSERLERDE TARAMA TESTLERİNİ YAPTIRMAK İÇİN ENGEL YOK"17 Eylül 2020
MEME KANSERİ TEDAVİSİNDE ETKİLİ GIDALAR NELERDİR?17 Eylül 2020
BÜYÜKÇEKMEDE'DE “AVRUPA HAREKETLİLİK HAFTASI” ETKİNLİKLERİNE YOĞUN İLGİ17 Eylül 2020
BOSS İLE ŞIKLIĞINIZDAN ÖDÜN VERMEYİN 17 Eylül 2020
SURİYELİ VE TÜRK İŞLETMELERİN ORTAKLIKLARI BÜYÜK POTANSİYEL TAŞIYOR17 Eylül 2020
TWİTTER SALDIRGANLARI, 117 BİN DOLAR ELDE ETMİŞ 17 Eylül 2020
TEB’DEN 3 AY ERTELEMELİ SONBAHAR KREDİSİ 17 Eylül 2020
FITIK SORUNUNUN ÇÖZÜMÜNDE NASA MODELİ 17 Eylül 2020
“SANAT PARKTA” DEVAM EDECEK17 Eylül 2020
RED BULL BASEMENT İLE YARININ GİRİŞİMLERİ BUGÜNDEN ŞEKİLLENDİ17 Eylül 2020
​TEBERİK KÖLGELİ’NİN KADRAJINDAN DOĞAYA DÖNÜŞ SKSM’DE17 Eylül 2020
UZAKTAN EĞİTİM DÖNEMİNDE DERS MASASI VE SANDALYE SEÇİMİ ÖNEMLİ!17 Eylül 2020
BAŞKAN DENİZ KÖKEN, BESYO’YU KAZANAN ÖĞRENCİLERLE BULUŞTU16 Eylül 2020
YENİ DÜNYA DÜZENİNDE DİJİTAL DÖNÜŞÜM MERCEK ALTINA ALINIYOR16 Eylül 2020
SONBAHARDA BİPOLARA DİKKAT!16 Eylül 2020
250 YAŞINDAKİ WORDSWORTH'ÜN ŞİİRLERİ TÜRKÇE'DE16 Eylül 2020
​ İSTİKLAL CADDESİNDE TULUMBACILAR YÜRÜYECEK16 Eylül 2020
FAHRİ KONSOLOSLARIMIZ, YENİ İŞBİRLİKLERİ VE TİCARİ FIRSATLARA KAPI AÇABİLİR”16 Eylül 2020
SALACAK KENTSEL TASARIM YARIŞMASI SONUÇLANDI16 Eylül 2020
"İYİLİK & SAĞLIK OLSUN " YAYINA BAŞLIYOR!16 Eylül 2020
UNİLEVER TEMİZLİĞİN GELECEĞİNE DAİR HEDEFLERİNİ SÜRDÜRÜLEBİLİR MARKALAR KONFERANSI’NDA ANLATTI16 Eylül 2020
ZERAFET VE GÜCÜN BULUŞMASI: FOSSIL15 Eylül 2020
MARKA DÜNYASINDA DEĞİŞİMİ YÖNETEN LİDERLER SUSTAİNABLE BRANDS TURKEY 2020'DE ONLİNE BULUŞUYOR15 Eylül 2020
NETWORK'TEN SINIRLARI AŞAN KOLEKSİYON15 Eylül 2020
TÜRKİYE'NİN EN POPÜLER TARİHİ NOKTALARINI KEŞFE ÇIKMAYA HAZIR MISIN?15 Eylül 2020
‘M.I.C.E SEKTÖRÜ PANDEMİ SONRASI ESKİ YERİNİ ALMAYA HAZIR’15 Eylül 2020
TEKSAN’DAN ÇEVRE DOSTU ÇÖZÜMLER15 Eylül 2020
VODAFONE BUSINESS VE TÜSİAD SANAYİDE DİJİTAL DÖNÜŞÜM İÇİN İŞBİRLİKLERİNİ GÜÇLENDİRİYOR15 Eylül 2020
MOLPED'İN YENİ MARKA YÜZÜ ELÇİN SANGU, REKLAM FİLMİNDE 'KIZ SÖZÜ' VERİYOR 14 Eylül 2020
BAKIRKÖY SAHİLDEKİ BİSİKLET YOLLARI ONARILIYOR14 Eylül 2020
PROF. DR. NEVZAT TARHAN’DAN “EVLİLİKTE NİYET SÖZLEŞMESİ”14 Eylül 2020
ACER'İN MODERN VE ZARİF ULTRA İNCE DİZÜSTÜ BİLGİSAYARI SWİFT 5, ÖDÜLLÜ TASARIMIYLA GÖZ DOLDURUYOR!14 Eylül 2020
METRO TÜRKİYE'DEN ALIŞVERİŞ ARABALARI İÇİN OTOMATİK DEZENFEKTE SİSTEMİ!14 Eylül 2020
HAYYAM RUBAİLERİNE YAPTIĞI BESTELERİ TELEFONA KAYDETTİ,ALBÜM OLDU14 Eylül 2020
'NEXT LEVEL ÜRETEN KADINLAR KULÜBÜ' BİRİNCİ AYINI TAMAMLIYOR14 Eylül 2020
DÜNYACA ÜNLÜ YAZARDAN MERHAMET KİTABI14 Eylül 2020
"SCOOB!" 18 Eylül'de Türkçe Dublajlı Olarak Sinemalarda!..10 Eylül 2020
SAVUNMA SANAYİNE KADIN ELİ DEĞDİ; İPEK KURT: ':ÜLKEMİZ İÇİN BİZ DE VARIZ!'09 Eylül 2020
SEDA GÜCİN TATİLİ TİCARETE ÇEVİRDİ09 Eylül 2020
Kadın Voleybol takımına Sistem 9 desteği09 Eylül 2020
CAS'IN KURUCULARI ARZU GAMZE KILINÇ VE MUHAMMET UZUNER'E ANLAMLI ÖDÜL08 Eylül 2020
ÜNLÜ İSİMLERLE GİRİŞİMCİLER VADİSTANBUL’DA BİR ARAYA GELDİ06 Eylül 2020
TÜRKİYE TENİS FEDERASYONU İSTANBUL TENİS MERKEZİ AÇILDI05 Eylül 2020
ŞAİR ZEKİ KAYMAKÇI İLE SÖYLEŞİ: 'FOTOĞRAFLAR ŞİİRLERİ VE ŞAİRLERİ ANLATILIYOR'03 Eylül 2020
Milli yüzücümüz Dilek Gerez yine yüzümüzü güldürdü03 Eylül 2020
ATAŞEHİR’İN EN YENİSİ KAPILARINI AÇTI03 Eylül 2020
TENET" Türkçe altyazılı, ve Türkçe dublaj seçenekleriyle sinemalarda!29 Ağustos 2020
Güleryüzlü hizmetleriyle büyük beğeni kazandılar28 Ağustos 2020
Dünya sinemasından ödüllü filmler ilk kez Ankara’da!27 Ağustos 2020
İleti Yönetim Sistemi (İYS)’nin iş ortağı Uyumsoft oldu26 Ağustos 2020
Çok hızlı aksiyon alıyor, sektöre öncülük ediyor26 Ağustos 2020
Corona döneminde, kas ve iskelet ağrılarının 7 nedeni26 Ağustos 2020
Sağlık ve güzelliğin ipuçları bu kitapta25 Ağustos 2020
Ankara’da festival heyecanı 3 Eylül’de başlıyor!25 Ağustos 2020
Gold Faces Of Turkey'in En İyi Yaşam Koçu Ödülü onun!24 Ağustos 2020
ASİL ÇAĞIL’A EN İYİ KOREOGRAF ÖDÜLÜ19 Ağustos 2020
2020 İMAJ MAGAZİN SANAT ÖDÜLLERİ'NDE , AKTÜEL'E 2 ÖDÜL BİRDEN!14 Ağustos 2020
Arda Turan 66 numaralı formasıyla ilk önce Madame Tussauds sahasında!10 Ağustos 2020
Muzaffer Uğur: 'Müşteri memnuniyeti önceliğimiz'02 Ağustos 2020
Usta işletmeci İşini 30 yıldır severek yapıyor 31 Temmuz 2020
AYNUR HAŞHAŞ 'PERVANE' ALBÜMÜ İÇİN BASIN LANSMANI YAPTI24 Temmuz 2020
Pınar’dan yine bir ilk: “Engelsiz İletişim Hattı”23 Temmuz 2020
AKİF MANAF'IN TRUTH (GERÇEK ) KİTABI İNGİLİZCE ÇIKTI!22 Temmuz 2020
1. ULUSLARARASI YOGA OLİMPİK OYUNLARI 1 AĞUSTOS'TA İSTANBUL'DA!22 Temmuz 2020
İmaj magazin kültür sanat ödülleri veriliyor!18 Temmuz 2020
DÜNYA GENÇLİK KONSEYİ'NE İZMİR DESTEĞİ17 Temmuz 2020
Kobi’lerin ERP’si EkoTicari16 Temmuz 2020
Tuba Karaca 2020 İlkbahar ve Yaz Koleksiyonunu Tanıttı15 Temmuz 2020
​TÜRKİYE CERRAHİ MASKE ÜRETİMİNDE DÜNYA LİDERİ OLABİLİR13 Temmuz 2020
Demre eşsiz güzelliği ile dikkatleri üzerine çekiyor12 Temmuz 2020
‘Demre’ kamp tatilcilerinin yoğun ilgisini görüyor12 Temmuz 2020
Erken Yumurtalık Yetmezliğini Önlemek Mümkün!29 Haziran 2020
Ses frekansları şifaya dönüşüyor:Madde bedenimizi ve enerji bedenimizi iyileştiriyor..29 Haziran 2020
YENİ BİR DENEYİME HAZIR OLUN29 Haziran 2020
YENİ BİR DENEYİME HAZIR OLUN29 Haziran 2020
'BİR KAR TANESİNİN ÖMRÜ' FİLMİNİN LANSMANI YAPILDI26 Haziran 2020
Kağan Can Odabaşı kansere yenildi24 Haziran 2020
CİNSİYET EŞİTLİĞİNDE FARKINDALIK ARTTI, ARTIK UYGULAMAYA GEÇME ZAMANI23 Haziran 2020
TAKVİM GAZETESİ YAZARLARINDAN UFUK ÖZCAN DÜNYA EVİNE GİRDİ22 Haziran 2020
ÜNLÜ RESTORANLAR ZİNCİRİ SAHİBİNDEN SERT ÇIKIŞ! 21 Haziran 2020
İBB Şehir Tiyatroları Evlere Konuk Oluyor!19 Haziran 2020
DR. MEHMET ÖZ 'ŞÖHRET YOLUNDA' YILDIZI OLAN İLK TÜRK 19 Haziran 2020
İSTANBUL’UN İLK JW MARRIOTT OTELİ, PANDEMİ SONRASI KAPILARINI AÇIYOR!17 Haziran 2020
Uyumsoft Başkanı Mehmet Önder, “Ülkemize ‘dijital uzmanlar’ yetiştirmeye devam ediyoruz”17 Haziran 2020
ŞUBELERİNE BİR YENİSİNİ DAHA EKLEDİ10 Haziran 2020
SANATÇI İNANÇ BAKIRKÖY'DE MAJOR HOME PERDE VE EV TEKSTİLİ MAĞAZASINı AÇTI08 Haziran 2020
TÜGİAD Genel Başkanı Anıl Alirıza Şohoğlu: “TASARRUF ETMEYİ ÖĞRENMEMİZ LAZIM”04 Haziran 2020
​MELEK EUSEL AJDA PEKKAN'IN YOLUNDA!29 Mayıs 2020
TUĞBA HATUN 'CORONA' ŞARKISIYLA GÜNDEMDE!29 Mayıs 2020
Somfy bahçe keyfine yüksek konforla eşlik ediyor24 Mayıs 2020
Covid-19 sonrası çalışma alanlarında hijyene maksimum dikkat gerekecek 21 Mayıs 2020
Zafer Kutanoğlu : ‘Dezenfektanda dünya ile yarışacak tesislerimiz var!’21 Mayıs 2020
Yogacılardan Covid 19’u Sonlandıracak Online Farkındalık Festivali20 Mayıs 2020
OZAN KARAKUŞ AB SPOR ÖDÜLLERİNDE TÜRKİYE'Yİ TEMSİL EDECEK!16 Mayıs 2020
2. ONLINE ''EVDE KAL SPORLA KAL'' AÇIK SPOR DÜNYA ŞAMPİYONASI 13 Mayıs 2020
GÜNGÖREN'DE 'EVDEKALHAREKETSİZKALMA' LİSELERARASI SPOR ŞAMPİYONASI13 Mayıs 2020
AVM’lerin Açılış Zamanı ve Kısa Vadede Öngörülen Uygulamalar İçin Tavsiyeler07 Mayıs 2020
RADEV BAŞKANI YUSUF ERBAŞ: 'RADYOCULAR GELECEKTEN ÜMİTLİ'07 Mayıs 2020
Çanakkale Sayısal Karasal Yayın Kulesi’nin İklimlendirme Tercihi Form Oldu06 Mayıs 2020
FATİH KURAN'DAN ​COVİD-19 KRİZİNDE YAPILMAMASI GEREKEN 6 FİNANSAL HATA05 Mayıs 2020
Zeynep Dereli: 'Üniversiteye hazırlanan öğrenciler mağdur'05 Mayıs 2020
Prof. Dr. Nurhayat Yıldırım: “Astım Hastaları İlaçlarını Her Zaman Düzenli Kullanmalı”05 Mayıs 2020
Göktürk’e Meyve Bahçesi Yapıldı05 Mayıs 2020
Zeytinburnu’nda Ramazan Yardımları 'Virüs' Engeline takılmadan devam ediyor!04 Mayıs 2020
Zeytinburnu'nun Milli Atleti Tuğba Güvenç'e Ömer Arısoy Desteği!04 Mayıs 2020
​MEHMET MURAT ÇALIK: DAYANIŞMA RUHUNUN KIYMETİ ANLAŞILDI04 Mayıs 2020
Akbank 'Evde Kısa Film Yarışması' Başladı04 Mayıs 2020
'Ekonomi Basını Başarı Ödüller'' müraacatları son başvuru tarihi: 10 Mayıs 2020 04 Mayıs 2020
AKPINARLI: ‘AVRUPA’DA YAYILAN YENİ ÇOCUK HASTALIĞI KORONAVİRÜS BAĞLANTILI OLABİLİR’ 01 Mayıs 2020
İSTANBUL HALK EKMEKTEN RAMAZAN PİDESİ01 Mayıs 2020
GÖKTÜRK'E YENİ POLİS MERKEZİ01 Mayıs 2020
TAPU DAİRELERİ RANDEVU İLE ÇALIŞACAK01 Mayıs 2020
SAĞLIK BAKANLIĞI'NIN BÜYÜK HİZMETİ: POZİTİF HASTAYA YAKLAŞANI UYARIYOR!18 Nisan 2020
BU HAFTA SONU DA SOKAĞA ÇIKMA YASAĞI VAR!13 Nisan 2020
ÖĞRETMEN YASEMİN GÜZEL'DEN İLK ŞARKI İLK KLİP07 Nisan 2020
BOYNER'DEN MİLLİ DAYANIŞMAYA 3 MİLYON LİRA YARDIM!07 Nisan 2020
KARACA'DAN DEVLET HASTANELERİNE ÇARŞAF BAĞIŞI04 Nisan 2020
PROF. DR. MURAT ARSLAN SOKAK HAYVANLARI AÇ KALIRSA TOPLUM SAĞLIĞI ZARAR GÖRÜR'31 Mart 2020
ÜNLÜ GELİNLİK MODACISI PINAR BENT'TEN SAĞLIKÇILARA BÜYÜK JEST!30 Mart 2020
BU YIL DÜNYA DAYANIŞMA SAATİ OLACAK!25 Mart 2020
İSTANBUL'DA YOĞUN YAĞIŞ UTARISI!21 Mart 2020
ŞEBNEM DEMİR: ESTETİK MERKEZLERİ OLARAK KURALLARA UYMALI'19 Mart 2020
BAZI AVM'LER KAPANDI, BAZI MARKALAR DA MAĞAZALARINI KAPATMA KARARI ALDI19 Mart 2020
ENGELSİZ YAŞAM VAKFI 'YILIN EN İYİLERİ' ÖDÜLLERİ ENGEL TANIMADI!18 Mart 2020
SÜZER PLAZA ÖRNEK HİJYEN UYGULAMALARI İLE DİKKAT ÇEKİYOR18 Mart 2020
BAĞIŞIKLIK SİSTEMİNİN GÜÇLENMESİNE YARDIMCI PROBİYOTİK MUCİZESİ17 Mart 2020
TEKFEN TARIM'IN ADANA AGRİPARK AR-GE MERKEZİ'NE SIFIR ATIK BELGESİ17 Mart 2020
TÜSAD GERİATRİ ÇALIŞMA GRUBU YAŞLILAR HAFTASI’NDA ÖNEMLİ BİLGİLER PAYLAŞTI17 Mart 2020
İŞLETMELERDE KORONA VİRÜS DENETİMİ17 Mart 2020
HİJYEN İHTİYACI E-TİCARET SİTELERİNE TALEBİ ARTIYOR17 Mart 2020
PERA MÜZESİ VE İSTANBUL ARAŞTIRMALARI ENSTİTÜSÜ SERGİLERİ BİR TIK UZAĞINIZDA!17 Mart 2020
STARBUCKS’TAN BAHAR DÖNEMİNE ÖZEL YEPYENİ LEZZET; CLOUD MACCİHİATO...17 Mart 2020
KALE ‘ANTİBAKTERİYEL HİJYEN UYGULAMASI’ İLE SEVDİKLERİMİZİ VİRÜSTEN KORUYOR17 Mart 2020
SOLAR İSTANBUL 2020 FUARI VE KONFERANSI TAMAMLANDI17 Mart 2020
ZEHİRSİZ ÜRETİM MÜMKÜN17 Mart 2020
EVDE ÇOCUKLARIN ZAMANI VERİMLİ GEÇİRMELERİNİ SAĞLAYACAK 8 ÇOCUK PROGRAMI17 Mart 2020
TAMAMEN SANAL GERÇEKLİĞE TAŞINAN DÜNYANIN İLK KONFERANSI17 Mart 2020
KARTAL BELEDİYESİ, COVİD-19 ÖNLEMLERİ KAPSAMINDA 13 MADDELİK GENELGE YAYINLANDI17 Mart 2020
BEYLİKDÜZÜ BELEDİYESİ KORONA TEDBİRLERİNİ ARTIRDI17 Mart 2020
CORONA (KORONA) SALGINI SİNEMA FİLMİ OLUYOR 17 Mart 2020
Bağışıklık Sisteminin Güçlü Kalmasına Modifiye Atmosfer Paketli Balık Desteği17 Mart 2020
MUSTAFA SANDAL, VODAFONE FREEZONE ONLINE MÜZİK YARIŞMASI’NDA GENÇLERE KOÇLUK YAPACAK17 Mart 2020
TÜREB’TEN “MÜCBİR SEBEP” ÇAĞRISI17 Mart 2020
GIDA TAKVİYESİ MARKASI VELAVİT, DÜNYADA İLK DEFA TÜRKİYE'DE !17 Mart 2020
BOSCH TERMOTEKNİK, “YENİ NESİL KLUBÜ” İLE GELECEK NESİLLERE ODAKLANIYOR!17 Mart 2020
GEKAP KAYNAKLI ENFLASYON SAĞLIK SORUNLARINA YOL AÇABİLİR!17 Mart 2020
EVDE ÇALIŞIRKEN SİBER GÜVENLİĞE DİKKAT17 Mart 2020
GARRİNG VAKFI İŞ BİRLİĞİYLE SAKARYA AKYAZI'DA ROBOTİK KODLAMA ATÖLYESİ AÇILDI17 Mart 2020
KORONA GÜNLERİNDE TEMASSIZ ÖDEME17 Mart 2020
ARZUM RAMAZAN SOFRALARINA LEZZET KATTI17 Mart 2020
Türkiye’nin Deprem İzolatörlü İlk Konut Projesi Mavera Comfort17 Mart 2020
KORONAVİRÜS SALGINI EVDEN ÇALIŞTIRIYOR!17 Mart 2020
BEDENİNİZİ KORONAVİRÜSTEN KORURKEN PSİKOLOJİNİZİ DE UNUTMAYIN17 Mart 2020
TEMİZLİK VE HİJYEN ÜRÜNLERİNDE SATIŞLAR 12 KAT, KOLONYADA 35 KAT ARTTI 17 Mart 2020
ROYALCERT'TEN TÜRKİYE'NİN ENERJİ VERİMLİLİĞİ HAMLESİNE DESTEK17 Mart 2020
CORONAVİRÜS'E KARŞI BAĞIŞIKLIK SİSTEMİ GÜÇLENDİRMENİN 8 YOLU17 Mart 2020
MONSTER NOTEBOOK , CORONA VİRÜS SALGINI NEDENİYLE TÜM MAĞAZALARINI GEÇİCİ SÜRE KAPATMA KARARI ALDI17 Mart 2020
Eski Efsane Rakipler Aynı Takımda Buluştu17 Mart 2020
BURSA'DA ÜNİVERSİTE YURTLARI KARANTİNA İÇİN BOŞALTILDI16 Mart 2020
BAKAN ALBAYRAK'TAN VİRÜSLE MÜCADELEDE EKONOMİK DESTEK AÇIKLAMASI16 Mart 2020
KADIKÖY BELEDİYESİ’NDEN NARGİLE KAFELERE DENETİM16 Mart 2020
BU NE FIRSATÇILIK: MARKETLER ZİNCİRİNDE KOLONYA 50 TL!16 Mart 2020
ÇİLEK MOBİLYA’DAN MERAKLI ÇOCUKLARA EĞİTİCİ BİR YAŞAM ALANI16 Mart 2020
SARIYER BELEDİYESİ ZABITASINDAN FAHİŞ FİYAT DENETİMİ16 Mart 2020
BMW 3 SERİSİ, MART AYINA ÖZEL 6.700 TL + KDV’DEN BAŞLAYAN FİYATLARLA16 Mart 2020
HUAWEI MATEBOOK D SERİSİ’NİN İLK ÜYESİ TÜRKİYE’DE SATIŞA ÇIKIYOR16 Mart 2020
BUGÜNDEN İTİBAREN 9 AVRUPA ÜLKESİNDEN GELENLERE KARANTİNA UYGULANACAK16 Mart 2020
“Çanakkale Savaş Malzemeleri Müzesi” Ziyarete Açıldı16 Mart 2020
GÜNDÜZ YA DA GECE, ZÜHRE KADINI OL, FARKINI ORTAYA KOY!16 Mart 2020
HAZER AMANİ’DEN İADE-İ ZİYARET!16 Mart 2020
TÜRKİYE OFFROAD ŞAMPİYONASI’NIN İSİM SPONSORU PETLAS16 Mart 2020
MARKALI KONUT SATIŞLARININ %11’İ YABANCIYA YAPILDI16 Mart 2020
BİLAL SONSES"YAK"IYOR…16 Mart 2020
ÇOCUKLARINIZ OKULDA BAŞARIYI SAĞLIKLI GÖZLER İLE YAKALASIN 16 Mart 2020
DOW’DAN OTİZMLİ ÇOCUKLARA EĞİTİM DESTEĞİ16 Mart 2020
CORONAYA KARŞI MOBİL BELEDİYECİLİK16 Mart 2020
REEBOOK HAZAR ERGÜÇLÜ'NÜN ROL ALDIĞI YENİ KAMPANYA FİLMİNİ DUYURDU16 Mart 2020
TOHUM OTİZM VAKFI'NDAN OTİZME MAVİ IŞIK ÇAĞRISI16 Mart 2020
EZBER BOZAN BİR STİL REFORMU EN İDDİALI ADIMLAR BU SEZON DA "LOIE" İLE ATILACAK16 Mart 2020
SAHADA “MUTLU ÇALIŞANLAR” İLE FARK YARATIYOR, YENİ MEZUNLARA KARİYER OLANAĞI SAĞLIYOR.16 Mart 2020
ISAF EXCLUSIVE BAŞARI İLE TAMAMLANDI! 16 Mart 2020
VODAFONE FREEZOONE ŞAMPİYONLUK LİGİ’NDE KIRAN KIRANA LİDERLİK MÜCADELESİ16 Mart 2020
FOREO UFO ile 90 Saniyede Yepyeni Bir Maske Deneyimi16 Mart 2020
ÇOCUKLARA EVDE KOLAYCA İNGİLİZCE ÖĞRETEN UYGULAMA16 Mart 2020
KİŞİSELLEŞTİRİLMİŞ CİLT BAKIM MARKASI ETAT PUR, ARTIK TÜRKİYE’DE!16 Mart 2020
GARANTİ BBVA’NIN ÇALIŞANLARINA VE MÜŞTERİLERİNİN SAĞLIKLARI İÇİN ALDIĞI KARARLAR16 Mart 2020
TREZZ’İN KONSOL TASARIMLARI VE GÜZELLİKLERİ16 Mart 2020
STARBUCK MUTFAK’A DİLARA KOÇAK’TAN DÖRT YENİ FREŞH LEZZET DAHA!16 Mart 2020
CORONA SALGINI FIRSATÇILARINA TOKAT GİBİ ŞARKI!16 Mart 2020
KOMEDİ KUŞAĞI16 Mart 2020
VİRÜSÜN YAYILMA HIZI YAVAŞLATICI TEDBİRLERLE HIZLI UYGULAMAYA SAHİP OLDU16 Mart 2020
BELEDİYE, 20 BİN KURSİYERE WHATSAPP İLE EĞİTİM VERİYOR16 Mart 2020
BEBEK KİTABI ETKİNLİĞİNDE ÜNLÜ İSİMLER THERMOMIX’LE MAMA YAPTI! 16 Mart 2020
TOHUM OTİZM VAKFI’NDAN 2 NİSAN’DA ‘OTİZME MAVİ IŞIK YAK’ ÇAĞRISI16 Mart 2020
KARTAL BELEDİYESİ İŞİTME ENGELLİLER SPOR KULUBU’NDEN 5-1'LİK DEPLASMAN GALİBİYETİ16 Mart 2020
SANTA FARMA OTC ÜRÜN PAZARINA GİRDİ!16 Mart 2020
TİVUBU'DAN GİŞE REKORTMENİ FİLMLER16 Mart 2020
COLORADO 1650 VE UVGEL MÜREKKEBİ, 3M PERFORMANS GARANTİSİ SERTİFİKASI ALDI16 Mart 2020
İBB’DEN VATANDAŞA KORONAVİRÜS EĞİTİMİ16 Mart 2020
FATİH BELEDİYESİ DEZENFEKSİYON İŞLEMLERİNE ARA VERMEDEN DEVAM EDİYOR16 Mart 2020
SAMSUN MOBİLYA DEKORASYON FUARINA YOĞUN İLGİ OLDU16 Mart 2020
ÇALIŞMA ALANLARIMIZ, VİRÜSLERE KARŞI HAZIR MI?16 Mart 2020
KAĞITHANE’DE KORONAVİRÜS TEDBİRLERİ GENİŞLETİLDİ16 Mart 2020
GÜZELLİK VE TIP UZMANLARI BİR ARAYA GELDİ16 Mart 2020
İSTANBUL TAKSİLERİ BRC İŞBİRLİĞİYLE DEZENFEKTE EDİLDİ16 Mart 2020
KORONAFOBİ’DEN KORUNMANIN 7 PÜF NOKTASI16 Mart 2020
TÜRKİYE’DEN İKİ ŞEHİR DÜNYANIN EN ÇOK ZİYARET EDİLENLERİ ARASINA GİRDİ16 Mart 2020
DÜNYA KADINLAR GÜNÜNDE ZEYTİNBURNU'NDA ANLAMLI OSMANLI DEFİLESİ12 Mart 2020
BAŞKAN GÖKHAN YÜKSEL, TAKSİCİ ESNAFIYLA BİR ARAYA GELDİ11 Mart 2020
Ahu Yağtu’ya doktor yasağı- Prömiyerde düştü sakatlandı, rolünü devretmek zorunda kaldı 11 Mart 2020
Serenay Sarıkaya ve Head&Shoulders’tan Ezberleri Bozan Lansman11 Mart 2020
KÜRESEL TİCARET KARANTİNA ALTINDA11 Mart 2020
TÜV AUSTRIA TURK İLE İSPANYOL TECNATOM’DAN NÜKLEER İŞ BİRLİĞİ10 Mart 2020
LİDERLİK MÜCADELESİNDE SULAR DURULMUYOR10 Mart 2020
18 MART CANAKKALE ZAFERİ ANISINA 10 Mart 2020
TEPE HOME TÜRKİYE GENELİNDE BÜYÜMEYE DEVAM EDİYOR10 Mart 2020
DentGroup Nişantaşı Kliniği’ni açtı!10 Mart 2020
Bella Maison 2020 İlkbahar-Yaz Koleksiyonu09 Mart 2020
ARİŞ PIRLANTA YENİ ŞIK TASARIMLARIYLA İSTANBUL CNR DE YERİNİ ALIYOR.09 Mart 2020
HACIDAN KEBAP YENİDEN ETİLER'DE06 Mart 2020
Gelen gideni arattı siteyi aile şirketi gibi yönetiyorlar!03 Mart 2020
PROF. DR. KAMİLE AKGÜL'DEN “DUYGUSAL ŞİDDET” SEMİNERİ02 Mart 2020
GÖKÇE İSPİ TURAN’DAN, BEŞ YIL SONRA YENİ BİR ROMAN: FİRİŞTEGÂN01 Mart 2020
AYNUR HAŞHAŞ , YENİ ALBÜMÜ ''PERVANE'' İLE ÇOK İDDİALI GELİYOR!26 Şubat 2020
Boat Show'da 15.000 liraya tekne, 100.000 liraya oyuncak!25 Şubat 2020
AKDENİZ GÜZELİ DİLARA ZENGİN'İN GÖZÜ YÜKSEKTE22 Şubat 2020
BEDİA AKARTÜRK SABİHA ALAKUŞU MODA VE TASARIM EVİNİ ZİYARET ETTİ17 Şubat 2020
Çiftçi uyarıyor: “Otu, böceği öldüren; insanı da öldürüyor”17 Şubat 2020
ARMA Computer’den “Konfigürasyon Robotu”16 Şubat 2020
Türk oyuncusu sonuç odaklı14 Şubat 2020
Yepyeni Elektrikli Bir Konsept: Hyundai Prophecy14 Şubat 2020
Çocuklar Zorlu’da LEGO® Festivali’nde buluşuyor 14 Şubat 2020
Tarihi Mekanda Muhteşem Defile14 Şubat 2020
SEDA ERCİYES’TEN YENİ ŞARKI: “BAŞA SARIP DUR”14 Şubat 2020
Arden’den iki yeni kitap HAYDİ SARILALIM ÖYKÜ AĞACI14 Şubat 2020
Ceren Gündoğdu’dan ‘Ben Hep Seni Sevdim’in Akustik Versiyonu Geldi!14 Şubat 2020
Serap Yağız Dinleyenleri Büyüledi14 Şubat 2020
Khontkar, yeni albümüyle “Flash” karakterini yer altından yeryüzüne çıkarıyor14 Şubat 2020
Can Bonomo, Fatma Turgut ve Gripin’den Müzik Şöleni14 Şubat 2020
Gelecek Geliyor14 Şubat 2020
CANIM KARDEŞİM14 Şubat 2020
(15 ŞUBAT DÜNYA ÇOCUKLUK ÇAĞI KANSER GÜNÜ)14 Şubat 2020
PIRELLI, YENİ LASTİK GELİŞTİRME SİMÜLATÖRÜ İLE TESLİM SÜRELERİNİ %30 AZALTIRKEN SÜRDÜRÜLEBİLİRLİĞİ DESTEKLİYOR14 Şubat 2020
RAISAVANESSA’DAN NEW YORK MODA HAFTASI’NDA GURUR TABLOSU14 Şubat 2020
KAĞITHANE’DE UMUT MÜRARE KONSERİ14 Şubat 2020
VAKKO’NUN MODA SİLÜETİ, YAŞAM ENERJİSİYLE BULUŞUYOR13 Şubat 2020
Murathan Mungan yeni albümünün ilk imza gününü D&R’da düzenliyor D&R İstinyePark “2020 Model” albümüyle Murathan Mungan’ı konuk ediyor!13 Şubat 2020
Türkiye’nin ilk gurme dondurmacısından mevsim meyveleriyle yaz – kış dondurma keyfi13 Şubat 2020
ÜNLÜ İSİMLER PUMA’NIN PARTİSİNDE BULUŞTU13 Şubat 2020

        
UA-107511990-1