Ana Sayfa > Site Yazarları

NEVAL KÜTÜK - admin
SAMİMİ OLMA SANATI
10 Temmuz 2020 - 1880 okunma

 
Merhaba bu haftaki yazımda sizlere Dünya Değişim Akademi’sinde bilimsel tekniklerle  uygulanan “Samimi Olma Değişim Programı”ndan bahsetmek istiyorum.
 
Samimiyet içtenlik demektir. İçten olan kişi samimidir. Samimiyet, kendiniz olmakla ilgilidir. Siz ne kadar doğal ve açıksanız hem kendinize, hem de çevrenize karşı samimisinizdir. 
 
Saklamak, gizlemek samimiyeti öldüren unsurlardır. Bazen insanın kendinden bile sakladığı şeyler olabilir. O zaman gerçek bir samimiyetten bahsedilemez. 
 
Siz, olduğunuz şey olduğunuzda maske takmazsanız. İçinizden geldiği gibi davranırsanız. O zaman size dışardan dayatılan şeyleri değil, içinizden gelen şeyleri yaparsınız. Doğal olunca, dışardan beklenen şekilde hareket etmezsiniz. İçinizdeki sesi dinlediğinizde samimiyet devreye girer ve kalpten kalbe iletişim gerçekleşir. 
 
Hatalarla yüzleşmek, sorumlulukları kabul etmek, hatalarından ders çıkarmak içinizi  samimiyetle doldurur. O zaman cesaretle dolarsınız, korkularınız kaybolur ve hayatı doya doya yaşarsınız. 
 
“ Samimi Olma Değişim Programı” sayesinde içtenlikle hareket edebileceksiniz. İçinize baktığınızda negatif ve pozitifi görüp her şeye rağmen kabullenme içinde olacaksınız. Maskelerden özgürleşeceksiniz. “Samimi Olma Değişim Programı” sayesinde size toplum tarafından dayatılmış karakter zırhından özgürleşecek ve yeni bir insana dönüşeceksiniz.
 
Bu yeni insan, samimi içten ve doğal bir insan olacak. Öz doğanıza doğru hareket edince kararlarınızı kendi başınıza verecek ve seçimlerinizi siz yapacaksınız. Dışardan gelen sesler sizi olumsuz olarak etkilemeyecek çünkü kendinize güveniniz tam olacak. 
 
“ Samimi Olma Değişim Programı” sayesinde duygularınızı açıkça dile getirebilecek ve kalpten kalbe açıkça, doğal, dürüst iletişim kurabileceksiniz. Kalbinize herkesi alabilmenin mutluluğunu ve coşkusunu yaşayacaksınız. Şimdide kalmanın tarif edilmez huzurunu tadacaksınız. Sır, giz kalmayınca çok rahatlayacaksınız. Hayatı yeniden keşfedecek ve yaşamın her anını heyecan içinde yaşayacaksınız.
 
İçinizde hangi duyguyu yaşıyorsanız maske takmadan veya farklı bir role bürünmeden o duyguyu yaşayacaksınız. “Samimi Olma Değişim Programı” sayesinde gerçek özgürlüğe kavuşacaksınız.
 
Program  8 çalışmadan oluşuyor. Her çalışma 45 dakika  sürüyor. Her çalışma öncesi  teorik bilgilendirme ve sonrasında  pratik uygulamalar yapılıyor. Her çalışmada gerçeğin keşfi ile ilgili   teorik bilgilendirmeler yapılıyor. Pratik uygulamalar ise nefes, vücut çalıştırma teknikleri ve gevşeme tekniklerini kapsıyor. Her çalışmanın uygulanışı dinamik olup, teknikler ardı sıra gelen duruşlardan oluşuyor.   
 
Değişim Teknikleri Değişim Uzmanları rehberliğinde sistematik ve bilimsel bir şekilde  uygulanıyor. Beden hareketleri nefeslerle birlikte dinamik uygulandığında duygu ve  düşünceler yatışıyor. Geçmiş ve gelecekle ilgilenmiyorsunuz. Bu da anda kalmayı kolaylaştırıyor. Bedendeki uyuşukluk gidiyor. Böylece canlanıyorsunuz ve enerjiniz yükseliyor.
 
Samimi olunca sevginiz de artacak. Çünkü samimiyetin olmadığı yerde sevgi çiçek açmaz. Samimiyet sayesinde  hayatınız anlamlı olacak. 
“Samimi Olma Değişim Programı” ile hayatınız zenginleşecek çünkü samimiyet dolu iletişim, yaşamı zenginleştirir. 
 
Bütünleşmek, dolu dolu yaşamak, tatmin olmak ve huzurla dolmak için “Samimi Olma Değişim Programı”nı edinin ve tüm arayışlar, boşluklar son bulsun. 
Dünya Değişim Akademisi ile iletişime geçebilirsiniz. Değişim programını ONLINE olarak da dilediğiniz yerden uygulayabilirsiniz.
 
Neval Kütük
Dünya Değişim Akademi
Değişim Uzmanı 
0530 877 06 04 

Bu Yazıyı Paylaşın:


Yorumlar (0):

Yorum Ekle


Adınız Soyadınız*

E-posta Adresiniz*

(E-posta adresiniz sitede görünmez)

Yorumunuz*(Yandaki güvenlik kodunu bu alana giriniz)
   
 


NEVAL KÜTÜK Diğer Yazıları

01 Şubat 2021 - AYDINLANMA SERÜVENİ
01 Şubat 2021 - AYDINLANMA KEŞFİ
25 Aralık 2020 - MUTLULUK VE ZEVK
17 Aralık 2020 - STRES YÖNETİMİ
02 Aralık 2020 - BAĞIMLIKLARDAN ÖZGÜRLEŞMEK
25 Kasım 2020 - DEPRESYONDAN ÖZGÜRLEŞİN
19 Ekim 2020 - CESUR OLMAK
13 Eylül 2020 - ÇOCUK VE YETİŞKİN BAĞI
08 Eylül 2020 - BÜYÜK UYANIŞ
08 Eylül 2020 - MERHAMET ÇİÇEĞİ
26 Temmuz 2020 - ÖLÜME YAKIN DENEYİM GERÇEĞİ
10 Temmuz 2020 - DEĞİŞİM SANATI
15 Mayıs 2020 - COVID-19 SÜRECİNDE ŞİDDETİ AŞ!
06 Nisan 2020 - CORONAVİRÜS STRES YÖNETİMİ
16 Mart 2020 - ​YALNIZLIK KEYFİ
06 Haziran 2019 - Nihavent Makamında Bir Kanserle Savaş Hikayesi…
21 Şubat 2019 - KUANTUM SIÇRAYIŞ
30 Ocak 2019 - SONSUZLUK
13 Kasım 2018 - YAŞAMIN ZİRVESİ
08 Ekim 2018 - İÇSEL SİMYA SANATI
12 Haziran 2018 - RUH EŞİ VAR MI?
22 Mayıs 2018 - KOŞULSUZ SEVGİ
09 Mayıs 2018 - HAYATIN GİZEMİ
20 Nisan 2018 - KİŞİLİK OYUNLARI
09 Nisan 2018 - ​GERÇEK SAMİMİYET
02 Ocak 2011 - AŞK YOLCULUĞU
        
Anasayfa | Künye | Gazeteler
CH
UA-107511990-1